Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martinakl
1. srp 2012

@ladydi No ja mam taky takovej pocit, ze budu spis prenaset 😀

maximka33
1. srp 2012

@lenickan myslím na tebe, ať je vše, jak má.
@kolino tak to tě chápu. vím, že jsem měla anovulační ten minulý. žádná bolest, nic.. taky to nechávám na září, to se objednáme na IUI.
@martinakl to je úplně v pořádku, já snad až v 38tt měla 1 a na konci 39tt chtěl sám ven. radši ať se malej ještě dopeče. to cs se klidně může vyskočit během dne, nemusí to být postupně.

ladydi
1. srp 2012

@martinakl no já na 29tt měla už snad 2, ale šlo to postupně a přišlo mi teda že i u porodu to lo až moc postupně 😅 😀

zandi78
1. srp 2012

@martinakl Děkuji 🙂

aagnes
1. srp 2012

@ladydi Jo Roman je na mě hodnej, on byl vždycky. Jenže od rána do večera dělá a tak nemá moc čas. A já jsem doma, nevím co dělat, moc přemýšlím a napadají mě samé blbosti ☹ a vzpomínky

kolino
1. srp 2012

@maximka33 a kam půjdete do CAR? my nejspíš Zlín možná Olomouc FN. to se pak můžeme navzájem podporovat 🙂
já mám furt bolesti v podbříšku někdy mě tam tak píchá a někdy v pohodě nic...ale to mám už dlouho jen je zajímavé ,že i když mám anovulák tak mě taky sem tam píchá v podbříšku, doktor samozřejmě neví z čeho by to mohlo být ,na utz neviděl žádný problém. No teď jsem začala hodně jezdit na kole a překvapuji sama se, musím nabrat na kondičce...nějak mě to chytlo, tak jsem si včera i objednala kraťasy na kolo s tou vycpávkou, dřív jsem je měla ,ale jak jsem hodně přibrala tak jsem je prodala a teď jsem se rozhodla ,že budu jezdit tak jsem se rozhodla a ty penízky do toho investovala a budu na sobě makat!! aspoň nějaká motivace každý den, když už nemám práci tak aspoň pro svoje tělo něco udělám, včera 50km trasa a to tady v beskydech ty kopečky 😀 je to celkem sranda jak sama sebe přesiluji.

maximka33
1. srp 2012

@kolino TAK To máš super přístup s tím kolem. já zas často vyrážím na brusle. my půjdeme asi zase do Pronatalu v Praze, mají krátké čekací doby. překousnu i dlouhé čekání, než mě přímo doktor vezme.

kolino
1. srp 2012

@maximka33 jo vlastně ty si z opačné strany 🙂 tak budu moc držet pěsti ať na miminko dlouho nečekáš 🙂
Brusle? no to jsem taky zkoušela ,ale nezvládla jsem brzdit a pustila jsem se z kopce a zjistila že to neumím do té doby jsem si byla jistá ,že mi to jde včetně bruslení, tak jsem skončila v potoce a celá obražená, moc bolavá a pořádně zmáčená 😀 tak jsem je hned hodila do popelnice...njn moje zbrklost a brusle za 3000kč tam za hodinu už nebyly když jsem se pro ně vrátila 😀

ladydi
1. srp 2012

@aagnes tak v tom pracování manžela si můžeme podat ruce... Ten můj odjede ráno v 7 a vrací se večer, takže jsem taky fuer sama, no já tu mám aspoň tu Dianku, ale tu v sobotu vezeme ke tchýni zase na týden na prázdniny. I když já pak mám docela free. Navíc příští týden mě čeká v úterý doktor a ve středu gyndr, takže to mi uteče. Tvé myšlenky chápu... neboj, ale ta bolest bude slábnout, nikdy to úplně sice asi nezmizí, ale bue líp.

ladydi
1. srp 2012

Holky, manžel se zbláznil, v sobotu jedeme pro tuhle krásku

turcice
1. srp 2012

@ladydi ten je krásnoučkej 🙂 🙂 🙂 🙂

turcice
1. srp 2012

ahojky holky..tak snaženíčko řádně proběhlo až jsem celá nějaká bolavá 😀 😀 😀 😀 😀 a ted cítím lehce podbřišek..něco se tam děje asi

kolino
1. srp 2012

@turcice tak to určitě máš ovulku když bolí podbříšek hm? tak hlavně že bylo snaženíčko! 🙂

barbarucha
1. srp 2012

@ladydi Copak je to za pejska?

barbarucha
1. srp 2012

@leeena_4 Držím palce, ať tě pustí brzy domů a můžete se dopékat v pohodlí!

martinakl
1. srp 2012

@ladydi Jeeej, ta je ale rozkosnoucka 😵

turcice
1. srp 2012

@kolino no vypadá to tak 😉

ladydi
1. srp 2012

@barbarucha labrador, chtěli jsme čokoládového, ale tady v blízkosti nikde nejsou a půl republiky pro něj nepojedeme, tenhle je taky krásnej.

ladydi
1. srp 2012

@turcice @martinakl no taky se mi strašně líbí a je to jedna z mála ras, kterou fakt mám ráda. Jen jsem asi víc při zemi než manžel. Já doma nikdy psa nemněla a tak se toho dost bojím.

ladydi
1. srp 2012

@turcice až takhle jste do toho bušili?? 😀 to by bylo aby nebylo, že 😀 😀 😀 😀

martinakl
1. srp 2012

@ladydi Labradori jsou moc fajn rasa, vůbec se toho neboj 🙂 Mate zahradu, ne?

ladydi
1. srp 2012

@martinakl máme pozemek zahrady 754m2 😉 jinak jsme se dohadovali už o jménu, já chtěla Báru, ale ta mi neprošla, takže to bude Meggie.

lenickan
1. srp 2012

@ladydi JE KRÁSNOUČKEJ, ALE tedy v této době, nevím nevím... vždyt budeš zachvíli rodit... štěně je blázen tak do 1-1,5 roku... moji rodiče mají ted 1,5 čubu zlatýho a je to magor šílenej🙂

lenickan
1. srp 2012

ahoj tak se hlásím po kontrole - vše je ok, nikde známka hematomu nebo krvácení nebo tak. Hrdlo zavřené, krásně blikalo srdíčko, velikost 3,8mm, takže tvrdí, že je to maladší než 6+1, ten doktor včera naměřil 3mm a řekl 6+1 no tak mi pak řekněte...

martinakl
1. srp 2012

@ladydi Hezky jmeno 🙂
@lenickan Tak oni jsou takovi hravi i dyl 🙂 A pokud mají tak velikej pozemek, tak se pejsek zabavi hodne venku a tolik starosti s nim není.. A na deti oni jsou hodni 🙂

ladydi
1. srp 2012

@lenickan no manžel byl v pátek v hospodě a tam ho zbláznili, že tohle je nejlepší doba, že budu tři roky doma a že dokud to bude štěně, budu furt s ním, no já jsem mu řekla, hochu, dal se s na vojnu, budeš bojovat, nemysli, že o víkendu budu já vstávat, ráno budeš venčit Ty 😀 on měl psa doma, sice smetáka, ale psa měl a chodit sním ven musel. No je to i kvůli Diance, je to náš pecivál a tak bude mít taky trochu důvod. Nebudu na ní sama, no ale jsem na to zvědavá.

ladydi
1. srp 2012

@lenickan hlavně že je mimísko v pořádku beruškooo, to jsem moc ráda. Tak hlavně klid a nohy v teple 😉 srdíčko je to důležitý. Jinak mě na screeningu tvrdili, že mimčo odpovídá TP 19.12. a můj gyndr mi tvrdí, že dle jeho UTZ 25.12 a že to už je sakra rozdíl. Nic si z toho nedělej 😉

lenickan
1. srp 2012

@ladydi záleží na povaze psa... rodiče měli jednoho zlatáka a ten byl milionovej klidnej valil se vedle nohy od malička... ale tadle čuba co mají to je fakt magor - máma je z ní vyřízená, ale už odhárala a je znát že se uklidnila... takže já bych se štěněte k miminečku fakt bála - dle mne ideální čas je když jsou prckovi tak 2 roky - to doma pak ještě rok jsi a štěně z nejhoršího vypipláš... s miminkem budeš ráda, že jsi ráda... nevyspíš se a ještě vstávat ke štěněti...
Ale jasný pokud se postará manžel, máte zahradu... tak jooo vůbec tě od toho nechci zrazovat jen píši svůj názor...
Aninka byla hodně uplakaný miminko a byli jsme z ní s manželem odrovnaní oba!!! Takže z toho asi soudím...

lenickan
1. srp 2012

@ladydi no já ted koukala, že v 5+0 má 1-2mm a v 6+0 má 6mm takže já jsem někde mezi 3,8mm což by odpovídalo, že ovulace nebyla přesně 14-15 den ale 17-18 den...
Snad jo... jsem štastná jak tam to srdíčko blikalo.... a dr. říkala že jakmile je akce tak pak nedopadne zhruba 8% těhotenství - což už je docela dobrá šance na uspěch🙂

ladydi
1. srp 2012

@lenickan no raději mě už moc nestraš 😀 já to manželovi říkala, že se prostě bude starat. Dianka brečela celý 3 měsíce padala jsem s prominutím na hubu. Takže mi to ani raděj nepřipomínej, ale i tak se na mimčo moc těším. Holt ty začátky jsou krušný. Teď tu ale na něj nebudu už sama, Dianka je už velká holka 🙂 tak se spolu holky proběhnou povinně po zahradě 😀