Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

petra.vavra
30. kvě 2010

Ahoj kočky,
Lehe díky za důvěru 😉 je to přesně tak, jak píšeš. Nikam jsem neodešla, jen jak jsem psala Mili, neumím teď nějak odpovídat na některé příspěvky, které jsou tu nové a dosti bolestivé. Ta stará garda co tu byla, si uměla psát u i o jiných věcech a přišlo mi, že se občas diskuze posunula i kousek dál, ne jen psaní o chmurných pocitech a dnech. Věřte, že to není jednoduché, čekat na další ortel. Na kontrlu jdu ve čtvrtek, tak u dnes myslím na to, co mi doktor řekne. Je to o dost citově silnější ne cokoli jiného. Neděláte v podstatě nic, ne myslíte na to, zda je všechno v pořádku a stejně v duchu víte, že se to nedá ničím ovlivnit. Tak snad jsem to nenapsala moc roztržitě a pochopíte co jsem tím chtěla říct. Jinak Vás samozřejmě sleduju a když vidím staré dobré tváře, tak i přečtu.
Nat, tobě dodatečně blahopřeju k úspěšné laparo a držím palce do dalších dnů.
A Vám všem brzké ovulace a na koncích krásné // na tt 😉 🙂

mpetula
30. kvě 2010

Ahoj natu, tak jsem si četla to od té holčiny a řekla bych že jsou to dobré zprávy, že dokonce super 🙂 Jde to fakt docela rychle a to je fajn, tak se holka raduj, že už asi opravdu brzo budeš těhu 😵 😀 😵

fram
30. kvě 2010

herbi, natul, tak jsme s manžou dělali, co jsme mohli, večer ještě pojistíme a teď už je to na přírodě 😀
petra,musí to být hrozné nervy od kontroly ke kontrole, mocmoc držím palce,ať je vše v pořádku, ve čtvrtek na tebe budu myslet

natulaaa
30. kvě 2010

čauky Peto to je fajn,že si přišla a děkuji ,
Mpetula ahoj ,jj taky mě to potěšilo 🙂 ,uvidíme,jak to bude u nás,ono většina těch holek co jdou na umělé,mají problémy s ovulacemí,nebo prostě mají totálně rozdrbaný cyklus a nebo maji chlapi špatný spermio,my díkybohu máme vše ok,u nás je jen problém v te cestě do te dělohy,tak doufám,že to klapne ,dali nám 95% šanci,a já ji věřím,doufám,že nebudu sklamaná.
Peto a tebe chápu,ale musíme chápat i ty holky,kterým se to stalo ted čerstvě ,tak je jasné,že se o to podělí s jinýma,já když byla po potratu,tak jsem si o tom taky chtěla povídat a slyšet co a jak,však i tyto holky se za pár měsicu zapojí do věcí jako snažení,holt každá si tím prošla a my je musíme trošku podpořit,tak jak podporovaly holky i mě na jiné diskuzi.Ale jasné,pokud ti to nedělá dobře,tak ti rozumím,mi to zatím nijak nevadí,ale muže se stát,že až otěhotním,budu mít taky strach toto číst,ale holky to není nic proti vám,klidně rozebírejte svoje problémy,od toho tady ta diskuze je ,však takové krátké vzdálení nám občas pomuže všem.
Snad jste mě pochopily a doufám,že to nevyznělo blbě 🙂 🙂 🙂 🙂 .

natulaaa
30. kvě 2010

fram raději zítra,at stihnou kluci dozrát 😵 😵 😵

mircisek
30. kvě 2010

Ahoj Peti, přikláním se k Natu. Tohle téma bude vždycky o smutných příbězích a bohužel budou pravděpodobně pořád nové a nové, takže se to bude točit kolem dokola. Pro Tebe je už asi jiné téma - u těhulek. Všechny tady Ti budeme držet palečky. Pro nás jsi ty nadějí, že taky jednou tohle smutný téma opustíme.
Nat, tak nestačila by Ti jen inseminace? No, to Ti asi poví odborníci. 🙂 😉

natulaaa
30. kvě 2010

Mirci myslíš IUI?Tak tá ne,protože já mám právě problém ve vejcovodu a to by zase nikde nevedlo,protože to vajíčo by se s největší pravděpodobností do toho vejcovodu nevejde,takže mi to musí být zavedeno přímo do dělohy,já jsem schopna otěhotnět,jen to tam není schopno dojít,víš?Ale je to furt lepší,než kdybych neměla vaječník,nebo něco s dělohou,tak pří vši hruze jsem dopadla ještě dobře

mircisek
30. kvě 2010

Aha, já tomu moc nerozumím. 😒 Budu Ti moc držet pěsti. Já bych na to neměla, ale to je jiný téma. 😖

breberuska
30. kvě 2010

peťo, i já moc držím palce!!
natu, mircisek, napsali jste to úplně přesně...
já mám dneska tak mizernou náladu, že tady ani prudit raděi nabudu ☹

fram
30. kvě 2010

@natulaaa my musíme pojistit ještě večer, manža odjíždí ve 4h ráno,tak to bych fakt nezvládla, takže tam radše pošlem kluky ještě večer 😀

fram
30. kvě 2010

breber, depka? Já teď nadšená z ovulace, ale už teď vím, jak to na mě padne,až to nedopadne 😒 Jsem od revize jak na houpačce, pořád se mi střídaj nálady, jsem nemožná.

angelina987
30. kvě 2010

Ahojík, tak hlásím, že už mám po MS a začínáme se nažením, aby bylo jasné, že se neflákáme a že prostě musíme trefit do ovulky. Jinak jste mne opět nahlodaly s těma ovu testama, ale říkám si, že je to zbytečné, že pokud se budem poctivě snažit, tak to prostě musí vyjít, musí 100% tomu věřím a vůbec si nepřipouštím jinou moznost 😀

angelina987
30. kvě 2010

@fram ono to dopadne, uvidíš 😉 tak jako všem tady,jen musí nastat ten správný čas a ten bude teď 😀

breberuska
30. kvě 2010

fram, na mně občas ještě všechno, co se stalo hrozně doléhá...a teď to čekání na MS... 😖

jane84
30. kvě 2010

ahoj holky, balím na terénní cvičení, vařím guláš pro přítele, aby mi doma neumřel hlady. Já snad budu brečet. Mně se tam tááááák nechce ☹ jsem malý děcko, který se vzteká
Bolí mě levý vaječník, dneska mám ovulku, sexík byl v pátek a dnes ráno, tak uvidíme, kdyby se povedlo, tak nevím jak mimísek zvládne ty denodenní 20 km pochoďáky v tomhle počasí.
Natu endokrinolog mi řekl, že je to v kompetenci gyndaře a ten mi řekl, že rok snažení nic není, že nemám žádné jiné problémy, které by nasvědčovaly nějaké hormonální nerovnováze a že když tak později. Jak psala Fram, je to o přístupu.
Fram budu držet palce, aby to klaplo 🙂

fram
30. kvě 2010

angel, já si ty ovu testy koupila jen abych věděla, jestli funguju, takže teď vím, že ano a už si je pořizovat nebudu a přeju ti úspěšné snažení 😉
breber, to čekání na první ms je asi úplně nejhorší, až dorazí, tak bude líp. Ale přiznám, že pro mě bylo nekonečný čekání i na druhou mrchu - připadalo mi, že jsem v pořádku a nemohli jsme se snažit. Jsem ráda, že to mám za sebou.
jane, vůbec ti nezávidím, ať ti ta pakárna rychle uteče. Myslím, že pokud se vám zadařilo (a moc přeju, aby ano), tak takhle brzy po oplodnění by fyzická námaha na mimíska vliv neměla.A toho gyndaře vyměň, to je jeho neochota, rok snažení je dost dlouhá doba a nemůže vědět, jestli nemáš problém s hormonama.

mpetula
30. kvě 2010

Natu, já bych tomu na tvém místě taky věřila 😉 zvláště když jde u vás jen o tu cestu 🙂 Jinak já mám dneska taky nějakou depkovou náladu, chtěli jsme s manžou vyrazit na výlet na Karlštejn, ale pak se nám nějak nechtělo, teda spíš mě, nemám vůbec náladu chodit mezi lidi ☹

natulaaa
30. kvě 2010

Jani tak potom si vymyslet nějaký možný problém,aby dr řek,že to udělá a bude v prdeli 😀 😀
My máme dneska posvícení,byli jsme u našich na oběd,bydlíme v jednom baráka,tak jsem jen sešla po schodech 😵 a odpoledne přijela tcýně s tchánem ,tak ona ví,že jsem po operaci ,tak mě překvapili a přivezli kuřátko a saláty a dortík a odjeli až ted a já jdu do spršky .tak zatííím,ještě kouknu 😉 .
Holky jakto,že dneska depkujete? že by tím počasím hnusným?holky to bude dobré všechno,uvidíte ale chápu vás,já měla taky pocit,že se ten čas vleče,ale až to překonáte a začnete se snažit,tak vám bude líp 😉 😉

jane84
30. kvě 2010

Holky já se na pár dní zase loučím, jedu do divočiny 🙂 v pátek se ozvu. Držte palce, ať napřijedu se zápalem plic, zánětem močového měchýře nebo tak něco.

leheckova
autor
30. kvě 2010

jak to kam to jedes zase na vylet???

leheckova
autor
30. kvě 2010

ja jsem přišla až dnes měli jsme oslavu malej slavil 6narozeniny bylo mu 6 ve středu ale oslavu jsme dělali až dnes bylo tu lidi jak much a od rana jsem se nezastavila chlebíčky pomazánky dort druhý jsem nechala dělat...ale bylo to super bylo tu dětí a to ja mam rada 😉 😉 😉 🙂

jane84
30. kvě 2010

Lehe jedeme určovat kytičky a zvířátka, pak nás z toho přezkouší, dáme za to 2 litry, přivezeme si nějakou nemoc a bude max nasraní

leheckova
autor
30. kvě 2010

koukam že jsem pozadu s tabulkou tak jdu hned na to holky kdyby něco špatně tak napište ja to proste ted jen přepisuju a moc nechodim manža mi to už zakazuje že už neznam den bez PC a že jsem už nemocná a tak jsem zahodila i teploměr a všechno vim jak mi to chodi že ovulku mam 13,14DC a to mi stačí takže bud nebudu od zitra měřít nebo jen potají aby to nevěděl ale mam jen digi a tomu zrovna moc nevěřím vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠
Takže tabulečkaaaaaaaaaaaa:

leheckova
autor
30. kvě 2010

Jane tak to je super výlet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leheckova
autor
30. kvě 2010

já pochodáky nesnáším manža kolikrát říkal pojedeme tam a tam koupim ti pohory a tak jsem mu řekla jo tak to mi dej ty peníze a ja si místo těch pohor koupim něco lepšího co užiju 😀 😀 😀

leheckova
autor
30. kvě 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................55DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................41DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................41DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ).....................................................................40DC 24.5.//
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 38DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................33DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................29DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................27DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................26DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................21DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 17DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................16DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................14DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................13DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................10DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................7DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................7DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................5DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................3DC

natulaaa
30. kvě 2010

Jani změř jen těsně před ovu,at víš a pak pár krát po ovu a konec ,protože i sebekrásnější teplotky pak končí MS,a bude ti líp 😉

herbie
30. kvě 2010

ahoj holky peto zdravim jsem rada, ze jsi sem zasla fram doufam, ze se vam zadarilo drzim palce jane tak se mej moc pekne a davej pozor na sebe natul cetla jsem ten clanek jak tam mas u sebe ve fotoblogu a jenom me vydesilo jak tam bylo ze mela tu vodovou cystu velkou asi 15 cm a nafoukla jak balon tak to me nekdy prijde ze mam urcite taky cystu vis tak to jenom me zarazilo 😉 mi tu mame krasny pocasi dneska ms uz pomalu odchazi takze zitra muzem sexickovat 🙂 no ted budem muset hodne protoze po ovulce hned odlitam na tech 10 dni do cr uz se tak tesim holky ani nevite jak jezis to by bylo krasny otehotnet pred tou cestou a pak priletet a najit na testu // jak v pohadce (no ale tak stesti asi nemam) me se tak stane ze po tom hned si budu muset vybehat doktora a jit na gyndu 😒

natulaaa
30. kvě 2010

Herbi ty nebudeš mít 15ti cm cystu,neblázni 😉 ,ale víš jak já poznala,že ji mám,já když jsem si lehla uplně na rovnou plochu,tak mi zustal na břiše trčet takový tvrdší balonek a to mi bylo divné,protože normálně když si každý lehne,tak má spiš břicho měkké a skoro jak převracený lavor a já měla tvrdý kopec 😉

leheckova
autor
30. kvě 2010

Herbi tak to se máš že u vas krásně u nas celý den zase pršelo pak přestalo pak poprchavalo pak na večer hezky a ted se přihnali mraky jako v hororu uplná černava hnalo se to takovou rychlostí vítr no hruza ale docela to bylo mírný lijak ....už aby byli tepla a sluničko to mi dodáva silu.
Herbi já mam už konec dneska docela jsem cuměla kdybych chtěla tak jeden tampon za den ale chodim měnit mam pak lepší pocit že to ve me není tak dlouho...ale vytahuju čistý a to jsem teprve 4DC jinak beru to sportovně bud se to povede nebo ne....a uvidime hodila jsem to za hlavu mozná to měření a čekaní na ovu a pak zase na ms a nebo na těhu mě ubíjelo a bralo mi sily takže na to kašlu teploměr rozbitý druhý skovany a seru na toooooooooooooo fakt jo vim kdy asi tak mam ovulku tak to budu brát sportovně ...

Jinak s tím vyšetřením když jedes do čech tak si zajdi k lekari a nech si vysledky poslat na mail nebo tak nejak to urcite jde neeeeeeeee???
Přivez nam hezké počasí hlavně od vas...