Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
22. črc 2012

@fykyska pokud tě to netrápí, že máš doma spoustu věcí a jen to mimnko chybí, tak je to jen a jen tvoje věc 😉. mě by to tedy nutilo upínat všechny myšlenky jen k těhotenství, což není dobré, takže já všechny věci pro miminko schovala a nové začala nakupovat až po 20tt. Ale každá jsme jiná a ti, co nás mají rádi by to měli chápat a neubližovat 😉.

fykyska
22. črc 2012

@leeena Obcas je mi to líto ten pohled na prázdej kočárek ale naučila sem se z těch věciček čerpat energii...Naučila jsem se těšit se z každého nového oblečku a plánu co musím dozařídit - neříkám že občas nepohoupu s prázdným kočárkem, ale pak se usměji a řeknu si že to byl asi osud - že o to víc teď mám čas se na vše pořádně připravit - a i když věřím že bych byla schopná dát miminečku všechno co jen můžu dát ve skrytu duše si říkám že teď budu moci asi nabídnout o to víc...Na jednu stranu mě myšlenka na nové těhu drží při životě na druhou ničí - tak co jen si vybrat ?! je to složité ale to ví asi každá z nás - děkuju Leeeni 😉

maximka33
22. črc 2012

@turcice myslím, že váhu máš v pohodě, ono důležitější než samotná váha je poměr váha:výška. já mám 68, ale byla jsem zvyklá na míň. zdá se mi, že s roky navíc kila jen přibývají, ale není se co divit, dřív jsem daleko víc sportovala a ne jen uklízela doma 🙂
@fykyska holka, jak ti rozumím.. naše máma nikdy nebyla chladnější než v době, co jsme mimo domov... nebo mi to aspoň tak připadá. jakoby si už zvykla na život bez nás.. není na nás zlá, ale spíš že se sama neozve, nezavolá nic.. jako bychom jí ani nechyběli. je to těžké, nevím, jestli se to někdy změní..

turcice
22. črc 2012

@maximka33 no moc vysoká nejsem,mám cca 166cm ale zase jsem celkově taková svalnatější takže i těžké kosti 😀 😀 jsem celá po mém tátovi 🙂

maximka33
22. črc 2012

@turcice jj je to hodně i o postavě. já jsem do pasu štíhlá, ale boky už větší, takže každá část těla jiná velikost 🙂

vanilka31
23. črc 2012

@leeena_4 🙂

terulin
23. črc 2012

@turcice Tak s kily jsem na tom úplně stejně. Měřím 165 cm a vážím 68 - 70 kg (u mě to hrozně lítá podle momentální vůle). Taky bych ráda zhubla, protože jsem nabrala skoro 10 kg po operaci roky, když jsem nemohla rok sportovat a teď, ikdyž mám pohybu fůru, tak to nejde dolu.

Nakupování dopředu se mi teda strašně nevyplatilo. Já se tak moc těšila, že hned jak jsem zjistila, že jsem těhotná, tak jsem začala nakupovat drobnosti a teď ať otevřu jakoukoliv skříň nebo šuplík, tak tam jsou dupajdy a dudlíky. A to mi moc nepomáhá.

fykyska
23. črc 2012

@maximka33 to naše máma se spíš snaží ke mě dostat léta jsme si nerozumněli, teď se to srovnalo asi rok - ale za mé poslední dvě těhu se to zase začíná parádně kazit.špatně se ,,bojuje" s člověkem který se nechce smířit s tím že je jíná doba .Tím jak se nešťastně vyjadřuje mě moc touhy po ,,kamarádství s ní" nedodává .... 😖 Ale není nad to být sama sebou takže se na to cooo no vyprdnů 😠 😠 @turcice @terulin jinak holky jsme na tom stejne mam 168 /70kg mela jsem i 58 když mě jeden řezal - a pak jestě jednou 58 s ex se kterým sem cekala první mimčo a co me nakonec totálne znicil...Takže nevím jak u Vás holky ale mě na hubnutí stačí pár nervíku 😀 😕

terulin
23. črc 2012

@fykyska Tak to já při nervech statečně přibírám.

martinakl
23. črc 2012

@maximka33 Ja mam od pasu nahoru 38-40 (teda před tehu 🙂) a dole 44 😀 Takze o nesoumernosti ja bych mohla vypravet 🙂
Ale vahy nemate spatny podle me.. Ja mela před tehu 83kg (174cm) a ted uz 95, tak jsem zvedava, jestli pokorim ten metrak 😀 Ze zacatku me to desilo, ale ted je mi to uz uplne jedno 🙂

terulin
23. črc 2012

@martinakl No já jsem taky pěkně nesouměrná. Moje míry jsou normálně 109 - 78 - 93. Prsa mám 78G (což je asi 44 abych dopla košili,ale okolo pasu mi všechno plandá. Trička jsou v pohodě,ale nesmí mít na prsou obrázek... V podstatě vypadám, jako bych kolem hrudníku měla měla nafukovací kruh 😀.

kolino
23. črc 2012

Holky jak to tady čtu tak já jsem proti vám sumo...měřím 155cm a váha je na 82kg! ☹ 10kg přibraných od nezdařeného těhu) a to chodím cvičit jezdím na kole snažím se jíst zdravě ,že si myslím ,že se snažím ,ale myslím si že nervíčky mi k tomu váhovému přírustu krásně pomohly...to mám po matce ta jak začne mít nervy tak nabrala 20kg jak nic ☹ jen ona měla ten problém ,že se opřela o taťku a byla hned těhotná, když jsem přišla o mimi tak mi řekla ,že to je asi pomsta z nebe ,že šla 2x na interrupci a já nemůžu otěhotnět..jsem to strašně obrečela a úplně jsem na ni změnila pohled..už to není ta moje zlatá maminka.

leeena_4
23. črc 2012

@kolino ajjaj, to nebylo taky úplně nejvhodnější, že ti řekla tohle zrovna, když jsi přišla o mimiko :-/

ladydi
23. črc 2012

@aagnes Ahoj holka, vítám Tě tu mezi náma. Pročítala jsem si, co se Ti přihodilo a je to fatk strašný, že se takový věci vůbec dějou. Nemám moc slov, co k tomu říct, ale drž se. Přeju Ti strašně moc moc síly a hlavně pořádnou oporu u manžela, protože ta je nejdůležitější.

ladydi
23. črc 2012

Ahojte holky. Tak se zase hlásím na skok. Včera jsme si přivezli malou od tchýně z prázdnin a tak se s ní dneska chystám na houbičky do lesa Už se moc těší, ale holt musíme počkat na vycházky. V sobotu jsme měli posezení u mamky místo pohřbu. Sešli jsme se celá rodinka (13lidí) každej něco přinesl a tak bylo jídla jako na svatbě. Zavzpomínali si na taťku a připili si na něho.

@kolino no ty maminky, to je fakt... ta moje taky se jen otřela o trenky a byla těhotná, to samé i moje obě sestry, jen já jsme černá ovce rodiny. Moje mamka jednou o miminko přišla a jednou byla na interupci, semnou taky chtěla jít na intrupci, ale moje sestry jí to nakonec rozmluvili, je to divnej pocit, když se to dozvíš, že měla doma už papíry a jen to podepsat a nemusela jsem se narodit.

leeena_4
23. črc 2012

@ladydi ahojky, to jste udělali dobře, že jste se takhle hezky sešli a popovídali. Určitě to mělo lepší atmosféru, než pohřeb, aspoň doufám 😉

turcice
23. črc 2012

@terulin no já taky né a né to shodit,,a to bych chtěla alespon těch 65kg a prostě to nějak nejde a při stresu taky přibírám 😒 no a s tím pohybem,myslím že když si tělo zvyklo že prostě pak už nehubne..mě ted v sobotu čeká zumba maraton 2hodiny tak snad toho spálím víc 😀 😀 😀 a dostanu se na hranici 69-70kg,doufám že umřu protože po delší absenci po revizi nemůžu tu fyzičku nějak dohonit...a souměrnost postavy tak na prd..nahoře vel.38 a dole vel.40,mám silnější boky nohy jako fotbalista.. 😀 😀 😀 no fákt..mám silná lýtka a stehna takové svalnaté..to mám po tátovi..takže mini sukně u mě fakt nehrozí 😉

turcice
23. črc 2012

@terulin tyy jo ted čtu jaký máš hrudník..tak to já mám stěží podprdu 80B 😒 takže oproti bokům jsem jako hruška 😀 a míry mám90-78-107 v nejširší částí boků..při těhu si větší prsa budu užívat 😀

turcice
23. črc 2012

@ladydi ahojky..tak to je dobře že jste takto uctili památku tatky..my to takto udělali s babi co nedávno zemřela..

to je stejně divný když si uvědomíš že si tady nemusel být...a ty jsi nejmladší???

martinakl
23. črc 2012

@turcice Ja se radsi ted merit nebudu, ale rekla bych, ze mam tak 120-120-120 😀 😀

turcice
23. črc 2012

@kolino no to je taky síla že ti tohle mamka řekla..ale asi si to taky neuvědomila že tě to tolik zasáhlo 😒 ten kdo tu naši bolest nezažil tak prostě neví...

martinakl
23. črc 2012

@ladydi Ahojky. To muselo bejt prijemny rozlouceni,.. Ty pohrebni hostiny klasicky jsou sileny,
A co ty a miminko, jak se mate? Vse v poradku? Uz kope? 🙂

turcice
23. črc 2012

@martinakl 😀 😀 to neřeš ted 🙂 já jsem v těhu také přbrala vždy kolem 20kg...já si někdy říkám že některé ženské to mají jakoby nikdy nerodily,ploché bříško žádné strie a mají třeba 3 děti..no a já jsem po prvém těhu ůplně zvyksovaná..strie po celém břiše ale fakt veliké,na bocích nad lýtkama na prsou a mezi nohama...navíc jizvu po císaři ale to není zas až tak vidět naštestí mi jí udělali doktoři pěknou 🙂 ...kolikrát jsem přemýšlela že bych šla na plastiku břicha..vadí mi to víc než nabraná kila.ty se dají shodit ale ty strie už nezmizí 😒

martinakl
23. črc 2012

@turcice No ja mazu a mazu, ale na brise uz mam taky pekne veliky strie. Nastesti zatím nikde jinde. Ale třeba kila a rozmery fakt ted neresim, navíc manzovi se porad libim, mozna i vic nez dřív 🙂

ladydi
23. črc 2012

@leeena_4 @turcice @martinakl jo bylo to fajn, nikdo nebrečel, jen jsme si bouchli šampaňský a přiťukli si na taťku a bylo veselo, bylo to fajn, všichni se s promnutím přežrali 😀 Já dělala jednohubky česnekový a sehnala jsem českej česnek a dělala jsem to z 1350g sýra 😀 bylo toho hafo, byl dort, bábovka, chlebíčky, pak taky oběd byl, no prostě všeho dosti. Taťka by byl jsitě moc rád, on tohle měl rád, hlavně aby bylo dost jídla 🙂 a maso. Což taky bylo.

turcice
23. črc 2012

@martinakl no vidíš..tak to je dobře..je to ten tip chlapa co doma nemusí mít modelku a to je dobře protože je to správný chlap 🙂 jinak já taky mazala a nejvíc se mi ty strie udělaly 3týdny před porodem..je to prostě o elasticitě kůže...jen si to těhulkování užívej 🙂 🙂 🙂 🙂

ladydi
23. črc 2012

@turcice no pocit je to zvláštní, jinak ano, jsem nejmladší a ohodně, nejstarší sestra je odemě o 15let a ta prostřední je o 13. Takže jsem fakt takovej vejškrabek. Mamce bylo 34 a v té době už to nebylo moc normální mít v těch letech děti.

@martinakl s miminkem snad vše OK, poslední kontrola byla 11. a dlší nás čeká až velkej UTZ 8.8. Mimčo začo kopkat den potom, co taťka zemřel, tedy 6.7. Myslím že ho vyprovokoval ten pláč. No ale je to lenoch malá. Moc tomu nedá, spíš mě jen šimrá. Ale včera večer, když jsme koukali s manželem na farmu, tak mě koplo několikrát, tak se třeba rozcvičuje 🙂

martinakl
23. črc 2012

@turcice Ja je mam uz asi od 30t..
No kdyby chtěl mit doma modelku, tak si me nebere 😀 Musime vypadat vtipne vedle sebe. On je stejne vysokej, ale hubenej, ma 65 kg 🙂

fykyska
23. črc 2012

@ladydi ahoj, tak je fajn že jste všechno zvládli a že bylo i veselo... 🙂 holky a když jste u těch s trii máte na ne nejakej dobrej figl. Ja sem na zacatku posl. tehu dost pribrala ale spis jen voda - prsa zadek a tak sem byla jak sádelňáček a udělaly se mi ty mršky tedka co sem se vratila do formy na obou pulkach 😀 vypadám jakoby me nekdo nařezal rákoskou 😀 není to na zas tak viditelném místě ale přeci jen nějaký typ na likvidaci nebo spíš prevenci proti str. bx se mi hodil 😅

martinakl
23. črc 2012

@ladydi Ja jsem malého zacala citit az v 23-24t, ale vetsi dloubance a kopance az po 30t... Prijde mi, ze az poslední 2-3 tydny ho citim fakt zretelne několikrát denne.