Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
31. črc 2012

@turcice 😀 tak v přízemí 😀 Tak to si to vyhrála nemáš se kam propadnout 😀 😀 To my ano sousedum do obývaku 😀

martinakl
31. črc 2012

@ladydi
@fykyska No je to sileny, tyhle lidi.. Ja chápu, ze ve výjimečných pripadech ty duvody jsou pochopitelny. Ale většinou teda ne.
Ale uz bych tohle smutne téma opustila...
Ja byla včera na prvním monitoru a je to nadhera 🙂 Jsem uplne nadsena. A odted každý tyden... A malej uz ma skoro 2500g, tak uz by moh klidne ven 😀 Ale podle doktora se vůbec nic nechysta, tak si asi ještě počkáme 🙂

fykyska
31. črc 2012

@lenickan bříško bolí protože se v tobě mudři vrtali a do toho stresík 🙂 a jestli ti dělali UTZ a dali pořádnou vrstvu lubrikantu tak to růžovo mužeš mít i z toho jak se tam ten zbyteček špinění smíchal s tím gelem 😉 jestli je to takhle slabounky tak třeba to mohl být jen nějaká žilka nebo se trošku hla děložní vystelka jak tam roste maličkaté.. Jestli mohu být upřímná kdyby bylo zle tak už by ti bylo špatně a vypadalo by to jinak než na jednu intimku..Když budeš odpočívat tak do konce týdne si jako rybička 😅

kolino
31. črc 2012

@lenickan Ahoj Leničko, co to tady čtu ☹ to mě moc mrzí ,že máš problémy...ale neboj to je určitě jen pořádné zavrtávání!! Snaž se hodně odpočívat i když s Aničkou to bude asi složitější jen tak ležet ,ale ty to zvládneš a miminko bude určitě v pořádku, ten utroš je výborný určitě pomůže. moc na tebe myslím a držím pěsti!!

fykyska
31. črc 2012

@martinakl také už bych toto téma opustila zkrátka tyto věci se dějou a bohužel dít budou svět už je asi takovej ...Jinak jeee 2500g to je kluk jako buk hrozně moc vám držím palečky aby jste rostli a rostli a rostli a pak vylezli a křičeli a papali a smali se a mazlili a ňuňuňu 😀 😅 - hrozně se na to těším taky snad nám to vyjde přiští měsíc... 😎

lenickan
31. črc 2012

díky holky....

lenickan
31. črc 2012

aninku jsme odvezli k jedné babičce a zítra pojede na chatutakže tak ty 3-4 dny budu mít volno a to by se snad mohlo rozhodnout...

martinakl
31. črc 2012

@fykyska Dik moc 🙂 No uz je to macek. Ale pry to odpovida a vypada to, ze bude normalne velikej, jen mozna trochu vyssi. Moc ti drzim pesti, at to brzo klapne a taky se tesite na prcka 😉

turcice
31. črc 2012

@lenickan kočičko bude to v pořádku uvidíš 😉 dej si nožky nahoru a odpočívej,bude to dobré..a co ti všechno v nemocnici k tomu řekli????

fykyska
31. črc 2012

@lenickan nemysli na nějaké rozhodování holka jedna máš v břísku miminko a to si udělalo diskotéku aninka je u babí chata a 4 dny volna no ideální neboooj diskoteka ho přestane bavit a bude spáát 😉 😉 😉 😉 ale rozumím tomu strach je strach ale zkus myslet pozitivně co to dá =o)

lenickan
31. črc 2012

@turcice ahoj řekli mi, že.je tam dutinka odpovídající stáří tehu,6+1, náznak primitivní akce a z hrdla t
o nekrvaci... Dál mi utros a kdyby to.začalo krvácet tak přijet. Na netu jsem našla,že krvácení je 5 vložek! To já měla umqzanou intimku.uvidíme fakt jsou to nervy... Teď čtu na netu že krvácí 20% zen

fykyska
31. črc 2012

@martinakl jen ať je to macek to je jedině dobře aspoň 3.50kg 😀 😵 jůů děkují no snad budu mít do zaří v bříšku semínko v září jdeme na svatbu znamých tak třeba už budu 2v1 - jen se bojím jak jsem po tom všem ještě víc citlivá ,,tam dole" že se mi třeba vratí nějakej zánět apod cpu do sebe gloubule jak vzteklá a pořád mám pocit 1000 mravenečků ale stěry z poslední prohlídky dopadly dobře prý nic - no tak už sem asi mišuge ☹ teď bych potřebovala Ms mam 29 DC a pořád nic normálně po ,,ní" toužím abych se pročistila nebo už mě klepné pepka 😕

aagnes
31. črc 2012

@miranda77
@ladydi se cvičením ještě počkám, však se mi do toho ani nechce. Radši ať jsem co nejdřív v pořádku. Nevím zda mě nechali trápit, to posoudit nemůžu, ale v tu chvíli jsem myslela, že to nedám. Ani mě nenastřihli, nechali mě roztrhnout 😒

turcice
31. črc 2012

@lenickan no vidíš,bude to určitě v pohodě 😉 😉

fykyska
31. črc 2012

@lenickan jo a někdy se ještě špiní po styku ... mudří zbytečně plaší ... ještě je dobré že nemaš hrdlo zakrvácené a otevřené.. a víš co se říká že když žena čeká kluka tak ten táhle zlobí 😉

martinakl
31. črc 2012

@fykyska Tak pokud stery byly negativni, tak je to urcite uz v poradku.. Ja nastesti na tohle nikdy netrpěla. Taky jsem se tesila na MS před snazenim, moc dobře si to pamatuju 😀 Akorát jsem to mela rozhazeny, ze prisla po revizi az 8 tydnu a pak asi 34DC. no a pak uz neprisla 🙂

lenickan
31. črc 2012

@martinakl jo to mne taky řekl, že on doporučuje po.kyretazi půl roku

martinakl
31. črc 2012

@lenickan Mne taky doporucil pul roku 🙂 Po prvním neuspechu 3 mesice. Ale pak uz byl asi opatrnejsi. Ale my stejne neposlechli, no 😅
Leni , neboj se.. Tvuj mimisek bude taky v poradku 😵

fykyska
31. črc 2012

@martinakl No ja po operaci němela krvácet i pravil pan doktor a realita byl jiná a teklo to ze mě jak z vola když to tak napíši - pak sem to dostala 30 dni po operaci takže v 6 neděli no pak uprostřed cyklu kdy jsem měla tu čest se slavným panem primářem ... no a pak 35 DC a teď už 29 DC tak doufám že to taky bude 29DC 😵 No stery sice negativní jsou aspon z toho posledního vysetreni dneska jeste zavolam o ty z min. tydne ale ze bych se citila ,,svezí " 😕 no to néé téda

lenickan
31. črc 2012

@martinakl dík ymoc..

luuc_2012
31. črc 2012

tak srpen bude samé vyšetření, v pondělí na odběr kreve do Slaného, 17.8 do poradny v Ln na gyndu, 21.8 velký utz ve Slaném tak držte palečky at je vše v poradku, unava je hrozná a obcas i zvracení, ale zase si rikam za neco vydrzim kdyz to delam pro nas maly uzlicek radosti. od minulého týdne nastydlá a trapí mě pořád kašel a rýma, tak snad to bude vse v poradku, zdravim a vsem preji hodne sily a podpory

turcice
31. črc 2012

@luuc_2012 moc ti držím palce aby vše dopadlo dobře 😉 😉 😉 a proč vlastně pojedeš na krev a utz do Slaného??Roubalová to nedělá???

martinakl
31. črc 2012

@turcice Tak jsem dneska udelala ten brsalat. Sice se mi uspesne podarilo prevarit ty brambory, takze jsou to spis recky stouchacky, ale stejne je to uplne vyborny 😵 A jednoduchy. Ještě jednou dik za tip 🙂

sweetyy
31. črc 2012

@lenickan Ahoj Leni, já jsem si to myslela, že budeš těhotná, že tě tady tak dlouho nebylo 🙂 Neboj se, určitě to bude dobré, řeknu ti to tak, ségra krvácela a to krvácením myslím opravdu krev do 5 měsíce a žádný doktor ji nedokázal říct čím to je. Prostě jí řekli, že mimčo je OK a že neví. Dokonce ji některý pitomec řekl, že to jsou věci mezi nebem i zemí, jakože měl pravdu, ale říct se to dá i jinak. Hlavně buď v klidu a lež. Držím pěsti 🙂

zandi78
31. črc 2012

Ahoj holky...tak mame za sebou kontrolu. včera. a jedeme dááál 🙂 dneska jsme 9+3 🙂 podle utz a 9+4 podle PM. takže krása... Ve čtvrtek nás čeká odběr a za 14 dní utz+screening.. Nevolnosti trvají, ale užívám si je. Sice mám 3kg dole ale mám z čeho brát 😀 takže v pohodě. Všem vám držím holky pěsičky, i když sem už moc nechodím. Ale řekla jsem si jen pozitivní věci-takže internet ani pc skoro nezapínám 🙂 Držte se žabky, všechny...!

martinakl
31. črc 2012

@zandi78 Ahoj, to je nadhera 😵 Moc gratuluju a preju, at vse pokracuje takhle krasne!! 🙂 😉

eva518
31. črc 2012

@lenickan Ahoj Leni. I když se to jednoduše řekne, tak se neboj. Já jsem takhle špinila asi 3x ve 2.měsíci a dr.mi řekl, že se to stává dost často, stačí o trochu větší námaha a je to. Ale pokud je to jen růžové slabé špinění, nic se neděje. Mě se to stalo poprvé po tom, co jsme ujeli na koloběžce asi 12 km a i když jsme jeli pomalu a můj milý mě ještě tlačil do zad, tak to asi bylo moc. Podruhé se mi to stalo, když jsem jela dvě hodiny vlakem za kámoškou a nebyl důvod, proč se to stalo. Seděla jsem na zadku a přece... Utrogestan jsem taky dostala, ale ne na špinění, dr.mi ho dal obecně na udržení těhu, když už byl ten první neúspěch a já si ho zaváděla, protože je to účinnější.
Lež nebo hodně seď, přečti si něco pěkného nebo se mrkni na film a hlavně nic netahej, neuklízej a nevař. Mě to vždycky přestalo do druhého dne. Taky jsem byla z toho hned hrozně vylekaná.
Držím moc pěstičky, myslela jsem si, že se vám to povedlo. Tak moc gratuluju a posílám energii. 😵

eva518
31. črc 2012

@zandi78 Jéé, to je dobře. Držím palečky, ať to všechno je, jak má 😉

eva518
31. črc 2012

@luuc_2012 Držím palečky, ať vám screening dopadne suprově 😉

lenickan
31. črc 2012

@eva518 moc díky, vypadá to, že uz je to pryč. Aní po curani na toaletaku, ale poboliva mne břicho nevím zda z nervů nebo z čeho...