• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
Breber musite to se mnou do toho uterý rána vydržet,budu asi depkařit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Breber zadaří se,když jste neměli potíže předtím,tak nebudou ani ted :wink:
23. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natulko - copak tě čeká? zčeho máš obavy?
23. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, to my vydržíme, to se neboj... :grinning: :grinning: :grinning: snad máš jinak pravdu...manža mi tvrdí, že jsme si smůlu už vybrali...snad má pravdu :wink:
23. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlasím opět rozbitý teploměr................ :angry: :angry: :angry: zase jsem ho chtěla sklepat vylítl mi a je kaput vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
23. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Holčičky koukám že breberuska má obavi to nesmí š vím moc dobře že to je těžké ale nesmíš t ovzdávat
:slight_smile:
23. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky baby, tak jsewm 34 DC a nic, test jsem dělalavčera a bílo, vzteky jsem ho vyhodila do popelnice, takže ani nemůžu zkontrolovat, jestli tam náhodou nějaký pidi dušík nevykouknul :grinning: co tady nového? Vítám nově příchozí.
23. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
angel, a kdy to prubneš znovu? :wink:
blaži, díky...
23. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brebe nevím, jestli mám, ale asi na to kašlu, kdybych byla těhu, tak se ro tam už podle mě ukáže, tak teď budu čekat pokorně na ms
23. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angelina987
nehaž flintu do žita :wink:
23. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel a nevíš v kterém DC si měla ovulku :wink:
23. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady se trošku depkaří :confused:
blazen, vítej, moc přeju, ať ti ten KET vyjde
natul, v úterý na tebe budeme všechny myslet, ani se nanaděješ a budeš to mít za sebou a pak už bude cesta k miminku volná
breber,neházej flintu do obilí
angel,to je nejhorší,co může být - negativní test a ms nikde, to je fakt na nervy :unamused:
23. kvě 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé DC fakt nevím, teď jsem se dočetla, ž emůže být brzo testit 2 dny po vynechání MS, tak počkám a uvidím :angry:
23. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angelin já když jsem byla těhotná poprvé tak jsem to taky zjistula až když jsem byla 5 tt
23. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
angel, to fakt záleží na ovulce, takže jestli nevíš, kdy byla, tak ještě vydrž...a testík zkus zopáknout za 2 dny, protože se za tu dobu HCG zhruba zdvojnásobuje
23. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci si dávat plané naděje, proto to asi nechám tak do příštího víkendu a uvidím. Ale jak se znám, tak to vydržím maximálně do středy :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
angel, tak my holt bude držet ty palce až do příštího víkendu....co už :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
23. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsem mrkla na ten test a má citlivost 10 je tto málo, nebo dostatečné?
23. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel jak dlouhé míváš normálně cykly? a je fakt,že si ovulku mohla mít později a vubec nic si necítila,nějaké bolení nebo něco :unamused: ,Jinak 10 ti ukaže veeeelice ranné těhu,měla by ti ukázat dřív než mamatest 25
23. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, Angel ještě s testem počkej a nebo si zajdi na krev a budeš mít jistotu. Mně třeba v srpnu přišla normálně MS, ale pro jistotu jsem si dělala test a negativní a za týden byl pozitivní, pak jsme tedy o mimi přišli, možná dostalo zabrat při MS.
Je spousta ženských, kterým se hCG neprojevuje moc v moči a je pro ně lepší jít na krev
23. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boleli mne asi před týdnem jeden den jakoby vaječníky, tojsem sem i psala. Normálně 30
:confounded: no uvidíme
23. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jane, teď si tak pročítám diskuze a spousta holek testovalo a sněhobílo a za týden už byly dvě//, jak říkám, necháme to osudu :wink:
23. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
angi-k sakru.doufala jsem,že aspoň ty to tady prolomíš.ale třeba to chce ten týden opravdu počkat a ty // tam budou :wink:
23. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angelin držím palečky ať tam ty // jsou už brzo
23. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel tak je i možné,že si měla pozdější ovulku a jestli si ji měla až před týdnem,tak testík ti to ukáže až za týden :wink:
holky kukáte na hokej ?já tady mám 4 chlapy ,Manžu,Bráchu,synovce 19 a synovce 15,to je na odstřel,doufám,že nám televize nespadne ze stěny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,Pejska jsem odnesla k našim raději,chudák už tak je hluchý a tady by ohluchl ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za povzbuzení, každopádně budu průběžně informovat :wink:
23. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nat, u nás se sleduje...ale kdyby se nesledovalo, tak od sousedů je taky takový řev, že bychom bezpečně poznali, co se děje :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breber u nás taky,chlapi vytáhli slivovici :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,televizi dali na plné,hukot jako blázen,aspon jsem na operaci na chvilku zapoměla :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul drzim palce neboj se toho vsechno bude dobry......jj taky sleduju hokej jupiii kluci zlati :wink:
23. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taks radostí hlásím 1DC bez předchozích bolestí, nebo jiných příznaků - jsem šťastná jako blecha, aspoň nemusím čekat dlouho :grinning:
24. kvě 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj angelino lepsi by byly // vid? ale gratuluju a mas pravdu alespon zacne snazeni :sunglasses:
24. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek