Pomůcky pro otěhotnění, máte rady a tipy?

pindurek
25. kvě 2012

holki nějaké rady a tipy pro pomoc otěhotnění? myslím vitamíny, cvičení, životní styl atd?

eficenka
25. kvě 2012

brala jsem kys. listovou, více chodila na procházky... 3krát denně nějaké ovoce či zeleninu, dostatečný pitný režim a některé cviky z mojžíšové 🙂
Po sexiku sem podložila zadek, nebo když byl večer tak jsem spala až do rána a na záchod šla k ránu...
Nekouřit, nepila sem alkohol

lucifereeek
25. kvě 2012

doporučuji si koupít kyselinu listovou 🙂

camelinka
25. kvě 2012

je to individuální, já kouřila a víkend před otěhu sme měli pořádnou oslavu 😀, a ty nejdůležitější pomůcky nosíte furt při sobě 😎 😀 😀 😀

elvira
25. kvě 2012

Pokud se nesnažíte dlouho bez úspěchu, tak bych to vůbec neřešila. Jen se milovat podle chuti.
Pokud to, nedejbůh, déle neklapne, tak si toho všeho ještě "užiješ". 🙂

slundo
25. kvě 2012

Vitamínky brát můžeš - důležitý je vit C a E a hlavně kyselina listová. Jinak nikdy není na škodu pít kontryhelový čaj v prvních 14ti dnech cyklu, ale pokud jste na začátku a není u vás žádný problém, není nutné dělat víc 🙂 Spíš to ber , že je to pro tvůj dobrý pocit . Jinak baštit ovoce, zeleninu, cvičení....ať se tělo dobře připraví . Tak ať se brzo zadaří a hlavně nemyslet na to, nemyslet na to, nemyslet na to ;) Psychika totiž dokáže udělat své....

pajiskazemlyna
25. kvě 2012

Doporučuji kyselinu listovou jako prevenci vrozených vývojových vad.
Kontryhelový čaj od 1DC do ovulky na srovnání cyklu a nárůst sliznice k uhnízdění "miminka" ..
Zdravou stravu, dostatek pohybu, pokud to lze, tak co nejméně stresu.
Pokud by se déle nedařilo Půl roku, rok - zkus trošku redukovat váhu (při nadváze, jinak samozřejmě ne), měřit bazální teplotu, zkusit ovulační testy ... A pokud možno - do půl roku nebo do roku snažení to moc neřešit a spíš to nechávat náhodě...
Držím palce, aby jsi brzy našla vytoužené // 😵 😵 😵

raada
25. kvě 2012

když se nadaří, s ovutesty se zadaří🙂

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz