Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

lela12
12. pro 2017

@kristyn.g taky dobrý 😂 tak to je tam určitě nebudeš mít každý den 😂
Nezadržuješ jseš těhotná! To je jasný 😊 přesně, já už byla na 1000% přesvědčená že to nedopadlo, ale teď ty prsa a ani náznak ničeho... tak tam červíček pořád vrtá 😀 hajzlík 😀

kristyn.g
12. pro 2017

@lela12 já jsem zase přesvědčena ze to nedopadlo i když vlastně není důvod proč by nemohlo, asi je to tím počtem zklamání. Ze se mi to zdá jak scifi. Hrozně se bojím udělat si test, ještě MS může dojít cykly mám normálně až 35 dní. Tak ještě počkám zkusím na to nemyslet, furt mě bolí břicho stejnak. Já si spíš myslím ze tobě to vyšlo 🙂

anita003
12. pro 2017

Jak to tak čtu, tak jsem napjatá s váma 🙂 ale jestli to byl váš první měsíc s Clostilem, tak je velká šance, ze vam to fakt vyšlo 🙂 to by dávalo naději i mně, začnu ho brát ve středu 🙂

nase_ema
12. pro 2017

@anita003 Ja si taky myslim, ze tu mame dve tehule😍

lela12
12. pro 2017

@anita003
@nase_ema
Jee holky to se krásně čte, ale po tom negativním testu v sobotu večír tomu nějak nevěřím 😞 ale samozřejmě malinká naděje tam bude dokud nepřijde ms.. kéž by nám to vyšlo ❤ a hned potom i vám 😊

kristyn.g
12. pro 2017

@nase_ema je to by bylo krásný 🙂 ale jasno bude až budu mít aspoň test pozitivní do patku ještě dlouho MS mám nepravidelně tak těžko říct od kdy je to už zpoždění...
@anita003 když nedopadne teď tak příště 🙂 ale ta nejistota to je hrůza 😀

Holky určitě vám to vyjde nebojte, já si nejsem jistá kvůli polypu v deloze, ale je dobré ze mi ho našla třeba to byl celou dobu ten důvod a když teď se nepovede, polyp mi odstraní a už tomu nebude nic bránit 🙂

anita003
12. pro 2017

@lela12 a tys to mela dostat kdy? A kdy budeš zase testovat?

nase_ema
12. pro 2017

@kristyn.g to by ti odstranovali laparoskopicky? O polypech vubec nic nevim...

lela12
12. pro 2017

@anita003 já beru Duphaston a vždy jsem to dostala do dvou dnů od posledního prášku, akorát jednou až po týdnu ale to byla cysta... 😞 dobrala jsem v sobotu takže teoreticky včera měla být, ale těžko říct... testovat se strašně bojím takže vůbec nevím, když to vydržím tak bych ráda až v pátek, ale do ty doby určitě přijde...

maruberu
12. pro 2017

Ahoj holky, dneska dnes jsem byla na kontrole, 2. Cyklus s Clostilem.. Dr viděl sliznici 14 mm, volnou tekutinu u vajecniku a par malých foliku.. Ms ma přijít na Štědrý den. Dr říkal, ze zatím nejde říct, zda se zadařilo. Setkaly jste se uz s něčím podobným? Nevím, jestli teda muzu doufat jeste... 😊

kristyn.g
12. pro 2017

@nase_ema nene ambulantně v narkoze asi krz čípek

@maruberu tak je možné že ta volná tekutina byla z prasklého folikulu tak myslím že doufat můžeš 🙂

dasenka25
12. pro 2017

@kristyn.g Myslim na tebe, urcite to nedorazi a budes tehu 😍😍😍 Drzim palce!!

Jinak ja mela o ze soboty na nedeli ovulaci, ale sex byl jen jednou, takze nic a uz se tesim na MS, at se muzu pustit do bylinek!!

dasenka25
12. pro 2017

@lela12 Tak co, tak co?? Jsem napjata ... Jsi tehu??

kristyn.g
12. pro 2017

@dasenka25 ale i i z jednoho sexu se dá otěhotnět přeci 🙂 my měli v době ovulace dvakrát a ještě obden 😀 dr říkala že každý den to nemá cenu že se snižuje kvalita spermií. Díky že na mě myslíš, dneska jsem se v jednu chvíli už lekla že to přišlo a furt nic... 🙏

lela12
13. pro 2017

@dasenka25 nevím 😊 ms zatím nepřišla, ale dnes zase trochu cítím břicho tak asi přijde 😞 testovat se bojím... prsa bolí až moc dneska jsem ani nevěděla jak ležet... 😅

lela12
13. pro 2017

@maruberu ahoj, ja když byla na kontrole tak dr taky říkal ze sliznice krásně velká jeden folikul 17mm a volna tekutina tak že možná už těsně před utz proběhla... teď čekám na ms.. držím palečky ať je na Vánoce dáreček 😊

maruberu
13. pro 2017

@lela12 Taky držím palečky. Už vis, na čem ses? 😊

kristyn.g
13. pro 2017

@lela12 kdy budeme testovat? Tedy pokud mrcha nepřijde... Já původně myslela v patek ale teď si říkám ze bych ještě klidně vydržela, fakt se bojím testovat ☹ já mám prsa citlivější včera mě v nic píchalo úplně chvíli ale taky břicho mě bolí, ve vlnách, ne furt stejně, divný to je... Já mám kritické dni do patku. Teď vlastně nevím jistě že je spozdeni když to nemam pravidelně ☹

lela12
13. pro 2017

@maruberu děkuji, zatím nevím 😊

@kristyn.g já bych nejradši hned. Po snídani mi bylo tak tři hodiny na zvracení ani jsem to nedojedla... a dost se mi mota hlava.. 😞 tak já nevím jestli si to tělo ze mě už dělá srandu nebo jsem fakt těhotná... po těch všech "příznacích" jestli přijde ms nebo bude test negativní tak to fakt obrečím 😢 břicho mě zas skoro nebolí... Hlavně my máme v pátek firemní večírek tak do ty doby musim už vědět... jestli si můžu dat skleničku nebo ne 😊 já se bojím 😀

kristyn.g
13. pro 2017

@lela12 já jdu na večírek v sobotu 😀 ty jo tak to zkus zítra ráno testovat, já bych vsadila že jsi v tom 🙂 nevolnosti závidim 😀 😂

fanunka
13. pro 2017

@lela12 tak zkus krevní těhotenský test ten už ukazuje 8den po Ovulaci

lela12
13. pro 2017

@fanunka na něj dost nadávají že ukazuje falešňáky 😞

@kristyn.g zitra rano asi zkusím to nevydržím 😀 pokud dřív nepřijde ms 😢

kkacca
13. pro 2017

Tak já byla dneska poprvé v Pronatalu a dle UTZ, mám z Clostilu cystu, nabrali mi krev a uvidí se co se mnou dál 🙂

kristyn.g
13. pro 2017

@lela12 nepřijde 🙂 jedinej komu přijde budu já 😀 tak držim palce!


@kkacca ajajaj ☹ tak ať se to brzo vyřeší! berou krev na hormony?

lela12
14. pro 2017

@kristyn.g přijde... včera odpoledne test bílý.. teplota klesla tak čekám každou chvíli... 😞 včera jsem to obrečela, dnes jsem naštvaná ať už konečně přijde ať se můžeme znovu snažit! Ale mam fakt strach že mam zas cystu proto to zpoždění 😢 v pondělí jsem objednaná k dr tak uvidíme... tak držím palečky ať tobě to vyjde! Moc na tebe myslím 🙏

fanunka
14. pro 2017

@lela12 ahaa tak na to kaslu chtela ksem ho taky zkusit. Proste budu muset pockat. Dnes jedeme na hory jelikoz mam testovat az za tyden nenecham si hory zkazit vypnu a budu se snazit zamestnat

kristyn.g
14. pro 2017

@lela12 měla sis dělat test ráno... strašně mě to mrzí, já si právě myslím že já bych měla test také sněhobílí tak ho ani nemám doma... měla bych to dostat dneska nebo zítra pokud bych to měla jako minulý měsíc..
akorát jsem se nějak hodně nastydla ☹ samozřejmě se modlím aby to vyšlo, ale nechci si dávat zbytečné naděje, už to nějak blbě nesu i tak... Jinak stále se cítím jako že to dostanu, prsa bolí méně..

@fanunka tak to je super ty hory! nebudeš to tam řešit 🙂 ten krevní test taky jsem četla že je často falešně pozitivní ☹ původně jsem ho chtěla také koupit.

lela12
14. pro 2017

@kristyn.g když je zpoždění tak by to určitě ukázal i odpoledne... už jsem to vzdala... ani nedoufam... ale na ms to nevypada takže jsem akorat nas... no nic budu čekat na zázrak... tobě to určitě vyjde neboj!

kristyn.g
14. pro 2017

@lela12 no nevim no.. udělám si test zítra ráno a uvidím no... vůbec tomu nevěřim ☹

tak uvidíš co ti v pondělí dr řekne, to jsem zvědavá tedy ☹ aspoň se nemusíš teď tolik nervovat 😉 a další pokus s clostilem, stejně to byl takový cviční pokus 😀

krisatko
14. pro 2017

Ahojky, tak já jsem taky vyfasovala clostik, teď jen čekám, až dorazí potvora, abych mohla nasadit. Chodí si mrcha jak se jí zachce, takže ani nevím, kdy ji mám čekat.... Už jste ho tu některá nasadila? Vyšlo - nevyšlo?