Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
2. čer 2010

Tam mluví ten dr ,Malý ke kterému jsem jáá objednána to je ta klinika 😀

kasperli
2. čer 2010

natulll to je supééééér 😀

kasperli
2. čer 2010

já jsem jak to říct, pořád myslím an ty výsledky, co nám řeknou...s čím příjdou...co nás potom bude čekat... Ale jistě je to krok kuupředu zjistit co a jak

kasperli
2. čer 2010

no ještě kdyby hned byl ten druhý dííl ou jééé

natulaaa
2. čer 2010

Kasper fakt díky,žes mi to řekla,i manža seděl jak přibitý a kukal 😕 😕 ,jéj já se těším jak malé děcko,
Kasper,myslíš,že to bude i na netu,že bych to mohla stáhnout a pustit mamce? 😉

gambrinuska
2. čer 2010

natu mělo by to tak jít 😅 ale uvidíme jak všechno bude 😔 jestli vyburcujou moje vaječníky k nějaké akci 🙄 a hlavně ta mrcha toulavá 😠
štve mě že jsem to neviděla, trčim v práci 😝 🙄

natulaaa
2. čer 2010

Zkusím to taky,třeba to najdu a pak ti to tu hodím 😉

kasperli
2. čer 2010

určitě to bude na netu!! jdu ti to pohledat 😉

gambrinuska
2. čer 2010

nezapomente na mě 😉

kasperli
2. čer 2010

I. díl zde:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210382546...

druhý díl bude k mání po jeho vysílání

natulaaa
2. čer 2010

Kasperli si zlatááá 😵 😵

natulaaa
2. čer 2010

Gam kukej 😵 😵 😵 😵

kasperli
2. čer 2010

Jsem ráda, že jsem trošku nápomocná

ad k tomu mému klubu o kreslení...moje vize je taková...

Kapkami rosy si nechávám osvěžit své nožky, sedím si na pařezu...a v dálce zurčí potůček. Na klíně mám papír a snažím se zachytit ty líbivé zvuky...

Podpořme se, dodejme si inspiraci a ještě si u toho mile můžeme poklábosit, navzájem si ukázat svou tvorbu.

Právě jsem otevřela tento projekt: Jsem inspirována jiným klubem, kde se povídají pohádky a podle toho se výtvarničí...

Napadlo mne, ale jestli by jste neměly zájem to zkusit?

Moje představa by byla, kdybychom vždycky jedna, hezky postupně, né všechny najednou řekla jakékoliv slovo např. láska, naděje, domov, štěstí, květina apod. (prostě opravdu co Vás napadne) daly bychom si nějaký čas (klidně i delší, aby nebyl pocit, že se na někoho tlačí, či vyvíjí čas, např. 14 dní, měsíc... - to bychom se ddohodly) a potom si navzájem ukázaly své výtvory, co kdo pod tím pojmem cítil, namaloval, jak to vyjářil... nemusí se jen malovat, ať to každý vyjádří dle svého cítění.

Myslím si, že to bude krásné ukazovat si různé úhly pohledu, každý máme jinou techniku, své sebevyjadřování. Co vy na to?

kasperli
2. čer 2010

zde jsme malovaly na téma vlčí máky: http://sandra-living.blogspot.com/2010/05/vytva...
zde je téma měsíce května a to kapka vody: http://sandra-living.blogspot.com/2010/05/vytva...

na měsíc červen je vyhlášeno téma: když den se s nocí setká

kasperli
2. čer 2010
kasperli
2. čer 2010

KOho vize mémo klubu oslovila, nechť se přidá, a ty které to neoslovilo, tak to prosím přeskočte 😅 ..jako kdyby tady nic nebylo 😀

julie123
2. čer 2010

Ahoj, mohla bych se mezi vas holky pridat? 🙂 V patek jsem samovolne potratila, je mi stale strasne smutno 😢 ale je to uz lepsi 🙂
Byli jsme na uplnem zacatku, na konci 5tt, podle MS, ale ovulace byla asi hodne brzy, protoze uz 28DC jsem mela hodne silnou carku...
Neumim si ani predstavit co to musi byt prijit o miminko v pozdejsim stadiu tehu, popr. pri/po porodu 😢
Vsem preju brzke // 😵

kasperli
2. čer 2010

@julie123 Ahojky Júlinko, vítej a hladím ti virtuálně vlásky a objímám. Je to moc těžké 😢

julie123
2. čer 2010

jeee Kasperli dekuju 😵

kasperli
2. čer 2010

@julie123 Júlinko, já jsem před 14 dny také potratila, přišla jsem o miminko v 10tt. Byla to středa...tak proto si to tak pamatuji...a dneska právě je středa...

Júlinko, holky jsou tady moc fajn, tak vítej a klidně se vypiš, chápeme to tady a holky jsou tady úžasný. Jsem tady nováček jako ty.

natulaaa
2. čer 2010

Kasperli já se rádá kuknu na ty tvé stránky,ale prosímtě nechtěj po mě nějakou tvorbu na určité téma,já jsem totáááááální antitalent,nenakreslím fakt nic,co se týče takovéto tvorby,tak já fakt nééé,já pokecám a tak,ale nechtěj po mě nějaké vytváření 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .Kdybys mě znala osobně,tak víš,s jakým antitalentem máš tu čest 😀 😀 😀
Juli vítej ,máš to čerstvé,tak je jasné,že je ti ještě smutno,ale přebolí to,čas to vyřeší a pokoušeli jste se o mimi dlouho,nebo v tomhle nemáte problém? 😉

julie123
2. čer 2010

Dekuju 😵

Nemam si prave vubec s kym o tom promluvit, jen s manzelem 🙂 Lidi co vedeli o tehu reagovali na potrat vetsinou velmi chladne, skoro nic nerekli, nebo jen ze se brzy zas podari apod., asi je to nejaky tabu tema ci co 😅

Moc me mrzi ze jsi potratila ☹ 10tt to je uz moc 😢

kasperli
2. čer 2010

natulii mě napadlo, že třeba by výtvarničení se někomu mohlo líbit a třeba by mu pomohlo...ale je to samozřejmě dobrovolné.

Júlinko, chápu Tě ono ty reakce teda aspoň pro mne byli velmi bolestné....ono asi na tak bolavou dušinku říct to, co je vhodné, najít té sprvné slova je asi moc těžkéé...a ono je člověk přecitlivělý, já jsem teda extrémně, tak chápu tvé slovíčka

natulaaa
2. čer 2010

Kasper né v poho ,však jasnéé,mi se to líbí a sere mě,že jsem v tomhle oboru taková trubka,ale co pak za to mužu? 😵 😵 😵
Juli a tys byla na revizi,nebo to odešlo samo? Já potratila v 8 týdnu a ted vyřizujeme umělé oplodnění,tak ti popravdě řeknu,že teprve ted,když doufám v to umělé,se mi udělalo lip od doby potratu a já potratila v pulce října 😔

mircisek
2. čer 2010

Kasperli, teeeeda, Tebe bych potřebovala doma. My mám zrekonstruovaný domeček, už částečně zařízený, ale chybí tomu takové to teplo domova. Já jsem na to tele, obdivuju takový ty lidičky, co tam klepnou obrázek, tam cosi postaví a ono to vypadá dobře. ☹ Toho se mi nějak nedostává. A že já bych se nějak realizovala, to nehrozí. Malýmu budou dva roky a tak se děsím takových těch výtvarek apod. Jsem na tom asi jako Nat.
Julinko vítej. 5tt - tak jediná výhoda je, že se tělíčko rychle vzpamatuje. A bez revize. Aspoň tak, i když to nebolí o nic míň.

kasperli
2. čer 2010

Holky děkuji za pochvalu ikdyž si myslím, že to není zase taková bomba...

mikkisek
2. čer 2010

Ahoj holky,
tak to počasí je opravdu naprd......dnes mírně blbá nálada - byla jsem na kontrole u Dr. s Ondráškem. Dopadlo to dobře, máme po angíně, ale do čekárny přišla mamina s úplně čerstvoučkým miminkem. Má stejně starou holčičku jako je Onďula - byli jsme spolu na vítání občánků - a teď už má druhé mimi. Ach jo, celý den mám slzy v očích...ale vím, že musím jít dál. Jen to na mne dneska padlo.

Kasperli - máš opravdu nádherné stránky a ještě hezčí výtvory. Já se také snažím tvořit, u mne je brzda má nerozhodnost, ale je to taková relaxace. Pletu košíky z pedigu, trochu drátkování, decoupage. Na kreslení si netroufnu, ty Vaše výtvory jsou fakt krásné - klidně bych si je zarámovala jako obrazy!

Juli - vítej (bohužel). Máš opravdu velkou šanci, že se brzo zadaří, když jsi byla bez revize - pročti pár stránek zpátky a jsou tu dvě holčiny, co po SP jsou těhu - myslím, že to ti dodá naději, které není nikdy dost. A co se týče reakce lidí - nic si z toho nedělej, buď jsou takový necitové nebo se bojí něco říct, nevědí....tady tě rády vyslechneme, poradíme když budeme vědět a tak. Drž se, bude líp.

fram
2. čer 2010

ahoj holky,
mpetula,gratulka ke kontrole,
julie,vítej v našem smutném tématu, vím,že je to ještě hodně bolavý,ale neboj bude líp
mirci, já jsem taky úplný tele, co se týká výtvarna a podobného tvoření a kluk, chudák, to zdědil po mě 😀

fram
2. čer 2010

mikkisek, taky mě bolí, když potkávám miminka a maminky s bříškama. Hrozně závidím. ☹

herbie
2. čer 2010

ahoj holky kasperili moc krasny libi se mi stranky co jsi sem dala jsi sikovna 🙂 mame dneska malinko chladneji ale slunicko na obloze je vitam julie123 je nas tu cim dal vic to je dobre.....a je mi lito co se vam stalo ☹ verim ze se nam vsem brzy zadari 😅