Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
7. dub 2010

Endie to znám ja jsem se ted dostala k PC ale dala bych si jeste neco k jidlu ale nemam čas musim vamodepisovat na všechno a jinak mě ukřizujete asi 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
7. dub 2010

Peti?10tis. za měs. za školku ja davam 500 a zdá se mi o čertech na to bych neměla tohle je můj plat 😀 😀 😀

petra.vavra
7. dub 2010

Ahoj holky, já se před hodinou vrátila z Prahy, trochu neplánovanej výlet, ale vydařil se náramně. Zavolala mi kamarádka v poledne, jestli bych za ní nechtěla přijet do centra, že tam má nějaké vyřizování a bere s sebou i děti. Moc se mi nechtělo a manžel nechtěl, kvůli těm prezidentům, bál se aby nebyl v centru nějaký problém, ale nakonec nádherná procházka, trochu nevýchovné odpoledne pro děti (Mc Donald a zmrzlina), ale užívali jsme si sluníčka a pohodu ve Františkánských zahradách. Jsem teda uťapkaná, ale spokojená. Kéž by bylo takových dní více. Odpoledne jsem dostala sms, že moje kamarádka dnes přivedla na svět holčičku Barunku, tak jí na ten příchod svítilo sluníčko, tak doufám, že ho bude mít i plný života. Jdu si dát sprchu a pak ještě kouknu jestli tu ještě někdo je 🙂

leheckova
autor
7. dub 2010

leheckova...........31let.........5DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa................28let........2DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi.....................28let.........3DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram......................34let........15DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82.........28let.......3DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee................35let.........27DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie....................23let........9DC.......MA 3/2010
gambrinuska .....28let........8DC ....MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce
liptonek................26let........29DC....SP12/2009 Femibion
petra.vavra...........30let........13DC....MA 3/2010 Femibion,kys.listová
angelina987........27let....... DC....MA
mikkisek.............. let.......27DC.....MA

mikkisek
7. dub 2010

Ahoj,
Peti - tak držím palce se školkou, taky to zrovna řešíme, jdeme na zápis na konci dubna, tak uvidíme....Jinak je dobré si udělat někdy neplánovaný výlet a "zhřešit." 😉

Lip - držím moc palce ať Vám co nejdříve vyjdou // a ať co nejdřív držíš krásného zdravého mimíska v náručí - je to fakt kruté, ale musíme doufat, že příroda ví co dělá.

Jo ty dvě čárky přeju všem tak holky co se můžete snažit do toho 😉 a my ještě musíme chvilku vydržet viď Silvie ☹

natulaaa
7. dub 2010

Peto tak to ti závidím,procházka po praze 😵
miki neboj,dočkáte se,,ten čas tak letí,až hruza
lehe tebe normálně nepoznávám,ty uplně sršíš energií 😵 😵 😵 😵 😵 ,kdy začneš měřit?

leheckova
autor
7. dub 2010

leheckova...........31let.........5DC.........MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa................28let........27DC......MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi.....................28let.........3DC......SP 8/2009 prenatal vit.
fram......................34let........15DC......MA 2/2010 listovka
kopretina82.........28let.......3DC......MA 2/2010 kys. listová, kontryhel
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee................35let.........27DC....SP 10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo
endie....................23let........9DC.......MA 3/2010
gambrinuska .....28let........8DC ....MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce
liptonek................26let........29DC....SP12/2009 Femibion
petra.vavra...........30let........13DC....MA 3/2010 Femibion,kys.listová
angelina987........27let....... DC....MA
mikkisek.............. 29let.......27DC.....MA 3/2010

nevim čím to je jestli sluničkem či procházkou ale i když manžovi se ted vubec nedaří nemaji už přez měs,a pul praci takže nalada doma napjata až hruza tak se snažím být v poho snad se mi daří zitra začnu měřít i když mrcha stale je ale slaba tak už budu měřít i s tamponem 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
7. dub 2010

Holky věřte mi že čas který ztravíte tím že budete čekat na mrchu první a pak druhou uteče tak rychle že ani nemrknete ono hlavně je to čas který vam umožní dát se dokupy a začít s čistým štítem a svedomim že jste pro další mimi udělali vše.....

Co je to IUI vysvětlíte mi to někdo zavedení oplod.vajíčka do vnitř nebo co to znamena prosim

natulaaa
7. dub 2010

Ono ten nápor na psychiku je největší před MS,mi je ted taky fajn,nic jsem před MS neřešila,ale příští měsíc to příjde,už to vidím 😵 😵 😵 😵

natulaaa
7. dub 2010

Lehe já ti to bohužel nevysvětlím,IUI,IVF,KET,já nevím,spíš kukni na internet,já se na to jednou dívala,ale všechno je podobné,tak už jsem zapoměla co je co 😝

leheckova
autor
7. dub 2010

aha no kouknu

natulaaa
7. dub 2010

holky já jdu chrnět,dobrou noc všem,pobolívá mě hlava,tak to doufám zaspím 😉 😉 😉 🙂

leheckova
autor
7. dub 2010

ted ta mrcha byla taková divna měla jsem pocit že bud to byla taková husta kaše nevim zda to děla ten Duphaston nebo či co a dnes a včera taková čista červená krev ale jako tekutá vyloženě proste jina než jindy když to mam nechapu to ale plet se mi čisti už nemam ty bolaky a definitivně jsem se rozhodla že 16den to nezačnu brát podle mě mě duphaston nesedl a spis mi škodí než pomaha uvidim co to uděla když ho brat nebudu a domluvim se s mudr jestli by mi na poporu těhu nedal pak nějaky clostik nebo co to holky brali

leheckova
autor
7. dub 2010

natulko dobrou holky zitra se na vas těším 😀

leheckova
autor
7. dub 2010

dobrou noc a krásné sny a všem přeju krásny den hned od rana ...pa pa

petra.vavra
7. dub 2010

Mikkisek- no já jsem pro to udělalo vše co se dalo a v podstatě jsem to dělala, abych si to pak třeba jednou nevyčetla, že jsem pro to neudělala maximum. Je mi z přístupu tady všech dost špatně, ale to je na každém člověku, jak si to vezme za své...nikomu přeci nebudu mluvit do svědomí 😉
Nat- tak ani nevím, zda je co závidět, mě bolej pařátky jako bych uběhla maraton...fuj já jsem po tý zimě tak líná... 😀 😀
Lehe- já ti kdyžtak napíšu později co znamenají ty zkratky nebo zítra, ještě musím dělat věci do školy, tak určitě ještě v noci napíšu
Jinak všem přeji krásnou dobrou noc plnou sladkých snů (hlavně ničím/nikým nerušenou ne jako u nás-Terka v noci strašně zloví ☹ )

petra.vavra
7. dub 2010

Lehe-
KET- přenos zmražených embrií
IUI- vstříknutí spermií po vyvolané ovulaci blíže k vajíčku přes děložní krček do dělohy (zkrácení cesty k vajíčku)
IVF- embrionální transfer kultitovaných embrií (odeberou vajíčka po stimulaci, spermie, oplodní je a po následném dělení, opět zavedou do dělohy, zbylá se zamrazí)

endie
8. dub 2010

ahoj baby
teda vy jste ukecané 😀

natulaaa
8. dub 2010

dobré ránko holky,dneska je nádherně,tak pujdu do zahrady a dám to tam trošku dopořádku po zimě 😵 ,pak kuknu 😉

kopretina82
8. dub 2010

Krásné ráno všem 🙂
My taky hlásíme nádherný počasí, takže valíme ven...
MS už mi taky končí, takže s chutí do toho, ještě v pondělí požehnání od gyndr. a za měsíc už // 😉 😵 😀
Doufám, že se Lehe nebude zlobit, že jí fušuju dop řemesla, ale ta tabulka se mi zdála šíleně nepřehledná, tak jsem to trošku poupravila😅 😅😅

leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ..................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................28DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................4DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)..................................................................................................16DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................28DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..........9DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion).......................................................................................30DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................14DC
angelina987(27let, MA).................................................................................................................?? DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010............................................................................................................28DC

kopretina82
8. dub 2010

Do prkýnka, se mi ty DC stejně rozházely, alei takhle rozházený si myslím, že se líp hledají, než uprostřed tabulky 😅 😉

kopretina82
8. dub 2010

Holky, vy chrníte... 😠 😠
Tak nic my jdeme ven ☹ 🙂

endie
8. dub 2010

ty jo já jsme tady nejmladší 😀

endie
8. dub 2010

o nás je hnusně,mlha by se dala krájet 😠

natulaaa
8. dub 2010

holky vy jste mi to spletly obě dvě,já jsem 3DC ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
8. dub 2010

Endi u nás byly šílená mlha kolem šesté a ted už nádherně,jinak bud ráda,že si nejmladší 😵 😵 ,víš jak mě ted mrzí,že jsme nechtěli mimi dřív,jsem vdana už od 20ti,a v té tabulce je další chyba,holky dejte mi tam už 29,sice až v červenci,ale stejně ☹ 😝

martasl
8. dub 2010

ahoj,můžu se k vám přidat?,jsem z revize,takže tady pár holčin už poznám a mihla jsem se na Snažilkování od prosince...9.12.jsem prodělala revizi v 16 tt MA,od ledna baštím Baby plan calibrum a od února listovku.od konce února se snažíme,jsme nevydrželi 🙂 Je mi 34,jsem 23DC.takže pokud můžu mezi vás,prosím o zařazení do tabulky.u nás hlásím taky náááádherný počasíčko 😀

jane84
8. dub 2010

ahoj holky, také bych se k vám ráda přidala. Je mi 26 let, snažíme se rok, v srpnu jsme měli spontánní potrat, bez revize. jak jsme mohli, začali jsme se zase snažit. beru kyselinu listovou celý ten rok. Doktorka samozřejmě radí nemyslet na to, ale pro mě je to obzvlášť nemožné, protože v současnosti píšu diplomovou práci na téma Problematika lidské reprodukce, takže jsem v tom zanořená každý den. Je těžké se z toho nezbláznit. Normálně mám cyklus 29 dní, dnes jsem 42 DC, testy negativní, byly to RapiClear s citlivostí 10, ale ještě si asi zajdu pro mamatest a zavolám k doktorce. PS: u nás je také krásné počasí

natulaaa
8. dub 2010

Ahopjte holky,určitě se mužete přidat 😵 ,Naše tabulkářky vás tam pak připišou 😉 😉
Jane a ty neměříš,nehlídaš si ovu?,Jinak nemyslet na to,no tu větu miluju,ted jen kdyby to šlo co?taky si to furt říkám,ale z té hlavy to prostě vymyzat nejde 😒 😒 .
Martasl v 16 týdnu? to jsem si říkala,že nejhorší to je do 12 týdne a do té doby bylo vše ok.?

martasl
8. dub 2010

jane-jedna kamarádka na maminkách mi psala,že ještě v 5 týdnu měla test negativní a čekala dvojčátka,takže by hladina hcg měla být vyšší.potvrdil ji to doktor až z krve.test prý je tak na 70% splehlivej,jí říkal.takže ještě je naděke.nebo si nech vzít krev.