Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
29. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................54DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................40DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................40DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ).....................................................................39DC 24.5.//
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 37DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................32DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................29DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................26DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................25DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 16DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................15DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................13DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................6DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................6DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................4DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova

leheckova
autor
29. kvě 2010

Natul myslim že psala že si od nas dá oddych že v době kdy je to pro miminko nejdůležitější nechce číst o potratech a číst proste tyhle smutný věci ja ji zcela chapu asi každá z nás jen by se stresovala co by se mohlo stát a tohle je proste lepší

natulaaa
29. kvě 2010

čauky ,fakt,tak to jsem nevěděla 😕 😕 😕

natulaaa
29. kvě 2010

Lehe já to o té Janči hledala,ale ona naposedy psala mi,před tou operací a pak už nic a tam nepsala nic o tom,že si dává pauzu 😒 😒 😒

leheckova
autor
29. kvě 2010

je ja to spletla myslela jsem Petru Vavru... 😀 😀 😀 😀 jsem popleta no tak to nevim co se deje ja ani nevim že je na operaci a s čím????

herbie
29. kvě 2010

ahoj holky tak hlasim ze mi tu mame slunecno krasnej den hihi 😉 mrcha uz pomalu bude koncit mela jsem ji silnou pekne asi tri dny a ted je to uz lepsi jeste dva dny a bude po ni natul ten clanek jsem cetla ty brdo a uplne me to vydesilo to urcite mam i ja tohle musim si zajit na gyndu az priletim z ceska ach jo

natulaaa
29. kvě 2010

Herbi co te vyděsilo? 😕 😕 😕
Lehe Janča je na operaci 😕 😕
A Peta odešla,vždyt ona se mi zdála v pohodě,že vše bere s nadhledem 😕 ,tak to je škoda

natulaaa
29. kvě 2010

Vždyt petku jsem našla,jak přála Janičkám k svátku a nic nepsála o tom,že končí 😲 ,kruci já byla před tou operací a během pobytu v nemocnici mimo,nic nevíííím 😝

jane84
29. kvě 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem tu teď pár dní nebyla. Nevěděla jsem,co dřív. Každý den jsem tu měla synovce, do toho zkoušky, já jsem ráda, že najdu chvilku na spánek. 😒 Navíc mě porazila jakási depka, že je to snažení marný, tak jsem vás tu nechtěla rušit, ale pročítala jsem
Natul jsem ráda, že se operace podařila, uvidíš, docela bych věřila, že jak se budeš soustředit na IVF, tak se vám zadaří přirozeně 🙂
Holky já v pondělí odjíždím se školou na terénní cvičení ke Žďáru, mně se tam tak nechce, vždyť já sotva poznám pampelišku, natož něco jinýho a o broucích nemluvě. Bože proč já chci učit biologii? 😠

jane84
29. kvě 2010

jinak na žádné operaci jsem nebyla, špatně jste se pochopili Nat a Lehe 🙂

natulaaa
29. kvě 2010

jÉÉÉ jANI ČAUKY ,máme to domotané 😀 😀 😀 😀 😀 ,No kež bys měla pravdu s tím oplodněním,ale klidnější psychika mi ten nepruchodný vejcovod asi neroztáhne,bohužel 😔 😔

jane84
29. kvě 2010

psalas, že je zúžený, ne neprůchodný. Co ta tvoje homeopatika, máš pocit, že jsi klidnější? Přijde mi, že jsi taková smířená a klidná teď 🙂

natulaaa
29. kvě 2010

Janí jse klidná,nevím,ale i přes tu diagnozu jsem se s tím smířila a strašně tomu věřím,že to klapne a že to bude už brzo,aspon jsem se už pohla z místa ,homeopatika beru pořád,to nepřestanu a za 14 dní jdu k ní na další schuzku 😵

natulaaa
29. kvě 2010

no dr řek,že je těžce pruchodný,ale tím,jak nam řek,že by nečekal jsme asi pochopili,že ví o čem mluví a že to přirozeně asi nepujde

jane84
29. kvě 2010

tak trochu ti závidím. dokud jsem na škole žádné iui nebo ivf podstupovat nebudeme, snažíme se přes rok, minulý měsíc jsem měla termín porodu. Stojíme na místě, může za to škola a tak ji začínám dost nenávidět, super načasování zrovna o zkouškách.
Je to těžký,když mi na gyndě ani na endokrinolce nechtějí udělat ani hormonální profil, natož něco víc. Jsem nas.aná

natulaaa
29. kvě 2010

Jani ale to fakt nechápu o tom HP,kruci dyt to je ta nejjednodušší věc a muže se třeba najít příčina,

jane84
29. kvě 2010

já hledám nového doktora, nejlíp abych nemusela jezdit do Brna, u nás je to děs a v okolí taky nic moc. Ježiš já mám dneska náladu, naštvaly mě volby a jedu na vlně depky, takže snad raději půjdu spát

mircisek
29. kvě 2010

Já jen technická poznámka k Lehe. Jsem dnes 2DC. 😉

natulaaa
29. kvě 2010

Jani nás taky nasraly volby,Mirci ahojky a já se taky loučím,už jsem unavená,tak papa

leheckova
autor
29. kvě 2010

Natul ne ja myslela že ty jsi psala o operaci 😀 😀 😀 jinak Petra neodešlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Natul jen proste nechce číst tyhle smutné zprávy chápeš ale bude sem chodit věřím tomu...

leheckova
autor
29. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................54DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................40DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................40DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ).....................................................................39DC 24.5.//
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 37DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................32DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................26DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................25DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................20DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 16DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................15DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................13DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................12DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................9DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................6DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................6DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................4DC
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................2DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova

fram
29. kvě 2010

jane, mě to udivuje s tím HP, mě ho moje gyndr. udělala už při snažení a sama od sebe 😕 Jak má každý MUDr. jiný přístup, moje je hodná a ochotná, ale zase jí moc nevěřím odborně, takže si asi nevybereš.
Volby mě taky pěkně naštvaly, 😠

natulaaa
30. kvě 2010

čaute holky 🙂
Lehe já to mám nějaké dodrbané 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Fram že jo,ten HP je to nejjednoduší a zároven myslím,že hdně duležitý,vždyt muže mit porozházené nějaké hormony ,jako třeba já ten prolaktina beru na něj léky a hotovo 😉 ,jinak bych to ani nevěděla.Jani a na gyn ti řekli,že ti ho proč neudělají

fram
30. kvě 2010

Dobré ráno,
holky, dotaz, proč se ovu testy nemají dělat z ranní moči? Docela mě to překvapilo. Ale stejně jsem ho udělala, protože přes den hodně piju, tak nevím, jestli by fungoval. Vyšel mi pozitivní, ale nevím, jestli teda není falešně pozitivní, když je z ranní moči. Nevíte někdo?

natulaaa
30. kvě 2010

fram protože lh hormon se uvolnuje až přes den ale pokud máš třeba silnou ovu už,tak ti ukáže už ráno a máš // stejně silné? ale zkus ještě i odpoledne,však vydržíš nepít néé,pro mě to je vždycky sice taky problém,ale tak si sednu,nic nedělám a pak není ani žízen 😒

fram
30. kvě 2010

natul, obě byly stejné, nebo dokonce druhá čárka ještě silnější 😕 ale zkusím teda ještě testit odpoledne. Kéž by byla ovulka, manža je doma celý víkend a fakt se snažíme 😀 a zítra ráno zas odjede minimálně na týden.

natulaaa
30. kvě 2010

no tak fram tak v tom případě se snažte,,suprově vám to vyšlo 😉 🙂

fram
30. kvě 2010

natul, díky, jdu ho znásilnit 😀 😀

herbie
30. kvě 2010

jeeeeee no fram uz jsem nic nepis a hupni na nej sup sup at mate zadelano potrebujem tu zase nejaky // 😅

natulaaa
30. kvě 2010

herbi čauky ,já se tě chtěla zeptat co tě v mém albu vylekalo 😲