Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

lenickakl
7. říj 2016

To si jako delate p*del poptavat clostilbegyt na internetu?!? No ja se nestacim divit..

sies
8. říj 2016

Někomu pomůže někomu ne, ale zázrak na výrobu mimča to rozhodně neni...

monikagurthova
8. říj 2016

Nepomohl jedine co tak cysta...povedlo se az po vysazeni

sies
8. říj 2016

@monikagurthova mě nepomohl, jen jsem po něm přibrala a po vysazení taky nic...teď beru přírodní doplňky tak snad,bylo by to fajn po 7 měsících snaženíčka..jak dlouho jste snažili vy?

petrysek181
8. říj 2016

Ahoj ja bych tento cyklus mela zacit brat dvojitou dávku tak uvidim jak dopadnu bud se zadari nevo ne☺

monikagurthova
8. říj 2016

@petrysek181 my se snažili 3 roky. Pak jsem 6 měsíců brala clostik a nic jen me bylo blbe pal jsem ho vysadila a do 2 měsíců kdy jsme si řekli ze holt děti mít nebudeme se najednou za dařilo ale mela jsem k tomu obrovskou cystu hrozila ze praskne a vezme sebou i Eli....nakonec to dobre dopadlo a ted mi tady ten lump haze jídlem po stropě 🙂

eemilka
8. říj 2016

Jo, dvakrát 🙂 Poprvé v druhém cyklu, podruhé v prvním cyklu. Žádné významné vedlejší příznaky si nepamatuji, možná mi bylo chvilema vice horko.

petrysek181
9. říj 2016

@monikagurthova ja sem prvniho synka splodila diky clostiku hned napoprve☺ale ted se nam moc nedari predtim sem na sobe nic nepocitovala ale ted v cervenci sem brala pet tabletek od pateho dne a cely mesic mi bylo zle bolelo me břicho vaha vylezla nahoru proste nic moc tak jsme si dali pauzu tento mesic cekam jak dopadneme☺a kdyztak najizdim na dve tabletky denne tak uvidime beru do doho jeste kapky gynex po tech mi zmizela spousta predmenstruacnich syndromu a ms samotna je vic v pohode nez driv☺

knoflikarka
14. říj 2016

Ahoj holky,
předem se omlouvám, jestli se to tu někde řešilo... Dnes jsem dostala poprvé předepsaný Clostil (na 3. - 7. DC) a pak mám do CARu přijít 12. - 14. den na UTZ (zatím nemám ovulaci). Mám zatím jednu tabletku, že se uvidí. Vím, že se Clostil nemá brát dlouhodobě (někde jsem četla max. 3 měsíce?) Je tu mezi vámi některá, které třeba několikrát upravovali to dávkování? Jak se to potom řeší s tou celkovou dobou užívání, pokud mi to budou třeba navyšovat? Doufám, že to je srozumitelné aspoň trochu. Kéž by to vyšlo už s touhle jednou tabletkou denně...

sies
15. říj 2016

@knoflikarka ja brala jednu denně 2 měsíce (2 cykly) a nic, pak jsem navýšila na dvě denně a taky nic, ale třeba na tebe to vliv mít bude,uvidíš, držim palce

knoflikarka
15. říj 2016

@sies toho se právě bojím taky, ptž ovulaci nemám a menstruaci bez vyvolání taky ne. Můžu se zeptat, jak jsi pokračovala dál, po clostilu? Děkuju za odpověď a taky držím palce 🙂

lenickakl
15. říj 2016

@knoflikarka mne zabrala jedna tabletka denne. Prvni cyklus naskocila ovulace a druhy jsem otehotnela. Hodne stesti

sies
17. říj 2016

@knoflikarka pokračovala jsem dál bez clostilu tak, že jsem začala užívat přírodní doplňky jako jsou mimistar a gynex, četla jsem pozitivní ohlasy, tak uvidim,ale je třeba vydržet aspon 3 měsíce užívání, tak se uvidí jaký to na mě bude mít vliv...

knoflikarka
17. říj 2016

@sies držím palce, gynex už jsem zkoušela, bohužel mi nefungoval. Teď beru ještě Shatavari, zatím krátce.

kaaacaaatkooo
12. lis 2016

Holky, je možné, že ani s Clostilbegytem nemám ovulaci? (beru po něm ještě i Proveru na MS). Že jsem ji neměla před ním, to jsem chápala, když jsem neměla menstruaci bez vyvolávačky, ale ani s ním? :(

petrysek181
12. lis 2016

Ahoj holky prosim za jak dlouho se vam povedlo kdyz jste brali clostik dve tabletky denně po dobu peti dnu mam za sebou prvni mesic a nic tak mam obavy jestli vubec pomuze😢zvysila nekomu dr jeste dávku na tri? Děkuji za odpovědi ☺

hanyas
12. lis 2016

@kaaacaaatkooo ahojky, taky jsem s Clostíkem neovulovala.

kaaacaaatkooo
13. lis 2016

@hanyas Hodně lidí doporučuje Tamoxifen, asi zkusím zapůsobit na pana doktora... 2. cyklus a pořád žádná ovulace

hanyas
14. lis 2016

@kaaacaaatkooo ten nezmam, ale urcite zkus 😉 my skoncili na IVF.

kaaacaaatkooo
15. lis 2016

@hanyas Mně dneska řekl, že v lednu jdu do CARu, pokud se to nepovede :/ A já si furt myslela, že to prostě nějak vyjde samo, klidně později, ale samo... Dostala jsem Clostilbegyt a Proveru na další 3 měsíce a pokud to nezabere, jdeme do CAR.

hanyas
15. lis 2016

@kaaacaaatkooo tak na to hlavně nemysli 😉 vím, že je to těžký, ale prošla jsem si tím taky. A co... v CARu ti kdyžtak určitě pomůžou ;)

knoflikarka
15. lis 2016

Holky, tak jsem po UTZ... Sliznice se mi po clostilu zlepšila, i folíky narostly, ale malé a nezvětšují se ani 16 DC. 😞 Je tady někdo, kdo to měl podobně? A popřípadě pomohlo vám vyšší dávkování?

musichetta
23. lis 2016

Ahoj holky. Když tak na to koukám, jak to tady řešíte, říkám si, jestli jste někdy slyšely o centru CENAP v Brně (http://www.cenap.cz/) - léčí tam problémy s otěhotněním metodou Naprohelp, což je metoda, která vede k tomu, abyste mohli normálně zplodit dítě, a má to dokonce vyšší účinnost než umělé oplodnění. Schválně na to koukněte, mně se to zdá lepší než umělé oplodnění (nijak se tam uměle nemanipuluje s pohlavními buňkami, nemrazí se lidské zárodky apod.) 🙂

hanyas
23. lis 2016

@musichetta ahojky. Tak treba ja jsem o CENAPu slysela, ale nejsem si jista, jak by nekterym z nas mohli pomoct. Pokud selhalo snazeni se, babske rady, bylinky, pece gynekologa, slabsi leky, silnejsi leky,...neni moc cest kudy se vydat...ac je to smutne, nektere z nas se jinak nez "umele" miminka nedockaji...

musichetta
23. lis 2016

@hanyas Nevím, samozřejmě to záleží případ od případu, komu dokážou pomoct a komu ne, ale prý dokážou pomoct i lidem, u kterých umělé oplodnění nevyšlo, takže je to celkem dost úspěšné.

lenickakl
23. lis 2016

@musichetta nebo nahoda.. Slysela jsem o spouste lidech, kteri po nepodarenem ivf nakonec pocali prirozene

knoflikarka
23. lis 2016

@musichetta Pro některé holky, které nemůžou otěhotnět "z neznámých příčin" a výsledky mají v pořádku, to může být fajn. Ale pochybuju, že to pomůže třeba s rozjetím ovulace, když to nezvládne ani clostil.

musichetta
24. lis 2016

@lenickakl No, to když se podaří, tak je to asi nejlepší 🙂

musichetta
24. lis 2016

@knoflikarka Oni právě dokážou i ty příčiny odhalit a léčit, a právě i s chybějící ovulací si umí poradit. Tady je o tom článek: http://hnutiprozivot.cz/nahledy.php?a=obeznik-2... (na šesté stránce - Cesty k přirozenému početí dítěte, hlavně třetí otázka) 🙂

kaaacaaatkooo
24. lis 2016

@hanyas Objednala jsem se díky kámošce k nějaké dobré homeopatce, nakonec měla volno až v lednu, což se mi hodí ;) , protože to budu vědět, co a jak nebo minimálně budu vědět, jestli se v prosinci zadařilo. Manžel prohlásil, že budem makat celý prosinec, že taky nikam nechce jít. 🙂 Takže ještě tak... a spousta lidí psalo, že jim Clostil zabral až na 3. pokus, já ho měla zatím 2 cykly, takže třeba... ;) třeba Ježíšek nadělí mimčo 🙂