Pořád nejsem těhotná!! Kde a v čem najít sílu?

lenickan
17. pro 2008

Název zní trošku zoufalsky, ale všechny které tím cyklus za cyklem prochází a bojují a bohužel zatím marně, chápou.

Holky v čem hledáte sílu jít stále dál ?

spy29
17. pro 2008

ahojky, my bysme taky chtěli mimi, ale už rok bojuji s tím aby se mi srovnal cyklus a hlavně abych to vůbec dostala, můžu ti říct, že občas mě taky přepadne taková nálada ☹ , ale zase na druhou stranu si řeknu že přece takovou smůlu mít nemůžeme, a jak dlouho si snažilka ty?!

m311
17. pro 2008

Ahoj Leničko,
jak dlouho se snažíte? U nás to už bude půl roku, lékař mi doporučil zkusit (prý pro začátek) inseminaci od nového roku. V pubertě jsem prodělala zánět dělohy a vaječníků, je možnost, že se nám proto nedaří..
Každý měsíc si moc přeju, aby mrcha nedorazila a já pak objevila na testu dvě krásné //. Zatím nic, cyklus mám pravidelný a každý měsíc vím přesně kdy mám ovu, snažíme se v plodné dny i mimo.. Ale nic..
V čem hledám sílu já? No doufám, že dříve nebo později se zadaří, mrcha nepřijde a ty dvě // tam budou 🙂 Čas si krátím tím,že vymýšlím, jak ještě zvelebyt náš nově rekonstruovaný byteček, plánuju svatební cestu, v srpnu jsem se brali a naplánovali jsem si svatební cestu po novém roce.. Takže snad to vyjde.. 🙂
Hodně štěstí.. 😉

lenickan
autor
17. pro 2008

ahoj holky... my se snažíme skoro dva roky... Mám problém anovulačních cyklů, tak se zatím léčím... a uvidíme co dál...🙂) IVF nebo IUI zatím odmítáme...
Taky hledám sílu v tom že to vyjde, ale někdy to jde lépe někdy hůře...🙂

Horší je když je člověk zdravej a stejně se nedaří to pak nejde ani moc léčit🙂

lenickan
autor
17. pro 2008

M311: půl roku je krásná doba...🙂 myslím, že i u naprosto zdravých žen je snažení rok v normě...
Manžel má vyšetřené sperma?

spy29
17. pro 2008

tak ja se teda zatim snazim nejak srovnat cyklus, abych vubec nejakou ovu mela, vysadila sem HA pred rokem, ale vzhledem k tomu ze muj manzel byl pracovne v zahranici na 6mesicu, tak to snazeni nebylo zas az tak intenzivni 😀 , no ale doufam, ze se mi cyklus srovna a nejak se nam zadari ikdyz...... 😒

veruru
17. pro 2008

Leni, my to vybojujeme spolu!🙂..neboj
My se také snažíme skoro2 roky, tedy v březnu přesně 2..
Manžel je ok, já mám to PCO a jinak asi nic..a laparka dobrá, první měsíc jsme měla MS a ted zase nic..a ani mě nebolí prsa nebo nic, takže to zase bude jen vynechání MS jakožto běžná součást života a žádné těhotenství..ani netestuji..i když, možná před lázněmi to zkusím, ať mě pak třeba nevyhodí..i když, byl by to fajn vyhazov🙂
Ty máš aspoň tak nějak pravidelnou MS, já ani to ne...
Teď mi truhlář řekl, že regály do našeho obchůdku by stály 120 000, tak to mě ted fakt dorazilo..ale zase to odvádí myšlenky naprosto do jiných světů🙂

lenickan
autor
17. pro 2008

veruru: pravidelnou Ms mám no pravidelných 46DC to jistí🙂))
Dneska jsem 42CD a už se to o mne pokouší takže by se o to o nějaký ten deník posunulo?

Snad by tě nevyhodili🙂 aspon bysis užila měsíc v lázních víš co to stojí peněz🙂))))) aspon by si mimisek pěkně zalebedil... a ne práce a stres🙂

spy29
17. pro 2008

ach jo holky, zavidim tem holkam,ktere to vysadi a jsou upne v poho a navic hnedka otehotni,tim me mudr sice taky strasil,ze pokud vysadim HA tak je velka sance hned otehotnet,ale kdyz vidim jaky mam po HA problemy,tak si rikam,ze sem ji vubec brala 😠

veruru
17. pro 2008

Ta HA je fakt svinstvo..když si představím, kolik holek z mého okolí ji bere třeba aj 10 let i víc, to ej šílené..to tělo je vlastně asi zabržděné a pak mu to musí notně trvat, než se rozjede..já brala HA jen čas, aby se mi netvořily cysty a že prý potom bude jednodušší otěhotnět,když nebudu mít tolik cyst..ale prd..☹užívám teď aspoň bylinky Femigard, abych dělala aspoň něco..a také ještě Diamid od firmy Hemann..je to na cukrovku, ale já to beru hlavně proti kvasinkám...

lenickan
autor
17. pro 2008

no jo no spy: to je právě ta spravedlnost nespravedlnost🙂
někdo se množí jako křečcí a někomu to trvá roky...
ale uvidíš že po delší době na to budeš mít jiný náhled... budeš to brát spíše jako dar než jako samozřejmou součást života🙂)))
Já ze začátku měla kecy typu - chtěla bych rodit v dubnu... abych něměla to největší břicho přes velká horka a s miminkem si užila léto🙂

ted budu rodit klidně v srpnu za 50stupnového vedra nebo v lednu při - 40 hlavně aby🙂)))

spy29
17. pro 2008

no to mi povidej, ja brala HA asi tak 4-5let ale kdyz si vemu ze nekdo to bere treba 10 a vic,tak to je sila,ale u nekoho to tak funguje - vysadi a hnedka je tehu,bohuzel u dalsich to tak neni 😒 ,me tedka kamaradka poradila at beru sarapis - na baleni se sice pise ze je to pro zeny v prechodu,ale je to na prirodni bazi a melo by to urovnat cyklus a zmirnit MS bolesti, uvidim co to se mnou udela,aspon do sebe necpu hormony 🙂

zuzka11
17. pro 2008

Přidávám se, snažíme se víc než 2 roky, 2 to byly v září🙂))A nic u nás nenašli, prostě všechno v pořádku, ale ani 2.IVF nevyšlo.......

Holky, jednou to vyjít prostě MUSÍ!!!!! 😀

spy29
17. pro 2008

lenickan:to je presne ono, nekdo to mimi ani nechce,nedej boze ze ho porodi a hodi k popelnici a pak se nekdo snazi, obetoval by mu vsechno a porad nic ☹

lenickan
autor
17. pro 2008

zuzko: musí to vyjít a vyjde...🙂))) ale aby nás ten stres a nervíky a strach a kdoví co ještě nerozedral zevnitř:(
ale nadruhou stranuu jsou v životě horší věci:(

zuzka11
17. pro 2008

Já vždycky smutním - nebo se vztekám 😀 a pak jde život dál, snažím se koukat do budoucnosti, něčím se zaměstnat a plnovat další pokus.......ale někdy je to skara těžké!

lenickan
autor
17. pro 2008

zuz my budeme v březnu dva roky... já mám PCO - tzn. anovulační cykly... nemáme co oplodňovat... zatím užívám metformin a od dalších cyklů bych měla stimulovat ovulaci... snad to tentokrát zabere🙂

lenickan
autor
17. pro 2008

zuz právě někdy a v té chvíli člověk potřebuje tu podporu!!!!

lenajsek
17. pro 2008

Ahoj, my se snažíme od srpna 2004, z toho 3 roky v CARech, za sebou máme asi 10 inseminací a 1x IVF... v lednu bysme měli jít na další pokus... ale pevně věříme, že to jednou vyjde!!!
Neztrácet naději a víru, ono to přijde!
Pěkný den všem, a brzké // na testu!!!

lenickan
autor
17. pro 2008

lenajs: moc držíme palečky, aby další pokus vyšel, zasloužíte si to moc. Je to už dlouhá doba a musela sis projít těžkým obdobím!!!!

spy29
17. pro 2008

nejlepsi je na to prej nemyslet a uzivat si, ty nervy a stresy s tim spojene nejsou zrovna idealni a pak i to telo funguje jinak, takze holky nejlepsi je na to asi nemyslet,jenze kdo by na to nemyslel,ze?! 😖

lenickan
autor
17. pro 2008

je to určitě pravda, nemyslet na to dát tomu volný průběh🙂)) ale!!!! Rady a porady s.r.o. - kdo nezažil nepochopí🙂)))
Ale určitý nadhled to chce jinak se človek zvencne

zuzka11
17. pro 2008

Lenajsek a to za roky v CARech máte za sebou 1.IVF???Samozřejmě taky držím palce, já se chystám cca v lednu na KET......

Leni - -tak at metformin zabere!!!!!

spy29
17. pro 2008

to urcite,jenze kdyz pak kolem sebe vidis ty maminy,tak si rikas proc jim to jde a me ne ☹

lenickan
autor
17. pro 2008

zuz: my se IVF taky bráníme... takže podstoupíme jakoukoliv léčbu ale IVF zatím ne

lenickan
autor
17. pro 2008

spy: na to není odpověď... třeba taky tvrdě dřely na mimi, nebo mají zase jiné problémy...
Prostě to je fakt a musíme s ním být🙂

veruru
17. pro 2008

Ahoj spy, já brala čistě mateří kašičku v ampulkách - musí se to cucat v puse a nechat rozpustit, jinak to prý nefunguje, žaludek to nějak ničí..zkus včelpo.cz..chovám včeličky, tak tomu věřím..žel na mě asi malý kalibr☹
Jenajsku, držím palečky na leden..už to prolomíš, tento rok je jasně dobrý!

Jak to berou vaši muži?..nedávno jsme se ho zeptala, jestli má nějaký problém nebo trable, a řekl mi, že ne..takže to jako problém nebere..ale když si třeba něco přejeme - padá hvězdička, zvoníme na zvonek na Vánočním trhu v Brně a tak, tak má stejné přání..

Leni, koukám, že to máme v březnu obě 2 roky🙂..ten třetí už to nebude, vid?..jak vlastně víš, že nemáš ovulku?chodíš pravidelně na utz?

katuska23
17. pro 2008

leni kdepak jsi?už jsi u nás ve snažilkách dlouho nebyla?

m311
17. pro 2008

Ahoj Leničko,
HA už neberu přes dva roky. Manžel už na spermio byl, má všechno OK, kromě morfologie tu má sníženou na 15% (normal je prý 30%). Beru listovku, piju kontryhelový čaj, maliníkový čaj a pořád nic. Moc se mi líbila myšlenka, mít prcka někdy v letních nebo jarních měsících, bohužel to nejde načasovat.. 🙂 Neustále čtu příběhy těch, které otěhotněly první nebo druhý cyklus po začátku snažení, moc jim to přeju a tak trošku i závidím (myslím to v dobrém). 🙂
Proč IVF a IUI nechcete? My do té inseminace po novém roce určitě půjdeme, rozhodli jsem se tomu dát ještě chvilku čas na přirozené snažení, ale nejpozději v březnu inseminaci zkusíme.. Manžel se už vidí jako tata. 😀 Pokud nevyjde inseminace tak určitě půjdeme do IVF, IUI.. 😎
Věřím, se všechny jednou dočkáme.. 🙂

lenickan
autor
17. pro 2008

katuško ahoooj: no já byla na PCO a posledních 14 dní jsem tu nebyla skoro vůbec...🙂
Jak je Katuš? Nějaký postup??? Já dlabu metformin jsem 42Dc čekám mrchu, která se hlásí o slovo a v lednu jdu na kontrolu a snad mi nasadí opět clostík...v lepším dávkování....

Veruru: no pevně věřím že ve třetím roce🙂 už to dopadne bud jen bříško nebo i porod🙂 Mám syndrom PCO, a dlouhé cykly. Když mám ovulaci tak šílěně pozdě někdy kolem 33DC a to je na oplodnění prý pozdě, snaží se mně srovnat cykly, ale bez uspěchu. Když jsem je měla pod práškama luxusních 28DC tak nebyla právě ovulace....
Prostě špatná léčba... Ted jsem dva měsíce u jiné lékařky tak snad už to vezme za správný konec🙂

lenickan
autor
17. pro 2008

m311 - s tím IVF je na nás zatím brzy zatím jsme do toho ani jeden nedozrál, zkrátka stále věříme v přirozenou cestu a bohužel manžel IVF odmítá i jako metodu... prostě mu to přijde jak to vyjádřit nemorální...prej jsou sféry kam nemá člověk zasahovat - ale ono se to podá....