• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
@ladydi No ja mam taky takovej pocit, ze budu spis prenaset :grinning:
1. srp 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan myslím na tebe, ať je vše, jak má.
@kolino tak to tě chápu. vím, že jsem měla anovulační ten minulý. žádná bolest, nic.. taky to nechávám na září, to se objednáme na IUI.
@martinakl to je úplně v pořádku, já snad až v 38tt měla 1 a na konci 39tt chtěl sám ven. radši ať se malej ještě dopeče. to cs se klidně může vyskočit během dne, nemusí to být postupně.
1. srp 2012 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl no já na 29tt měla už snad 2, ale šlo to postupně a přišlo mi teda že i u porodu to lo až moc postupně :sweat_smile: :grinning:
1. srp 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Jo Roman je na mě hodnej, on byl vždycky. Jenže od rána do večera dělá a tak nemá moc čas. A já jsem doma, nevím co dělat, moc přemýšlím a napadají mě samé blbosti :frowning2: a vzpomínky
1. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 a kam půjdete do CAR? my nejspíš Zlín možná Olomouc FN. to se pak můžeme navzájem podporovat :slight_smile:
já mám furt bolesti v podbříšku někdy mě tam tak píchá a někdy v pohodě nic...ale to mám už dlouho jen je zajímavé ,že i když mám anovulák tak mě taky sem tam píchá v podbříšku, doktor samozřejmě neví z čeho by to mohlo být ,na utz neviděl žádný problém. No teď jsem začala hodně jezdit na kole a překvapuji sama se, musím nabrat na kondičce...nějak mě to chytlo, tak jsem si včera i objednala kraťasy na kolo s tou vycpávkou, dřív jsem je měla ,ale jak jsem hodně přibrala tak jsem je prodala a teď jsem se rozhodla ,že budu jezdit tak jsem se rozhodla a ty penízky do toho investovala a budu na sobě makat!! aspoň nějaká motivace každý den, když už nemám práci tak aspoň pro svoje tělo něco udělám, včera 50km trasa a to tady v beskydech ty kopečky :grinning: je to celkem sranda jak sama sebe přesiluji.
1. srp 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino TAK To máš super přístup s tím kolem. já zas často vyrážím na brusle. my půjdeme asi zase do Pronatalu v Praze, mají krátké čekací doby. překousnu i dlouhé čekání, než mě přímo doktor vezme.
1. srp 2012 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 jo vlastně ty si z opačné strany :slight_smile: tak budu moc držet pěsti ať na miminko dlouho nečekáš :slight_smile:
Brusle? no to jsem taky zkoušela ,ale nezvládla jsem brzdit a pustila jsem se z kopce a zjistila že to neumím do té doby jsem si byla jistá ,že mi to jde včetně bruslení, tak jsem skončila v potoce a celá obražená, moc bolavá a pořádně zmáčená :grinning: tak jsem je hned hodila do popelnice...njn moje zbrklost a brusle za 3000kč tam za hodinu už nebyly když jsem se pro ně vrátila :grinning:
1. srp 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes tak v tom pracování manžela si můžeme podat ruce... Ten můj odjede ráno v 7 a vrací se večer, takže jsem taky fuer sama, no já tu mám aspoň tu Dianku, ale tu v sobotu vezeme ke tchýni zase na týden na prázdniny. I když já pak mám docela free. Navíc příští týden mě čeká v úterý doktor a ve středu gyndr, takže to mi uteče. Tvé myšlenky chápu... neboj, ale ta bolest bude slábnout, nikdy to úplně sice asi nezmizí, ale bue líp.
1. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, manžel se zbláznil, v sobotu jedeme pro tuhle krásku
1. srp 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ladydi ten je krásnoučkej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2012 v 11:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..tak snaženíčko řádně proběhlo až jsem celá nějaká bolavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ted cítím lehce podbřišek..něco se tam děje asi
1. srp 2012 v 11:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@turcice tak to určitě máš ovulku když bolí podbříšek hm? tak hlavně že bylo snaženíčko! :slight_smile:
1. srp 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Copak je to za pejska?
1. srp 2012 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Držím palce, ať tě pustí brzy domů a můžete se dopékat v pohodlí!
1. srp 2012 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Jeeej, ta je ale rozkosnoucka :dizzy_face:
1. srp 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino no vypadá to tak :wink:
1. srp 2012 v 11:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbarucha labrador, chtěli jsme čokoládového, ale tady v blízkosti nikde nejsou a půl republiky pro něj nepojedeme, tenhle je taky krásnej.
1. srp 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice @martinakl no taky se mi strašně líbí a je to jedna z mála ras, kterou fakt mám ráda. Jen jsem asi víc při zemi než manžel. Já doma nikdy psa nemněla a tak se toho dost bojím.
1. srp 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice až takhle jste do toho bušili?? :grinning: to by bylo aby nebylo, že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi Labradori jsou moc fajn rasa, vůbec se toho neboj :slight_smile: Mate zahradu, ne?
1. srp 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinakl máme pozemek zahrady 754m2 :wink: jinak jsme se dohadovali už o jménu, já chtěla Báru, ale ta mi neprošla, takže to bude Meggie.
1. srp 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ladydi JE KRÁSNOUČKEJ, ALE tedy v této době, nevím nevím... vždyt budeš zachvíli rodit... štěně je blázen tak do 1-1,5 roku... moji rodiče mají ted 1,5 čubu zlatýho a je to magor šílenej:slight_smile:
1. srp 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak se hlásím po kontrole - vše je ok, nikde známka hematomu nebo krvácení nebo tak. Hrdlo zavřené, krásně blikalo srdíčko, velikost 3,8mm, takže tvrdí, že je to maladší než 6+1, ten doktor včera naměřil 3mm a řekl 6+1 no tak mi pak řekněte...
1. srp 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ladydi Hezky jmeno :slight_smile:
@lenickan Tak oni jsou takovi hravi i dyl :slight_smile: A pokud mají tak velikej pozemek, tak se pejsek zabavi hodne venku a tolik starosti s nim není.. A na deti oni jsou hodni :slight_smile:
1. srp 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan no manžel byl v pátek v hospodě a tam ho zbláznili, že tohle je nejlepší doba, že budu tři roky doma a že dokud to bude štěně, budu furt s ním, no já jsem mu řekla, hochu, dal se s na vojnu, budeš bojovat, nemysli, že o víkendu budu já vstávat, ráno budeš venčit Ty :grinning: on měl psa doma, sice smetáka, ale psa měl a chodit sním ven musel. No je to i kvůli Diance, je to náš pecivál a tak bude mít taky trochu důvod. Nebudu na ní sama, no ale jsem na to zvědavá.
1. srp 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan hlavně že je mimísko v pořádku beruškooo, to jsem moc ráda. Tak hlavně klid a nohy v teple :wink: srdíčko je to důležitý. Jinak mě na screeningu tvrdili, že mimčo odpovídá TP 19.12. a můj gyndr mi tvrdí, že dle jeho UTZ 25.12 a že to už je sakra rozdíl. Nic si z toho nedělej :wink:
1. srp 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi záleží na povaze psa... rodiče měli jednoho zlatáka a ten byl milionovej klidnej valil se vedle nohy od malička... ale tadle čuba co mají to je fakt magor - máma je z ní vyřízená, ale už odhárala a je znát že se uklidnila... takže já bych se štěněte k miminečku fakt bála - dle mne ideální čas je když jsou prckovi tak 2 roky - to doma pak ještě rok jsi a štěně z nejhoršího vypipláš... s miminkem budeš ráda, že jsi ráda... nevyspíš se a ještě vstávat ke štěněti...
Ale jasný pokud se postará manžel, máte zahradu... tak jooo vůbec tě od toho nechci zrazovat jen píši svůj názor...
Aninka byla hodně uplakaný miminko a byli jsme z ní s manželem odrovnaní oba!!! Takže z toho asi soudím...
1. srp 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi no já ted koukala, že v 5+0 má 1-2mm a v 6+0 má 6mm takže já jsem někde mezi 3,8mm což by odpovídalo, že ovulace nebyla přesně 14-15 den ale 17-18 den...
Snad jo... jsem štastná jak tam to srdíčko blikalo.... a dr. říkala že jakmile je akce tak pak nedopadne zhruba 8% těhotenství - což už je docela dobrá šance na uspěch:slight_smile:
1. srp 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenickan no raději mě už moc nestraš :grinning: já to manželovi říkala, že se prostě bude starat. Dianka brečela celý 3 měsíce padala jsem s prominutím na hubu. Takže mi to ani raděj nepřipomínej, ale i tak se na mimčo moc těším. Holt ty začátky jsou krušný. Teď tu ale na něj nebudu už sama, Dianka je už velká holka :slight_smile: tak se spolu holky proběhnou povinně po zahradě :grinning:
1. srp 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek