Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

froka
5. čer 2012

@misacik není vůbec zač. Kdybys někdy chtěla nebo potřebovala, tak klidně pisni i do IP. Měj se hezky a drž se. Bude dobře, neboj! A dej o sobě vědět.

turcice
5. čer 2012

Tak už jsem závislák na Modrém koníkovi 🙂 pořídila jsem si mobilní net a momentálně frčím busem do PH hlídat a opět tady šmejdím 🙂 No jinak jsem dnes tak nějak ve zvláštním stavu..jako kdyby vůbec neproběhl minulý měsíc,žádné zamlklé těhu...opět rozjíždím ten předchozí spěch ale jsem taková prázdná...nějak se na nic netěším,to na co se těším je daleko...a co se týče genetiky s manželem to bude ještě tvrdý oříšek... 😒 já to prostě nechápu proč tam nechce..ikdyž je pravda že v nemocnic říkaly že toto dělají když se to stane 3krát a víc.

leeena_4
5. čer 2012

@turcice Manželovi dej čaš, ať se mu to uleží 😉. A víš co? Ty si musíš sednout, zamyslet se, co tě baví a čím si uděláš radost, udělat si seznam toho, co cheš si dopřát, zažít a poznat, než přijde miminko a začít ty věci realizovat, pak se budeš těšit pořád na něco 😉

turcice
5. čer 2012

@leeena_4 no já se snažím...pořád něco vymýšlím a když doma řeknu nějaký svůj nápad tak je nějak zle..já bych mu ráda dala čas..ale s ním se nedá normálně mluvit...že je to prý zbytečné a prý můj výmysl..vždyt jde jen o odběr krve...prostě mi to vůbec nezjednodušuje...spíš naopak..ale nechám to být..pojedu si svůj život tak trochu..mám pocit jako bych ho do všeho nutila 😒

leeena_4
5. čer 2012

@turcice ale to můžou bejt věci, které se týkají jen tebe 😉. Já si třeba koupila nové korálky, komponenty a Fimo a ve volných chvílích si začala dělat šperky, přihlásila jsem se do knihovny, začala cvičit a tak. K tomu manžela nepotřebuješ a mají to být věci hlavně pro TEBE. Když bude chtít on taky něco dělat, tím líp, ale tohole bych vymyslela sama pro sebe 😉. Ty se hýčkej a rozmazluj 😉 On se těch odběrů asi bojí, no a čas mu dáš tím, že o tom nebudeš mluvit, asi to s ním není jednoduché, ale to určitě už dávno víš 😉

turcice
5. čer 2012

@leeena_4 no to vím..ale po těch všech trablích s chlapama jsem z toho už nějak unavená..No..já dělám co mě baví..předcvičuju dvakrát týdně Zumbu..i ted...jen necvičím ženské už sestavy znají..přivydělávám si na mmb,baví mě to..občas s kámoškama něco vymyslíme někam vyrazíme...ale také občas narazím na problém u něj..že někde pořád lítám a že doma je binec...je to s ním těžké ale jen po stránce emoční...on je introvert a já extrovert... 😒 někdy mám pocit jako bych žila sama 😒

froka
5. čer 2012

@turcice Prostě už ho nech teď asi být, na tu genetiku se objednej a s ním už o tom nemluv. Třeba se zeptá sám. No a ty se ho jen třeba pár dní před tím zeptáš, jestli teda půjde s tebou nebo mu na tom nezáleží. Zkus třeba taky chvilku být ta, kdo je nedostupná, a třeba se taky konečně sám začně zajímat. Takhle je pořád v obraze, když ty o tom s ním mluvíš a nemá asi už potřebu to dál nějak rozebírat. Věřím, že když budeš chvilku ty tak trošku jako on, tak mu dojde jaké to je být v nejistotě a nevědět, co se tomu druhému právě honí hlavou. Asi mu chybí notná dávka empatie. Dejmu ještě šanci.

majjka24
5. čer 2012

@turcice já bych řekla, že u tebe to fakt budou ty protilátky, a co vím, tak po potratu se ta injekce dávala už cca před 3mi lety,co vím od jiných z diskuze....ten bílý výtok nesmí být hrudkovitý (něco jako "tvaroh") , ale hlen je ok, dle mojí mudry, 😉

leeena_4
5. čer 2012

@turcice tak to už nevím, co bych ti poradila. Chce to asi čas. Ale na tu genetiku se tky objednám, jak píše froka 😉

turcice
5. čer 2012

@froka tu šanci u mě má asi vždycky..a myslím že to i ví. 😒 spíš jsem už z toho nějak unavená..pak jde prostě vše hůř a pomaleji když jsem na to sama..ale nedá se nic dělat...prošla jsem už i horší období tak mě tohle snad neporazí..člověka to mrzí noo.....nechám ho ale být...a prostě musím fungovat..empatii asi opravdu nemá...to máš pravdu 😒 😒 😒 a co se týče té genetiky..já si myslím že budou potřebovat i tu jeho krev...těžko zjistí zda není mezi námi nějaký genetický problém bez jeho krve..ještě to proberu s Dr v pondělí...

turcice
5. čer 2012

@leeena_4 jsi moc hodná 🙂 nechám ho být..jen jsem fakt opět zklamaná jak se k tomu staví...dnes jsem celý den v PH a hlídám a až přijedu dom tak letím na Zumbu..doma budu až kolem 21h a zítra ráno zase do PH..takže uvidíme zda si to nechá proležet v hlavě...ale lhala bych kdybych řekla že mě to už unavuje 😒

turcice
5. čer 2012

@majjka24 no vidíš.. a mě Dr řekla že před 3lety se to po potratu nebo po přerušení do 8ttnedávalo ta injekce..já bych taky na to vsadila že tohle byl ten problém...ted jsem už tu injekci dostala tak by to mělo být ok 😉 doufám

majjka24
5. čer 2012

@turcice myslím, že kecala, aby se vykroutila , a nebo to nevěděla....to už je ted fuk, hlavně, že ti ji dali a ted vám to určo vyjde !!!! Moc Vám to přeju !!!

turcice
5. čer 2012

@majjka24 moc děkuju 🙂 🙂 🙂 🙂 už aby to bylo 😉 dnes jsem se zase setkala s názorem at počkáme aleposn půl roku...kvůli zásahu do těla...no já už fakt nevěděla co na to říct... 😒 ten kdo si nezažil potrat nebo zamlklé těhu to asi nikdy nepochopí

majjka24
5. čer 2012

@turcice my taky čekali, a už bych nečekala, protože když se na to cítíš a všechno je v pohodě, znásilnovala bych manžu o sto 6 😀 😀 😀

turcice
5. čer 2012

@majjka24 no to mám taky v plánu 🙂 🙂 🙂 🙂 on tedy chce počkat až po 2MS...no ale uvidíme...třeba ho znásilním natolik že ani nebude vědět 😀 😀 😀 😀 😀

majjka24
5. čer 2012

@turcice tak držím palce aby si toho nevšiml 😀 😀 😀 ale zas pak jak otěhotníš aby netrdil, že to není jeho, když o ničem neví 😉 😀 😀

turcice
5. čer 2012

@majjka24 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to si mě rozesmála 😀 😀 😀

majjka24
5. čer 2012

@turcice tak to jsem ráda 🙂 😀

turcice
5. čer 2012

@majjka24 ještě to tak uskutečnit s tím nenápadným znásilnováním 😀

majjka24
5. čer 2012

@turcice tak s tím ti moc nepomůžu 😎 🙂

zandi78
5. čer 2012

Ahoj holky..tak hlásím na utz dominantní folikul 22mm, dle Dr. by měla být do 2-3 dnů ovulka...tak uvidíme. Snad z toho "něco" vyleze 😀 V sobotu jsem se po 2 letech abstinence z důvodů těhu/nětěhu, snažení/nesnažení a očisty těla - pořádně "ožrala" tuto ventilaci mi doporučila i psycholožka-kolegyně v práci.a tak si říkám že mám zas na 2 roky min.splněno 🙂 protože ještě dnes jsem kantááre 😎
LEni-gratuluji k holčičce, krásný mrňousek...

leeena_4
5. čer 2012

@zandi78 Jupí, krásný folikul, tak to bych na to ode dneška vlítla každý den. Každý má ovulku při jiné velikosti folíku, tak by byla škoda ho propást 😉 😵

sweetyy
5. čer 2012

ahoj holky, tak vám tady musím napsat co nového u mě....v pátek jsem na testu našla dvě čárky....jsem ráda a zároveň umíram strachem, jak to dopadne, protože po těch dvou zkušenostech se ze mě asi stala pesimistka...k doktorce jdu zítra, jsem zvědavá jestli na ultrazvuku něco uvidí nebo neuvidí, ovulace tento měsíc byla výjmečně už asi 8 den a jak jsem sem minulý týden psala, že mám hořko v puse, tak to mám do teď...🙂 tak je možné, že to byl nějakký příznak 🙂 Jinak ve čtvrtek jsem byla ve Zlíně na odběru krve kvůli genetickému vyšetření a při poslední kontrole před na gyndě mi paní doktorka říkala, ať do výsledků genetiky nic, no ale to už bylo samozřejmě zadělané 😀 Ach jo, nechci vidět zítra chudáka paní doktorku, až mě uvidí zítra ve dveřích, co tam zase dělám.
Myslete na mě 😉

maximka33
5. čer 2012

@sweetyy ahojky, tak to je super! k doktorce jdeš teda brzy. tak ať to dobře pokračuje 😉

holky, nevíte, v jakých lécích je žluté tělísko? dnes mi říkala kolegyně z práce, že sotva tento lék dobrala, tak otěhotntěla.

maximka33
5. čer 2012

@sweetyy jak nejsi v tabulce, tak ani nevím, že už jsi takový DC. nechceš se tam připsat?

holky, co ta @herbie, necháme ji v tabulce????

misacik
5. čer 2012

@froka
Moc děkuju a určitě se někdy ještě ozvu, když mě něco napadne a budu se potřebovat zeptat. Děkuju za podporu a povzbudivá slová. Taky se drž a měj se hezky 🙂

sweetyy
5. čer 2012

@maximka33 Ahoj, v doktorce jdu brzo, po tom prvním MA v prosinci mi řekla, že jak příště zjistím, že jsem těhotná, ať hned příjdu, tak radši jdu.
o lécích kde je žluté tělístko jsem teda neslyšela, a jakže se jmenují?
Já jsem brala vitamíny mineral tabs, samostatně E no a minulý týden jsem si prozřetelně koupila femibion 800.
Ty jsi na tom tento měsíc jak? Dívala jsem se že už jsi 25DC, bylo něco doma 🙂 ? nebo až od dalšího měsíce?

maximka33
5. čer 2012

@sweetyy to je zajímavé, že máš přijít brzy. možná ti dá utrogestan. no já právě nevím, jak se ty léky jmenují. zkusím to pohledat na internetu.
já mívám delší cykly, takže až tak kolem 33 dne bych mohla něco vědět.

zandi78
5. čer 2012

@leeena_4 No taky bych to tak viděla. ALe spermijky žijí nějakou dobu, tak si říkám že snad stačí obden 🙂