Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

martinakl
3. srp 2012

@fykyska Ja byt tebou, tak radeji k doktorovi zajdu.. Jednou jsem tam sla kvůli kratounkymu slabymu spineni uprostřed cyklu a ukazalo se, ze je to z ovulace 🙂 A doktor se usmal, nic nenamital. Tak by to taky mělo byt. Pokud bys nahodou narazila na nejakyho magora, tak si z nej zkus nic nedělat.. To on se chova nevhodne, ne ty! A dulezitejsi preci je, at jsi v pohode a nemas strach, ne názor nejakyho blbecka 😉

axonka
3. srp 2012

@fykyska Jsem zdravotnik a kdyz je to cerstva krev nekde neco cerstve krvaci. Muze to byt praskla cevka z operacni rany nebo uplna banalita, ale ja bych si nezahravala.....Na tohle doktor nemuze nic namitat...., klidne jdi do nemocnice na pohotovost, ale ja bych urcite necekala pres vikend!

fykyska
3. srp 2012

@martinakl - tak já tam zkusím pípnout a domluvit se s nima aspoň na prohlídce ...snad to nebude nějakej prušvih - teďka konečne před obdobím snažení ☹ ☹

martinakl
3. srp 2012

@fykyska Nejspis to nic není.. Ale je před tebou vikend, tak tam radeji zajdi dneska. Aspon budes mit ten vikend klidnejsi 😉 Drzim pesti, at to nic není!

fykyska
3. srp 2012

@axonka Máte pravdu holky, já se jen bojím a znám to naposled mě ten mudr pudr řekl že to není jeho starost a to sem byla týden po 6 nedělí ! Je to zvláštní 2 cykly sem byla v pohodě a teď bolest jako k***

fykyska
3. srp 2012

DÁM ECHO

axonka
3. srp 2012

@fykyska Jed a z doktoru si nic nedelej 😉 , kdyztak ho usmerni a on se urcite chyti za nos nebo mu bude prinejmensim trapne. Ber to tak, chces mit deti a jistotu, ze je vse o.k., tak se sbal a drz se 🙂

leeena_4
3. srp 2012

@fykyska já bych pro jistotu taky šla a kdby to byl náhodou debil, tak mu řekni, že je ti jedno, co si o tom myslí on, že jde o tvoje zdraví 😉. Hodně štěstí

fykyska
3. srp 2012

☹ Holky tak sem tam ted volala popsala jsem jim že jsem cca 4 měs od operace že jsem dostala MS ovšem že mám velice nepříjemný pocit v operované straně a že krvacím světlou krví je mi nedobře a to co se mi dostalo za odpověď 😖 Z toho bych zase plakala ----- my jsme ambulance bereme zivot ohrozujici pripady vy jste 4 M po operaci kdyby jste tak byla tech 6 tydnu ale tohle ! Zrejme to nic nebude samozrejme jestli si jako myslite ze je to ZIVOT ohrozujici tak vas nevyzeneme ale nemyslim si ze je to urgentní ! kor takovou dobu od operace - kdyz nemáte horecky a nekrvácíte ,,prudem" ☹ je tohle možný

fykyska
3. srp 2012

ještě sem dodala že muj gyndr a pouze do 13:00a proto volám k nim abych se ujistila že mě přijmou a takhle sem dopadla - ja se na to vy****

martinakl
3. srp 2012

@fykyska Vyser se na ne! Platis si pojisteni, mas na to vysetreni plny pravo!! nemate nejakou jinou nemocnici pobliz? Ale fakt jed klido i tam, na ne se vykasli. Je blbost, ze berou jen život ohrozujici pripady!! Dyt na pohotovost se chodi se zlomenym malickem, ne??

leeena_4
3. srp 2012

@fykyska to jsou idioti!!!! Někdo zase důležitý!

martinakl
3. srp 2012

@fykyska Za chvili odjizdim na vikend pryc. tak doufam, ze tu v pondělí najdu jen dobře zprávy! 🙂 A fakt se na ne vykasli.. nebudes se nervovat ještě kvůli takovym kokotum, který navíc pekne kecaj! 😉 Nekam si zajed...

fykyska
3. srp 2012

@leeena_4
@martinakl zkusím to zaspat, a kdyz me bude echt zle pojedu - tedka sem holky totál . A tohle mě upřímně docela rozsekalo - bych se picla..Tak děkuju za podporu a snad to dopadne líp než že někde někoho zmrzáčím tím že ho nakopu 😠 ☹

turcice
3. srp 2012

@fykyska ahojky..tak to je síla že tě takto odpálkovali..neskutěčný!!!No já bych také jela pokud by to nepolevilo..drž se kočko

turcice
3. srp 2012

ahojky holky...nevíte jak to chodí s informacemi v GENNETU v PH????Od rána tam volám ohledně těch výsledků protože je stále nemáme..myslím že to bude OK ale říkala jsem si že tam zavolám a prostě od rána volám a volám,minuty běží a nikdo to nezvedá 😒

maximka33
3. srp 2012

@sweetyy no od začátku jsem děsně chtěla holku. ale nepoznala jsem to, až když jsme jeli do porodnice, tak říkám manželovi, bude to kluk, vím to! nějaké vnuknutí 🙂
@aagnes taky bohužel s tou regresní terapií zkušenosti nemám. klidně to zkus, pro vlastní pocit. taky jsem si říkala, proč naše vymodlené dítě muselo mít downuv syndrom a ještě to byla žádaná holčička.. a byla jsem úplně zdravá. ono to jsou opravdu chromozomy, to snad viry či bakterie ani nemůžou ovlivnit. člověk by chtěl znát příčinu, aby se tomu příště vyhnul, někdy prostě ale žádná (ovlivnitelná) není..
@fykyska kdo ví, co to máš.. možná by stálo za to doktorce aspoň zavolat, jestli se jí máš ukázat. jestli je to akutní. ale máš před sebou víkend, kdy se neordinuje, tak se to možná vyřeší samo.

maximka33
3. srp 2012

@winterska jak se máš? dlouho ses tu neukázala.

maximka33
3. srp 2012

@turcice tak to vím naprosto přesně, po telefonu ti nic neřeknou. zprávu posílají tvému gynekologovi. ten ti bude volat, až to dorazí. my to tak taky měli. a asi teď mají období dovolených, tak možná ty výsledky budou mít zpoždění. to je ta genetika?

turcice
3. srp 2012

@maximka33 jj..právě že nám nic neřekli..nic takového že to pošlou gynekologovi..jen že to bude do konce července a dostali jsem to ID číslo a já myslela že výsledky řeknou když jim sdělíš to své ID číslo..tak myslíš že mám zavolat své Dr.???

maximka33
3. srp 2012

@turcice aha tak možná už mají jiný systém, my tam byli před dvěma lety.

turcice
3. srp 2012

@maximka33 no je to děs se tam dovolat..vlastně také nevím zda mi to sdělí 😒

leeena_4
3. srp 2012

@turcice mě řekli výsledky genetiky po telefonu, ale měla jsem číslo přímo na primářku, na recepci mi to říct nechtěli. A pak mi to přišlo ještě od nich poštou.

turcice
3. srp 2012

@leeena_4 a měla si také to ID číslo???No tak že by mě přepojili na toho Dr.Stejskala a on mi to řekl???No fakt nevím..nic poštou také nepřišlo 😒

leeena_4
3. srp 2012

@turcice ne, neměla. Měla jsem vizitku od té primářky a ta mi to řekla bez čehokoliv. Pamatovala si mě

turcice
3. srp 2012

@leeena_4 No tak jestli se tam dovolám tak by snad mohli podle toho ID číslo říct ty výsledky..To ID číslo mám já a manža a právě že u toho je napsáno že toto ID číslo musím říct pokaždé když chci říct třeba výsledky nebo cokoli ohledně zdravotního stavu..no to jsem tedy zvědavá..hlavně to prostě nikdo nezvedal,pořád to vyzvánělo a mluvil na mě automat takže jsem protelefonovala cca 15min a nic nevím 😒

leeena_4
3. srp 2012

@turcice jéžiš tak to zkus znova no, když máš ID, tak to musí říct snad. A nebo zkus se nechat (když se dovoláš) přepojit na laboratoř, nebo na toho doktora, co vám to dělal 😉

turcice
3. srp 2012

@leeena_4 no já se tam právě vůbec nemohla dovolat od rána to bych si už poradila..prostě jen automat a nikdo to nezvedal..Zkusím to v pondělí a uvidí se...

leeena_4
3. srp 2012

@turcice divný :-/ neměli dovolenou, nebo tak něco? ale to by asi měli na stránkách.

eva518
3. srp 2012

@misacik JJ, já myslím, že jo. U mě aspoň sedí obojí 🙂 Tak držím pěsti 😉