Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

turcice
2. črc 2012

@froka to je fakt hrozný co se děje.. 😒

safea7
2. črc 2012

@turcice Jsi moooooc hodná ze srdce kujuuuuuuuuuuuu 🙂

zinevra
2. črc 2012

@maximka33 abych se priznala, tak o zadnych problemech nevim. u prvniho tehotenstvi nebyl zadny problem. Leda, ze by tu bylo neco co mi nikdy nerekla, ale o tom pochybuju. No je to uz starsi doktorka i sestricka, tak asi proto tak reagovala. Me v nemocnici rekli, ze po zakroku mam pockat na jednu ms a pak se muzem zacit snazit. Ja verim, ze je ted vse v poradku, ale priznam se, ze me dnes reakce doktorky zarazila 😨

turcice
2. črc 2012

@zinevra nechápu proč tě takhle hned na začátku dr hází do nervozity...kdybys otěhotněla v šestinedělí tak neřeknu ale po 2ms????Držím palečky a moc gratuluju 😉 😉 😉

zinevra
2. črc 2012

@turcice moc dekuju. Tentokrate verim, ze vse dobre dopadne a na zacatku brezna bude zdravej tvorecek s nami 🙂

turcice
2. črc 2012

@zinevra určitě to dobře dopadne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maximka33
2. črc 2012

@zinevra to bude asi tím, že je doktorka starší. asi by nebylo na škodu si s ní o tom promluvit, třeba až bude srdíčko. abys byla v pohodě.
@safea7 tak už tě připíšu do tabulky jo? kdy jsi našla / /?

safea7
2. črc 2012

@maximka33 Koukala jsem,že už mě tam po tom co jsem napsala hodil 🙂

zandi78
2. črc 2012

@safea7 Veliká gratulace letííí !!!! Užívej si tu radost 🙂

barbarucha
2. črc 2012

@safea7 Gratulace, to vypadá na kluka 🙂 😉
@zinevra Nenech se znervóznit. U tvojí dr. to je jen známka neprofesionality, tedy obyčejného chybujícího člověka. S tebou to nemá nic společného, miminko se má k světu.
@ladydi Zatím necítím nic určitého. Jak to poznám? 🙂

zinevra
2. črc 2012

holky diky za uklidneni.

maximka33
2. črc 2012

@barbarucha nejdřív to jsou takové jakoby bublinky. od trávení se to někdy nepozná. ale mě šly jiným směrem. ale až kolem 20tt. u druhorodiček to bývá dřív.

kolino
2. črc 2012

ahojte Holky,
to se nám to tu krásně rozproudilo novými těhulkami,strašně moc gratuluji a prosím plivněte na nás toho báječného těhu bacila!! 😀

maximka33
2. črc 2012

a jak se daří @m_artasek a @jane84 ?

lenickan
2. črc 2012

všem novým těhulkám a
@safea7 moc gratuluji je to paráda...🙂 to je pocit vid? 🙂
Já to nazývám "absolutní štěstí" 🙂 pamatuji si NT screeningový UZT jako by to bylo včera🙂
Užívej si to ....

leeena_4
2. črc 2012

@safea7 moc gratuluju, to byla šlupka, jak ti padal kámen ze srdce, viď? 😉 😵 😵 😵 😵

lenickan
2. črc 2012

Jinak jsem to slabé špinění měla v děložním hlenu cca 4 dny, včera naposled... dnes už bez špinění... hlen jak kdy... někdy bílek někdy už krémový.... my jsme jak na potvoru ted 3 dny nic ... manžel byl pryč... takže nucená abstinence... je možný, že kdyby jako dneska tooo 😀 😉 tka že by tam vajucho ještě bylo???
Jsem 15DC

froka
2. črc 2012

@lenickan Ahojky, no myslím, že vajinko může rozhodně ještě čekat, mohlo to být to špinění před ovulkou. Já jsem taky měla bílkový hlen a občas trochu jiný a pak byla ovulka a pak ještě asi den, dva te hlen a teď už nic, jen krémový nebo takový bílý. Ale dělala jsem taky ovu testy, podle kterých jsem si tyto úvahy potvrdila. A co ty a ovu testíky?

lenickan
2. črc 2012

@froka No já je ted nepoužívám, ale dříve před Ani jsem měla testy OVU pozitivní a ovulace nebyla, resp. folikul šel do cysty apod. takže já na ně moc nevěřím:(

herbie
2. črc 2012

safea7 moc ti gratuluju fotka je nadherna a gratuluju vsem novym tehulkam hezky se to rozrusta! 🙂

lenickan
2. črc 2012

já chci taky🙂

@zinevra moc gratuluji, a jsi těhotná po druhé ms od revize takže 3. nepřišla, nebo nepřišla ani ta 2.?

froka
2. črc 2012

@lenickan aha a co čípek?, já ovulku ještě poznám podle čípku, je měkký a pootevřený. Preventivně si zavádím laktobacily, tak to přitom zkontroluju. 🙂

lenickan
2. črc 2012

@froka jo já taky podle čípku a hlenu🙂 je měkký a otevřený i vysoko

lenickan
2. črc 2012

@froka mne příjde, že ho mám měkký a otevřený strašně dlouho, klidne 5 dní, je to možný?

martinakl
2. črc 2012

@ladydi Jj, leti to silene, uz aby bylo zari 🙂

froka
2. črc 2012

@lenickan určitě, podle mě měkne a je pootevřený celé plodné období, tedy cca těch 5dní. 🙂

eva518
2. črc 2012

@zandi78 Plně PN schvaluju!! 🙂 😉

eva518
2. črc 2012

@froka To mě moc mrzí.. Já jsem dneska byla u šéfa žehlit šílenou aféru která vznikla kvůli tomu, že jsem zkrátka neřekla, kvůli čemu jsem byla 3 měsíce na PN a byla to síla. Pochopila jsem, že jim pravdu už ani říct nemůžu a ani nechci. Kromě dvou kolegyň se zachovali jako hovada.. Ale to je na dlouho. Dali mi zkrátka sežrat, že v ženském kolektivu se tajemství nevyplácí. Jenže pro mě by bylo horší jim to všechno vyklopit než čelit ré agresi... 😒

Drž se, uvidíš, že se podaří a budeš taky doma z práce a čekat na miminko. 😉

eva518
2. črc 2012

@froka Jejda, co to čtu... To je síla.. Od nás jely děti na pobyt k moři, taky jsme se děsili, jestli to nebyli oni, je to hrozné..