• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Pomůcky pro otěhotnění, máte rady a tipy?

25. května 2012 
holki nějaké rady a tipy pro pomoc otěhotnění? myslím vitamíny, cvičení, životní styl atd?
25. kvě 2012 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
brala jsem kys. listovou, více chodila na procházky... 3krát denně nějaké ovoce či zeleninu, dostatečný pitný režim a některé cviky z mojžíšové :slight_smile:
Po sexiku sem podložila zadek, nebo když byl večer tak jsem spala až do rána a na záchod šla k ránu...
Nekouřit, nepila sem alkohol
25. kvě 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporučuji si koupít kyselinu listovou :slight_smile:
25. kvě 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to individuální, já kouřila a víkend před otěhu sme měli pořádnou oslavu :grinning:, a ty nejdůležitější pomůcky nosíte furt při sobě :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Pokud se nesnažíte dlouho bez úspěchu, tak bych to vůbec neřešila. Jen se milovat podle chuti.
Pokud to, nedejbůh, déle neklapne, tak si toho všeho ještě "užiješ". :slight_smile:
25. kvě 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Vitamínky brát můžeš - důležitý je vit C a E a hlavně kyselina listová. Jinak nikdy není na škodu pít kontryhelový čaj v prvních 14ti dnech cyklu, ale pokud jste na začátku a není u vás žádný problém, není nutné dělat víc :slight_smile: Spíš to ber , že je to pro tvůj dobrý pocit . Jinak baštit ovoce, zeleninu, cvičení....ať se tělo dobře připraví . Tak ať se brzo zadaří a hlavně nemyslet na to, nemyslet na to, nemyslet na to ;) Psychika totiž dokáže udělat své....
25. kvě 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuji kyselinu listovou jako prevenci vrozených vývojových vad.
Kontryhelový čaj od 1DC do ovulky na srovnání cyklu a nárůst sliznice k uhnízdění "miminka" ..
Zdravou stravu, dostatek pohybu, pokud to lze, tak co nejméně stresu.
Pokud by se déle nedařilo Půl roku, rok - zkus trošku redukovat váhu (při nadváze, jinak samozřejmě ne), měřit bazální teplotu, zkusit ovulační testy ... A pokud možno - do půl roku nebo do roku snažení to moc neřešit a spíš to nechávat náhodě...
Držím palce, aby jsi brzy našla vytoužené // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
když se nadaří, s ovutesty se zadaří:slight_smile:
25. kvě 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro prezentaci firem na našich stránkách slouží profil Profesionála.”
18. srp 2012 ve 20:52 • radkakros
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. srp 2012 ve 20:16 • radkakros
Tvůj příspěvek