Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

alenkka35
28. pro 2013

Dobrý den, sháním clostilbegyt nabídněte, čtu, že to pomohlo, jsem už zoufalá pět let se snažíme s manželem o mimčo, máme za sebou veškerá vyšetření i umělá oplodnění, bez úspěchu, chtěla bych vyzkoušet toto i když vím, že je to riziko díky

evca2311
1. led 2014

@alenkka35 předepíše ti to tvůj gynekolog.... on nasadí i od jakého dne začít....

snupik
5. únor 2014

Holky a testuje ty si při užívání normálně ovulaci?Na příbalovém letáku ovulač. proužků jsem se dočetla, že výsledek může být ovlivněn 😒

zuzkazuzu88
4. bře 2014

mám zasebou 3 cykly s clostilem a nepomohl :-/ uvidíme co bude dál...

gabca27
12. bře 2014

Ahoj holky. Nabízím clostilbegyt jedno a pul balení. Cenu nabidnete 🙂

adelheid81
14. bře 2014

Ahoj holky, přidávám se k těm, kterým pomohl clostilbegyt hned první cyklus, po roce snažení mi lékařka předepsala tyto léky, dávkování jedna tableta denně, no a v květnu čekáme dvojčátka🙂 Může to býl clostilem, ale můžou to být i geny (v rodině máme dvojčata).

satynka
14. bře 2014

Ahoj holky 🙂 sice nevím o jaky přípravek se jedná,ale mě k těhotenství pomohl femigard a i několika mým kamarádkám... je to funkční roztok z bylinek.... 😉

dovea
18. bře 2014

ahojte 🙂 chcem sa spýtať po akej dobe snaženia sa a konkrétne na základe coho lekár predpisuje clostil? chystam sa 2. cyklus na folikulometriu a premyslam ci uz mozem lekara poziadat o predpis. snazime sa uz asi 3/4 roka po spontannom potrate.. ovulacia vraj minuly cyklus prebehla, ale nic z toho.. mavam pred ms spinenie aj 4 dni.. no a stale sa nedari..
dakujem!

sluneccnicee
9. dub 2014

My se snažíme přes rok a půl.Po roce jsem chtěla spermiogram. Manžel s tím neměl problém.Bral to jako automatiku.Ten vyšel parádně.Ani moc ani málo.Nasadil mi clostilbegyt (3-7DC).Folikul dorůstá 22-25 mm někdy i dva. Ted jsem byla na HSG což je zákrok při kterém se zjistí tekutinou zda jsou vejcovody průchodné.Zákrok vůbec nebolel.Dali mi automaticky narkozu.Nastoupila jsem v 8, na sál jsem šla v půl 9 a o půl 1 jsem byla vzhůru.Bez jakýchkoliv bolestí. Hezky jsem se vyspala Mám pravý vejcovod ucpaný ,ale podle doktora to vůbec nevadí.Stačí jeden k otěhotnění.Říkal, že po tomhle zákroku otěhotní 1/3 neplodných žen.Tak jsem zvědavá.Dneska mám ovulku a jsem z toho už celá hin.Neustálé nucené snažení se mi začíná příčit,ale co bych pro mimi neudělala,že.Spím pomalu jak netopýr s hohama hooore. Dal mi další prášky 1200kč na měsíc.No super Do toho kyselinu listovou jsem jak nějaký závislák ted se máme pokoušet 3 měsíce s lékama a pak bude další postup.

najkyna
21. dub 2014

ahoj spritelem sesnazime o prvni miminko doktro mi predepsal clostik zacala sem ho brat od 5dne mestruacniho cyklu a po dobu 5dnu dneska se dobrala ma porad bolesti vpodbrisku a je mi spatne deuji za vas nazor

verunkaaa
22. dub 2014

Tak já brala 3 cykly a měla jsem k tomu i utrogestan. Pomohl mi jen k zavratim, pocitu na zvracení a +2kg nahoře. K miminku bohužel ne.

anilil
22. dub 2014

ahojda, clostil jsem brala také tři cykly, sice pomohl na ovulku, ale těhotenství neklaplo, pouze vedlejší účinky v podobě návalů horka...

petssematary
30. dub 2014

Dnes jsem si ho vyzvedla v lékárně, doufám, že zabere.. přeju také hodně štěstí a trpělivosti 🙂

ivevca
4. kvě 2014

Já ho brala první cyklus a hned //, ale jsem teprv na začátku tak se uvidí, jak to dopadne 🙂 věřím že bude vše jak má 🙂

pigi18
14. kvě 2014

Ahoj, já clostillbegyt beru už dost dlouho na to,abych mohla teda taky něco přidat. Minulý rok jsem zapadla hned první cyklus,ale bohužel mimoděložně ,te'd začínám znovu 3 cyklus a zatím nic :( ale vajíčka mi rostou tak velké,že mi je pregnylem praskají,tak uvidíme snad se zadaří,ale co se týče růstu vajíček ,tak mi pomáhá,ale je pravda,že přibírám, mám motání hlavy a je mi na blinkání a někdy mě bolí aji v podbříšku.....takže tak z mé zkušenosti,přeji všem mnoho štěstíčka k miminku

terezasv
20. kvě 2014

Ahojky, tak mě clostík nepomohl bohužel...dva cykly jsem brala - první (1-0-1), druhý (1-1-1) + pregnyl - ani jeden úspěch ! 😖 bohužel, nevím, kde je chyba, partner je pořádku .. takže teď chvíli klid a v září CAR Brno ☹ ( údajně vajíčko dozraje, ale neuvolní se tak,jak by mělo-já to teda nějak nechápu,ale prý to tak je 😕 )

kami89
30. črc 2014

Ahoj holky, potřebuji radu. Brala jsem clostík 4 – 10DC. Dneska jsem 20DC – ovu test stále negativní. Už skoro týden mě pobolívají vaječníky. Dnes už je to trochu na hranici snesitelnosti. Cyklus mám díky Estrimaxu a Duphastonu 28 dní. Máte některá zkušenosti podobné jako já?

bielanevesta
30. črc 2014

Keď som ho brala prvýkrát, tak sa zadarilo na tretí pokus, no potom som o mimi prišla. Keď som ho brala znovu asi po 3/4 roku, tak mi nezabral vobec. A keď som ho brala tretí krát, teraz nedávno, tak sa síce folikuly vytvorili, ale neotehotnela som 😒

ladazrnova
13. srp 2014

Dobry den. Uz pres dva roky se s manzelem snazime o miminko. Pani dokrotka mi davala nejake prasky na oteh.,ale nezdarilo se. Chtela jsem se zeptat jake mate s tim zkusenosti vy?.. Ja je mam zacit 5 den menses a brat je 5 dni v kuse 1 tobolku 2x denne. Cetla jsem situ na forum docela dobre recenze na clostik ale cetla jsem ze mohou vzniknout i dvojcatka... Po tech dvou letech snazeni mam strach ze se nezavede s clostikem :( jake mate vy s tim zkusenosti? Docela mi na tehotenstvi a miminku zalezi. A prosim kdyztak o rady. Dekuju velice. 🙂

nikkolina
19. srp 2014

Brala jsem 2 měsíce,otěhotněla jsem až ten třetí měsíc,co jsme zkusili bez clost. Na utz mi mudr tvrdila,že žádná ovulace neproběhla,ale už jsem byla těhu. Nyní jsem v 6.měsíci.

maartulka
25. srp 2014

Ahoj holky...jsem 14 měsíců po porodu, do roka jsem kojila..po 6ti nedělí jsem měla menstruaci..pravidelně půl roku. A pak konec. Jsem stále bez MS. Teď se snažíme o druhé miminko...a doktor mi předepsal---Clostilbegyt.. měla jste to tak některá
taky...?? aby mi vyvolal MS dostala jsem včeličku..a ted tedy čekám. Měla jste to některá podobně...bez MS a pak jste otěhotněli??

klaaaara
30. říj 2014

Ahoj holky, snad mě za tuhle asi blbou otázku neukamenujete. Už mě ale nebaví každý měsíc čekat jestli ms přijde nebo nepřijde, vždycky přijde mrcha jedna. :( Chci tomu nějak napomoc. Tak teď k otázce Dr mi asi před půl rokem předepsal clostylbegyt na úpravu cyklu, neměla jsem vůbec ms atd. Pomohl snad okamžitě. No a ještě ho doma mám tak se chci s Vámi poradit, třeba s tím máte některá i zkušenost, jestli bych si ho tenhle cyklus 5.-9.DC mohla vzít bez vědomí dr? Díky za rady

hribecekbeztecek
11. lis 2014

Vím, že si ho tu holky na netu různě kupjí, ale já osobně bych to nedělala bez vědomí lékaře. Proč se s ním raději neporadíte?

zdenik012
19. lis 2014

Ahoj holky, vím, že je to asi hloupá otázka, ale taky mám předepsaný Clostilbegyt, budu ho brát za 4 dny a mám ho brát 5 dní. Kdy je podle vás nejlepší se vrhnout na výrobu miminka až těch 5 prášků doberu 🙂 Díky za rady.

maikysl
30. lis 2014

Ahoj,měla bych prosbu 🙂 Clostíky jsem začala brát cca 4 týdny zpět 🙂 Ale brala jsem je ještě s antibiotiky ( měla jsem průdušky) paní doktorka říkala že to nevadí a at je beru 🙂 poslední týden jsem jiná nepoznávám se :/ zvětšili se mi prsa a bolí mě bradavky ( týden před menzes mě bolívali ale né takhle moc). Jsem rozežraná :/ normálně jsem byla zvyklá jíst 2-3x denně,ale teď jim pokaždé co to jde. např. ráno když vstávám do práce tak si dám jídlo,pak o svačinové přestávce si dám další což je tak asi 3 hod. od prvního jídla,pak oběd ( který mi vůbec nestačí a musím si ještě pak něco dát) a pak když přijdu domů dám si větší sváču a pak večeři. Přijdu si pořád unavená,usnu po 6 večer a vstávám až v půl5 ráno do práce + to že se v noci občas vzbudím hladová a jdu něco zobnout. Ke všemu jsem náladová,rozčílí mě vše jak to není hned podle mě, bývám i dost podrážděná,dost dlouho jsem se snažia otěhotnět a nic,tak doufám že Clostík zabral.Co si myslíte vy?

eliz12
3. pro 2014

Ahoj,

jen se chci podělit a získat trochu naděje. Měla jsem teď první cyklus s clostilbegitem a už jsem si myslela, že se na mě štěstí usmálo, ale jak se nakonec ukázalo tak mi právě hormony posunuly menstruaci o týden pozadu, takže zase nic. Snažíme se s manželem rok a už z toho začínám fakt docela šílet!! Chci se zeptat, ted druhý cyklus se normálně berou 2 tablety a nebo mám zůstat u jedné jak u prvního cyklu? A ještě se chci zeptat, jestli vám taky doktorka nasadila hned hormony aniž by vám udělala hormonální profil?

sleepers
8. pro 2014

Ahoj holky, přidávám se k vám. Clostík jsem začala užívat teď v sobotu. Je to můj první cyklus, kdy ho užívám a doufám, že se brzo zadaří.
Dle MUDr.ovulace probíhá v pořádku, i horm.profil ovulaci odpovídá, jen mám tedy nižší hladiny progesteronu, tak říkal, že zkusí trochu ovulaci podpořit a případně mi v lednu přidá ještě utrogestan, pokud se do té doby nezadaří.

kedynka
8. pro 2014

Ahoj holky, ráda se s vámi taky podělím o užívání tohoto léku. Po vysazení HA mi menstruace nepřišla půl roku. Potom následovaly dvě vyvolávací injekce a nic. Zjistilo se, že problém je v postavení mého těla a k ovulaci (a tedy i menstruaci) by u mě nedošlo více jak max. 3x ročně - takže pravděpodobnost na přirozené početí byla opravdu malá. Doktor mi tedy nasadil Duphaston na vyvolání menstruace a v návaznosti na to mi předepsal Clostilbegyt na 3 dny. Chtěl ověřit, zda opravdu nemám problém s tvorbou vajíček. No a vajíčka rostla a to na obou stranách, takže zabral na 100% okamžitě. Jenže ani po 20 dnech se žádné neuvolnilo :( (chodila jsem na prohlídku 2x týdně). Tak jsme to zatím nechali být s tím, že potom půjdu na narušení obalů až budu chtít. No a na další kontrole jsem zjistila, že jsem v 15 týdnu těhotenství :D Vajíčko se muselo uvolnit až tak 22. den a hned se zadařilo :D Nyní už jsem u konce 6.měsíce...

Každopádně, když doktor zjistil, že lék zabral tak mi odmítl ho předepsat znovu, protože by potom mohl způsobit velké bolesti ve vaječnících atd. Prostě viděl, že zabral jednou a problém je jinde. Rozhodně bych ho asi nebrala sama bez porady s lékařem, ikdyž je fakt, že když došlo k menstruaci, tak u vás došlo i k ovulaci a tam by ten problém být neměl, stejně ale raději opatrně...

maikysl - já bych si troufla říct, že se zadařilo ;) já měla totiž tyto příznaky taky. Hlavně to nalévání prsou a bolest bradavek. Ikdyž jsem myslela, že to patří k nežádoucím účinkům toho léku. Jinak jsem tedy neměla příznaky absolutně žádné...

dasenka888
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikracek
9. pro 2014

Ahoj holky, 14 měsíců jsme se snažili o mimi, ovulace dle ovu testů byla každý měsíc pravidelně 16DC, cyklus 28 denní pravidelný, přesto se nedařilo. Dr. mi nasadil Clostík a hned první cyklus se povedlo 🙂 pěkný den