Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
8. srp 2012

@kolino Ahooj, téda no to by byla smůla na tu sobotu, ale já bych do ty soboty počkala schválně a šla až příští t 🙂 ale 40 DC + no voni se ty dálnice určitě schováváj 😀 😉 😠

fykyska
8. srp 2012

@turcice Ahoj paní, dneska se mi o tobě zdálo páne jó měla si - NO BYL TO KLUK JAKO BUK 😀

maximka33
8. srp 2012

@kolino no to je fakt blbé. po 40 dnech bych tedy na vyvolávačku šla..
no u mně to vypadá, že se ms rozjela.. v životě jsem ji neměla tak krátkou. neberu žádné prášky. z čeho se to tak může stát? počkám do zítřka a když tak si to změním v tabulce. zatím je to jen maličko.

maximka33
8. srp 2012

@fykyska ty brďo, teď jsem si všimla, kolik ti je, to je krásný věk 🙂

kolino
8. srp 2012

@maximka33 26DC a MS? nějak brzo ne? vždyť ty míváš kolem 30DC ne? nenní to spiš jen špinění při uhnizďování? 🙂

fykyska
8. srp 2012

@maximka33 děkuju - ale je fakt že v tomhle věku toho má zasebou tolik že nejednou sem si říkala že bych si kliďo mohla přidat 5- 6 let + ....Zřejmě osud -...

kolino
8. srp 2012

@fykyska no já mívám dlouhé cykly a test byl negativní , tak spíš zase spoždění jako hrom ☹ zajdu kdyžtak až po víkendu na vyvolávačku. Ale ta dálnice by se mi móóc líbila!!

fykyska
8. srp 2012

@kolino Jó ták, no tak uvidíš co z toho bude - dlouhé cykly jééé to je na prd že ? Já musím zaklepatr že mě se to teď točí kolem 29-30... Musí být umorné 40 + když je to pravidelně - a co lékař nenapsal nějaké bylinky nebo pilule na srovnání cyklu ?

maximka33
8. srp 2012

@kolino taky jsem doufala, že je to jen uhnizďování, ale špiním pořád, tak nevím, jak dlouho by to mohlo trvat..
@fykyska mně na dlouhý cyklus napsala duphaston.. ale teď jsem brala homeo, tak jsem to nechtěla kombinovat.

terulin
8. srp 2012

@maximka33 @fykyska Já jsem taky koukala, jaká je Fykyska mlaďule. Ale takový maminky jsou nejlepší... Já to prošvihla a teď to budu dohánět.. Budu fikat jedno za druhym 😀

miranda77
8. srp 2012

@maximka33 a jak ti zabraly ty homeo??? já pořád zvažuji, jestli také nezajít ...

maximka33
8. srp 2012

@miranda77 tak homeo jsou především spíš na psychiku, rozhodně jsem se po nich cítila veselejší, míň hádavá, optimističtější. stále to beru jednou týdně. příští týden jsem měla jít na kontrolu a možná by mi napsala něco na žluté tělísko, napoprvé mi to luteinum a foliculinum nechtěla dát. ale jsme akorát na dovče, tak to musím nechat na později.. a co ty, jak se daří????

fykyska
8. srp 2012

@terulin @maximka33 No holky abych nezestárla než ke mě to třetí mimino dorazí 😀 Mám pocit že mu vránu nebo čápa někdo střílí 😠

kolino
8. srp 2012

@fykyska no můj mudr. to nějak zásadně neřeší. měla jsem utrogestan a po něm mi ms chodila pravidelně 3 měsíce vždy po dobrání 3 den dorazila ,ale teď už to na mě nezabírá tak nic neberu. čekám na MS a jdu k němu ať mi dá papíry a už jdu do CAR!! nemám sílu dál čekat...a jsem ráda že si tady,jsme tady takové dvě mláďatka 😀

turcice
8. srp 2012

@fykyska ahojky 🙂 🙂 🙂 jako fááákt???a KLUK joooo??my chceme holku teta 😒

fykyska
8. srp 2012

@kolino No, to mě těší - píšeš dvě takže jsi taky mlááád ?? 😀 No, s tím cyklem já ho zase měla hrozně bolavej před prvním těhu mi bylo zle jak psovi pak se to srovnalo a pak zase bolest v poslední ms před druhým těhu sem probulela..Nejdéle sem na ní však čekala mám pocut že 38-40 dní . a po druhém těhu se sama srovnala na 29 -30 DC no bych se picla..Táké jsem chodila na injekce, mě teda mudr pudr zjistil že jsem měla hodně nízké endometrium..Tak prý proto..A tenhle lékař do mě zase chtěl cpát hormony injekce a nebo antikoncepci a to sem řekla že neexistuje že si těmahle sr****** nebudu huntovat tělo - Mamka zase říká že mám zabrousit na kotryhel,a pak třezalku jenže ta snižuje tlak a tak by to se mnou asi pláclo 😀

axonka
8. srp 2012

@turcice jeste si vybirej 😀 😀 😀

maximka33
8. srp 2012

@froka, Katko, tak co, testovala jsi ? jsem nedočkavá i za tebe 🙂

fykyska
8. srp 2012

@turcice No, kluk krásnéééj teda, narodil se na zimu a já ti ho rvala do nějakých kabátků 😀 😀 😀 - mám v té hlavě už mišuge mě se ti zdaj občas krásné sny a občas ptákoviny předevčírem se mě zdálo jak ze dr ,,tahají" umřeté miminko no 😖 šílené dneska po tom krásném snu jsem zase v dalším snu běžela načapat muže s nějakou ruskou milenkou 😀 a než sem otevřela dveře vzbudil mě budík 😀 No někdy bych si ty sny nepamatovala, ale věřím na ně párkrát byly dost zvláštním znamením...

turcice
8. srp 2012

@axonka no asi tak..manža mi řekl že kluků je dost a prostě chce AMÁLKU 😀 😀 😀 kluka nechá prý v porodnici 😀 😀 😀

maximka33
8. srp 2012

@fykyska kontryhel taky piju, je to právě na růst sliznice. ale nevím, jestli to u mně zabralo.

fykyska
8. srp 2012

@axonka prosím prosím ja bych si také vybrala 😀 😀 - kluk 51 cm 3,5Kg jako maminka nejléépe 😀 😀 Žertuji hlavně aby bylo zdravé 😵

turcice
8. srp 2012

@fykyska tak to jsou opravdu divoké sny..no pokud na zimu tak to byl ten můj andílek 😉 ten se měla narodit v prosinci

axonka
8. srp 2012

@turcice napodobne, akorat manza neni tak krutej, doufam, ze i chlapecka by vzal domu 😉 😉 😉 .Ale fakt je, ze cela rodina chce holcicku 😀

axonka
8. srp 2012

@fykyska u tvych prispevku se vzdycky rezu az tady vedle me kolegyne cuci co se deje🙂)

turcice
8. srp 2012

@axonka to si dělal samozřejmě srandu ale pravda je že kluky máme tak by si přál tu holčičku a rodina také 😉 😉 😉 😉

turcice
8. srp 2012

@axonka tak to mám stejné..taky se řežu a všichni na mě koukaj co mi hrabe..fykyska je prostě KUS 😀 😀 😀 😀 😀

axonka
8. srp 2012

@turcice Chapu, chapu 😉 😉

turcice
8. srp 2012

@axonka 😉

fykyska
8. srp 2012

@turcice Téén je teda, víš co říkal prý náš táta - ještě teď mě to mamina občas opakuje S HOLKOU MI DOMŮ NECHOĎ, a beztak bych řekla že je rád že mě má i když se s ním moc nevidím 😀 a vsadím se že i když z těch tvých budoucích krásných dálnic bude chlapeček manža bude první kterej ho hrdě ponese z porodnice 😀 😀 😀 a Amálka joo to je krásné jméno - Ten můj pán zase prosazuje LEA, ELIŠKA, PETR ČI VIKTOR.... a mě se libííí jééé mě se táák libí ZUZANKA, ROZÁRKA, OLIVER,VIKTOR 😅 😅