Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
8. srp 2012

@axonka no taktéž mě naše debaty rozveselí ještě že sedím v kanclu sama 😀
@turcice vidíš ho andělíčka jednoho tak to bylo asi nějaké znamení 😉 zřejmě ti mám vyřídít pár pozdravů 😉 😅

terulin
8. srp 2012

@maximka33 Jo kontryhel piju taky a k tomu ještě rakytníkovej sirup. A teď uvažuju o kyselině listový... Nevíte jestli se to dá normálně koupit, nebo budu potřebovat předpis? A taky jsem tady někde četla, že by to měl brát i můj drahý? Poraďte, holky zkušený....

turcice
8. srp 2012

@fykyska asi máš pravdu..já mu říkala že ty holky jsou v pubertě hrozný 😉 😉 😉 že klucí jsou v tomto lepší 😉 ale o jiném jménu nechce ani slyšet...prostě AMÁLKA naše 😉 😉 😉 a Zuzanka a Rozárka jsou také krásná jména 😉 😉 Olovera má jedna známá..neřeknou mu jinak než Olííí 😉 a Viktor je tak pěkné 😉 Máš dobrý vkuz ženo 😉 😉 😉

fykyska
8. srp 2012

@terulin listovka je volně dostupná v lékarně v ruzných formách např s vit B =o) a za různé ceny,bývá obsažena i v těhu vitamínech pro snažilky , maminky v těhu ale co tak vím tak za velké balení se platí tak 300 -400Ká če 🙂 Ale neřekla bych že je to tak špatná investice páč se pak dají zobat i v těhu a balení je tak na 3 měsíce jestli se nepletu 🙂

maximka33
8. srp 2012

@terulin kyselina listová je normálně v lékárně a je to i levné, myslím 35 kč. já si ji kupuji samostatně, bez dalších vitamínů, někdy vezmu forte, ta je silnější. a beru to furt. a celý první trimestr to ještě budu brát. to je ten nejdůležitější prášek.

turcice
8. srp 2012

@fykyska tak až tě zase andílek navštíví tak ho za mě opusinkuj 😉 😉 😉

terulin
8. srp 2012

@fykyska A na Viktorovi se hezky schodujete. My se doma o jména přeme jako divý... Takže asi budeme dáva čísla 😉

terulin
8. srp 2012

@maximka33 @fykyska Děkuji, děkuji... Doktor mi řekl, že to zbytečný (když jsem se ptala, jestli to mám brát, když jsem byla těhu)... Takže jsem ráda, že ho k tomu nebudu potřebovat.

axonka
8. srp 2012

@terulin listovku urcite jez, doporucuji to doktori pro zdravy vyvoj miminka a je vhodna i pro uhnizdeni vajicka v deloze 😀 . Po zakroku jsem se dr.ptala co mam jist, aby se deloha dostala co nejrychleji do kupy a rikal, ze staci listovka, na wobenzymy a podobne dolpnky se mam vykaslat 😉

terulin
8. srp 2012

@axonka Tak to se stavím cestou z práce do práce v lékárně. A nevíte jestli to mám cpát i manželovi?

fykyska
8. srp 2012

@turcice KUS 😀 😀 NO KUS KOZENY MÉÉÉ MÉÉÉ 😀 No to pomuckuju to se neboj 😉 Děkuju za pochvalu jmen 😉 Já nevím proč ale vždy jsem si přála holčičku asi mi přišlo přirozenější že na mě z plíny vybafne pindulína 😀 než pinďa, ale po druhém těhu se ve mě něco zlomilo a prásk ho chtěla bych kluka - samozřejmě se nechci rouhat jakože CHTĚLA BYCH, ale určitě víte jak to myslím... Mě ti takhle navštivil andílek ale nevím jestli byl můj nebo ne, už je to déle tak měsíc - ve snu se mi narodila krásná holčička a ja jí říkala Rozárka 😅 Úplně jsem se do toho jména zamilovala.
@terulin Jinak Viktorek je podle mého senzační muž se jmenuje Vodička Takže Viktor Vodičků - Veronika Vodičková se uvééčkujem a prý se říká že dítě jež má ve jmeně začateční pismena stejná - bývá přešťastné 🙂

A když jsme u toho jména - já se musím pochlubit holky - 30.4.2013 máme termín svatby tak doufám že už toho skřítka budu mít v bříšku 😅 😅 😅

@terulin 🙂 těch 300 -400 sem myslela za mateřské vitamínky...Listovka je lacináá 🙂

fykyska
8. srp 2012

@terulin jinak já to teda tomu svojemu nedala 🙂 myslím že čeho je moc toho je moc nevím jak by na to to jeho tělo reagovalo - ale to je z mé strany - někteří pánové papají... A k té listovce píše se říká se že je to jeden z nejduležitějších vit. který by měla žena mít ale podle mého názoru není nic proti ničemu když ho žena nebere, nechce brát nebo ho začne brát třeba až v obd. těhu ... Protože co tak vím ta naše starší generace maminek kolem 50 jako mám já tak ty nezobaly zhola nic a jací jsme ... 😅 🙂 ale to je jen věc názoru 🙂 já osobně jí taky teďka zobu

turcice
8. srp 2012

@fykyska jéé tak to moo gratuluji k té svatbě 🙂 🙂 🙂 🙂 A jinak Viktor Vodička..si představ...jak jezdím hlídat tak ten tatínek toho malého Filípka je Vodička a má z prvého manželství Viktora Vodičku 🙂 🙂 🙂

terulin
8. srp 2012

@fykyska Jako já budu klidně platit zlatem, když pak bude zdravej mimoid...

Svatba je super. Strašně gratuluju!!!! Moje byla tak žůžo, že jsem začala pro kamarádky vyrábět svatební dekorace, abych si občas oprášila svatební náladu 😀

Viktor Vodičků je fakt dobrý. My bojujeme mezi manželovou Eliškou, Anežkou a Tomášem a mojí Matyldou, Rebekou a Filipem. Já chtěla holku. drahý kluka a teď bychom brali cokoliv, jenom aby to bylo spokojený a zdraví...

fykyska
8. srp 2012

@turcice tééda to je náhoda, no ale tady je aspoň vidět že to nejní tak blbej nápad ten náš Vikoušek ńu ňu ňu 😀 😀

@terulin MIMOID HIHIHI 😀 tak teď sem lehla ale rozumím, království za to abychom ho vyprdli zdravé nalepili na kozu a tradááá si na světě maličký 😎 svatební dekor to musíš být šikouná - je to krásný když se lidi berou táák krásný 🙂 mě se libí takovej ten styl života co vedly naše babičky teda ne že bych byla přehnaně staromodní ale víte jak to myslím néé ? tedy myslímto v tom směru že se zamiluješ do muže a vemeš si ho a žadný rozvody hádky o majetky děti apod. - prostě úcta a uznání a respektování jeden druhého a né ty všechny nevěry a svinstva co se dneska dějou - zažila jsem u našich škoda slov 😔 ovšem vím že ne vždy je to možné a vychází to dle našich představ

DĚKUJU HOLKYY - no když to všechno klapne tak to bude v přírodním stylu jsme oba takoví přírodňáci a shodli jsme se na tom že mnohem příjemnější pro nás bude malý obřad a pak louka, prase samozřejmě napáíchnuté nad ohněm 😀 volné šatičky veselé barvičky všude kytičky a na hlavě věneček jůůů jůůů semínko v bříšku no jestli to vyjde tak se snad picnu 😀 😀

fykyska
8. srp 2012

@terulin JO A MATYLDA 😉 😉 😉 😉 😉 A FILIP 😉 😉 😉

maximka33
8. srp 2012

@fykyska gratuluji ke svatbě, bylo i žádání o ruku?

fykyska
8. srp 2012

@maximka33 Děkuji - Prý se chystá 😀 U nás je to jak u chocholoušků 😀 od zadu ku předu 😀 termín máme plán taky skoro pozvánky ale na kopýtku se ten předsvatební prstýnek ještě neblejská 😀

maximka33
8. srp 2012

@fykyska to nevadí. já taky prstýnek nedostala, hlavně že snubák jo 😉 a holčička veronika bude po tobě jo?

terulin
8. srp 2012

@fykyska Tak to až bude, tak chci vyprávění... Všechno okolo svatby mě děsně bavilo, ikdyž u nás to bylo celý divoký. Milému se do svatby moc nechtělo, ale když bylo po všem, tak řikal, že kdyby věděl jak je to super, tak se žení každý týden.

Já jsem taky fanda babičkovskejch manželství (tady naši ho mají asi ještě lepší než prarodiče). Chtěla jsem všechno pěkně popořádku. A neměnila bych ani píď, jen jsme na všechno mohli vlítnout dřív a už jsme mohli mít spoustu dětí 😀

fykyska
8. srp 2012

@maximka33 Také myslím že to nevadí, jen patří to k tomu a já jsem treperenda netoužím po něčem drahým a přehnaným ale hrozně by se mi libílo kdyby si mě před tou svatbou zasnoubil 😅 Vidíš holčička veronika mě nenapadla - v tom posledním komentáři jsem Veronikou myslela Mě jakože já budu mít V-V a kdyby byl Viktorek 🙂
@terulin Ráda povyprávím, už te´d je to veselé , aspoň máme veselo na fóru co holky 😅 Babičkovská maželství jsou krásná prostě v tom je pak ta pravá láska ne žádná chemie která se točí jen okolo dobrého sexu který pak jednoho z nich přestane bavit a skončí u milence/ky 🙄 Také si myslím že všechno popořádku je príma - teda jen s tou svatbou se nám to nějak motá nejdřív termín a pak ty zasnuby 😀 😀 ale to je malá kosmetická vada 😀 To co řekl tvůj muž je miléé ono jak tak čtu tak těm chlapům spouta věcí přijde nejdřív děsne zvlaštní imaginární 😕 😀

lenickan
8. srp 2012

ahoj holky hlásím se po kontrole u Dr., vše je v pořádku, srdíčko krásně bije i jsem jej slyšela v reproduktoru. Odpovídáme 7+2 a mám těhu průkazku. Tak snad bude vše OK i dále!!!
Všem držím palce at se brzy zadaří....

fykyska
8. srp 2012

@lenickan TO JE MOC DOBŘE - A TO BYLO NERVÍKU CO MINULÝ TÝDEN - JE DOBŘE ŽE JE DOBŘE 😵

terulin
8. srp 2012

@fykyska To já nemyslela, že musí být zásnuby (u nás byli jen proto, že jsem svému milému řekla, že je hov.. romantik a že mě už asi rok nevzal na pořádný rande a to vědět tak si ho k sobě nestěhuju... tak udělal zásnubní rande, aby mi dokázal, že nemám pravdu). Já jsem si plánovala vdaná a těhotná v klasickém pořadí 😉 😀

@lenickan Tak to gratuluju a držím palce!

maximka33
8. srp 2012

@lenickan gratulace!!!! tak půjdeš do horní tabulky ne, jsem moc ráda.

fykyska
8. srp 2012

@terulin
😀 😀 to vědět tak si ho k sobě nestehuju 😀 😀 Víš, hlavně že jsme spokojené JAKŽ TAKŽ 😅 jsme je dobře uhnali... Chlap je chlapem dycky jen když chce dokazovat okolí že na to má 😀

turcice
8. srp 2012

ahojky holky tak když jsme u těch svateb tak posílám jednu naší svatební.. 😉

turcice
8. srp 2012

a také jedna z filmu krok za krokem 😀 😀 😀 😀 😀

kolino
8. srp 2012

@turcice krásná nevěsta!!!! moc vám to všem slušelo 🙂

terulin
8. srp 2012

@turcice No to si děláš srandu Karen Lambertová 😀 😀 😀 😀 To je jako všechno vaše?! Nebo jste se fotili s místní ZŠ?