Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

chcememimi
1. kvě 2012

@leeena_4 se stydí 😀 😀 mě se malý ukázal až těměř v 8. měsíci a to jsem ho šla za 14 dní rodit 😀 a je tam nějaké přání na pohlaví? 😉

martinakl
1. kvě 2012

@leeena_4 Nam se ukazal na velkem UZ v cele sve krase 😀

ladydi
1. kvě 2012

@chcememimi nám je to opravdu jedno, po potratu jsem hrozně moc chtěla chlapečka, tak nějak jsem cítila, že to byl kluk, ale přesně před otěhotněním jsem si ulevila a říkám manželovi, tak konečně už tak nějak cítím uvnitř klid a je mi jedno co to bude. Termín mi dle netu zatím vychází na 21.12. zítra mě čeká kontrola, kde by mělo být už mimísko vidět, minule byla jen černá dutinka, proto, jsem si zatím nedávala nikde TP. U malé jsem měla TP 21.9. 😀 tak snad nám tohle číslo bude i tentokráte přát štěstí.

@leeena_4 tak z Tvého příspěvku jsem tu měla teď výbuch smíchu teda 😀 chudák manžel 😀 já to do toho svojeho tenkrát taky rvala, byla to nějaká směs vitamínů a že to musí holt brát a on chudák pak takový bolesti 😀

@chcememimi jo a Ečkem se asi fakt nejde předávkovat, brala jsem ho zvlášť kde bylo 100mg a k tomu jsem brala to centrum a tam ho je myslím 80mg a brala jsem to každej den a nic se nedělo. Takže bych se ho asi nebála.

leeena_4
1. kvě 2012

@chcememimi no, já se pomalu smiřuju i s varianou, že bude překvápko, když se neukáže 😉. Přání hlavně zdraví, ale trošku víc možná bysme si přáli chlapečka, protože jsme vloni o jednoho přišli, ale holčičku budeme milovat úplně stejně 😉
@martinakl ty se máš, že už ho máš za sebou, to byla úleva, co? Tak doufám, že se taky ukáže. A minule to byl taky chlapeček?
@ladydi krásný termín porodu, to bude dáreček 😉 😀. 😀 Nojo, muži jsou pokusní králíci, aspoň ten můj a tvůj 😀. Ale přežili to, to je hlavní. I když mě dodnes říkají doma Maryšo 😀

martinakl
1. kvě 2012

@leeena_4 To je tedy uleva... Ted uz ani moc neresim nedostatek kopancu 🙂 Tak snad mi to vydrzi... A uz nakupuju, objednavam... 🙂 Minule to byla holcicka.
Ja bych se klidne i nechala prekvapit.. Je mi uplne jedno, co to bude a jestli to vim predem nebo ne, ale manza byl hrozne zvedavej, tak jsem to nechala na nem. Ale bylo to videt, takze bychom to mozna poznali, i kdyby nas Dr neupozornil, co to tam je 🙂

leeena_4
1. kvě 2012

@martinakl taky pořád skoro nic necítím a to co cítím si vůbec nejsem jistá, že jsou to kopance. To ti moc přeju to nakupování a objednávání, už se taky moc těším. A malej rozhodl za vás 😀

chcememimi
1. kvě 2012

@leeena_4 tak to mě moc mrzí...my bychom si přáli holčičku, ptže jsem byla v prosinci na revizi ve 4. měsíci a vypadalo vše na holčičku a chlapečka už máme 🙂

miranda77
1. kvě 2012
leeena_4
1. kvě 2012

@chcememimi ono to tak je, že člověk má pocit, že chce víc to, o co přišel, ale zároveň si uvědomuje, jaký zázrak je zdravé miminko jakéhokoliv pohlaví 😵

maximka33
1. kvě 2012

@chcememimi můj manžel bere selzink 🙂

maximka33
1. kvě 2012

@leeena_4 tak třeba to budete mít jak my, taky se neukázal, holomek. a od 32tt byl hlavou nahoru, takže tím tuplem tam nebylo vidět. no ale tentokrát bych opravdu chtěla to druhé pohlaví 😉
a co se týče kopanců, já je měla taky až ve 20-21tt, to je v pořádku. u druhorodiček to bývá o pár týdnů dříve.
@miranda77 nejsi náhodou Martina? hrozně mi připomínáš jednu moji spolužačku. chtěla jsem se zeptat, jaké to je mít děti tak za sebou? pomáhá ti manžel? tvoje první je holčička, tak to je možná výhoda, že je taková starostlivější a pomáhá ne? náš kluk je prostě živel, pořád někde běhá, je k nezastavení.. ale zase je vidět, že sourozence chce, hezky se chová k miminkům.

maximka33
1. kvě 2012

@miranda77 zajímavý článek. ale upřímně bych se bála psát takhle brzo.. prostě vím, co se může stát...

miranda77
1. kvě 2012

@maximka33 nejsem martina 😉 ... děti jsou od sebe dva roky a je pravda, že holčičiky jsou"přizpůsobivější", takže jsme to zvládli - ale je pravda, že jsem si přinesla domů miminko a přišlo mi strašně líto, že si dcerky neužiju ... takže všem doporučuji, ať s druhými miminkami nespěchají 🙂
manžel pomáhá strašně moc - koupe a od té doby co nekojím večer i uspává ... občas se střídáme ve volných dnech 😅 a máme úžasnou rodinu, která se o vnoučátka pere a ještě bezdětné kamarády, kteří rádi pohlídají ... 😀 Jinak dcerka bratříčka miluje, zato on je živel 😎
@maximka33 jo, jo také jsem si to říkala, když jsem to četla (to jsem byla ještě těhu) 🙄

miranda77
1. kvě 2012

@barbarucha @zandi78 ATB bych rozhodně nevysazovala, když už je bereš, tak dobrat - než aby ti tam nějaký bakterie zůstaly a pak dělaly neplechu nebo se staly rezistentní 😲

leeena_4
1. kvě 2012

@maximka33 no potěš, koukám, že to není vůbec neobvyklé, že se mimčo tak dloho neukáže 🙂. Já dám vědět, co bylo a nebylo vidět 😉. A díky za uklidnění s kopáním 😉.Taky si říkám, že mám ještě chvilku čas, když jsem 19+2 😉
@miranda77 to máte krásně zařízené v rodině 😉

ladydi
1. kvě 2012

@leeena_4 nooo, jestli bude jako Dianka, tak to bude už kolem 13.12. 😎 Bylo by hezké 12.12.2012 😀 ale nebudu na tom lpět 😀 Kdyby to byl kluk, tak RČ 121212 :D a holka 126212 😉

@miranda77 mě to hodilo error ten odkaz, ale asi jsem ten článek našla, Mělo to být ta holka, co psala, že to řekla rodičům až na Vánoce??

@maximka33 víš jak, i holka umí být čert 😀 Dneska máme pocit, že už ji taky rotrhneme vejpůl 😀 Když je den D, tak je to asi fuk.

barbarucha
1. kvě 2012

Hlásím, že mám za sebou "skvělou" noc. Včera jsem se pokusila po dvou týdnech blivna sníst něco jiného než rýži a v noci 3x záchod, křeče ve střevech, zvracení.. ..dnes celý den zase blivno, dvojčata prostě pařej 😀

maximka33
1. kvě 2012

@barbarucha to je teda šílený.. co PA na tvoji stravu? je to fakt divné... švagrová čekala taky dvojčata, ale úplně v pohodě..... zvracela snad jednou z grepový limonády.
@miranda77 tak to máte velké štěstí s babičkama. my tu jsme věčně sami, nebo se musíme s hlídáním vnutit ☹

ladydi
1. kvě 2012

@barbarucha tak to Ti nezávidím 😖

Já teda můžu jen říct, že mě spíš než ranní nevolnosti tráp večerní, ne každý den, ale včera i dnes teda... Ráno pohoda, ale večer se mi dělá ze všeho celkem blbě 😖 Včera mi dokonce bylo i blbě, že v nějaký reklamě řezali ruční pilkou dřevo a ten zvuk... uf

zandi78
1. kvě 2012

Holky díky všem za názory. No manžel pry zas přečet někde něco chytrého-že po nemoci se dobře "zapadá"...Tak ATB mi vychází do zítřka a pozítří by měla byt teoreticky ovulka. Tak uvidíme co z toho bude. Nedělám si velké iluze ale ta naděje...ještě když dneska při pusince pod třešní za námi na poli seděl čáp 🙂 to musí být znamení 😀

martinakl
1. kvě 2012

@barbarucha Taky nezavidim.. Ja jsem fakt rada, ze se mi tohle vyhlo.

barbarucha
1. kvě 2012

@maximka33 Já se na to ptala, jestli to vadí, že do sebe nic jinýho než rejži nedostanu a prej to nevadí, že kdyby miminka potřebovaly víc minerálů, než jim dodám v jídle, tak si to vytáhnou z mejch kostí. Tak to mě uklidnilo 😀

maximka33
1. kvě 2012

@barbarucha no teda, to není příliš uklidňující. četla jsem, že se má jíst po troškách a často.

chcememimi
1. kvě 2012

@leeena_4 přesně!

chcememimi
1. kvě 2012

@maximka33 asi ho také vyzkoušíme 🙂

safea7
2. kvě 2012

Krásné slunné raníčko holky moje,máme tu novou dvouproudovku 😉 ,ale protože už dvakrát to nevyšlo tak moc nejásám a dokonce i k doktorce se chystám tak na konci měsíce.Jinam všem těhulkám i sobě držím pěsti ať máme konečně jen samé štěstí a všem co jsou na "čekací listině" dálnice jaké svět neviděl 🙂

kopretina22
2. kvě 2012

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat?V pátek jsem byla na revizi po zamlklém těhu v 9tt. Na miminko jsme se hrozně těšili, čekali jsme na ty dvě zatracené čárky 1,5roku a pak toto.....Obrečela jsem to,ale po revizi jsem se tak nějak hodila do klidu a nemůžu se dočkat kontroly na gyndě a normálního života jako před tím....Vůbec nic mě totiž nebolí, cítím se dobře, nekrvácím a tak bych ráda existovala jako dřív 🙂
Vy jste tady snad všechny už zase těhulky,ne? 😉

miranda77
2. kvě 2012

@kopretina22 nejsme ... my taky čekáme ma normální život 😀. Mne také nic nebolelo a cítila jsem se dobře, v prvním týdnu jsem se hlídala, abych nic nedělala a bylo to těžký 😅, když je člověk jak rybička

kopretina22
2. kvě 2012

@miranda77 Já se teda nijak extra nehlídám - primářka říkala,že není důvod ležet, že máme normálně fungovat,ale samozřejmě netahat nic těžkého 😉 Ty jsi byla na revizi?

chcememimi
2. kvě 2012

@safea7 gratuluju a snad to dopadne dobře.... kolikáty den cyklu jsi si dělala první testik? 🙂