Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

keksikova1
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristyn.g
18. led 2018

@bezinka11 to je hrozný ☹ snad se podaří 🙂

@anita003 děkuji 🙂

kristyn.g
18. led 2018

@keksikova1 mě taky začalo bolet 9dc

bezinka11
19. led 2018

@keksikova1 já jsem měla spíš nafoukly břicho. A v prvním cyklu jsem měla obrovský bolesti po píchnutí ovitrelle a pak se mi ještě přidaly strašný bolesti hlavy v zátylku (na bolesti hlavy jsem nikdy netrpěla). Druhý a třetí cyklus jsem pak snášela lépe. Podbřišek mě pak bolel vždy v souvislosti s ovulaci.

keksikova1
19. led 2018

@bezinka11 tak zatím folikul 13mm,takze ovitrelle v pondělí a snad no.. Trvalo to jen pár hodin, tak třeba jsem jen něco blbýho snědla a vůbec to nesouviselo. Ovitrelle jsem už 2x měla a dobrý, jen ovulační bolest chvilku.. A jak jsi na tom ted
?

kristyn.g
19. led 2018

Ahoj tak mam po zákroku, hrozně jsem se bála ale první pocit po probuzení z narkózy byl ze to bylo super zdál se mi hezký sen 😃 pak mě bolelo břicho tedy ale polyp je pryč a vejcovody mám pruchodný hurá... Tak by mě zajímalo v čem byl ty dva roky problém no

keksikova1
19. led 2018

@kristyn.g hlavně ať se teď už zadari, ať je ti brzy líp ☺️

bezinka11
19. led 2018

@kristyn.g no tak to je super zprava a zase trochu positivismu do toho snažení. Tak ať jsi brzy fit!

bezinka11
19. led 2018

@keksikova1 jsem třetí cyklus s Clostilem, teď čekám, jestli to vyšlo nebo ne. Já jsem brala Clostil 3-7 DC a 12 DC jsem měla 1 folikul 31mm.

keksikova1
19. led 2018

@bezinka11 tak snad to vyjde ☺️

lela12
19. led 2018

@kristyn.g ahoj tak to je moc dobrá zpráva a věř že teď to půjde jako po másle 😉😊 za jak dlouho můžete začít?

kristyn.g
19. led 2018

@lela12 mám šestinedělí v utery jdu na pohovor tak nevadí když se začneme snažit najaře, snad to půjde lépe 🙂
@keksikova1 diky musím věřit 🙂

kristyn.g
19. led 2018

@bezinka11 je děkuji 🙂

anita003
Autor odpověď smazal
Zobraz
anita003
22. led 2018

Ahoj holky, tak já postupujete? Já byla dneska u doktora, neb jsem včera začala hodně špinit, tak mi to bylo divné, protože se mi to nikdy dříve nestalo a taky jsem chtěla vědět, jestli to má vůbec nějaký efekt. Bohužel je takový laxní, takže jsem se toho moc nedozvěděla. Ale říkal, že je změněná sliznice, takže to krvácení znamenalo ovulaci. Bohužel mi neřekl ani její výšku ani velikost případných folikulu. No co už, budeme se dneska s manželem činit a pak zase to nekonečné čekání...

keksikova1
22. led 2018

@anita003 ahoj, já teď píchla ovitrelle, takže čekání nastává taky 🙏

bezinka11
22. led 2018

Ahoj holky, no já čekám stále 🙂. Ale dnes mi přišel odvar z čínských bylin, které mi speciálně nechali namíchat po vyšetření v TCM clinic. Tam jsem se dokonce dozvěděla, že bývalá doktorka mi sice nechala udělat hormonální profil, ale ne na všechny hormony, které by bylo potřeba zjistit. Takže si musím sama zažádat, že chci udělat ten hormonální profil znovu a s konkrétními hormony. Z toho přístupu některých lékařů jsem fakt zklamaná ☹(. No ale ode dneška mě čeká 20 denní kůra s čínskými bylinami, které by mi měly nastartovat ledviny atd. Tak jsem zvědavá.

dasenka25
22. led 2018

Ahoj holky, ted jsem tu dlouho nebyla .. Dnes jsem 30.DC, zatim MS nikde. Hormony uz neberu, jen uzivam drmek a Fertipronu. Boli me od patku prsa a podbrisek ... Netusim, zda je to k MD ci ne, ale testovat mam strach. Cekam do patku, zda MS dorazi.

lela12
22. led 2018

Ahoj holky 🙂 tak dnes jsem byla na gyndě 10dc na utz. Folikul mam 22,5mm tak mi píchnul Pregnyl a budeme doufat a snažit se... kéž by to dopadlo ❤ když nic tak už dostanu doporučení do Sanusu 😞 ted to bude nekonečných 20dní... 😊 držím všem palce! 🍀

lela12
22. led 2018

@dasenka25 moc držím palečky ať mrcha nepřijde 😉

kristyn.g
22. led 2018

@lela12 moc držím palce!!!!

lela12
23. led 2018

@kristyn.g děkuji 🙂 chtěla bych na to nemyslet, ale to nejdeee. Prostě doufám že to dopadne a nebudu muset do Caru 😞 asi se začnu modlit 😊 a jak ty se citis?

bezinka11
23. led 2018

@lela12 tak to jsme na tom velmi podobně. Držím pěsti, ať to klapne a užijte si snažení 😉 🍀👶❤🍀

lela12
23. led 2018

@bezinka11 teď jsem zpětně četla tvoje příspěvky. Moc jsem to tady nesledovala.. tak jsme na to fakt dost podobně 😊 zítra by NEměla přijít ms? Strašně ti držím palce ať to dopadne! 🍀🍀🍀❤

bezinka11
23. led 2018

@lela12 jj, čistě teoreticky by neměla. Akorát minule jsem mela 3 dny zpoždění. Při každém zpoždění vždycky tak doufám a pokaždý takový zklamání. Když přijde ms na čas, tak me to tolik nemrzi. akorát teď se rozhoduje o odeslání na car. Ježíš, já bych si tak strašně přála, kdyby to tentokrát vyšlo a my jsme nikam nemuseli. Držím vám pěsti, aby vám to klaplo a hlavně nějak ve zdraví přežij to čekání. Pro mě je tohle čekání asi zatím to nejhorší ze všech.

lela12
23. led 2018

@bezinka11 právě že nás pak taky čeká ten CAR tak doufám jak nikdy.. a přesně jak říkáš když přijde ms na čas tak to vezmu v pohodě, ale jak je par dní zpoždění tak mě to sejme.. 😞 a to beru Duphaston na pravidelnou ms.. teď ho mam brát až do 28dc (cykly mam 30-31) , udělat si tt a když budou // tak pokračovat v brání a když negativní tak vysadit a čekat na ms.. a to jsem si říkala že nikdy nechci testovat před ms.. my se snažíme sice teprve rok, ale asi jsem neměla ani jednou ovulaci.. tak mě trochu štve že to tělo prostě vůbec nefunguje 😢 doufám v tu injekci... ja nechci do Caru 😞😂 a doufám že tam nebudem muset ani jedna.. strašně moc ti držím palce 🍀🍀

bezinka11
23. led 2018

@lela12 na druhou stranu, vite, kde je problem. Verim, ze v dnesni dobe se podari te nastimulovat tak, abys mela ovulaci a pak se vam to urcite podari. My to mame tak, ze oba dva mame vsechny testy v poradku. Partner spermiogram ok, moje gynekologicka vysetreni ok - vajecniky, deloha, vse v normalu, cysty jsem nikdy nemela a muj hormonalni profil taky ok - ovulace by mela probihat. Ja jsem zkousela ovulacni testy az ted ten posledni cyklus (abych vedela, nez pujdeme do CARu) a byly pozitivni. Akorat vysledek je vzdycky negativni ☹. A prvni rok a pul jsme to vubec nehrotili, takze si ani nemyslim, ze bychom nemohli kvuli tomu "ze moc chceme a ze na to moc myslim". Btw. Uz jsi koukala na nejaky CAR?

kkacca
23. led 2018

tak místo Clostilu nasazen Duphaston k němu metformin a následně femara 🙂 Zajímavý,, jedno na cukrovku a druhý na onkologické věci, ani jedno nemám, tak snad ví, co dělá 🙂))

anita003
23. led 2018

@bezinka11 ve tvém popisu vidím i náš případ - spermiogram ok, moje vyšetření ok, hormony mi dělala bývalá doktorka- taky dobré... Ale ono prostě rok a půl nic... Jestli to i tento měsíc dostanu, tak mi vezme krev na další testy.. . Pořád si nepřipouštím, že bychom i my skončili v CARu...

nase_ema
23. led 2018

Ja dnes 28 dc, 14 dpo. Vcera jsem zaspinila, tak jsem si brekla, ze to nevyslo, ale dnes zase vubec nic. O vikendu me bolely brutalne prsa, ted uz neboli, tak myslim, ze prijde ms. Jo a 11 dpo bilej test a pak uz jsem nemela dal odvahu nic dalsiho s testy zkouset.
Holky, clostil se muze max trikrat? Pak posilaji uz do caru nebo jeste na gynde neco dalsiho vysetrujou a zkousej?