Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

iviska
1. čer 2010

Dobré ránko 😉
ne nevadí že jste mě tu probraly 🙂)

Mě tedy ihned v nemocnici odebírali nějaké vzorky na testy a pak mi ještě brala mudra krev na další. Vše mi vyšlo negativní, jinak jsem dostala koňské dávky železa, protože jsem měla hraniční hodnoty hemoglobinu, k tomu ještě kys. listovou a teď k tomu užívám ještě vápník-hořčík-zinek 🙂

iviska
1. čer 2010

Jinak jsem ráda že jsem si vzala koho jsem si vzala. Manžel mi byl celou dobu velikou oporou, bez něj bych to nesla hodně zle. No a pak mám kolem sebe taky moc fajn lidi, co mě nenechali 2x lelkovat 😀 a taky rozestavěný domeček.

natulaaa
1. čer 2010

Jééj Ivi ted si mi připoměla,já si musím kys.listovou koupit,během léta jdu na umělé a už to mám prý zobat a já na to uplně zapoměla 😠 😠 ,

natulaaa
1. čer 2010

Ivi to já jsem taky štastná,za chlapa jako mám 😵 😵 😵 😵

breberuska
1. čer 2010

holky, já si taky nedovedu představit, že bych to zvládla bez takového chlapa, jakého mám doma 😉
...i když na ně občas brlbláme, tak jsem stejně všechny rády, že je máme 😀

leheckova
autor
1. čer 2010

liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................57DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................43DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................43DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ).....................................................................42DC 24.5.//
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 40DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................35DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................31DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................29DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................28DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................23DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 19DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................18DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................16DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................15DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................12DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................9DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................9DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................7DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................5DC

iviska
1. čer 2010

Holky holky, co je to za přehled???? To abychom měly pořádek kdo co užívá apod?

natulaaa
1. čer 2010

Breber přesně tak,já ho tu před chvíli vychválila a ted jsem si s nim trošku povyměnovala názory 😠 😠 😀 😀 😀 😀
Lehe čauky,kde tebe vitr odvál,že ses neukázala 😉
Ivis jojo ,to aby jsme měli přehled co a jak a kdo by už mohl testovat a tak 😉 ,Však napiš,Lehe tě tam připíše,že Lehe 😉 😉

iviska
1. čer 2010

no já se tam nechám napsat až bude MS, zatím nevím co bych napsala do DC to by bylo číslo, tipuji tak : 112 DC 😝

natulaaa
1. čer 2010

Ivis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

iviska
1. čer 2010

@natulaaa to je číslo, že mi je až šoufl 😅 ale co se dá dělat. Kdo si počká ten se dočká 😀

Já tedy teď skončila s tím estrofemem. Čekám na MS a od prvního dne do 17 nic nebudu prát a pak 10dní proveru.

iviska
1. čer 2010

A ještě tedy beru tu listovku, vápník-hořčík-zinek a sem tam kontryhelový čaj

breberuska
1. čer 2010

teda ivi, to je fakt strašné číslo....a já tu depkuju, že už chci MS 😀

iviska
1. čer 2010

@breberuska tak to si stačí vzpomenout na mě a můžeš být v klidu 😅

natulaaa
1. čer 2010

hej ta Lehe zase zdrhla 😕 😕 😕 ,jak too 😀 😀
holky mě to počasí fakt deptá 😠 😠 ,máme i doma kosu,mm mi nepřinesl dřevo,a já ho tahat nemužu,tak tu sedím navlečená jak medvěd 😠

vendulak
1. čer 2010

ivi a pokud by ti přišla teď ms tak už se můžete snažit? Protože jestli jo tak na tu Proveru bacha, nesmí se vzít před ovulací, jinak jí potlačí a má stejnej účinek jako antikoncepce 😒. Navíc Provera je spíš takhle na srovnání cyklu a i když dřív jí dávali při snažení na cykly s Clostilbegytem, tak dneska je u ní i na příbalovém letáku napsané že se nesmí v těhotenství. A ona je v podstatě progesteron, takže se místo ní dává při snažení Duphaston nebo Utrogestan 😉.

mircisek
1. čer 2010

Teda Vendul, ty jsi napůl doktor. 😀
Holky, já jsem asi už úplnej cvok. Objednala jsem si horoskop početí 😅

mircisek
1. čer 2010

A nejhorší je, že doufám, že mi řeknou, že už se nikdy nemám snažit, protože jsem zbabělec. 😕

a.j.a.
1. čer 2010

Ahoj holky 🙂 tak jsem si řekla, že už bych vám konečně něco mohla napsat, když už vás nějakou chvíli jako povzbuzení čtu.

Taky jsem si prošla zamlklým těhu cca 6tt. Revize až v 10tt, pže jsme mimi dávali s doktorem ještě šanci. Ale bohužel, ani nenaskočilo srdíčko. Revizi jsem měla nejdříve 14.4., ta se asi nepovedla, pže jsem furt krvácela, tak druhá revize 26.4. Ta už byla ok. Tělo se srovnalo, psychika už trošku taky, ale asi jako každou to stejně pořád vnitřně bolí ☹ ach jo, mohla jsem mít říjňátko ☹

natulaaa
1. čer 2010

Aji ahoj,dívám se že máš už jednoho prcka,tak to máš fajn,to se z toho dostaneš určitě líp,Aji nesmíme tak přemýšlet,ale vím jak se cítíš,já to taky nedávno obulela ,já měla termín 17 května,a v ten den jsem byla uplně v prdeli,ale už je líp,musíme to překlenout a já myslela,že se oteplí,že bude líp a ono to počasí je tak depresivní,jako v listopadu 😠 😠 ,myslím,že kdyby bylo pěkně,že se nám i líp otěhotní i líp snášíme všechny problémy

leheckova
autor
1. čer 2010

Ahoj HOlky\ ja mam ted v praci hrozny peklo sef se asi zblaznil a ja proste nemam cas do tho jsem slibyla že budu dělatz nabídky cenový na domečky kamaradovi ale nastal problém špatně jsem tam něco spočítala a už je to na h....mam z toho depku ale má to výhodu přez ty starosti nemyslim na měření na trápení s miminkem ...takže to má něco do sebe proste na to nemam čas... 😀 😀 😀 😀
Natul ja se polepším ale i Risa už nadavá že jsem u toho compu furt a ma pravdu ja vlstaně od toho prosince nedělám nic jiného než že si s vami pisu

leheckova
autor
1. čer 2010

všichni už máte asi termíny za sebou nebo skoro mě to čeká 13.7. jsem měla termín bože kéž bych do tééééééééé doby věděla že jsem těhule....potkala jsem znamou taky potratila ve 3měs. pak prý šukali jak veverky a bylo to...ale prý ty 4měs. se bála a pokaždé když měla jit na kontrolu měla bricho stažený a asi i zadek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Natul kdybych neměla těsně po Ms řekla bych že mam ovulaci normálně mě bolí už druhý den bricho a hlen mam takovývodový a táhne se mazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec fakt jo

a.j.a.
1. čer 2010

Natul, já vím, že teoreticky jsem na tom s jedním prckem lépe, ale i tak to moc bolí ☹ ještě teď mě přepadávají plačtivé záchvaty 😢 ale je fakt, že díkybohu aspoň jednoho zdravého prcka už mám. Jsem si zrovna říkala jaké to bylo krásné těhu, kdy jsem neměla ani ponětí o nějakých problémech, srdíčku, zamlklých potratech apod. Našla jsem šťastná // na testu a nic jsem neřešila 😵 Teď mám v hlavě tolik informací, že až se mi podaří otěhu, budu se třepat u každé kontroly velé těhu. A to nemluvím o tom, že před první kontrolou budu s nervama v pr... 😝

a.j.a.
1. čer 2010

Taky bych byla ráda do termínu 26.10. těhu 😵

breberuska
1. čer 2010

lehe, a nezůstne takový hlen po otěhotnění? jakože se nezmění a nevyschne, jako normálně před MS....já tomu zas tak nerozumím, ale někde jsem asi něco takového četla... 😒

breberuska
1. čer 2010

lehe,oprava, po MS to bude asi blbost 😠

gambrinuska
1. čer 2010

lehe já mam termín koncem června-měla jsem tak taky ještě doufam 😔

natulaaa
1. čer 2010

Gam čauky,tak hlas podrobnosti co si už pícháš,nebo jíš za hormonky ,tys měla jit do caru néé? 😉

iviska
1. čer 2010

@vendulak tak já brala proveru vždy ke konci cyklu - jen 7dní a teď bych ji brala od 17dne po dobu 10ti dní a pak opět vysadila. Takže určitě ne přez ovulku

a.j.a.
1. čer 2010

Lehe, a nemůže to být ta ovulka ? Někdo ji mívá po MS.