Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

soda365
10. pro 2014

@eliz12 ahojky, já začala brát první cyklus 1. tabletkou včera - před 3 měsíci jsem vysadila antikoncepci a pak už jsem menstruaci neměla - až minulý týden po včeličce od paní doktorky.. Moje máma i ségra měly s otěhotněním problémy, takže moje paní doktorka nelenila a začala se mnou něco dělat - včera jsem si domů přinesla clostilbegyt (mám brát 5.-9.den) a utrogestan (mám brát 16.-25.den) - jenže hormonální profil mi paní doktorka vůbec neudělala (takže jsem na tom jako ty).. Teď mám před sebou 3 měsíce na prášcích a potom se máme snažit 3 měsíce bez toho a pokud se od teď do půl roku nezadaří tak nás s manželem čekají další vyšetření (spermiogram, imunologie a další testy pro mě - eventuelně CAR) Všem snažilkám držím palce, protože mi připadá hrozné ládovat se práškama... držím palce i pěsti 🙂 ...

veruvac
7. led 2015

Ahoj. Od prosince jsem poprvé na closty. taky...už 3měsíc mám MS vždy tak 17dní ...to znamená, že místo ovulace jaksi menstruace..ach jo...také jsem si dělala ovulační test a Dr mi zdělila že nemám ovulaci....ještě mám clost.. na 1měsíc a když to nepomůže tak zas letím za dr....jinak já už doma jedno dítko mám..vzhledem k těhotenství a kojení jsem MS 2roky neměla takže se mi to nějak zbláznilo. Moc chceme s mužem druhé mimi ale víc než trápení že nejsem těhotná mě obtěžuje ta dlouhá Ms...jsem ráda že tu píšete pozitivní konce protože to pomáhá 🙂 chápu že pro ty co čekají na první mimi je to hrůza..držme si pěsti

rajenka13
9. led 2015

Ahojte,tak přidám své prozatimní zkušenosti. Před rokem a půl jsem vysadila HA, půl roku se mi menstruace pořád oddalovala,takže po půl roce jsem ji měla tak po cca 60dnech.Loni v lednu mi Dr.nasadila Utrogestan,než jsme srovnaly pár měsíců trvalo, 16.-25.den beru Utrogestan ráno a večer 1tbl. a menst.se dostaví okolo toho 30.dne,takže to by bylo 🙂 .
V září a říjnu jsem zkoušela Clostilbegyt, první měsíc zabral a vajíčka dorostly, Dr.mi chtěla původně dát injekci na podporu prasknutí vajíčka a pak bychom se do 24h snažili 🙂,bohužel ale zjištěn těsně před tím menší problém u manžela, takže k injekci nedošlo a řešil se manžel, začal užívat po dobu 3měsíců Nosifol a Carnitargin každý den, já pro jistotu beru i Inofolic.
V říjnu Clostilbegyt nezabral vajíčka byly obě špatné a dokonce na jednom i menší Cysty. Dle mého co jsem se dočetla bych určitě nechtěla užívat déle než je potřeba a určitě ne bez doporučení lékaře. Teď jsem byla opět na kontrole tak vajíčka jsou v pořádku,cysty odešly s menstruací, manžel je již také ok,takže přírodní léčba zabrala,takže oba pokračujeme v užívání. S dr. jsme dohodly,že teď zkusím ještě jeden měsíc Clostilbegyt a pokud neotěhotním ,tak už půjdeme do specializovaného centra.
Tak kéž by se konečně zadařilo 😉 .

kamiiik8
16. led 2015

Ahoj 🙂Ja jsem vysadila po 8 letech HA a nastala nepravidelna menstruace bez ovulace, mivam cyklus cca 45-50 dni. U Dr jsem byla 8.1 stim ze jsem asi 2 dny lehce spinila ale nic jineho,podle toho zkusila odhadnou ze by to mohla byt menstruace a tak mi nasadila clostik,brala jsem ho jako 3-8 den cyklu 2 tablety za den a ted jsem byla jako 11 den cyklu na ultrazvuku a folikuly zadne takze nic a ted jsme domluvene ze pokud se do 4.2 nedostavi menstruace, vyvola mi ji injekci a nasadime opet clostik stim ze ho budu brat 3 za den. Vim ze prispevku je tu doct ale chci se zeptat zda mel nekdo dosti podobnou zkusenost? Chtela bych vedet jake jsou sance.. ?Porad si rikam ze se na to nesnazim myslet ale dnes jsem byla celkem zklamana :(

petula91
16. led 2015

Ahoj holky, jsem z toho taková špatná...
Beru druhý cyklus Clostilbegyt. První cyklus jsem měla 12 DC folikul 16mm takže mi doktorka normálně píchla Pregnyl. Brala jsem Clostilbegyt jen 1-0-0 a stejně tak i ted druhý cyklus. Jenže když jsem byla na sonu tentokrát 14 DC, tak místo obřího folikulu jsem tam měla jen 14mm a 13mm.... Takže mi doktorka oznámila, že tenhle cyklus považuje za nevydařený, ale že sliznici dělohy mám hodně vysokou. Tak nevím. Od té doby si dělám denně ovulační testy. Myslíte, že tenhle měsíc vůbec k ovulaci dojde když to na sonu dr hned takhle zavrhla? A mám na příští měsíc zvýšený dávky na 2-0-0.
Stalo se Vám to některé, že první cyklus to zareagovalo krásně a pak nic?

dixi09
20. led 2015

No, nebyla bych z toho špatná, před otěhotněním s dcerou jsem taky měla 14.den cyklu folikuly téhle velikosti, ovulace byla později (až někde 28. den cyklu) a nakonec to vyšlo. Ovulace může být s Clostilem i za 2-3 týdny od dobrání (nevím, proč u nás všichni tak přeceňují ty UZV ve 14. dni cyklu). Ještě záleží, jestli se k tomu přidává Provera nabu Utrogestan, protože mění sliznici a i pokud by ovulace byla, s nimi později nejspíš k těhotenství nedojde, pokud se užívají před proběhnutím
ovulace.

hp85
24. únor 2015

Ahoj. Po bezmála dvouletém snažení mi byl předepsán Clostik. Zabral hned napoprvé!!!

katkavfr
16. bře 2015

slunicka moje mam prosbu nemate nahodou nekdo doma zbytecnych 5tbl clostiku?? Smutne koukam 😇

kalimerkova
2. dub 2015

prosim nezbyl nekomu koupim

markyska82
7. dub 2015

Ahojky.Nutně sháním Clostilbegyt - markyska@centrum.cz

martinkamoj
23. kvě 2015

Dámy zdravím vás, také se chci podělit o zkušenost... Clostibelgyt jsem si minulý měsíc odnesla od doktorky také domů společně s Proverou. Closti jsem nechtěně vzala o 2 dny dýl tedy 7 dní, 13 den cyklu jsem šla na UZ vajíčka byly plně zralé o velikosti 19-20mm podle doktorky. Měly jsme se zavřít 3 dny doma a snažit se, snažily ale pravděpodobně se nepovedlo, hned 2 dny po styku mě začalo strašně bolet v podbříšku, 17-25 den užívám Proveru.. trvá to pořád ale tentokrát už v malé míře a dnes cítím spíše jen pravý vaječník, tak nevím zda jsem to nepřehnala s Clostíkem o 2 dny více.. A nebo se mi utvořila nějaká cysta či je to jen bolest před MS no uvidíme tedy v pondělí jdu na gyndu aby se mi na to mrkly pro jistotu ;) Těhu test vyšel negativní byl dělaný 10 den po.. Nechám si případně napsat další balení a uvidíme co bude.. Snad se zadaří 😉PS: Pokud mi doktorka napíše to balení navíc zůstane mi jedno balení ze 6 tabletkami navíc díky mé nepozornosti.. 🙂 kdyby někdo chtěl..

chajdaloupka
23. kvě 2015

Ahojky holky 🙂 já brala clostík třikrát, čili tři cykly a vypada to ze se zadarilo 🙂 brala jsem ho v kombinaci s proverou, Doktorka mi dala kůru na 4 mesice, takze mam nerozbalené balená jak clostylbegitu tak provery kdyby nekdo chtel... 🙂 jo a jinak za ty tri mesice jsem pribrala pres 6 kilo, ale za vysledek to stoji :D jdu 1.6. na utz a vse snad bude v poradku

pratensis
23. kvě 2015

Teď jsem náhodou našla tuto diskusi a taky sem přidám zkušenost, neb je trochu abnormální a někomu by to třeba mohlo pomoct. Nám se zadařilo miminko hned první cyklus s Clostilbegytem, ale bylo to napínavé. 🙂 Dvanáctý den cyklu jsem totiž byla pozvaná na ultrazvuk, aby mi dr. zkontrolovala, zda "clostík" zabírá a dochází ke zvětšování folikulu. Odcházela jsem dost nešťastná, že prý nic. A že další cyklus zdvojnásobíme dávku "clostíku", a pokud nezabere ani to, odešle nás dr. už do CARu. Když už jsem byla skoro ve dveřích, tak mi doktorka jen tak mimochodem řekla, že pokud nepřijde ms, tak ať si pro jistotu ten test udělám. Že prý stát se to může, aby k ovulaci došlo později... ale je to hoooodně nepravděpodobné a moc šancí tomu nedává. Ještě dneska si pamatuju, jak jsem při pohledu na pozitivní test lapala po dechu a jela hned koupit druhý v přesvědčení, že ten první je falešně pozitivní. 😀 A před týdnem jsme slavili první narozeniny. 🙂

nicolette89
20. čer 2015

Já brala clostilbegyt 5.-9. DC a zadařilo se hned po prvním cyklu..Zbylo mi 5 tabletek, kdyby někdo chtěl... 😉

pindriste
20. čer 2015

Ano, pri druhem tehotenstvi hned prvni cyklus. Pri prvnim jsem po nem otehotnela prenesene -mesic po uzivani.

admalena84
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klara39
3. zář 2015

Zdravím,taky mám prosbu. Na gynekologii mi byl napsán clostilbegyt a doporučen Nosifol forte. Mám po Ms a po používání clostilbegytu. A bolí mě břicho jako před Ms. Nevíte čím to může být?

madalenas
5. zář 2015

@klara39 Mě po tom také bolelo břicho... a mám pocit "rozhození" i když už ho neberu. Dr. říká, že je vše ok. Pokud to bude nesnesitelné tak si určitě zajdi na kontrolu, ale mírná bolest je asi normální :/ Ale taky často tento lék způsobuje cysty atd., takže kontrola není od věci. Jinak u nás tři cykly (nic) a čtvrtý už jsem v car odmítla s pocitem, že to nemá prostě smysl...

veronika3333
3. říj 2015

Ahojte holky jsem tu uplne nova ale snat my nekdo poradi ja jsem po mimodeloznim otehotneni a odebtani vejcovodu a po sesti mesicich my muj dr napsal clostilbegyt 2 tablety dene na 3 mesice a zadne kontroli as po tech trech mesicich mam se objednat takze nevim zajak dlouho muzu otehotnet i kdys nemam jeden vejcovod muze my tu nekdo poradit .

evcabil
28. říj 2015

Ahoj. Po dvouletém snažení mi byl předepsán Clostik. Zabral hned napoprvé!!! Teď jsem 36.tt

domka260315
28. říj 2015

ja mam obe deti s clostikem🙂po prve pomohl prvni cyklus.po druhe taky prvni cyklus ale s 2 tabletkama.

jituli10
1. lis 2015

Ahoj holky, chci se zeptat, měly jste ke clostibegytu i utrogestan?

lajky
6. lis 2015

Ahoj holky, jsem tu nová a taky ze všeho zmatená ☹ je to skoro dva roky co se snažíme a je to dva dny co jsem od doktora odcházela s předpisem na clostik+ utrogestan s tím, že 5-9 cyklus mám brát clostik 1-0-1, 10 den mám bez prášku a 11-14 cyklus utrogestan. Můžete mi prosím poradit v jakém cyklu je nejlepší se snažit? Nebo kdo měl stejný předpis a pokud to mělo pozitivní účinek.

Docela mě potěšilo, že ve většině komentářů je úspěšnost tak budu doufat, že i u nás bude trochu toho štěstí 🙂
Děkuji

siafu
10. lis 2015

Je tu někdo, kdo dostal pouze Clostil a Dufaston a žádné kontroli UTZ? Ptala jsem se na to dr. a prý by mu to pojištovna neproplatila. Ani nevím, jestli vůbec ovuluji, testy jsem si dělala 2x a nikdy nic neukázali. Hormonální profil mi také neděla :-/

vverr
28. lis 2015

Ahoj holky, neměla jste některá po braní Clostilbegytu jakoby tiky v podbřišku? 😨 beru ho 2. cyklus a pár dní po dobrání v tomhle měsíci mi začaly tyhle záškuby. snažíme se už skoro rok a půl a tohle se mi stalo prvně...

díky za odpověď 😉

tess007
8. pro 2015

SIAFU, taky mě nikdo na UTZ nepozval....

pajule88
13. pro 2015

Nám zabral při 3. cyklu. Diagnostikovali mi PCOS, tak jsem brala clostil a utrogestan. Nejprve 1 denně, 2. a 3. cyklus 2 denně. Při 3. pokusu se podařilo otěhotnět, ale miminko si to v 6. týdnu rozmyslelo. Teď jsem začala brát clostil znovu, tak uvidíme, snad se zadaří. Kromě šílené únavy nic jiného nepozoruju 🙂

barboratov
21. pro 2015

holky Clostík když se bere 2x1tableta tak je berete jednou denně zaráz obě?

janalub
11. led 2016

Siafu: Ahoj, tři měsíce jsem brala Duphaston a teď jsem od doktorky dostala Clostilbegyt. Na ultrazvuk mám jít za tři měsíce jestli nebudou vaječník až moc stimulovaný. Přítele na spermio neposlala až podle toho jestli se teď zadaří. Jenže třeba má málo spermií a do mě se budou zbytečně cpát hormony 😒 ...

emmin
12. led 2016

ahoj holky Clostilbegyt beru prvnim mesicem ovu nikde a nektere dny me dost boli v podbrisku..a asi jsem pitoma ale nedokazu si spocitat ani dny kdy bych mela tereoticky ovulovat.