Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

pajiskazemlyna
31. kvě 2012

To by mě taky zajímalo Peťulko, budu to tu s tebou sledovat 😀 😵

chezzule
31. kvě 2012

mně nepomohl,právě naopak mi prý ničil sliznici,takže by miminko nemělo vhodné prostředí a neudrželo by se v děloze.Ještě sem dostayla nějaké jiné léky název si už nevzpomínám a ty mi taky nepomohly.....

naomi6
31. kvě 2012

Ahoj, tak já přidám něco pozitivního. Mně pomohl hned první cyklus, co jsem ho brala. Otěhotněla jsem, žádné nežádoucí účinky jsem neměla. Držím palce.

lucifer1987
2. čer 2012

Ano, pomohl. Hned při druhém 😉. Máme roční holčičku po 2 potratech 😉.

karotky
2. čer 2012

Otěhotněla jsem 1.cyklus,ale i tak mi to hodně zvedlo jaterní testy.Musela jsem být celé těhotenství na jaterní dietě(4ka bez tuku)a i tak mi museli porod vyvolat 3 týdny před TP,protože jsem měla špatnou krev.Celé těhotenství mi bylo na zvracení(i v noci),byla jsem strašně unavená.....................Po porodu mi trvalo celé 2 měsíce,než se mi ty jaterky srovnaly.Jsem ráda,že už to mám za sebou a jsme oba zdraví. 😝

weroniika
2. čer 2012

Ahojky druhy cyklus se zadarilo,jelikoz jsem brala take dve tablety narodily se nam dvojcatka - byl to tedy sok, ale mame kloucka a holcicku,takze velka spokojenost,pri uzivani me bolely hodne vajecniky pri ovulaci.

bejatka333
2. čer 2012

ahoj je to stejné jak u @weroniika zadařilo se až ve druhém cyklu, když jsem zvětšila dávku na 2 tablety, taky mám dvojčátka - páreček 🙂 Mudr. mi říkal, že mám syndrom PCO. Měřila jsem i bazální teploty, na folikumetrii jsem nikde nechodila...Jsem přesvědčena, že pokud nemáš úplně anovulační cykly, tak pravděpodobnost dvojčátek a vícerčatek je hodně velká...Ale kamarádka taky brala clostilbegyt - v prvním cyklu po 1 tabletě hned otěhotněla nicméně to bylo mimoděložní těhotenství ☹ A druhá čekala čtyřčátka po clostíku, tak byla na redukci,,,, Tak ať se zadaří a vše je tak, jak má být!!!

smudlinka10
2. čer 2012

No, asi takhle... otěhotněla jsem po IUI ale Clostilbegyt mi pomohl k růstu foliklů, druhý cyklus s ním + 1. IUI a pregnyl ... no a zadařilo se, takže Closík určitě pomohl k ovulce a částečně k miminku 😉

asaka
2. čer 2012

nepomohl :/ brala jsem 3 mesice, pokazde 3 folikuly a nic. Otehotnela jsem az ten dalsi mesic bez nej, nicmene v 5tt byl zas konec :(
drzim palce at vam pomuze!

dlabinecka
2. čer 2012

Bohužel, nepomohl. Měla jsem PCO. POmohl mi, až drilling. NA clostík jsem nezareagovala vůbec nijak.

petulak1988
2. čer 2012

Ahojj nepomohl také jsem ho brala 3mesice,tedy abych upresnila folici narostli ale ani tak se pri IUI a po pregnylu nezadarilo... musim zareagovat na @dlabinecka co je to drilling?? mam nejspis take PCO napis do IP dekuji moc

diableria
2. čer 2012

Pomohl 😉 ! 4. cyklus. A žádné negativní účinky jsem nepozorovala. Možná přibírání na váze. Ale těžko říct, jestli to nebylo spíš jídlem 🙂

lumcag
2. čer 2012

Zdravím. Clostil je největší svinstvo. Brala jsem po celou dobu utrogestan. Pak jak nebyl k sehnání začala jsem brát clostilbegyt a díky němu se mi utvořily cysty. Až pak mi dr. Uhrová předepsala fostimon. (stimulační injekce). Díky němu se to podařilo a my máme krásného klučinu. při fostimonu jsem měla větší šanci. Vlastně jsem ovulovala na obou vaječnících současně.
jak říkám měla jsem větší šanci.

adenka84
2. čer 2012

mě také bohužel clostík nepomohl a ani provera, duphaston a ani utrogestan...zadařil se na 3 pokus IVF..+ 3x IUI a 1x KET..

danaruj
2. čer 2012

já ho brala jeden cyklus a hned pomohl..brala jsem jednu tabletu denně. Žádné negativní účinky jsem nepozorovala, kdybych neotěhotněla, vůbec bych nevěděla, že ovulace opravdu přišla.. nebolelo mě břicho ani nic jiného.

ivekr
3. čer 2012

@petanevesta já ho beru od září 2011 společně s proverou. Prodloužili se mi cykly na 36 dní (to asi ta provera) ale nepomáhá to. Nyní jsem jej měla brát po sedmé, ale co jsem se dočetla, co je to zač, tak jsem ho úmyslně už nevzala a tento týdej jdu na ult zda jsou folikuly..tak to doktorovi řeknu, že jsem ho zapomněla brát a dověděla se co je to zač, tak co mi k tomu řkene. On mi ho stále předepisuje dokola a výsledek žádný (akorát mám tedy vždy jeden dominantní folikul, ale myslím,že to jsem měla i předtím). Navíc mi snížil dost sliznici, takže já jej vychvalovat bohužel nemůžu. A to jsem po druhém IUI při dvouletém snažení.......nicméně držím pěsti, aby zabral, mám spoustu kamarádek, kterým pomohl 🙂

tercina
3. čer 2012

Brala jsem 3 cykly a následující cyklus se mimi podařilo. Dr mi říkal, že u většiny že to "zafunguje" až ten následující cyklus po vysazení 🙂 Brala jsem taky s Proverou. Spíš u mě ale zázrak. 9 měsíců po porodu jsem byla na laparce, kde mi udělali drilling vaječníků. Dr nechápal, jak jsem na Clostil mohla "zareagova".... no hold si tělo udělalo co chtělo 🙂

ladybugie
3. čer 2012

brala jsem ho před prvním těhu a hned v prvním cyklu se zadařilo

vakiss
3. čer 2012

brala jsem před prvním i druhým těhu a vždy první cyklus měl test // 🙂

terkao
3. čer 2012

také jsem brala a čtvrtý cyklus se zadařilo 🙂 Ale těžko říct, jestli by se zadařilo i bez clostíku 😅 byla jsem po potratu a chtěla co nejdřív znova otěhotnět, tak mi ho doktor tak nějak napsal automaticky 🙂

lca180
3. čer 2012

Ahoj,no mě nepomohl,když se to tak vezme,tak pro mě nebyl ani potřeba,ale bylo to první co my gynekolog napsal a to 3 cykly po sobě,když jsem pak přesla do CARu,tak mi ho napsali znovu na 3 cykly za sebou a pak přišly cysty 3cm na obou vaječnících.Ale to bylo podle mě neuváženým rozhodnutím lékaře v CARu,který neřešil,že jsem Clostilbegyt brala předtím u svého gynekologa - prostě léčili oni a co bylo před je nezajímalo.No,nicméně mi pak na cysty zabral Norethisteron - sice asi po 3 měsících a hrozbě operace,ale dobře to dopadlo.Držím ti palečky!

lucyvivien
13. bře 2013

U mna nieje jednoznačna odpoved, otehotnela som mesiac po dobraní 6 dávky 🙂

natalie77
13. bře 2013

Nepomohl, brala jsem ho 4 měsíce 😒.

kejvinka
13. bře 2013

Nám také zabral na první pokus. Měla jsem problém s ovulací a i přesto,že mám jen jeden vejcovod,tak se se zadařilo rychle. Pamatuji si,že jsem se po něm cítíla strašně nafouklá,ale jinak žádné jiné příznaky jsem neměla.

sisidani
14. bře 2013

Mě nepomohl vůbec, měla jsem i PCO. Pomohly mi až injekce puregonu + 3 IUI.

jana21278
14. bře 2013

první cyklus. bylo to hned. moc mu děkuju!

tkarlikova
22. bře 2013

Mám taky PCO. S clostillem už pojedu 6 cyklus, po třetí 3x denně. Dvakrát vyrostly folikuly, teď dokonce dva. Vedlejší účinky vůbec žádné nepociťuju ale miminko taky ne...

jjolly
29. bře 2013

první cyklus

karlam
29. bře 2013

nám bohužel nepomohl 😒

ronda8
29. bře 2013

poprvé jsem po něm otěhotněla po prvním měsíci a další těhotenství to trvalo rok, nejsem si jistá, ale myslím, že vždy po 4 měsících jsem měla bezpečnostní přestávku 1 měsíc a pak znovu. Po roce, jsem ani nedoufala a pak to teprve přišlo 🙂 Držím palečky...