Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
1. srp 2012

@lenickan no vidíš to, paráda. A na kdy Ti vychází TP, koukala ses už na netu?? Hlavně se fakt nenervuj, nestresuj a buď v klídku 😉

maximka33
1. srp 2012

@lenickan hlavně že jsi viděla srdíčko, to je supr.
@ladydi to je super parťák pejsek.jen zahrada bude trochu trpět. ale pro děti je to taky zábavný společník. ze všech ras bych s vybrala taky tohodle. ségra měla dva, jednoho béžovýho a druhého hnědého, hráli si spolu.
@kolino no škoda těch bruslí. já je mám už 8 let a jsou furt super. ráda jezdím i s kočárkem či vozíkem, to skoro ani není třeba brzdit. ale nejvíc po rovině.

ladydi
1. srp 2012

@maximka33 sousedi ob barák mají Jesinku taky takovouhle labradorku a zahradu mají nádhernou a furt tam pobíhá.

kolino
1. srp 2012

@maximka33 no u nás právě skoro žádná rovina není ☹ ještě k tomu jsem se před 4 roky přestěhovala k přítelovi, takže jsem úplně v kopcích 🙂 na zahradě nemáme ani kousek roviny, takže když jsme chtěli udělat posezení venku tak se muselo vykopat a vybetonovat podklad aby byla rovina. takže to kolo je pro mě lepší. každopádně když někoho vidím jak jezdí na bruslích tak mu to silně závidím, jak mu to jde 😀

maximka33
1. srp 2012

@ladydi to asi mají štěstí. ale většinou se zahrada podřizuje pejskovi. nebo má pejsek někde plot, aby nelítal všude. neumím si představit, že by pes obešel kytky a záhon, až bude utíkat pro klacek.

ladydi
1. srp 2012

@maximka33 záhonky nevedeme ;) máme jen skalku s mulčovací kůrou 😉 no a skleník kde pěstujeme, jinak záhonky nevedu, nebaví mě totiž plevat 😅

Vycházky začínají, takže tradáá... 😀

sweetyy
1. srp 2012

@maximka33 taky mám z toho radost, už i trochu porostlo bříško, minulý pátek jsem byla na screeningu, tak mi spadl kamen ze srdce, ze mimčo má všecko co má mít a je v pořádku. Jak to vypadá u teben tento měsíc?

petulka19
1. srp 2012

Ahoj holky, tak jsem dneska byla v nemocnici na kontrole. Paní doktorka udělala utz a říkala, že mám dělohu krásně čistou, že se mám podívat jaké tam mám obláčky (jsem žádné teda neviděla 😀), jen tam mám 5mm sraženinu krve, ale ta by měla odejít s další menzes, že když tak mám po menzes dojít ještě na kontrolu. Žádný zánět tam nevidí, ale že mám ty globule teda dobrat, když mi je ta předchozí dr napsala. V dalším otěhotnění nevidí problém. Na hematologii mi napsali další Fraxiparin a železo a to dokonce všechno na recept 🙂 Takže dneska úspěšný den. A od té staré dr se hned odhlásím, takhle mě strašit a ještě říct, že mám zánět, když ani nemám žádné příznaky a že mi vyhrožovala tím, že mě pošle do nemocnice, tak to si může strčit za klobouk, protože já už tam teď byla 😀 Jé to se mi ulevilo 😀 Jen teda mě teď ještě trápí, že jsem dělala ovu testy a na všech mi vycházala druhá čárka slabá, ale podle bazální teploty jsem ovu měla, tak nevím jestli věřit teplotě nebo testům 😠

maximka33
1. srp 2012

@sweetyy zrovna čekám ovulku. doufám, že fakt přijde. minulý měsíc nebyla. tak jen tak dál 🙂
@petulka19 hlavně že jsi v pořádku. takže doktorku asi budeš hledat dál, to držím palce. u testů není taková spolehlivost, hlavně že tam něco bylo.

lenickan
1. srp 2012

@ladydi vychází to někdy na 25.3. takže ideální doba... modlím aby vše bylo ok.
Zapomněla jsem že vlastně už jednu ratolest doma máš... takže víš jaké to je... a je fakt že "malá" ti s pejskem pomůže to je taky výhoda🙂

turcice
1. srp 2012

@lenickan jéé to jsem moc ráda že je vše v pořádku a to srdíčko je fakt důležitý 🙂 🙂 🙂

lorreine
1. srp 2012

@ladydi No ahooooj. Mam sa fajn, citim sa dobre. Len teda uz trosku neohrabane 🙂, pretoze uz mam pred sebou teda pekne velke brucho 🙂. Zajtra idem na kontrolu, tak uvidime, ci sa od minuleho tyzdna nieco zmenilo, alebo predsalen dotrvam do terminu. A ako sa mas Ty? Uz mate tucha, ci je to girl alebo boy?

turcice
1. srp 2012

@ladydi no v noci bylo veselo 😀 😀 😀 😀 😀 ale pro jistotu dáme dnes repete 😉 Dnes určitě je ovulka..bříško fakt pobolívá..takže opravdu..to by bylo kdyby nebylo 😀 😀 😀 😀 už at to vím 😉 pak zase ty nervíky aby bylo vše ok..no je ještě dlouhá cesta před námi

lorreine
1. srp 2012

@ladydi No ahooooj. Mam sa fajn, citim sa dobre. Len teda uz trosku neohrabane 🙂, pretoze uz mam pred sebou teda pekne velke brucho 🙂. Zajtra idem na kontrolu, tak uvidime, ci sa od minuleho tyzdna nieco zmenilo, alebo predsalen dotrvam do terminu. A ako sa mas Ty? Uz mate tucha, ci je to girl alebo boy?

axonka
1. srp 2012

Ahoj holky, tak dneska jsem byla prvni den v praci po kyretazi ☹ A jako naschval tam dneska jedna kolegyne ohlasila sve tehotenstvi...... neslo mi se uprimne radovat, spis jsem byla smutna......
Mam na Vas dotaz, je mozne abych pred prvni MS ovulovala?? V patek mne tak nejak pobolivalo v podbrisku stejne jako pri ovulce, tak jsem si udelala ovu test (jen tak pro zajimavost) a byl pozitivni- carka byla stejne silna jako kontrolni. Tak jsem si myslela, ze jsem cvok, nebo ze se testy zblaznily........ Nemate nektera zkusenost? Dnes jsem tri tydny po kyretazi a pro jistotu jsem test zopakovala a carka uz byla slabsi nez kontrolni... Jinak, dnes uz mam konecne tehu test po trech tydnech negativni.....Tak snad brzy prijde MS
🙂

maximka33
1. srp 2012

@axonka zvládla jsii první den, to je dobře. jinak ovulace může probíhat, ale děloha nebude zahojená, takže těhotenství se určitě nedoporučuje. ale aspoň můžeš mít představu, kdy přijde ms, nejčastěji 14 dní po ovulaci.

axonka
1. srp 2012

@maximka33 Dekuji ti za info, ja uz mela pocit, ze blbnu 😉
Prace byla v pohode, jen ten prvni vstup nebyl lehky.... Odstranila jsem ze stolu tehu vitaminky a z kalendare terminy dalsich tehu kontrol a pojedu dal...... 😅

ladydi
1. srp 2012

@lenickan hezkej termíne, březňátko 🙂 to u nás v rodině v březnu nikdo není. JJ, už mám velkou slečnu, bude jí v září už 5 roků. Je to kačenka jedna naše.

@lorreine no to si umím představit, to je stejnak naschvál ta neohrabanost 😀 aby se ženská už těšila na porod, ikdyž se ho bojí 😀 A já? no já zatím snad ok, malé kopká spíš to tipuju na box teda 😀 😀 ale poslední 3 dny se fakt snaží. Tak jsem ráda. No a můj tip je holčička, ale gyndr mi to poví snad ve středu, kdy jdu na velký UTZ.

@turcice hlavně se na to tolik nevěš ať to s Tebou při případném nezdaru nezacloumá 😉 ale moc Ti přeju aby to dopadlo, takže tfuj tfuj 😉

turcice
1. srp 2012

@ladydi jj já vím 🙂 🙂 🙂 🙂 ale víš jak to je 😉 já ti mám takovej pocit že to vyjde ale daleko větší strach mám pak z toho aby vše dopadlo tak jak má

ladydi
1. srp 2012

@axonka no to je teda fakt blbý přivítání 😒 ale bohužel.. Jsi šikula, žes to tak zvládla. Jinak OVUlka jistě může být, ale nech dělohu jak píše maximka ještě odpočinout 😉 Neboj, taky se jistě brzy dočkáš už.

ladydi
1. srp 2012

@turcice naprosto to vím, já teď si byla jistá už od OVUlky že jsem těhu, prostě jsem si byla jistá a řeknu Ti, že kdyby tam ty // nebyly, tak bych asi nevím co, to by bylo zase buleního. Takže Tě naprosto chápu 😉 Jen vím, jak to šíleně moc bolí, když to pak není, jak si to člověk namaloval a neboj až tam budou // tak už to dopadne vše OK 😉

turcice
1. srp 2012

@ladydi přesně jak píšeš 😉 🙂 ale prostě už to musí vyjít..protože to už bych to snažení pak asi zabalila 😒

turcice
1. srp 2012

@ladydi a už mám takové myšlenky že kdyby byl těhu testík pozitivní za 10dní tak k Dr bych šla 3.9 🙂 🙂 pak jsem už počítala kolik tt by to bylo a zda by mohlo být už vidět srdíčko atd..no hrabe mi nooooo

eva518
1. srp 2012

@ladydi Budete mít krááásný přírůstek!! 🙂

eva518
1. srp 2012

@turcice To víš, že to vyjde. Za takových podmínek prostě MUSÍ !! 🙂

ladydi
1. srp 2012

@turcice prosím Tě, nic nebal a užívej si toho bušení 😀 Já u malé teda chtěla sex furt i v těhu 😅 byla jsem šílená, jsem se lekla, že se nám s prominutím narodí nějakej úchyláček no a teď, teď teda na sebe nedám takřka sáhnout a chutě jsou fakt minimální a manžel prská.

@eva518 díky moc, no je nádherná beruška, těším se, ale i dost bojím, no manžel bude muset hodně zapracovat.

axonka
1. srp 2012

@turcice To neni hrabani, proste se na miminko tesis a hrozne moc ho chces..... Co myslis, ja jeste nedostala prvni MS a uz ted si na ruznych serverech vypocitavam terminy nasledujicich MS a ovulaci atpod. 😀 😀 Proste se tim bavim a diky tomu jsem pozitivne naladena na teseni a ne smutna z toho co me potkalo....

eva518
1. srp 2012

Holky, tak teď jsem se dozvěděla, že moje kamarádka čeká jen o 14 dní dříve než jsem měla mít TP já druhé miminko... ☹ Je stejně těhu jako naše splečná kamarádka, která teď v listopadu taky čeká druhé. Jsem to teda zase obrečela.. Psala mi, že doufá a přeje si, abych ji dohnala a vozily jsme mimča spolu.. Ach jo. Už aby bylo září. Já se na to tak strašně těším...

lenickan
1. srp 2012

@ladydi ty jo 5 to už je fakt velká holka, Ani budou v lednu 3 a taky už je kus ženský🙂

lenickan
1. srp 2012

@eva518 Evi todle zamrzí já vím...zvláště když je to první mimi tak se nemáš o koho jakoby opřít, na koho upnout... neboj se - čas uteče a budeš těhulka!!!! Jen ty dny se pak šíleně vlečou, ten strach - to ti můžu ted potvrdit je šílený. dříve mi utelk měsíc jak ten jediný den:( 😒