Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
24. dub 2012

@jane84 Janičko držím Ti palečky a přeji ať se brzo najde nějaká lepší práce. A Tvá láska ať Ti vydrží už navždy 🙂

maximka33
24. dub 2012

@jane84 fakt? takže jsi zamilovaná? řekneš nám o něm něco? to je paráda. a celkem rychlovka ne?

martinakl
24. dub 2012

@maximka33 No on mi ani puvodne UZ delat nemel. Tak jen koukl na srdicko, zeptal se, jestli ho taky vidim, a pak dodal, ze zbytek se dozvime zitra 🙂 Me v tu chvili vubec nenapadlo se zeptat.. Byla jsem nadsena ze srdicka. Az pak mi doslo, ze mel ty nozicky tak pekne nastaveny, ze to mozna mohlo byt videt, kdyby se lip kouknul. Ale co uz 🙂 Mne je to stejne uplne jedno, co to bude a jestli to budu vedet dopredu nebo ne. Manzel je u nas ten zvedavej 🙂

martinakl
24. dub 2012

@jane84 To je supeeeer 🙂 Moc ti to preju.. A s praci to taky urco klapne. A i kdyby ne snadno, to ostatni je podstatnejsi 🙂

jane84
24. dub 2012

@maximka33 není od nás, ale od Břeclavi. Chudák za mnou jezdí hodinu autem. V červnu mu bude 33. Úplně mě rozmazluje. Jo, byla to rychlovka, trochu jsem se tomu ze začátku bránila, ale nešlo to. Vážně chvilkama překvapuju sama sebe. Už jsem u něj trávila i tento víkend. Holky proběhlo úplně všechno. Nevím proč, ale jsem si jistá a nepochybuju

maximka33
24. dub 2012

@jane84 Jani, moc ti to přeji, je to jako pohádka 🙂 a není to ten kolega z práce jo?

jane84
24. dub 2012

@maximka33 není 🙂

helcenka
24. dub 2012

@jane84 - Jani, 😉 😵 😉 😵 😉 😵 😉

barbarucha
24. dub 2012

@jane84 Nádhera!!! Pořádně si to užij!!! 😉

jahudka80
24. dub 2012

@jane84 Jani tak to má být 🙂 😵 super jsem za Tebe moc šťastná 😵

herbie
24. dub 2012

wow jani tak to gratuluju moc ti to preju at je tenhle ten pravej 😉

maximka33
24. dub 2012

@herbie a co ty, jak se máš? dlouho ses tady neukázala..

maximka33
24. dub 2012

holky, zítra nejdu do práce, tak tu řádím na netu, chatuju a stahuju písničky jak nenažraná 😀

zandi78
24. dub 2012

jane84-Jani držím pěsti at se ti povede najít super práce a jsem moc ráda že jsi šťastná!tak krásně se to čte.. 🙂
martinakl-zítra na tebe budu myslet 🙂 užijte si to všichni 3, rodinko 😉 a jsem zvědavá co to bude-tipuju kluka, ani nevím proč 😀 😎 Půjdeš určitě s větším klidem na dušičce když si srdíčko dneska viděla. Prostě si to užij. 🙂
barbarucha-malinkému vačnatečkovi či vačnatečce držím pěsti aby měl silné tlapky a maminky se držel jako klíště! 🙂 Gratuluji, MOC! 😉

mircisek
25. dub 2012

@maximka33 Luci, snažit se je v našem případě příliš silné slovo. 😀 Spíš tomu necháváme volný průběh, ale zatím by to teda bylo neposkvrněné početí. Já mám alergii jako prase (sorry za ten výraz, ale jinak se to říct nedá), takže sotva dýchám, v ty správné dny měly děti blicí virózu, takže místo manželské romantiky jsme tak akorát převlíkaly postele. 😀 A manžel má teď moc práce a dělá od nevidím do nevidím. Taaaakže si to dokážeš živě představit.

leeena_4
25. dub 2012

@jane84 Jupííí, já to věděla, krásná zpráva a tfuj, tfuj, tfuj 😵 😵 😵 Teď to půjde rychle, do roka svatba a za ní hned mimčo 🙂

zinevra
25. dub 2012

Ahoj holky, mohla bych se k vam pridat? Pred tremi tydny jsem mela SP + revizi. Ted uz se tedy tesim az prijde MS a budeme se manzelem zase moc zacit snazit. Doktorka se na to nejdriv moc netvarila, ale nakonec rekla, ze to nechame na prirode. V nemocnici mi rekli, ze po MS hned muzem. Jak to bylo u vas? Preci jen ten strach, ze by se to mohlo opakovat tu je, ale toho se urcite nezbavim ani kdybychom si dali i rocni pauzu.

leeena_4
25. dub 2012

@zinevra ahoj, vítej mezi námi. Vypadáš, že nejhorší máš za sebou, aspoň to tak na mě působí, tak moc přeju dobrou náladu a sílu a štěstí do dalšího snažení. My jsme se po potratu a revizi ve 14tt začali snažit po druhé ms, takže myslím, že když u tebe to šlo spontálně, tak není na co čekat a po první ms bych se do toho taky pustila. Já jsem si říkala, že tělo ví, co a jak a kdyby nebylo připravené, tak nové miminko nepřijde 😉

miranda77
25. dub 2012

tak s pozitivními zprávami sem 😀 😀 😀 držím palce!
také jsme rozhodnutí to po první ms nechat na tělu-přírodě ... pořád si říkám (říkala jsem si to i při potratu) Děloha je moudrá!

maximka33
25. dub 2012

@mircisek tak to chápu, že to je velice mírný výraz 😀 však to bude lepší, až tě ta alergie přejde, organismus nebude oslabený.
@zinevra ahoj, vítej u nás. v kterém týdnu jsi byla? já ukončený šestý. v nemocnici říkali 2 měsíce pauza, gyndr 3 měsíce.. přesně mi v nemocnici říkali, že kdyby to vyšlo dřív, tak se to může opakovat, takové varování... no sama nevím. ale víc než 2 měsíce tomu nedáme... vidím, že bydlíš v Praze, někde na okraji?

jane84
25. dub 2012

@leeena_4 nevím jestli do roka, ale bude to hodně rychlé 😉

zinevra
25. dub 2012

@maximka33 byla jsem taky presne ukonceny 6 tyden. Jak dlouho cekat ma kazdy doktor jiny. Ja jsem si rekla, ze uvidim kdy presne prijde MS. Pokud by prisla ted nekdy, tak jeste jednu MS pockame, ale pokud by prisla az na konci sestinedeli, tak vic cekat nebudem. Jj bydlim na kraji v Letnanech. Ty jsi presne odkud?

zinevra
25. dub 2012

@leeena_4 jj myslim a doufam, ze nejhorsi mam za sebou. Kdyz jsem se zacala cim dal vic obracet do sebe, tak me z toho rychle dostala holka. Kdybych nemela ji, tak by mi to urcite trvalo dyl, ale kvuli ni jsem musela normalne fungovat a nechtela jsem, aby na me neco poznala. Porad chodila a rikala maminko dobry a hladila me a to jsem se moc premahala, abych pred ni nebrecela. Je to nas poklad.

maximka33
25. dub 2012

@zinevra tak to jsem se trefila. my bydleli v čakovicích, teď už u mělníka, ale v čako máme babičku. a manžel pracuje v Letňanech 🙂)) mně také hodně pomohl syn, spíš tím, že jsem tu prostě pro něj, že můj život má stále pro někoho význam. udělala jsem si na něj více času..

leeena_4
25. dub 2012

@zinevra To je mooc dobře, že ji máš a přeju, aby bylo už jen líp a líp 😉. To musela být silná chvilka a jsi šikovná ženská, že jsi vydržela a v tu chvíli neplakala 😉
@jane84 to je jedno, za jak dlouho, ale bývá to pak šup na šup 😉 a já ti tak moc přeju a úplně z tebe cítím tu zamilovanost a energii, která by zvládla cokoliv 😵

pawlla
25. dub 2012

@zinevra ahojky no ja jsem musela na revizi po SP v 7tt byl to hrozny sok tak vim jak to je no je fakt ze co doktor to jiny nazor ale urcote pockat aspon jednu MS a pak sup na snazeni ja jsem mela tehu po IVF a na dalsi jdu po 2cyklech taky jsem rada ze mam doma malou hodne mi pomohla nebyt ji tak nevim nevim

maximka33
25. dub 2012

@herbie a co ty, kočko, ms nedorazila? a hlavně, co přítel, klape to?

maximka33
25. dub 2012

@jane84 mně se strašně líbí, že i po rozchodu jsi s námi zůstala. a myslím, že už to zase začíná mít smysl 🙂)))))) vím, že s mým současným manželem jsme spolu začali bydlet po pár měsících chození nechození. nebylo na co čekat. tak přeji, ať vás to taky nemine a přítel už nemusí dojíždět. zatím tedy bydlíš u vašich jo?

martinakl
25. dub 2012

Tak holky dekuju vam vsem, co jste nam drzely palecky! Dopadlo to na vybornou. Prcek ukazal vsechno, co mohl, vse vypada v poradku a videli jsme i kulicky a pindika, zcela jasne 🙂 Takze @zandi78 , mela jsi pravdu 🙂
JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 🙂
O kdyz porad mi to asi nejak nedochazi, ze se to tentokrat snad povede...

vanilka31
25. dub 2012

@zandi78 Já to beru jako možný důvod neúspěchu u sebe. Přece jen ty hormony nepracují jak by měly.. Taky mi dr. tvrdí, že po porodu se to upraví.