• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
autor
Natu taky ti přeju hodně štěstí na zítřek jako všechny holky budu na tebe myslet bud statečná ...ju.. :wink: Herbi,Petruško děkuju za přání
24. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby já jsem totálně v řiti,kruci,neumím se nějak vzchopit :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,minule jsem taky byla nervní,ale ted jsem mnohem víc,ach bože :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Přece nemužu být taková sračka :frowning2: :frowning2:
24. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natul teda nezlob vis jak si minule plakala a měla si teplotu nech toho nebo dostaneš na zadek děláš to kvuli miminku proste si řekni že musiš
24. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe já víííííííííííííííííííííííííííííííííííím,ale ta moje hlava ,tam se ty černé myšlenky furt nějak tvoří,už mě to taky sere,ale já za to nemuuuuuuuužu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, před týdnem jsem potratila - samovolný potrat v 8tt. po roce snažení. chjo :frowning2: chci se zeptat, jaký vyšetření mě ted čekaj? a jak se vám podařilo nastartovat organismus?
24. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Svoba IP :wink:
25. kvě 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoba, vyšetření asi žádné, pokud to bylo poprvé, měly by jen tvému dr poslat ze špitálu papíry z histologie, jinak nic. Musíš dodržet šestinedělí (i když málokdo dorží) - že holky :wink: a všechno bude ok, neboj, čas vše vyřeší a zahojí. Jinak vítej mezi náma.

Natu - myslím na tebe :wink:
25. kvě 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................50DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................36DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................36DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................35DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 33DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................28DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................26DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................11DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................9DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................8DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................2DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................2DC
25. kvě 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natulko hlavně ty se nenervuj v klidu at tě nebolí hlava a vše probíhá tak jak má neboj doktoři vědí co dělaji myslime všichni na tebe a žádné slzy nebo nervy všechno dobře dopadne uvidiš že si odpoledne budeme volat a ty budeš už v pohodě kočko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: myslim na tebe ju?????
25. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
natu, tfuj tfuj... :wink: moc ne tebe myslíme!
25. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jsem na pokoji a ležím v andělovi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,mám strašný strach,že se neprobudím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a je mi zle od hladu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jsem na pokoji a ležím v andělovi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,mám strašný strach,že se neprobudím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a je mi zle od hladu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale bež, takové řeči se ani neříkají, za chvilku zavřeš oči a a ni se nenaděješ a budeš tady opět s náma zkoumat křivky a grafy :grinning: Ničeho se neboj
25. kvě 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel já prý jdu až v pul jedenácté :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul drzim palce :wink:
25. kvě 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul, takové myšlenky pusť z hlavy!!! těš se na mimčo, kterému tím díky tomu pomůžeš :wink:
25. kvě 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujíííí za podporu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla. Omlouvám se, ale byl to záměr. Vydařilo se. Včera //. A pořádný tlustice.

Všem držím palečky, ať jste co nejdříve maminky a díváte se do malinké usměvavé tvářičky.

natul: myslím na tebe a držím palečky
25. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Myisisku supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer :wink: :wink: :wink: :wink:
25. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
lehe: Díky, vlastně jsem až včera zjistila, že před týdnem měla dojít MS, takže u nás se nemyšlení na miminko povedlo. Zatím se ale rozhodně moc neraduji. Počkáme si na výrok doktorka, ke které se bojím objednat.
25. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natuliii, moc na tebe myslím :slight_smile:
25. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svobo - já minuoý týden ve středu přišla taky o miminko v 10tt :frowning2: takže vím jak ti je... Chjo
25. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................50DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................36DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................36DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )....................................................................................35DC 24.5.//
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 33DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................28DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................27DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................26DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................25DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................24DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................22DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................21DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................16DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 12DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................11DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................9DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................8DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................5DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................2DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................2DC
25. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.teda teď tady byl pěknej krátkej slejvák a už zase svítí sluníčko.to je jak v Kocourkově :frowning2:

všem Janinkám dodatečně gratuluju k svátku a přeju hlavně ty // :grinning:

myisiska1-jééé,to je super.obrovská gratulace a hlavně,ať je vše ok!!!!!
koukám hoílky,že se nám tady začíná s těma // konečně dařit.tak nás těhulky pořádně poprskejte,ať se to rozjede ještě víc.ale hlavně,že už tady taky máme těhulky.
25. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Natulka už ma po operaci Peta psal na emimino že to dobře dopadlo vaječník vejcovod a cystu vzali ale něco psal že ten druhy vejcovod ma zužený ale že až se pořádně probere napise ted mele jednu větu dokola Natulkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ted už to bude dobrý kočko :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za zprávu o Natulce, ať je ji brzy dobře :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
martasl: tfuj tfuj

Někdo další?
25. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
myisiska, prskej o 106:slight_smile: moc gratuluji!!!!
lehe, tak to jsou dobré zprávy, děkujem :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuu,no jak psala Lehe mám bohužel ten zdravý vejcovod trošku zdeformovaný a je tam prý stížená pruchodnost :pensive: ,takže do konce léta,to jsou tři měsíce se máme snažit normálně a pokud to neklapne,tak nám doporučí mimotělní oplodnění,což je asi ivf a ket,tak ted fakt nevím,jestli brečet,nebo se i radovat,že je takový a budem spolu na tom mimču pracovat takhle a rychle,což jsem valila oči :confused: ,ale na druhoustranu co když to nevyjde :pensive: :pensive: ,takže zase uuuplně super jsem nedopadla,mám jeden vaječník a vejcovod ,který je navíc na p...u s prominutím,ale nemožné otěhotnět přirozeně to není :unamused:
25. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natu kočko nevěš hlavu!!! Hlavně že cysta už ti dá pokoj a že si to všechno zvládla! :wink:
A k tomu vejcovodu, znám holku co měla na veječníkách děěěsný srůsty a byli totálně neprůchdný oba! A doktoři řekli že na přirizený otěhotnění nemají tedy nejmenší šanci a že jediná možnost pro mě bude IVF a že v tom případě by bylo lepší oba vaječníky vzít, aby spíš nedělali neplechu. Ona že to si musí ještě rozmyslet. Nakonec že zkusí IVF i s tim že tam vejcovody nechají a dají je pryč kdyžtak pak. IVF se jim nepovedlo. Měli pak ještě mrazáčka na KET tak šla ještě na ten a ten se taky nepovedl. Tak si chtěla chvilinku odpočinout než dá vejcovody pryč a půjdou do druhého IVF a...hádej...makali na domečku, spoléhali na IVF a najednou je jí divný jestli už neměla dostat ms, a měla, ale ta nikde tak udělala test a tam //. Dneska už má myslím půlročního klučinu, přirozeně. Tedy nic není nemožné! A vejcovod je zůžený né neprůchodný! Spermijky i vajíčka jsou malinký a určitě se protáhnou! Zkus teď myslet pozitivně, nabrat sílu, ať se můžete teď vrhnout na snážo! A uvidíš že to půjde! Moc držím palce! :wink:
Mysi a tobě mooooooc velká gratulka! :dizzy_face: :wink: (a musím přiznat že tedy tajně i závidím, potratili jsme stejně a ty už máš // a jsi znovu těhulka, já ani nevím kde v nedohlednu mám mrchu, návštěvu CAR, kde určitě řeknou, ať si uděláme pauzu, takže natožpak // a těhu, to je pro mě scifi v nedohlednu :cry: :cry: :cry: . Omlouvám se, mám dneska nějakou depku :cry:)
25. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
mysisko gratulka :grinning: :grinning:
Natu myslela jsem na tebe :wink: neboj furt ta šance je jak psalal Vendula CAR taky neni špatná volba :wink: vim o čem mluvim, pozítří si jdu vyzvednout léky na iVF :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek