Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
24. kvě 2010

dobré ránko,já za chvilku letím k dr pro výdledky krve ,ach joo,už dneska jsem blbě spala ,jsem strašně nervozní,asi víc než poprvé ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,A
Angel to je mi líto 😔

natulaaa
24. kvě 2010

dobré ránko,já za chvilku letím k dr pro výdledky krve ,ach joo,už dneska jsem blbě spala ,jsem strašně nervozní,asi víc než poprvé ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,A
Angel to je mi líto 😔

breberuska
24. kvě 2010

dobré ráno!

angel, škoda, ale aspoň nemáš napnuté nervy, ale příští měsíc v dalším kole to určitě vyjde! 😉
natu, neboj, za chvíli to budeš mít za sebou a nic už mimoušovi nebude bránit!ať jsou výsledky OK!

herbie
24. kvě 2010

jj natul breberuska ma pravdu jako 1 tu pak nahlasis urcite //

natulaaa
24. kvě 2010

holky jste zlaté,mě dneska ale neutěšíte,já se omlouvám,jestli vás depkuju,ale mám fakt strach a jsem uplně v prdeli ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

breberuska
24. kvě 2010

natu, my na tebe budem moc myslet a zaručeně to pomůže 😎!!!!

natulaaa
24. kvě 2010

Breber moc děkuji,já jsem totiž takový typ člověka,co všechno tak nějak huř nese a jsem fakt nervní,už neumím ani jíst ☹ ,mám sevřené hrdlo ☹ ,holky jedu k tomu dr,tak zatím,jsem za chvilku doma,mám dr tady ve vesnici

natulaaa
24. kvě 2010

tak jsem doma,krev je ok,kurník já jsem tak vyšetřená,že až hruza už

breberuska
24. kvě 2010

tak super, gratuluju🙂půl úspěchu máš za sebou 😀

leheckova
autor
24. kvě 2010

Pěkný den snad se vyčasí a vyleze nám sluníčko aby byla pozitivní naladička....mám vás pozdravovat od Kopretinky dnes snad přijde a dozvíme se vysledky z kontroly ...máte na ni myslet..
Petra .Vávra psala že tu chvili nebude musi myslet pozitivně tak jsem ji řekla že to nevadí že to chapeme 😉 😉 doufám že to chápete je to samo že když jsou těhulky musi myslet pozitivně a netraumatizovat svoje ditka problémama takže HOLKY bu¨deme radi když dorazíte alepon říct :ahoj mame se dobře rosteme jsme zdravi kontrola v pořádku.....
Snad se štěstí usměje i na nas a do leta to tu dubeme moci zrušit a udělat nové tema co vy na to.... 😀 😀 😀 jak lehce řečeno že ....kdyby to tak šlo i udělat sakra sakra 😀 😀 😀 😀
Tabulka neni jdu na ni:

leheckova
autor
24. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................49DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................35DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................35DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................34DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 400, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 32DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................27DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................25DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................24DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................23DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................21DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................20DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 11DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................10DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................8DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................7DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................4DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................1DC

leheckova
autor
24. kvě 2010

Natul:jeeeeeeeeeeeee tak to je super krev dobrá tak ted už jen ta laparka a jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na snažení a mimisek je tu cobydup vid???? 😀 😀 😀 😀 😀 Mam radost kočko za tebe ja mam absták nemohla jsem měřit tak jsem nesváááááááááááááááááááááa jebe mi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
24. kvě 2010

Herbi si kus baby teda si kočko......a ten tvuj taky 😀 😀 😀 😀

vendulak
24. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................49DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................35DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................35DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................34DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 32DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................27DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................26DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................25DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................25DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................24DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................23DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................21DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................20DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................15DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 11DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................10DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................8DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................7DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................4DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................1DC

leheckova
autor
24. kvě 2010

je vendi udělala si tabulku ale ja tě předběhla 😉

vendulak
24. kvě 2010

lehe já nedělala tabulku, to bych si ani netroufla, na to vím že jsou tu povalanější 😀 😉. Jen jsem u sebe změnila, že beru větší množství listovky 😀. Stupňuju 😀 😉.

vendulak
24. kvě 2010

Já tedy pochopila že tady asi se staráš o tabulku ty, viď? 🙂 Já právě tady dřív chodila akorát do diskuze o štítce a tam jsme tabulku neměli, a jinak jen občas nakukuju do Natalartu diskuze a tam je to tak že tam holky v ztabulce myslím ani nemají dny cyklu, jen údaje o sobě a když chce někdo něco změnit, připsat tak prostě najde poslední tabulku, zkopíruje a upraví si to...Tak jsem to asi měla pochycený tamodtud 🙂.

vendulak
24. kvě 2010

Jo a zapoměla jsem ještě na diskuzi IUI kam jsem nakukovala když jsme byli v průbězích IUI a tam to holky mají stejně jako v diskuzi Natalartu, tak se omlouvám, prostě jsem to znala takhle 😔.

mikkisek
24. kvě 2010

Ahoj holky,
tak se hlásím po týdenní dovolené - byla super i když nám počasí moc nepřálo.

Jinak dnes hlásím 1DC - acho jo, ale aspoň dorazila MS dřív než první porevizní, ta byla po 50 dnech. Takže Silvii - čekám na Tebe 😉

Nové holky - je mi to moc líto, že nás stále přibývá, ale bohužel je to tak. Držte se, přeju hodně sil!!!

kopretina82
24. kvě 2010

Holky, se z toho asi picnu...
Dr. mi oznámil, že jsem trochu záhada a cituju"No to se mi snad zdá-vy máte srdečí akci...!!!"
Co k tomu dodat 😵 😵 😵
Nat, budu držet pěstičky 😉
Další kontrolu si budu domlouvat až po telefonu dnes odpoledne, ale určitě dám zas vědět 😉

breberuska
24. kvě 2010

Kopre, to je SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! držím palce, ať to všechno dopadne dobře...konečně po tom víkendovém depkaření dobré zprávy 😀

mikkisek
24. kvě 2010

Kopre - no lepší zprávičku jsi nám při pondělku sdělit nemohla!!!! Držím moc palce a opatruj se a určo to dobře dopadne, miminko je prostě bojovník už od začátku, to se pozná!!!

jane84
24. kvě 2010

Ahoj holky, kouknu právě na zprávy a tam: zemřel Petr Muk, tak mě to docela šokovalo 😲
Kopretinko mooooooooooc blahopřeji. Jen tak dál 🙂

vendulak
24. kvě 2010

Kopre i já k srdíčku mooooc gratuluju!!! 😉

Jani já taky na to koukala jak padlá z višně 😕. Pak jsem si na youtube pustila jeho Stín katedrál a normálně mi i utekly slzičky ☹. Co vím jsem někde četla tak měl malou dcerušku. Nechápu jak někdo kdo má všechno to může dobrovolně opustit ☹. Je to moc smutný. I když vím že deprese jsou sv... 😒
Jinak jestli jseš opravdu Janička tak vše nejlepší k dnešnímu svátku! 😉

breberuska
24. kvě 2010

Jani, všechno nej k svátku 😵

já jsem to s tím Mukem nevěděla...honem si to jdu přečíst....ale je to teda mazec ☹

vendulak
24. kvě 2010

Beru jo jo je, vždyť byl ještě i realtivně mladej ☹

jane84
24. kvě 2010

jéé holky děkuji za přání, ten můj na to samozřejmě zapomene, ale do večera je ještě čas. Raději s tím nepočítám, ať pak nečučím 😀

mircisek
24. kvě 2010

Jani, taky přeju všechno nej k svátku. 🙂
Jinak jsme na 3.6. objednaní na genetiku a 17.6. na hematologii. Stejně na nic nepřijdou. 😒

kopretina82
24. kvě 2010

Holky, dík, i když ještě z daleka není vyhráno slovy mojeho Dr. aspoň se to začíná překlápět k tý dobrý straně...
Další KO zas v pondělí, tak uvidíme, jak to bude dál...
Jani, taky všechno nej nej k svátku...
O Mukovi jsem taky zrovna četla a taky mi to docela vyrazilo dech, ale co vím, tak problémy měl už dost dlouho...
Pa a zas dám vědět, jak jsme dopadli-jak už jsem psala Lehe, moc času na PC teď nezbývá a když už nějakou minutku vyšeztřím, jdu se natáhnout a zdřímnout si, aby měl bojovníček dost sil 😉

jane84
24. kvě 2010

Kopre neboj, jen klidně odpočívej a šetři síly 🙂

natulaaa
24. kvě 2010

Kopre tak to je fakt super 😵 ,gratuluju a závidím 😵 😵
já byla u té anestezioložky a krev jako takhle v poho,ale mám zvýšenou krvácivost,tj řidčí krev,šla jsem za primářem no tak operaci kvuli toho nezruší,protože jí mám sice zvýšenou,ale ne tak,abych nemohla být operována ,ale na nervech mi to nepřidá ☹ ☹ ☹ ,mě už napadají myšlenky krvácení u operace a tak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,holky já to prostě nějak nedávám psychicky,dneska skoro nejím,jen po trošičkách ,prostě nervy pracujou,mám strašný strach z nějakých komplikací ☹ ☹ ☹