• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

13. ledna 2017 
Angel, tak to jsi z hezkého kraje :dizzy_face: v Hodoníně máme taky známé :slight_smile: tam je taky pěkně. Byli jsme u nich minulý rok na Velikonoce.
1. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe, aha. Tak třeba se ovulka tentokrát spletla :grinning: já ji mívám taky celkem přesně. Aspoň něco pozitivního.
1. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, dobrou :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.vítám nové ale bohužel smutné tváře a dušičky :frowning2: doufám,že vám tady s náma bude dobře dušička a srdíčko pookřeje. :wink:
k tomu MA-nic horšího jsem nezažila a už nikdy zažít nechci,doktor mi těsně před plodovkou řekl,že je mimi už týden mrtvé.teď 21.5.jsem měla termín porodu a ten celej týden byl děsnej.ale nevím čím to je,už je mi je lépe.asi jsem se potřebovala přehoupnout přez ten termín porodu.doufám,že nám všem se brzo zadaří a co nevidět najdeme // :wink: :wink:
1. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, Martasl, to je vážně kruté :frowning2: věřím, že ti teď nebylo vůbec hej :frowning2: ale je dobře, že už ti zase lépe.

Mě nedávno rozhodil díl Přešlapů, kde byla Schneiderová těhu a šli natěšení na utz a tam je zchladila dr ledovou sprchou, že srdíčko bohužel není :confounded: jsem z toho byla úplně v pr..
1. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utíkám spát. Dobrou všem :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: Tak já já včera byla na kontrole a vše v pořádku, ptala jsem se dr, jestli bych neměla ještě na nějaké jiné testy a ta říkala že ne. Že prý genetika stačí a že příště už se to prý určitě povede, že tomu věří i ona, že to prý byla blbá náhoda dvakrát po sobě, tak snad má pravdu. Jinak ahoj Aji, dvě revize po sobě to znám, nic moc. Člověk už má takhle trápení s tím co se mu stalo a ještě lítat po nemocnicích :angry: ale tak smůlu jsme si všechny tady už snad vybraly a teď už bude jen dobře :sunglasses: Já už se dneska po měsíci zapojim do ,,normálního" života, dneska mažu do školy ( ach jo, to bude dotazů proč jsem tam měsíc nebyla ) a zítra už do práce, z jedné strany se mi moc nechce, ale zase přijdu na jiné myšlenky a jak už jsme se tady i bavily, i to čekání na první MS líp uteče. Tak jo holky, já letim do té školy, tak všem přeji pohodový den :slight_smile:
2. čer 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

mpetula,tak to jsou dobré zprávy, hurá na MS a snaženíčko:slight_smile:

holky taky u vás tak lije? tady před chvílí houkaly sirény a už hlásily 3.povod. stupeň....ach jo...doufám, že se dostanu z práce :angry:
2. čer 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mpetul,tak super si dopadla :wink: :slight_smile:
Breber joo leje,mi už je z toho počasí fakt na gr....í :angry: :angry: :angry: ,I manža je ted doma,makají venku a ted se to nedá ,tak je nasraný,protože mu stojí i peníze :angry: :angry: ,ach joo,ale na víkend hlásí krásně,tak jsem zvědavá teda,pokud se to ještě nezmění :angry:
Jooo jinak ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,já e hned vrhla do psaní,místo pozdravu :wink:
2. čer 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my jdem v sobotu na svatbu...mají to chudáci venku, snad to počasí vyjde... :wink:

jinak nám teče před firmou Dřevnice a ta už má 3.stupeň a prý se chystá vylít...doufám, že nás pak pošlou domů :grinning:
2. čer 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě se hlásí na návštěvu tetička z červené lhoty :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,néé to je v poho,to je poprvé od potratu,co mi to nevadí :wink: ,no co no,my si zajedeme do toho Brna a třeba si přivezeme rovnou dvě :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

neměla sjem Pc tak se hlásím ted , mám 2dc
2. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endi ahoj a já si říkala,že co je s tebou :wink: ,no já budu mít asi zítra 1DC :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. čer 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: malá spí, tak mám chvilku pauzu :slight_smile:

U nás taky prší a prší :frowning2: už mě to štve. Skoro se nedá jít ven. Naštěstí jsme ale na kopečku, tak nám snad nic nehrozí. Z posledních povodní nám tu zbyly akorát vyvrácené podmáčené stromy. Akorát teda ještě pískoviště, které bylo po okraj naplněné vodou, se už opět plní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, taky bych brala dvě :dizzy_face:

.......tenkrát před revizí mi dr řekl, že tam byly dvě plodová vejce :frowning2: ach jo :frowning2:

Tak třeba se nám to ještě jednou povede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji tu nikdo nikde :confused: :confused: :confused: ,já pomaličku ukízím,trošku jsem poutirala prah a zase si na chvilku lehnu,po te operaci se to ještě tak nedá a doma binec a prah,jak z krbu,tak se zvířat,jsou ted furt doma :angry: :angry: :angry: ,když je venku tak hnusně,za chvilku pomaličku vysaju ale už chci sluníííčko,já jsem normálně mrská,uplně to na sobě cítím,chybí ta energie a ten jarní vzdoušek :angry: :angry: ,dyt nebylo jaro vubec a kdoví,jestli bude nějaké léto :angry: :angry:
2. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky děsně leje.mám volno a takový počasí.no a o víkendu budu samozřejmě v práci,když má být hezky.
holky,vyleze sluníčko a bude brzo líp,určitě :wink:
2. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My s malou dopo taky trochu pouklízely, ale tím počasím jsem úplně zdechlá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě musím uklidit koupelnu, ale to si nechám na večer, pže odpo už máme program. U nás ve školce mají ke Dni dětí Tančení s Míšou, tak jdeme taky :grinning: naštěstí jdou i kámošky, tak prckové můžou pařit na Míšu a my drbat :grinning:

No jaro bylo na pytel. A s létem to zatím vidím taky bledě :stuck_out_tongue_closed_eyes: což mě teda dost štve.
2. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martasl, tak doufám, že hlásí pěkně pro celou republiku :sunglasses: nějaké sluníčko už by bodlo :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nás už přestává pršet a nakukuje sluníčko... :wink: jinak já jsem si malovala, že dneska dostanu mrchu a nic...taks jsem z toho znechucená :pensive:
2. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breber já taky zatím nic,jen jsem trošku pošpinila a nic,ale mi je to celku jedno,den sem,den tam,ale ještě jsem se chtěla posnažit než začneme to umělé vyjednávat.
2. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
POZOR!! POZOR!! děvčááátka..ty co se chystáte na umělé...

Na pomoc životu - dar života (1/2)
2. 6. 2010, 17:05 - ČT 2
Dokument, 20 min, Skryté titulky

Asistovaná reprodukce - cesta k vysněnému miminku. Dvoudílný dokument o moderních lékařských postupech při řešení poruch plodnosti
Další díly:
Na pomoc životu - dar života (1/2) - 3. června 2010 - 07:55
Na pomoc životu - dar života (1/2) - 5. června 2010 - 06:40
Na pomoc životu - dar života (2/2) - 9. června 2010 - 17:05
Na pomoc životu - dar života (2/2) - 10. června 2010 - 07:55
Na pomoc životu - dar života (2/2) - 12. června 2010 - 02:10
2. čer 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Kasperli tak to se určitě podívám dneska :dizzy_face: :wink: :slight_smile: ,Kasper,kde ty na to furt chodíš,na ty články a na toto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa po internetu šmejdím :slight_smile: a teď sej mse kukla na TV pořady, co bude odpoledne a narazila jsem na tohle :grinning: jsem si hned řekla, že se na to také kouknu, protože v tomhle totálně plavu a nerozumím tomu ani za mák...

Pokud někdo rád maluje, zvu vás k sobě do klubu a příjemný pokec :slight_smile: http://www.fler.cz/sandra-living a tam je odkaz jak se dostat na KLUB.

A zde je odkaz na můj blog, kde si můžete prohlédnout, co jsme již tvořili za téma :slight_smile: http://sandra-living.blogspot.com/search/label/Fler
2. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasper na to potřebuju víc času,já najela na bytové doplnky,některé nádhernéé,to se dá normálně objednat? já to te jen proletěla,podívám se někdy v klidu,jinak ten byteček,to je tvuj? vypadá to nádherně,utulně :wink: .A co to jako je za klub nechápu,viděla jsem tam nějaké malby a hlasování,to je klub holek co něco vytváří,chápu to dobře?
2. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: natu tak mi koukej tu červenou potvoru poslat, byla určo pro mě :frowning2: :rolling_eyes: já jí už i vyhlížim a zas se někde asi zakecala :rolling_eyes: já budu píchat od 2DC a korát se to zdržuje, chjoooo :frowning2:
2. čer 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natulííí už bude ten pořáád, budu se taky koukat :slight_smile:
2. čer 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuž to začíná!!
2. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasper už jsem to zapla,zatím tam je operace očí :wink:
Gam já taky nic :unamused: ,pár krát za den jsem měla jen světle hnědý hleník a nic,nechápu to,já vždycky už špiním silně,ale já ted nemužu soudit,po te laparce to muže být jiné,tak budeme čekat spolu,asi je ty záplavy někde zdržely :grinning:,Gam tak si teda už začneš píchat ,tak to znamená,že hned tento cyklus tě budou oplodnovat že?Jo a ještě se tě zeptám,já všude četla,že oni nasazují na jeden cyklus antikoncepci ,prý aby se nějak nabudily vaječníky,tys to taky měla? :unamused:
Kasperli uuuuuuž :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek