• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
Aji na ovulky po MS jusem tady mistr já :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, já vím :dizzy_face: poctivě jsem četla :grinning: akorát se mi to možná chvíli bude míchat všechno dohromady :sweat_smile:
1. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Aji v poho :wink: :wink: :wink: ,z toho si nioc nedělej,mi se to tu taky plete ,je nás tu moc,ty co tu chodíme pravidelně,tak vím,ale ty co tu příjdou jen sem tam,tak taky nevím co a jak :confused:
1. čer 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu se snažit zorientovat se :slight_smile:

Malá už chrní, tak mám večer pro sebe :dizzy_face: ještě něco málo v kuchyni a jdu hodit nohy na stůl :grinning:
1. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, ty jsi okres Opava :slight_smile: takže za rohem :slight_smile:
1. čer 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé a ty ostrava :dizzy_face: ,kde tam bydlíš v Ov?,jestli mužeš napsat :wink:
1. čer 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Porubě :slight_smile: a ty jsi přímo Opava ?
1. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsem taky bydleli v porubě :wink:
1. čer 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Porubě bydlí moje teta,tam kousek za mekáčem v řadovkách,je to takové řadovková vesnička jestli víš kde
Já bydlím ve Vršovicích,,to je venička u Opavy
Ahoj holky,
a.j.a. vítej, taky jsem byla říjnovka (13.10.) :frowning2: na revizi jsem byla 22.2. v 7tt a už se znova snažíme. Chtěla jsem otěhotnět do 35 let, ale jestli se teď nezadařilo, tak už nestíhám :unamused: narozky budou za 3 týdny :confused:
fram, tak pokud by se fakt náhodou nezadařilo (ale vzali jste to tento měsíc přece poctivě!!), tak můžeš ty narozeniny aspoň pořádně oslavit!!! :grinning: :grinning:
jinak já jsem měla termín na zač. září...třeba to ještě stihnu.... :unamused:
1. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
breber, vidíš, to mě nenapadlo, tak aspoň tu pětatřicítku pořádně zapiju :grinning: ale je fakt, že jsme na tom tento měsíc dřeli jak koně :grinning: . Přeju, ať to do toho září stihneš.
1. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vitam tu aja mezi nami jj natul ja to mela bez bolesti a necistili me to asi jako jediny jsem mela stesti tady je dneska hnusne zatazino zima jdu do banky platit ucty jeste napisu pozdeji :slight_smile:
1. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
herbie, tady není hnusně, ale o d p o r n ě, jako v listopadu :angry:
1. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fram díky..
jiank tady zima jak v ruském filmu :angry:
1. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já dnes ani nepíšu, bolí mne od rána mozeček a je mi kosa jako blázen, takže to vidím na vanu a postýlku, jen tam budu asi sama, tatiš čučí na tv a v ložnici je prej mala :grinning: nějak to nepochopil :grinning:
1. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
angel,chlapi jsou někdy pěkně natvrdlí :grinning:
1. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bydlím taky kousek od Mekáče :slight_smile: akorát teď přemýšlím, jaké řadovky máš na mysli ? Přímo za Mekáčem jsou samé vysoké baráky. Ty myslíš ?
1. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání :slight_smile:
1. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fram, takže jsme mohly být ve společném termínovém tématu ? A místo toho se sejdeme tady :frowning2: ale tak všechno zlé je pro něco dobré, takže teď už bude vše jen dobré.
1. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. Ahojky, já byla taky v říjnovkách i zářikách, ale co už, bude jen líp :wink:
1. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fram to si můžem povídat :grinning:
1. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji za kaufem , a z jejich obývaku vidím na rudnou :wink:
1. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angel, to mě mrzí :frowning2: ale jak píšeš, teď už bude lépe :dizzy_face: není možné, aby se to už neobrátilo a neměly jsme štěstí :dizzy_face:

Nám se od začátku roku posralo, co mohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: první šťastnou vlaštovkou je, že mi dneska volala ředitelka z MŠ, že malou nakonec do školky vezmou :dizzy_face: tak věřím, že se smůla konečně prolomila a bude už jen fajn.
1. čer 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, aha, tak to vím kde :slight_smile: nebydlím daleko od tety :slight_smile:
1. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. Já tomu věřím a musíme my všechny, jinak by jsme skončily velmi brzo u Chocholouška, i když třeba v KM(studovala jsem tam - ne ležela :grinning: ) je naprosto krásně :grinning:
1. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, KM, je pěkná :dizzy_face: neležela jsem tam, ani nestudovala, ale máme tam známé :grinning:

Ty jsi někde odtamtud ?
1. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.j.a. Ne, já jsem sice Morava, ale Jižní, kousek od Uherského Hradiště, nebo Hodonína :wink:
1. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se pro dnešek loučím,dobrou nocku :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: ,zítra jdu konečně vytahovat stehy :dizzy_face: :dizzy_face: ,tak už mi nebudou šnurky trčet z břicha :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aja no ja mam ovu přesně v pulce tj.13.14DC
:wink:
1. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek