Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

monikagurthova
12. led 2016

Ahoj, já jsem ho brala 3 měsíce a nic. Pak jsem ho vysadila a za 3 měsíce otěhotněla. Takže u mě nepomohl.

pavlinpaj
8. únor 2016

Holky beru první cyklus Clostik. Jak jste ho prosím užívali vy první cyklus? A ještě jedna otazka... cyklus mi trvá 28-30dni. Ovu jsem mívala 20DC. Kdy jste mívali ovulaci s Clostikem? Jsem 15DC a podle testu, stále nic. Dekuji

rejni
9. únor 2016

Taky teď první cyklus od 5DC do 9DC 1-0-1..ovulace byla 18DC nebo 19 podle utz. při cyklu 30-34..Clostik pomůže zrání vajíček ale ovulaci většinou asi neuspíší.. A ovu test jsem si dělala 16Dc,17,18..ani jednou mi nevyšel pozitivní..možná jsem měla testnout dřív, nebo nechytla ten správný čas nebo nejsou tak 100%.. Držím palce ať clostik pomůže 😊

evickakakam
9. únor 2016

Mě pomohl hned na druhe brani takže vše je individualni. Každopadně přeji hodně šťesti.

kacorita
9. únor 2016

Dobrý den.Potřebívala bych poradit dnes mám začít brat Clostilbegyt ale v posledních dvou ciklech jsem měla problém jednou jsem brala 2 prasky denně od 3-7 dne ciklu a to mi sestoupili 3 folikuli a jak sem brala v dalším ciklu 1 tabletu denně a to mi sestoupil 2 folikuli.. Dnes mám nasazovat znovu ale jen půl teblety 1 denně ale bojím se že mi vaječníky nesestoupi a nebudu moci jit na inseminaci..Nemáte některá z vás s tímto dávkováním zkušenost? Jsem v težké situaci vyhodili mě i kvůli tomu z práce že chci otěhotnět taže jsem šla na neschopenku a snažíme se o miminko.. Tak nevím jestli nemám brat jednu tabletku abych měla jistotu že mi klesnou

jana113
10. únor 2016

Ahoj holky,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku, pro snažilky o miminko.

Děkuji mnohokrát Jana

Odkaz na dotazník:
https://faktory-ovlivnujici-vyber-ce.vyplnto.cz/

iwex
7. bře 2016

Mohu se prosim zeptat, na Vaše zkušenosti s předepsáním Clostilbegytu? Nám se rok a něco nedaří otěhotnět, je mi 32 let. Požádala jsem doktora, již podruhé, o pomoc s určením, kdy mě probíhá ovulace, jelikož na to nejsem schopná přijít. A jesli by mi nemohl nechat zkontrolovat průchodnost vaječníků. Zkrátka udělat nějaká základní vyšetření, abych věděla, že jsem vůbec plodná. Gynekolog mi stále doporučuje, ať se snažíme dál, že jsem mladá a bude teď jaro a půjde to.. Na mé druhé prosby o pomoc s tou ovulací, mi dal tyhle prášky Clostilbegyt se slovy, že mám brát 5 pilulek na začátku cyklu(3. až 8. den) a za měsíc si přijít pro další balení. Jsem docela šokovaná. Všichni se zmiňujete o tom, že Vás doktor zval na ultrazvuk a kontroloval Vás. Píšete o různém dávkování. Musím říct, že jsem absolutně ztratila důvěru v mého gynekologa.

zdena89
11. bře 2016

S přítelem se snažíme rok o mimco , bez úspěchu... tak mi dr dala doporučení na spermiograf který dopadl dobře 🙂 . Tak mě poslala na laparku kvuli pruchodnosti a eventuálně drilling . Na operaci mi zjistili že jsem prodělala infekci která se mi nijak neprojevila ale díky tomu jsem měla srusty ve vejcovodech 😒 .. teď jsem 14 dni po operaci , dr mi nasadila clostilbegyt který beru 2 dny tak uvidíme 🙂

janickajana
24. bře 2016

Clostilbegyt mi nasadil doktor, když po půl roce nebrání antikoncepce jsem pořád nebyla těhotná. Vzal mi krev a zjistil, že nemám ovulaci. Brala jsem Clostilbegyt 2 měsíce od 3 dne MS vždy. A pak jsem hned otěhotněla. Teď jsem cca 7 týdnů těhotná a beru ještě Utrogestan vaginálně 2x denně. Prý pro jistotu. Nevěřila jsem že Clostilbegyt pomůže už jsem začínala být zoufalá. Všem držím palce ať se brzy také zadaří ☺

sies
25. bře 2016

Já klostík užívala 3.-7.DC po jedné tabletě, potom jsem nasadila dhupaston 17.DC. To byl první cyklus a nezdařilo se. Tak ted začínám další druhý cyklus a zvyšuju na 2krat denně takže uvidíme, každopádně mi po tom drijáku moc dobře není ☹

sandrax25
26. bře 2016

Já beru 3 měsíc clostík s duphastonem a zatím vůbec nic folikuly mám pěkné ale zatím se nezdrařilo a dnes jsem to dostala na nervy už :(

kamikz
30. bře 2016

Holky, poradíte mi prosím? Taky mi byl předepsán clostilbegyt. Ale jsem trouba a jaksi jsem zapomněla, jak ho mám brát. Je možné, že to bylo prvních 5 dnů cyklu? A druhý dotaz.. poslední dobou mám cyklus dost rozházený, takže třeba první tři dny jenom špiním a pak mám 5 dnů klasickou menstruaci. Mám to brát už od toho špinění nebo až od té klasické menstruace? Moc díky za rady!

gitulka03
8. dub 2016

Ahoj maminky,taky mám problém otěhotnit,tak mi doktor předepsal clostík,už mam po první várce tabletek a 12.4 jdu na ultrazvuk a tam mi vypočítá kdy bych se teda měla snažit. Tak snad doufám že mi to víjde :( snažím se s přitelem už 1,5 roku. A chci se ještě zeptat taky jste brali clostík 5den menstuace?A ještě prosím o radu až mi doktor řekne kdy teda ovuluji mám s přitelem spát každý den a nebo obden toho termínu. Moc vám děkuji za odpověď

banny01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanyas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenikova
30. kvě 2016

Zatim nepomohl 😞 4cyklus jedem ted, pristi tyden jdu na utz na kontrolu foliku.....

pemia
28. čer 2016

Ahoj holky, já dobrala předminulý týden clostilbegyt,brala jsem 5. - 9DC 1-0-1 a teď dobírám proveru, kterou mám 15DC - 21DC. Měla jsem dávky na tři měsíce. Na kontrolní ultrazvuk jdu až po celkovém dobrání....Mimčo nikde a akorát mi přijde, že se mi těmi prášky zkracuje MS jak délka cyklu tak síla MS, myslíte, že je to normální?
Snažíme se s manželem dva roky, spermiogram, hormonální Profil, štítná žláza O.K., mám jen jeden průchodný vejcovod, ale jako tragédii to neberu 🙂 Akorát už mě docela stresuje to čekání.
Doktorka mi řekla, že pokud se nezadaří, budeme to řešit už nějakým centrem. Jaký máte názor na ISCARE?
Díky za odpovědi i případné rady. 🙂

evca99
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petrysek181
31. črc 2016

Ahoj holky ja brala první dávku clostiku prvního syna uz patnáctiletého mám taky díky němu hned na první pokus a teď čekám jestli to vyjde i teď zatím mám spozdeni jen dva dny ale při mé pravidelné menstruaci je to už k zamyšlení tak hlavu vzhůru jednou to vyjít musi😊😊😊

maaja10
5. srp 2016

Ahoj holky,byl mi take predepsan clostik,mam brat od 5.dne menstruace 5 dni,kdy je nejvhodnejsi doba o snazeni? Diky

martyneez
8. srp 2016

Holky my se snažíme skoro dva roky, loni léto potrat, listopad konizace a teď jsem sama od sebe začla řešit proč se nedaří... a zjistili jsme, že manžel má línatý spermíky.. a předepsali mu to, co vám.. což je mazec 🙂

martyna7
30. srp 2016

Ciao děvčata , chtěla bych Vam tímto dodat trochu pozitivní naděje ... Pred necelými 2 lety jsem clostilbegyt užila ... A hned na poprvé otěhotněla ... Vubec jsem tomu nechtěla věřit ,protoze cely život bojuji s nepravidelnou menstruaci, důsledkem nižší hladině hormonu a nižší tělesnou vahou ani vek uz nebyl ideál 37 let. Nemela jsem ani zádné prvotní příznaky tehotenstvi ... Pouze malátnost ... Tehotenstvi potvrdilo az několik tehotenskych testu ... Které jsem si dělala dokola... Abych uverila a později lékař. Cele tehotenstvi probíhalo naprosto v klidu a pohodě ...bez komplikaci ... Dnes mam krasnou ,zdravou , roční holčičku ... Myslim ze to chce pouze viru v sama sebe a pozitivní přístup 😉 Držím palečky !!! Nyní uvažuji jeste to zkusit jednou 😃 Dam vědet ...

katkavfr
13. zář 2016

Holky prosím nemate někdo clostilbegyt?

rachelinka84
19. zář 2016

holky nezbyl někomu clostík? děkuji

svobodka86
29. zář 2016

Holky prosím potřebuji radu a možná i uklidnění....cykly jsem měla 30-50-30 dní a na stopro vím že minulý cyklus byla ovu 18 DC...teď jsem podle Dr.brala Clostyl 5dc až 9dc (2x denně) a teď jsem 13 dc a na testu žádná změna....snažíme se jen obden. Dr.mi říkala 5 -6 dnů za sebou, ale podle mně je to blbost, spermie nedozrají a ani v tomto úseku 5-6 dní po dobrání Clostylu nemám podle testů ovulaci a ještě mi dala Utrogestan....ale u něj sem se dočetla, že ho mám začít brát, až bude určitě ovu a ta zatím nebyla...doufám že nebude tenhle cyklus zase dlouhej :(...mám fakt počkat až bude test pozitivní, pak se budeme snažit ob den a pak brát Utrogestan až do termínu MS? Ptala sem se jí jestli jeden vaječník není nějak pozadu a prý jsou oba v pořádku....tak co myslíte?? Clostyl každý chválí...ale já zatím nic zásadního nepozoruju :( a to mi ho hned nasadila 2 x denně .... poradíte??

elizabetkaho
2. říj 2016

U nás taky bohužel nepomohl :( v úterý se objednáváme na Stellart na první konzultaci a doufáme, že pomůže něco a hlavně někdo jíný 🙂 ale každé tělo je jiné a mojí kamarádce například pomohl 🙂 takže bych to nevzdávala 🙂 držím palce

pemia
3. říj 2016

Ahoj holky, mně clostyl nepomohl. Brala jsem tři měsíce v kombinaci s proverou a jediný výsledek je cysta na vaječníku. ☹
Takže teď čekáme na další cyklus a docházíme již do gynemu v Praze a bude následovat jiný postup, no uvidíme 🙂
Každopádně Vám držím palce ať se zadří 🙂

pomerinka
7. říj 2016

Já se také přidám od zítřka začínám s clostikem a orgametrilem , pevně věřím že to vyjde,a Vám všem držím palečky aby to vyšlo a přišlo vytoužené miminko 🙂

lenickakl
7. říj 2016

Druhy cyklus, ale jeste nevim s jakym koncem

pomerinka
7. říj 2016

Druhý cyklus to je super tak rychle , přeji ať je vše super a krásně prospívate 😉