• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
autor
ahoj holky vitam vás jdu si napsat na papir detaily a hned vas tam připisu
8. dub 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti už jsem si tvuj příběh přečetla v albíku :pensive: ,
ahojl holky můžu se přidat k vám? narazila jsem na vás náhodou a máte tu jen 11 str tak jsem usoudila, že tu nejste dlouho :slight_smile: JInak já prodělala samovolný potrat 28. února v 6 tt, revize nebyla nutná. Nechala jsem přejít jednu mrchu a začínáme se snažením dnes jsem 11 DC a je mí 24 let
Lehe čauky,si v práci?já poobědvala,tak si dávám šlofíka a valím ven,ted jsem uklidila doma,tak ted se vrhnu na venek :unamused:
8. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madormi čauky,já vás tu dneska ani nestíhám vítat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé ahojky hoky :grinning: , tak jsem doma z kontroly, na levém vaječníku mam 2 folikuly 11 a 12 mm a na pravém jeden 9mm, zatim to vypadá nedějně, aspon něcvo roste, v neděli jdu ještě na kontrolu a uvidíme kdy bude inseminace, snad ty potvory nepřestanou růst :frowning2: :pensive: , jen manža má trochu strach aby se pak náhodou nepovedly trojčata :sweat_smile: , já jsem ale ráda že něco narostlo, čim víc tim větší šance :grinning: :sweat_smile:
dočtu vás na noční ted musim makat :frowning2: :wink:
8. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,úplně ok to nebylo.mimi pořád ze začátku nešlo vidět kvůli té cystě,jen vaginálním utz.a bylo menší o 2 týdny,než mělo.ale to prý asi tím,že jsem otěhotněla později.asi v 7 týdnu jsem začala silně krvácet bez bilesti.byla jsem 5 dní v nemocnici,všechno ok.jen mi našli hematom.ve 12 týdnu na utz vše v pořádku.v 16tt mi dělali tripl testy a ty dopadly podle doktora hrůzostrašně(jeho slova),tak mě hned na druhej den objednal na amnio.tam zjistili,že je mimi už týden mrtvé.takže na druhý den vyvolání porodu-potratu.chytla jsem od mladší dcery chřipku,léčila se čajem na chřipajznu,v lékárně mi nic nedoporučili.podle doktora na tom chřipka měla lví podíl,prej chřipka na těhu svině.no a podle patologie bylo mimi v pořádku,měla jsem špatnou placentu-špatně mimi vyživovala-prej :frowning2:
8. dub 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda,já než sem hodím přízpěvek,tak je tu 5 dalších.je to nějaký divný :sweat_smile:
8. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
natulaa, ovulku jsme měla 10DC podle ovulačních testů, uvidím, co ten mamatest, četla jsem, že ten RapiClear spoustě holkám vycházel negativní, i když byly těhu
8. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gam tak to je super a trojčata taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Marti já měla taky cystu a taky ten plod nebyl přes ní vidět,jen vaginálním UZ,před 14 dni mi ji brali laparoskopicky 12cm velká :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda s tím testem,prý je nejspolehlivější mamatest,a nějaké příznaky máš?
8. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ..................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................4DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)..................................................................................................16DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..........9DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................30DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................14DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................23 DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)............................................................................................................28DC
martasl(34let,MA 12/2009).............................................................................................................23DC
jane84(26let,SP 8/2009).................................................................................................................42DC
8. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pobolívá mě podbřišek jako před MS, ale to bývalo i dřív, pocit nafouklého břicha, úplně mi loupe v kříži, což nebývalo, mám pocit,že mám zvětšená prsa, bývám unavená, ale to může být také jarní únava, ale co je nejlepší, podařilo se mi dvakrát omdlít
8. dub 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ..................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................4DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)..................................................................................................16DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..........9DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................30DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................14DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................23 DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)............................................................................................................28DC
martasl(34let,MA 12/2009).............................................................................................................23DC
jane84(26let,SP 8/2009).................................................................................................................42DC
madormi(24let,SP2/2010)..............................................................................................................11DC
8. dub 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane - tak to jsme na to úplně stejne. teda bez toho omldíváníí :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: a teď babo raď, to čekání je nesnesitelné
8. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane - ty koukej šupajdit k doktoroj. 42 dní už je dost....
8. dub 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska ráno jsem si dělala RapiClear s citlivostí 10, v limitu negativní, teď jsem šla kolem něj (cca 4 hodiny po limitu) a je tam slabá čárka :astonished:
8. dub 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mdloby a 42dni to je nadějné na mě ty testy taky nepusobí tak brzy jako některým se ukaže na testu už 9den po ovulaci
8. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dnes dělala taky rapiclear 10....a slabej duch je. A mám asi 13 dní po ovulaci...uvidíme....
8. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda jane-tak to určitě bude //.rozhodně taky radín zajít k doktorovi,ikdyž nebude utz ještě asi nic vidět,tak aspoň na krev.pro sychr.
8. dub 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten si teda taky koupím.kolik holky stojí??já dnes dělaltaky test a negativní.ale příznaky na těhu by byly,tak nevím....a nebo sem si je vsugerovala... :frowning2:
8. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
stojí kolem 50Kč. Ale na ten RapiClear jsou dost protichůdné názory. problém je, že ty příznaky jsou z větší části stejné jako premenstruační syndrom, ale zase jsem četla, že máme být rády za ty příznaky, protože prý potvrdí proběhlou ovulaci.
8. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jane tak let k dr,na nic nečekej :wink:
Liptonku hod testík do alba,my ti ho okuknem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,já už se těším na příští měsíc,doufám,že budu mít duvod testovat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jan ale to omdlívání není uplně PMS nééé :confused: :confused: :wink: :wink:
8. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem přišla a všechnu to snad těhulí či co :slight_smile: tak abych zase brzo neodešla protože to bude diskuze těhulek :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve skutečnosti je o fous silnější......Uvidíme, uvidíme....
8. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Liptonek to už není duch,to už je čárka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,potichočku gratuluju,aby to tak zustalo a sílnilo,tak pšššššt :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A byl v limitu?
8. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
natul - až tááák? :grinning: No nezbývá nic jinýho, než se dát asi na modlení. Skoro 3 roky snažení. Nic. Pak IVF..to se sice povedlo hned napoprvé, ale vydrželo to do toho 22tt.. A teď že by to vyšlo samo a hned? Těžko uvěřitelný :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek