Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
27. kvě 2010

no jasné Vendul,ale my naštěstí nějaké prašule máme,tk to tak neřeším ,a ono taky záleží prý na tom jak každá ženska funguje,jestli vubec ,nejde to tak říct,je toho moc a každý případ je ojedinělý,ale kurník se těším,jsem pozitivně naladěná a moc se na to těším,tak uvidím jestli mi ta víra pomuže a co tu řeším,možná se zadaří normálně,dr to nevyločil 😝 😝 ,Dneska jsem 8DPO ,do týdne dostanu MS a jedeme znovu,zkoušet to budeme dál to víš 😵 😵

breberuska
27. kvě 2010

natu, tak pozitivní naladění je asi základ 😉 mně to čekání na první porevizní MS trochu začíná deptat....pořád mám strach, že se něco "po..." a já teď nebudu mít normálně jak dřív ovulku ani MS a nebudu moct znovu otěhotnět...no, úplně mi hrabká 😖

mpetula
27. kvě 2010

Natu, jo jo, bohužel dvakrát. Prvně v lednu, tím že to bylo hodně na začátku, tak jsem na revizi nemusela, pak se nám zadařilo v dubnu, to už jsme si říkali, že smůlu jsme si snad vybrali a věřili, že už to bude v pohodě a bohužel nebylo ☹ Dr nás poslala na genetické testy, tak čekáme na výsledky. Teď by jsme chtěli udělat všechno proto, aby se to už nestalo a klidně i do umělého by jsme šli. A kdyby to tak opravdu mělo být, tak si určitě připlatíme za to lepší. To je pro nás teď prvořadé.

mpetula
27. kvě 2010

Stejnak holky, když se nad tím tak člověk zamyslí, je super, že dneska už je opravdu hodně možností, jak dr k tomu vytouženému mimísku pomůžou, ale je smutné, že to stojí takové peníze. Jak píše natu, my taky nějaké peníze máme, tak by jsme to taky nemuseli tak řešit, ale jsou lidi, co je nemají a mimčo by moc chtěli, ach jo. Jak jsem teď o víkendu ležela v nemocnici po druhé revizi, tak na pokoji se mnou byla pani po umělém, tak jsme se o tom tak trochu bavily a ta říkala, že zná lidi co jsou v tom za sto tisíc a mimčo stále nemaji, to je fat smutné... Natu je dobře, že jsi pozitivně naladěná a těšíš se, tak to má být 😎 😀

gambrinuska
27. kvě 2010

Ahojky holky
lehe 😔 škoda, ale aspon se ti mrcha netoulá 😅 hledej v tom něco pozitivního 😅
Holky já IVF ted řešim 😔 mam první dávku hormonů na 4 dny za 2tis a dostanem se tak na 16tis, ale něco přispěli doufající babičky, za měsíc už budu znát možná výsledek 😔 , záleží kdy dorazí mrcha, už aby tu byla, po dlouhé době se naní zas těšim 😅 myslim natu že se ta nadstandartnost vyplatí, co mam takhle info 😅 , na IUI jsem si píchala ty hormony zadara a nic moc, ted mam pero a když jsem to viděla, tak docela luxus 😔
Dneska jsem byla na UTZ, tak jsem aspon bez cyst 😅

leheckova
autor
27. kvě 2010

Ahoj Gamb tak to je superrrrrrrr moc ti to přeju holka mě ted neni moc do řeči tak vás čtu ale nejak se mi do te klavesnice ani nechce psat ............

natulaaa
27. kvě 2010

Gam já se budu ptát neboj.Ale zítra dneska už končím,jsem strašně unavená a už se mi taky nechce moc psát a zítra si tam zavolám a objednám nás tam a budu vědet jak to bude v našem případě,at tady nespekuluju zbytečně 😉 ,Holky dobrou noc

fram
27. kvě 2010

natul, to je super, že to bereš takhle pozitivně , to je první krok k úspěchu 😉
lehe, hlavu vzhůru, jednou to sakra dopadnout musí!!
breber, já taky měla nervy,jestli budu mít po revizi cyklus tak krásně pravidelnej jako před, ale ťukťuk, zatím O.K.(3 mrchy v termínu) a o víkendu zkusím ovu testy

herbie
27. kvě 2010

ahoj holky natul jsem rada, ze to beres pozitivne nic jinyho vam stejnak nezbyva a myslim jsi ze se vam umely hned na 1 povede a budes mit krasnyho mimiska neboj se toho ted uz jsi zdrava a nic vam v tom nebrani 🙂 holky mi tu mame krasny pocasi dneska slunicko a teploucko lehe kdy to teda mas dostat?

leheckova
autor
27. kvě 2010

Herbi ja to přeci dostala dneska ☹

leheckova
autor
27. kvě 2010

já se tak snažím být v pohodě smát se nemyslet na to jak všichni radi říkají co nebo jak to mam udělat a nemyslet na něco počem toužím celým svým srdcem rozdala bych se abych konečně měla to na co myslím je ot tak špatné že myslím na to že budu matkou jsem jiiiiiiiiiiiii tak proč je tak zlé na to myslet ano chci miminko proč bych na to neměla myslet chápete to kdo vymyslet tuhle větu při tomhle ..........je idiot. 😢 😢 😢 😢

gambrinuska
27. kvě 2010

lehe to jsou depky, znam to moc dobře, ale ve všem negativním hledj i něco pozitivního, máš pravidelnou MS 😀 ovulku 😀 a přirozeně otěhotníš 😀 😀 😀 co já bych za to dlala, tak se vzchop, nakopej všem a všemu zadek a po mrše znásilnuj manžu 😀 😉
Jo a rady to víš na to nesmíš myslet bych grrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 at si to zkusí 🙄 nejlepší je, že to říkaj i mně 😠 nemyslim, že myšlenkama bych uspořádala a spravila svoje hormony a vejce 🙄 😀

herbie
28. kvě 2010

jj lehe souhlasim s gambrinuskou asi mi to nejak uniklo ta tvoje menstruace no jo vlastne psala jsem ti vcera ze budem snazilkovat ve stejnou dobu hlava derava jsem nejak zapomela jj depky mi ani nerikej vcera i dneska jsem protivna hnus chudak milacek ten to pak odnasi ☹

breberuska
28. kvě 2010

Pěkný den, holky.

lehe, úplně mi mluvíš z duše... ☹ na to se prostě nedá nemyslet!! Já v posledních dnech na to myslím furt...jen se spíš bojím, aby nám to po tom vyvolaném potratu všechno vůbec šlo... 😒

natulaaa
28. kvě 2010

dobré ránko.konečně jsem se krásně vyspala,není jako doma,jinak o depkách ani nemluvte,já jsem zatím poz.naladěna,ale jsem zvědavá,jak dlouho mi to vydrží 😒 .

natulaaa
28. kvě 2010

Dneska je nádherně,tak doufám,že jste depky už zahodili za hlavu 😉 ,Já se jdu dát dokupy,včera jsem na to neměla ještě sílu,tak jdu se upravit a pak se budu cítit určitě líp 😉

herbie
28. kvě 2010

neboj natul bude to v pohode holky dneska jsem si koupia letenku do ceska 16 cervna prilitam uz se moc tesim 16 hodin letu ale to mi za to stoji nastesti ovulku stihnu pred ceskem 😀

natulaaa
28. kvě 2010

Jééé Herbi tak letíš do česka a na jak dlouho a sama nebo s přítelem?já jsem zvědavá co.
Jinak Herbi fotky bomba a manža si hned najel na googl a našel ho tam naživo,prý je machr 😵 😵 😵
Holky 15.6. v 11 hodin první konzultační schuzka v UNICE v Brně 😲 😲 😲 😲 ,uplně mi srdce bilo,když jsem tam volala,ale manža je tím uplně nadšený a skoro jistý,že to vyjde a z toho já mám právě strach,protože my už víme,že 100% to není ale chlapi to berou jinak,jako že to je hotovka,mám strach,že pak bude sklamaný

natulaaa
28. kvě 2010

Baby kde jsteeeee,já se nudím,ležím a nemužu nic dělat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
haloooooooooooooooooooooooooooo 😝 😝 😝 😝

vendulak
28. kvě 2010

Natu jasněže nic není a nebude 100pro! Ale nadšení určitě mějte!My se taky těšili a byli nadšení, né třeba že by jsme čekali že nám úplně okamžitě a střelhbitě pomůžou k miminku, ale prostě je to zase další krok a pohyb k němu! 😵 😉 A i když gyn. prohlídky nesnášim 😠 tak do CAR jsem se těšila vždycky!!! (krom tedy ultrazvuků v těhu kdy dutinka špatně rostla to jsem měla jen nervy a děsnej strach) Protože sem měla pocit že prostě mi řeknou co a jak dál a dodají mi zase novou chuť a naději 😵.
Ale ty jo vás objednali docela brzo! My si myslím na první konzultaci počkali dýl. No ale hlavně aby to přineslo kýžený výsledek, že 😀.

natulaaa
28. kvě 2010

Vendul no právě 😵 😵 😵 😵

leheckova
autor
28. kvě 2010

🙂 🙂 🙂 🙂

natulaaa
28. kvě 2010

Jéééé lehe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

natulaaa
28. kvě 2010

lehe tak kde siiiiii? já myslela,že nám vysvětlíš ty veselé smajly 😕 😵

mpetula
28. kvě 2010

Ahojky, natu tak to je super, že vás objednali už takhle brzo 😉 Docela ti závidim, mě teď čeká ( doufám, že né moc dlouhé ) čekání na první MS, už aby to bylo...

natulaaa
28. kvě 2010

Mpetul dočkáš se neboj,kolik si po revizi ted?já dostala první přesně po 35 dnech a měla jsem z ní takovou radost,že bys nevěřila 😵

mpetula
28. kvě 2010

No právě že v neděli to bude teprve týden ☹ to čekání bude asi nekonečné. Teda, dneska tady máme fakt hezky, měla bych žehlit, ale vůbec se mi do toho nechce 😠

natulaaa
28. kvě 2010

Mpetul čas letí,uteče ti to neboj 😉
víš kolik já mám práce,máme dma zvířata a tak na podlaze prah a já tu ležím,mamža musí uklidit,to zas bude,on to neumí 😵 ,dělá to věčně a ještě blbě 😵 😵

leheckova
autor
28. kvě 2010

já jsem depku zahodila já nerada depkuju a dnes je sluníčko a to mě nabíjííííííííííííííííí jupíííííííííííííííí,
Herbi asi si to psala ale odkud si???

mpetula
28. kvě 2010

Natu, jo, to máš asi pravdu, že to uteče. Ve čtvrtek už jdu po měsíci zase do práce, tak to bude utíkat taky jinak 😉 S tím manžovo úklidem si ti dovedu představit, je to asi všude stejné 🙂
Leh, to je dobře, že depka je zahozená a je zase pohoda 😎