• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

16. března 2017 
endie ahoj :wink:
7. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,já se sem dostala až ted,něco jsme doma dělali,tak jsem měla vyplý internet a stříhala a koupala jsem psa to je práce na pul dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Liptonek vítam tě :wink: :slight_smile: a zadej datumy a dáme tě do tabulky jestli chceš :wink: :wink:
jinak u nás je zataženo a zima :angry:
7. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jdu taky mezi vás :wink:
leheckova......31let.........5DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa...........28let........27DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi...............28let.........3DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram................34let........15DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82...28let.......3DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee..........35let.........27DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie..............23let........9DC.......MA 3/2010
gambrinuska 28let........8DC ....MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce

už jsem se dala i do tabulky
:wink: musim vás ještě dočíst, ale s většinou se už známe :sweat_smile: držte zítra palce, jdu na kontrolu jestli narost po těch injekcích nějakej folík :pensive: :frowning2: a jestli bude IUI :pensive:
všechny zdravim a přeju brzké // :wink: já bych je potřebovala jak sůl, v práci je to šílený :frowning2: :angry:
7. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za přivítání. :slight_smile: V prosinci jsme přišli o dvojčátka ve 22tt. :frowning2: Po 3. MS máme povoleno ofiko snažení. Ale zkusmo jsme to zkusili už po 2. MS...tak uvidíme. Jinak mi je 26 a dnes jsem 29DC. a baštim femibion :slight_smile:
7. dub 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda liptonku ,co se stalo,jestli o tom teda chceš mluvit :pensive: ,když né,tak to pochopím :pensive:
Gam čauky,vy už fakt zvažujete IUI?se mnou by se dr o tom ještě asi ani nebavil,to prý se řeší až po roce :confounded:
7. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, konečně jsem vás našla :wink:
no nám už to trvá přes rok, problém je, že neovuluju ani po práškách :frowning2: to nevydařené těhu prý byla náhodná ovulka, před kterou jsme začli chodit do CARu, tak v tom jen pokračujem, aspon se něco děje, sledují mě a píšou léčbu, tak snad to neni tak ztracený
Jinak stou krví jste mě na začátku vyděsili já mam 0- ale nikdo se mě na to neptal :confused:
7. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo takhle je to s tou ovu :confounded:
Jinak ted nevím co myslíš s tou 0 :confounded: asi jsem něco přehlídla,nebo myslíš tu srážlivost jak jsme tu probírali?
7. dub 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
natula - z niceho nic jsem se otevrela...a už se to nepodarilo zastavit. Ale proc to tak bylo...nikdo neví. Týden předtim než se to stalo jsem byla na ontrole a vše bylo v naprostym porádku. Takže strach do budoucna je velký.
7. dub 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lipto no to ti věřím,tomu strachu se u dalšího těhu asi nevyhneme,já byla sice na začátku ,byla jsem teprve v 8 týdnu,ale i to pro mě byl šok a tys byla už dost daleko :pensive: .Takové věci by se neměly stávat :pensive: .
A s tím snažením,myslím,že druhá MS jde,to už by mělo být v pohodě,my se nechránili už po šestinedělí,a v porodnici mi řekli pul roku dokonce a gyn, mi řek tři měsíce a vidíš,stejně jsme se nechránili a furt nic,ale já měla tu velkou cystu,tak možná ted když už je pryč to pujde líp :confounded: .
Holky já věřím tomu,že do konce roku budeme fakt všechny těhu,uvidíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar děvčata konečně jdu za váma ale nevím na jak dlouho zachvilku budeme uspávat :grinning:
7. dub 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Endi,ted jsem se dívala na tvoje album,máš krásné miminko :dizzy_face: :wink:
7. dub 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :slight_smile: se budu červenat, je to moje sluníčko, jeden její usměv a všechno zlé je pryč
7. dub 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ti věřím,já bych chtěla taky,aspon jednoho prcka :dizzy_face: :dizzy_face: ,už se nemužu dočkat,až mi skončí MS a konečně na to vlítnem,po pul roce jsem dostala konečně svolení :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás dnes bylo taky krásně, ale stejně jsem tvrdla v práci, tak mi to mohlo bejt ukradený :wink:
liptonek, vítej, potkali jsme se na Revizi...
natul, snad máš pravdu a do konce roku už budem všechny nosit pupíky. Já mám pořád strach, že tady zůstanu poslední snažilka :frowning2:
gambrinuska, držím palce, ať tam to vajco je a pořádně veliký :grinning:
7. dub 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj abys jích pak neměla až moc, odříkaného největší krajíc :wink: , tak to je super zprávička tak to na tebe myslím a držím pěstičky :slight_smile:
7. dub 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu jen v rychlosti pozdravit.
Dneska jsme tu měli nááádherné počasí, takže jsme ráno vypadli k babi na vesnici a před chvilkou jsme se vrátili, bylo to super, malej si to užil a už spí jak mimino :grinning: :grinning: :grinning: Já musím rychle nachystat něco k jídlu a aspoň umýt nádobí :sweat_smile:
Peti, k tý školce, my jdem k zápisu po neděli, ředitelka mi při dni ot. dveří řekla, že šance, pokud mám potvrzení o zam. je veliká že mi ho vezmou (mmch školku mám taky u baráku), tak snad...Ale jinak je to s těma školkama fakt k ničemu :angry: :sweat_smile:
Ahoj Gamb :slight_smile: Držím pěstičky, ať to brzičko klapne :dizzy_face:
Nat taky čekám na konec MS a jdem do toho-že bysme nakonec přece jen těhulily spolu? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Přeju všem krásnou dobrou noc a zítra zase spíš až večer-má být ještě hezky, tak toho asi doma pobudem jen nezbytně dlouhou dobu :sweat_smile:
7. dub 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc endie,ale mám strach,aby mi to nepokazila psychika,každý mí říká,že po laparce to vyjde a já s tím začala tak trošku počítat :dizzy_face: ,ale mám strach z toho,že né a já pak začnu blbnout :confounded: .Vždycky si říkám,že na to nesmím myslet ,ale v podvědomí to prostě je,ted mám doma ale hafo práce,tak snad se zabavím,a nebudu mít tolik času myslet na těhu :dizzy_face:
Fram nebooooj,poslední nebudeš :wink: :slight_smile:
Jinak kde je Lehe,psala jsem ji i do IP a nic,to u ní není zvykem,byla na koníkovi denně :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: .
7. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kopre čauky,ty si taky furt v jednom kole co? :confused: :confused: :confused:
7. dub 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
natal: psychika je potvora :angry: chceto fakt se zabrat do něčeho a nemyslet :grinning: jo lehko se to mluví a težko dělá to znám

kopre: u nás už se taky spinká, musím poklidit malá si hrála s novinama :grinning: a o nádobí ani nemluvě, ještě že manžel jezdí jenom na víkend
7. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:Nat, jj, ale nestěžuju si-aspoň mi to líp utíká a člověk nepřemýšlí o hloupostech :wink: Večer vždycky v 9 padnu na hu*u a jen si řeknu, tak jsme zas o den blíž k mimču :wink: :grinning: :dizzy_face: Jo a psychika je asi fakt mocná-podívej na mě, celý cyklus si říkám, ať si to dopadne jak chce a ono to dopadlo, i když nakonec to nedopadlo, ale víš jak to myslím :wink: :grinning: :grinning:
Endie, MM jezdí sice každý den, ale většinou až navečer, takže to s Domčou tak nějak zvládáme, jenže dnes jsme byli pryč od rána, takže to fakt nešlo... :sweat_smile: Mmch, to je klid, když toi prcci zaberou, co? Já Dominička miluju nade všechno na světěm, ale když usne oddechnu si, že je chvilku klid :sweat_smile: :sweat_smile:
Jdu se najíst a hýpnout k Ozzákovi (Je to taková kravina, až je to k smíchu :sweat_smile: :wink: :grinning: občas.Ale jako oddechovka dobrý)
7. dub 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj nic se mnou neni jen jsem byla včera u kadeřnice a pak jsem měla serial ordinaci...a dnes cely den venku ted vas jdu do číst a dodělat tabulku :slight_smile: :slight_smile: aby jste neřekli že jsem lajdak :grinning: :grinning:
7. dub 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, Lehe se nám vrátila... :slight_smile: ahojky, to mi připomína, žetaky musím ke kadeřnici... :astonished: :pensive:
Jdu na toho Ozzáka :wink:
7. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ja neodešla jen nestiham
7. dub 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leheckova...........31let.........5DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa................28let........27DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi.....................28let.........3DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram......................34let........15DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82.........28let.......3DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee................35let.........27DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie....................23let........9DC.......MA 3/2010
gambrinuska .....28let........8DC ....MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce
liptonek................26let........29DC....SP12/2009 Femibion
petra.vavra...........30let........13DC....MA 3/2010 Femibion,kys.listová
angelina987........27let....... DC....MA
mikkisek.............. let.......27DC.....MA
7. dub 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe co si dělala venku,si makala,nebo si byla někde na výletě venku? :wink:
7. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, teda tady už nás je :slight_smile:
7. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ted jsem psala román a smazala jsem si to mě klepne
7. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj byla jsem venku s detičkama na prochazce v parku na zamku
7. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak trošku pouklizeno, osprchovaná a mám padla :grinning:
7. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže jeste jednou vítam tady všechny co přišli mam radost že jste tu a pokud něco ve vaší tabulce chybi dodejte mit o v IP zařadím vitam tu Raduš gratuluju k výsledkům a k dobrým zpravam moc moc ti to přeju.Gamb mě překvapila mile mam radost že nedala na blbý řeči a lži a dala na svůj usudek a přivítala mezi nas.Držím palečky a věřím že se ledy pohnou a ty mršky povyrostou a jeste co je to IUI to je vajičko oplodněné se vloží do tebe nebo co to je????
Vitam tu všechny statečný žensky co chtej přivist na svět miminko a doufam že vám naše diskuze pomůže jako pomohla mě v těch nejhorších chvilich
7. dub 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek