Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

froka
17. srp 2012

@fykyska Tak jestli už máš sucho, tak to je po ovu. Kdyby se teprve chystala, tak to by bylo ještě hlenu. 🙂

eva518
17. srp 2012

@leeena_4 Jak se cítím? Ta dovča v horách mě krásně dobila, i když fyzicky jsem se spíš vyždímala 🙂 Ale asi jsem to potřebovala. Jen mě včera večer dost zamrzela sms od mojí těhotné kamarádky, která mi napsala takovou neempatickou sms, že naše společná kámoška je těhu - já to vím, páč mi psala po fcb - má termín jen o pár dní dřív, než jsem měla teďka já... Ony dvě čekaly s odstupem 14 dní své první a teď zase stejně druhé. Vím, že to nemyslela zle, ale to, jak to napsala, mě mrzelo, protože ona si evidentně neumí představit, jaké to pro mě je.. Ale jinak dobré.
Do práce se mi nechce a to vůbec, budu si muset zahrát sociální hru a na všechny se usmívat. A snažení, pokud jsme teď nepřestřelili 😕 tak necháme po této MS. Snad nebude vadit, že přítel namísto 3 měsíců jí listovku jen měsíc..

ladydi
17. srp 2012

@fykyska tak pokud jsi folíky na UTZ měla, tak to neřeš, to už fakt budeš po. Užívejte secíku co 3 dny a máš to 😉 a ono to dopadne 😉

@eva518 to je právě to, furt se bojím i se těšit abych pak nebyla zklamaná, ale to víš že bych hodně byla. Člověk sice cítí jak si kopká a tak, ale prostě je to úplně jiné než u prvního, kde člověka ani nenapadlo se strachovat. Jako myslím si, že všechno bude v pořádku, že to bude ok, ale boím se si to přiznat..

@leeena_4 no jsem ráda, že nejsem sama 😀 no ty už to máš fakt za pár 😀

ladydi
17. srp 2012

@fykyska no tak moje mamka to prostě ani netuší jak moc mi leze na mozek. Vůbec si to neuvědomuje. Jinak je fakt, že s těma vycházkama co mám, se těžko něco zařizuje a shání.

antymania666
17. srp 2012

ahoj holky tak jsem byla ve stredu u apolinare na vycisteni a kupodivu se mi po tom dost psychicky ulevilo. jen to cekani bylo hrozny, prijem od jedenacti a na sal ve tri,ale nasteti vecer domu..a byly tam super zensky na pokoji,,,nejste nahodou tady holky???

fykyska
17. srp 2012

@froka děkuju no já sem to neznalá v těhlech vodách proto jsem chtěla na zkoušku - to je snad jediná věc z čuracích věci co jsem ještě nepočurala- ovu test 😀 😀 teda teď už jo ....No heleď po důkladném ohmatání svého já sem došla ke stavu čípek trčí do pochvy je měkký bez hlenu jen standartní sekret ale ne hlen a je pootevřený 🙂 rozhodně to není bílek ten byl v pondělí ne nějak extra ale při sahnutí na pochvu byl bílek - a vlhko 😀 ja se picnu

turcice
17. srp 2012

jéé holky tady se to rozjelo 😉 😉 😉
@fykyska Veru..já tohle kolo sice budu měřit a dělat ovu testíky a orientovat se podle té kalkulačky ale stejně bych to chtěla jistit sexíkem alepson 3krát týdně..mě totiž přijde že to tělo je kolikrát nevyspitatelné a klidně může být ovulka hned po ms...Mě už taky hrabe....mebojjjj...já zase tady řeším kdy se mám objednat k Dr.kdyby to klaplo ted tento měsíc a chtěla bych stihnout být u Dr.do konce září kvůli tomu pracáku..ale Dr.je tam na objednání jen pátek a a pondělky a ůterky já zase nemůžu a ted poslední pátek v září je zase svátek takže bych se musela objednat na pátek 21.9 a to zase nevím zda by při eventuelním těhu...to by bylo asi 4-5tt by bylo už něco vidět na ultrazvuku 😒 No jak říkám hrabe mi 😀 😀 😀

leeena_4
17. srp 2012

@ladydi Asi se ti to nebude líbit, ale ona jiná nebude a čím dřív se smíříš s tím jaká je a odpustíš jí to (protože cítím, že se na ní za to hrozně zlobíš), tím lepší budete mít vztah. Asi i vnitřeně čekáš, že ona něco udělá pro tebe a změní se, protože máš pocit, že ty dáváš mnohem víc,než ona. Ona se nezmění, ale když jí odpoustíš, nebude tě to tolik rozčilovat, přestane ti to vadit. Mě v tomhle pomohla hrozně kineziologie a dost mi to vyčistilo vztahy s našima. Odpustila jsem jim věci o kterých jsem si ani neuvědomovala, že jim zazlívám, ale byli pravým důvodem nepochopení a hádek. Jinak i moje mamka mi volá 3x denně a do všeho strká nos, ale už jí to nezazlívám, mám ji ráda, vyslechnu si její názor a když je jiný než můj, nekomentuju to a udělám si to po svém a je klid.

leeena_4
17. srp 2012

@ladydi No nějak podezřele mi někdo ukrádá dny, na počítadlo už radši nekoukám 🙂.

froka
17. srp 2012

@antymania666 Ahojky, jsem ráda, že už to máš za sebou a je ti líp. 🙂 S tím čekáním je to opravdu těžké, já jsem přišla na osm a na sál mě vzali až po 14hod, prostě jsem nebyla akutní ☹ No a věř, že těď už bude jen líp. Dostala jsi nějaké extra rady, myslím kdy se můžete začít snažit atd.?

turcice
17. srp 2012

@eva518 Ahoj Evi..tak to tedy budu držet palce 😉 😉 😉 a hned písni jak dopadl testík..tu dovču ti fakt závidím..taky bych někam vyrazila 😉 Jinak mě další ms neminula...už jsem dnes 3DC takže mě čeká další kolo 😉

fykyska
17. srp 2012

@antymania666 JSME 😉 Tak to je dobře že jsi celá a zdravá teď už bude jen lépe a lépe - U Apolináře jsou fajn jak kdy jak kde 🙂 hlavně že jsi dobře dopadla - jak se citíš teďka ? 🙂

turcice
17. srp 2012

@antymania666 ahojky .tak to je dobře že už to máš za sebou a ted vhůru do dalšího kola..čekání na první ms 🙂 🙂 🙂

froka
17. srp 2012

@fykyska Tak to máš ještě plodné dny (ale už možná po ovu), přesně jako říká kalendář, takže ještě hupky dupky pár poloh 😀 a pak už by se měl čípek na aspoň 9 měsíců zavřít 🙂

antymania666
17. srp 2012

@froka n rekli az po treti ms

leeena_4
17. srp 2012

@eva518 Tyhle zprávy vždycky bodnou do srdce, zvlášť, když je to s podobným termínem, jaký jsi měla. nedá se tomu smutku zabránit a jsou to chvíle, kdy se zkrátka na chvíli smutek vrátí, ale jen na chvíli 😉.
Fyzické zničení se je super, vyplaví se nedorfiny, nabiješ se energií a ještě děláš něco pro své tělo 🙂.
Já si na návrat do práce koupila nový krásný drahý, ručně dělaný hrneček a sadu čajů, abych si toněčím zpříjemnila a rozsvítila 🙂. První den bude nejhorší, ale myslím, že ne tak hrozný, jak se bojíš.
A s tou listovkou u partnera bych si opravdu nelámala hlavu. Ještě jsem o tom nikdy neslyšela, že by ji chlap měl brát 3 měsíce před otěhotněním. Vždycky jsem slyšela jen o ženských a kolik žen otěhotnělo neplánovaně a mají krásné zdravé děti 😉. Věř přírodě, ví co dělá 😉.

turcice
17. srp 2012

@froka Kačenko já pořád nechápu jak mám nahmatat ten čípek 😀 😀 😀 😀 ted při ms by měla být jaký???Když mě přijde že to uvnitř je měký všechno 😀 😀 😀 😀 A co jinak u tebe..co ovu testíky???Myslíš že fakt už ovulka byla????

fykyska
17. srp 2012

@turcice 😀 Tak už si jako jááá prdláááá 😀 😉 nevím u tebe v tom září - třeba by byl vidět gestační váček kolem 5 tt ale spíše až na začátku 6 tt já dycky říkam že tak do 7 tt má miminko čas být schované v peřinkách - a na začátku je vidět aspoň silíci endometrium to býva dobré znamení ja měla ve 4 tt asi 13 mm 🙂 Snad ti to dopadne s tím pracákem to mi pak musíš napsat podrobnosti jak si to vyřešila - protože na to jsem sama tůze zvědavá ...Já teda doufámže ta potvora nepřijde protože kraličí sezona byla od MS až na 3 dny bez přestávky 😀 😀 TO PROSTĚ MUSÍ VYJÍT 😕 😅 😀

terulin
17. srp 2012

@antymania666 Ahoj, to je dobře, že jsi to přestála, teď to bude den ode dne lepší...

turcice
17. srp 2012

@fykyska no tak fakt nevím kdy tam zajít k té Dr...a kdyby viděla jen gestační váček tak to mi hned neschopenku těžko vystaví..mě jde o to aby to bylo do konce září ikdyž vůbec nevím zda to je vůbec pravda s tím vyplácením...Jinak já když koukala do kalendáře tak zrovna kdybychom jako měly největší šanc otěhotnět jsem oba v práci..já tedy hládní a akorád se doma vystřídáme páč jde manžel na noční..tak jedině něco stihnout v té půlhodině kdy budeme společně doma 😀 😀 😀 😀 No uvidíme..ale už se na to psychicky připravuju

fykyska
17. srp 2012

@froka NO dupu jako králik 😀 😀 😀 HUPKY DUPKY LALALA 😀 😀 😀 jedin co mě mrzí je ten hlen čípek odpovída na ovu a hlen nikde byl a te´d není a má být sem asi bezhlenovitá 😀 @turcice miláčku stč si tam prst 😀 až to nebudeš mít 😀 a až ucitíš takový tupý tlak a jakože pecičku na konci pochvy to je čípek po porodu býva mirně otevřený a i když je měkký měl by být stále jinak měkký než okolí pochvy - a někdy býva posazeny dál v pochve proto je dobré si dřepnout a nebo sednout na wc jako při čůrání 😉 a dat si nohy na prkýnko a hledat a hledat a hledat

ladydi
17. srp 2012

@leeena_4 no asi to nedokážu, prostě mě to zlobí. Je to hodně o tom, že jsem nejmaldší, protože mojim sestrám se prostě do ničeho tolik nemotá jako mě. A já jsem šílenej paličák po tatínkovi 😅

@antymania666 jsem asi jediná co tě tu ještě nepřivítala, je mi líto co se stalo, ale neboj, bude opravdu lépe a lépe. Nikdy to sice nevymažeš úplně, ale bude dobře, neboj a tady s holkama Ti to uteče a budeš zase těhu, ale tentokráte s dobrým koncem 😉

@eva518 no to jsou kámošky teda, njn kdo si neprošel touto ztrátou, neumí si to ani v nejmenším představit a vcítit se do Tvé kůže.

turcice
17. srp 2012

@fykyska 😀 😀 😀 no já to už skoušela i před ms..ale fakt mi to tam přijde všechno asi stejné..něco jsem nahmatala bříškem prostředníčku jako spíše na zadní stěně pochvy..to bude ono???? 😀 😀 😀 😀 No fáákt jsem z toho mimo 😀 😀

ladydi
17. srp 2012

@turcice no při MS je čípek pootevřený a měkký a krásně si dosáhneš, na netu najdeš kde v jaké fázy má být 😉 on měkne a tvrdne a klesá a stoupá a malinko se otvírá a zavírá zase

turcice
17. srp 2012

@ladydi jj teoreticky tak nějak vím že měkne tvrdne a vystupuje a stahuje se..ale prakticky si vůbec jistá nejsem 😒

fykyska
17. srp 2012

@turcice no s tou neschopenkou nevím nevím jak bude ochotná lékařka ( lekař) někdo jí vystaví na požádaní z předchozí zkušenosti někdo se cuká někdo vůbec dokud nemá nějaký pádný důvod - uvidíš . mě ji mudr vystavil hned automaticky jakmile sem byla těhu ještě mi teda dal na výběr jestli ji chci tak sem řekla co mi doporučí a už sem jí měla vypsanout .... Jinak ta půlhodinka jak píšeš 😀 😀 noooo zavaní to nějakou zvrhlostí - musíš bez rozmyslu heleď stahnou kalhotky rozepnout poklopec a nedát mu šanci na utěk 😀 😀 😀 😀

fykyska
17. srp 2012

@turcice JOOO uplně vzadu v pochvě taková čepička pecička s ďolíčkem - 😉 ale někdy je těžký ho najít i já mám občas pocit že se ztratil

fykyska
17. srp 2012

@turcice http://www.rodina.cz/clanek3775.htm tady je to moc hezky znázorněné 😵

terulin
17. srp 2012

@turcice Nic si z toho nedělej, já ho taky nemůžu najít...
@fykyska Prosim, prosim, neposlala bys mi do zpráv to s tím hlenem? jednou jsi to tady hrozně hezky popisovala, ale nemůžu to najít. Oproti Vám jsem holka prd-průzkumník. Tak abych nebyla takovej nevzdělanec 😀