• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
@maximka33 omlouvám se nejakým záhadným zpusobem se mi u tabulky propsala i tva rekace z buh vi kdy :frowning2:
6. srp 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky!
Jak se máte? Já stále čekám na MS. :frowning2: Dnes při tom pařáku asi zase budu celý den se válet u bazéna jen uvařím oběd.
6. srp 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska jo to jsme myslely... :grinning:
6. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kolino Bré ráno, jééé bazén šupky hupky do něj než začne pršet - Já sedím v práci , pozoruji jak se táhnou mraky a něějak bych raději byla uplně jinde než v práci :confounded:
6. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska já jsem ráda ,že ten bazén máme...ho aspoň pořádně využiju,ale zase bych dala cokoliv ,abych měla práci! :frowning2: tady u nás to je mazec najít si práci, když se náhodou uvolní místo tak to je bitka.
Otevřeli u nás malou elektru, hledali tam 3 prodavačky tak jsem tam volala a šla na pohovor,už jak jsem tam šla tak tam před obchodem stálo 5 holek a dali jsme se do řeči, jak jsem se dostala na řadu já tak tak začalo holek přibývat a než jsme s paní majitelkou dohovořily tak před obchodem stála neskutečná řada uchazečů o místo...nechápala jsem jaký boj o práci do obchodu je...je to kruté ,ale sehnat práci mi připadá nadlidský výkon! tak aspoň že je pěkné léto a já nabírám sílu na sluníčku.
6. srp 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino S tou prácí je to mizerné - chápu- Mě trvalo rok najít HPP díky bohu musím zaklepat už rok se tu úspěšně držím máme malou firmu je nás tu jak do karet 5 a půl ..Ale občas je to taky divoké... Hlavně že nějaká je... Zkus odpočívat užívat si léta, ona se nějaká najde určitě... někdy je to o hledání někdy o štěstí někdy o boji :confused: Já sem tuhle práci taky získala bojem, SVÝM ZPŮSOBEM... slečna kterou tenkrát vybrali místo mě jim v den nástupu nenastoupila a tak šli s prosíkem na mnou :grinning:
6. srp 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino tak to není veselé... v jakém městě bydlíš?
6. srp 2012 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska no to je doba...jenže jak to vidím tak nebudu na tom o moc líp, rok uteče jako nic. Tak to byl teda osud s tou práci! chápu že to je někdy o nervy v tak malém kolektivu, ale člověk musí ledacos skousnout :slight_smile: třeba se zadaří brzo miminko a budeš pěkně na nemocenské doma odpočívat :slight_smile:
6. srp 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 kousek od Rožnova pod Radhoštěm jako je tu fakt boj ještě tady zavřeli rozjetou firmu a dalších 650lidí je během chvilky bez práce...takže na malý region je nás tu bez práce neskutečně moc!
6. srp 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..koukám že rozebíráte práci...já to mám podobně..hlídat jezdím do PH neofiko...ale je to jen tak do možná do konce září a pak se rodina stěhuje..pokud bych otěhotněla tak do porodu budu bez příjmu... :unamused: a s tou tlačenkou na práci je to tady stejné.. :unamused: Jinak mi začíná hrabat,momentálně už čekám až budu moci testovat ale nějak mi to čekání je dlouhé :unamused: No jsem napnutá jako kšandy jak to dopadne ale začíná mi být tak nějak jinak... :wink:
6. srp 2012 v 09:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino Abych pravdu řekla/napsala té nemocenské se bojím - jsem plná rozporuplných pocitů řekli jsme si s mužem že už se budeme snažit no a když se zadaří ,,hned" v srpnu tak vůbec nevím co bude dál .- jestli půjdu hned na nemocenskou jestli na ní nemám chodit ovšem po tom co se stalo by asi nebylo vhodné někde ,,křepčit" a stresovat se- je fakt že v práci se nepřetrhnu jsem asistent / poradce v pojišťovnictví takže sem spíše zavrtaná v administrativě..Ale i tak.... Vůbec nevím máme poměrně vysoký nájem a baráček bychom chtěli realizovat příští rok a mě by se teď ještě aspoň do prosince pár výplat hodilo - muž sice vydělává dost ale znáš to - asi žádné z nás není milé chodit a říkat jéé taťko potřebuju pár pětek na vložky :grinning: :confounded:
6. srp 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice a kdy testuješ až po termínu ms nebo před ? Já naposled testovala ještě týden před MS a měla sem tam dálnici jako hrom :sweat_smile:
6. srp 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska no před :wink: fakt týden před ms si měla dálnici???Mě by měla ms dorazit cca za 9dní tak to je ještě brzo :unamused:
6. srp 2012 v 10:01  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink:
@turcice Fakt že jo, můj poslední jiný stav probíhal tak že sem si připadala jak meloun :grinning: PLNÁ VODY - věděla sem kdy mám ovu ale nějak sem si nepřipouštěla že bych jako byla tó nó těhoten :grinning: a posledni ms sem měla 7.2. a nějakýho 20.2 sem byla u dr protože sem špinila ten mě děsil cystou a já říkam a nemuzu byt tehotná ???- citila sem se tak :slight_smile: Ten pitomec :grinning: neee já si mýslím že těhotná nejste, ale kupte si test - a taky že jo druhej den dálnice - tak sem mu volala a říkam vy jste myslel pane doktore :rolling_eyes: :sweat_smile: ..........
6. srp 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska teda, to je hodně nezvyklé takhle brzy mít dálnice :slight_smile: obvykle je to cca 10 dní od ovulace, tak jsi ji měla asi hodně brzy. ale u mně je tam něco vidět až tak 14 dní po, takže škoda testů :slight_smile:
6. srp 2012 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska No je pravda že když jsem měla v ůnoru ten mikropotrat tak jsem měla těhu test pozitivní také cca 10dní před..takže jsem musel otěhotnět někdy hned po ms..ale celé to bylo nějak všelijaké tenkrát jsem ms dostala 20.1 a 3.2 byl těhu test pozitivní...a 7.2 jsem začala krvácet..ještě vlastně týden před očekávanou ms..No jinak holky občas mě jakoby brní bradavky,chodím často čůrat a jeden den jsem měla hojný bílý výtok,myslím v sobotu...tak fakt nevím...ale cloumá to se mnou pěkně :wink:
6. srp 2012 v 10:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 No možná to bylo tím, že ten muj nešťastník zůstal v tom vejcovodu takže neměl tak dlouhou cestu a HCG sem měla v krvi dost brzo jak si tam lehl a rostl a rostl - těžko říct - jestli tomu tak je ale četla jsem žě někdy k t uhnízdění dochazi poměrně brzo, a před ms už je háčko krvi.... Přitom sem měla cyklus 28 -29 DC :slight_smile: není duležité kdy ale že jsem otěhotněla - aspoň že mi to jde :grinning:
6. srp 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice No tak to ti budu držet palce :sunglasses: je fakt že s tím výtokem ten sem měla taky taková kašička bílá - mě ještě natekla prsa ale ták že sem byla uplně hotová a nějak zvláštně se ve mě hnula sex. touha - jestli bylo něco co sem nemohla ani vystát tak představu na sex :confused: :grinning:
6. srp 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska jj takhle nějak to vypadalo :grinning: :grinning: :grinning: jako kašička bílá :wink: Já zatím cítím jen ty bradavky tak uvidíme... :wink: kéž by :wink: asi poprvé testnu koncem týdne :grinning: jsem hrozně nedočkavá chjo...
6. srp 2012 v 10:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska já jsem dostala papírek o info. abych šla na kardio srdíčka, tak ve 20tt. stálo mě to 500kč a byla jsem na tom v Heliosu v Brně kde se dělá IVF. Dal mi 3 papíry z vyšetření, abych jeden dala doktorovi, jeden do porodnice a jeden si nechala.
6. srp 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já se musím příznat, ale nemám to tu všechno přečtené, je toho hodně a moc nevím co se tady děje a co řešíte. Mě bylo řečeno, že mám nárok na mateřskou a budu na ní 14 týdnů, pak půjdu do práce a jak budu zase těhu, tak budu doma, ale kdo ví. Přítel už má strach a nechce se do ničeho hrnout. Řekla jsem mu, že pokud nebudu držet v rukách zdravé mimi, tak nebudu jako jsem byla dřív. Samozřejmě důležitý je taky náš věk, mě je 28 a jemu 37.
6. srp 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice To je přirozené ta hezká nervozita jen opatrně na zklamání :wink: počkééj jak budu vypadat já :grinning: To se tu nasmějeme ovu bych měla mít kolem 18 - hezky víkend :grinning: Rozhodla jsem se že to zvěrstvo spáchám mimo byt :grinning: :grinning: zrovna sháním nějaký penzionek @aagnes Doufám, že ten můj ------ mě teké někam pošle již sem s tím o tom mluvila vypadal že ví prd co a jak - občas je strašně zvláštní takovej noo ja se ho na něco zeptám a on zareaguje sem Vám to přeci říkal a jede si tu svou ....
6. srp 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 co bych za to dala jít s pesanem ven, jenže ten mi umřel asi měsíc před mým smutným porodem. Letošní rok je fakt otřesnej, začalo to už o listopadu minulýho roku, kdy mi umřela babička a pekně se to hroutí jako domeček z karet. :frowning2:
6. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes řešili jsme práci - jak je o ní nouze je jí málo a já osobně jsem řešila obavu z nastupu na nemocenskou když prijdu do jineho stavu - pak řesime testování a netrpelivost z vysledku na curacím papírku :grinning: a všemožná zvěrstva jen se přidej Aničko :grinning: :grinning: :sweat_smile: ať máš taky veselo :dizzy_face: Jinak s tím dokud nebudeš v rukách držet zdravé mimi - víš myslím si že to má spousta žen i já mám takový pocit že dokud nebudu citit tu miminkovskou vůni nebudu taková jaká chci být ... I zrovna dneska jsem to psala mojemu pánovi že bych potřebovala citit - doslova jsem napsala vočmuchat :grinning: nějaký miminečko a hezky ho pomazlinkat v náručí :sweat_smile: :zipper_mouth:
6. srp 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska no kdyby řekl pořádně svůj názor, chvíli když jsem na dně, tak mě strašně pozvedne tím, že řekne: příště to vyjde a pak se k tomu moc nevyjadřuje. Zvykám si, že tenhle mužskej nechce řešit takové věci. Přesně včera jak jsme o tom mluvili, člověk musí z něčeho slevit, že pokud chceš fungující vztah, tak si nesmíš hledat partnera vyloženě dle svých představ, ale něco omezit.
6. srp 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska no vidíš, já mám novou kamarádku (má 4 měs. Kubíčka), která na mě čeká, že budu doma a že budeme spolu kočárkovat a nakonec prd. Bojím se za ní jít, abych u malýho nebulela jak želva, bojím se co to se mnou udělá.
O práci si taky říkám, že pokud se tam vrátím zda mě nevyhodí.
No a když jsem odcházela z porodnice, tak jsem se ptala našich zda není v brně babybox, že bych si tam šla sednout a počkat si na nějaký miminko. :wink:
6. srp 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aagnes to je mi moooc líto :frowning2:. Tolik bolesti v jeden rok :-/. A nepřemýšleli jste o štěndu? To by mohlo pomoct :wink: a přinést radost do domácnosti :wink:.
6. srp 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 můj pesan :slight_smile:
6. srp 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aagnes no ten je nádhernej! Určitě měl u vás krásný život
6. srp 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 jo byl to náš miláček. Naši mě nikdy nechtěli dovolit psa a já jsem si ho tenkrát na tajno koupila a dovezla, měl 6 týdnů. Vlezl se do ruky. Jediné místo, kde by mohl být, tak je u našich, ale ti už psa nechtějí a já taky ne, protože pak ten odchod toho pejska je hrozný. Dost jsem to obrečela s tím velkým břichem a zase si říkala proč v tomhle období.
6. srp 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek