Pořád nejsem těhotná!! Kde a v čem najít sílu?

lenickan
17. pro 2008

Název zní trošku zoufalsky, ale všechny které tím cyklus za cyklem prochází a bojují a bohužel zatím marně, chápou.

Holky v čem hledáte sílu jít stále dál ?

veruru
19. pro 2008

Díky Leni, také Ti přeju krásné a výborné vánočky🙂
já si ještě koupím opravdový vanilkový cukr - ve zdravé výživě..snad příště už bude z našeho obchůdku🙂..dnes máme schůzku s truhlářem..nakonec jdeme do toho, i když to vybavení bude cca 150 000..

uděláš si test nebo to neděláš?já to včera zkusila, jen zksumo, ale stejně jsem věděla, že nic..a taky nic..ale ani mě to naštěstí smutně nepřekvapilo.. 🙂

dasule
19. pro 2008

Ahoj...no taky se nám pořád nedaří,ale snad rok 2009 bude úspěšnější! 🙂 😉 V únoru jdu při zaměstnání ještě do školy...dálkově...tak možná budu mít jiné myšlenky a starosti,snad to vyjde i přirozeně 😉

lenickan
autor
19. pro 2008

veruru - nebudu dělat testík myslím, že je to otázka několika hodin, cítím to 🙂)) akrom toho jsem 5 den od utroše a vždy 5 den od utroše to dostávám🙂))

lenickan
autor
5. led 2009

Krásný nový rok všem!!!! Moc a moc přeji, aby byl tím uspěšným🙂
Je u Vás něco nového???
U mne nic!!! Jen 7.1 jdu na první mojžíšku🙂

lenickan
autor
5. led 2009

Jak dopadly vánočky?🙂 u nás dobře...
voněl celý byt...

veruru
5. led 2009

Ahoj Leni🙂
Vánočky byly úžasné, pozdravuji Tě i od méhu mužíčka a byla jsi s námi tak na Vánoce prostřednictvím Tvých vánoček🙂))
JSem ted v lázních, zatím se tu rozkoukávám a je mi tu už ted nějak smutno...
manžel asi moc nedorazí, ale třeba se nechá přemluvit apřijede aspon 2krát🙂
je tu šíleně krásného sněhu a hodně moc málo lidiček....
Přeji Ti krásný nový rok a at je ten 2009 úspěšný🙂)

lenickan
autor
5. led 2009

Ahoj veru, jsem ráda, že se vánočky nakonec povedly...
To víš, než se rozhoukáš tak asi smutno bude vid??? Vzala sis dost knížek? U mne to na lázně bude asi až na podzim...
příští týden jdu k doktorce tak jsem zvědavá co mi řekne, ale asi skončím na té stimulaci... takže to budu mít do dubna vystaráno, přes léto do lázní nechci takže pokud to nedopadne tak na podzim🙂 říjen/listopad

lenickan
autor
5. led 2009

A ještě jsem zapomněla, přeji vše nejlepší a ať se ti splní vše co si jen přeješ🙂

korticka
9. lis 2015

Holky koupím Metformin...nezbyl někomu? čeká mě v Novém roce IVF...strašně ráda bych ho předtím chtěla vyzkoušet...

valeri10
9. lis 2015

@korticka můžu se zeptat na co ho bereš? Mě ho napsal mudr, že se po tom zlepší ovulace nebo co. Nicméně jsem si přečetla leták a přijde mi to teda hrozný driják. Ještě jsem neměla odvahu ho začít užívat.

korticka
9. lis 2015

@valeri10 Ahoj..ještě ho nepoužívám, ale chtěla bych to zkusit ....pak už je mojí jedinou nadějí jen IVF ☹
Hodně holkám u PCO pomohl. Mě ho doktor v CAR nenabídl, kdoví proč 😕
Ve středu jdu zjištovat ke své endokrinoložce, ale myslím že s tím nebude mít zkušenosti 😔 proto to zkouším touhle cestou..

valeri10
9. lis 2015

@korticka No já teprve začínám s lékama - utrogestan a clostil takže na ten metformin ještě nedošlo a doufám,že ani nedojde. Večer kouknu kolik ho tam vůbec je a popřemýšlím a když tak se zítra domluvíme 🙂

korticka
9. lis 2015

@valeri10 ok..pisni..díky zatím 😉