Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leheckova
autor
8. dub 2010

ahoj holky vitam vás jdu si napsat na papir detaily a hned vas tam připisu

natulaaa
8. dub 2010

Marti už jsem si tvuj příběh přečetla v albíku 😔 ,

madormi
8. dub 2010

ahojl holky můžu se přidat k vám? narazila jsem na vás náhodou a máte tu jen 11 str tak jsem usoudila, že tu nejste dlouho 🙂 JInak já prodělala samovolný potrat 28. února v 6 tt, revize nebyla nutná. Nechala jsem přejít jednu mrchu a začínáme se snažením dnes jsem 11 DC a je mí 24 let

natulaaa
8. dub 2010

Lehe čauky,si v práci?já poobědvala,tak si dávám šlofíka a valím ven,ted jsem uklidila doma,tak ted se vrhnu na venek 😒

natulaaa
8. dub 2010

Madormi čauky,já vás tu dneska ani nestíhám vítat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gambrinuska
8. dub 2010

Jéé ahojky hoky 😀 , tak jsem doma z kontroly, na levém vaječníku mam 2 folikuly 11 a 12 mm a na pravém jeden 9mm, zatim to vypadá nedějně, aspon něcvo roste, v neděli jdu ještě na kontrolu a uvidíme kdy bude inseminace, snad ty potvory nepřestanou růst ☹ 😔 , jen manža má trochu strach aby se pak náhodou nepovedly trojčata 😅 , já jsem ale ráda že něco narostlo, čim víc tim větší šance 😀 😅
dočtu vás na noční ted musim makat ☹ 😉

martasl
8. dub 2010

no,úplně ok to nebylo.mimi pořád ze začátku nešlo vidět kvůli té cystě,jen vaginálním utz.a bylo menší o 2 týdny,než mělo.ale to prý asi tím,že jsem otěhotněla později.asi v 7 týdnu jsem začala silně krvácet bez bilesti.byla jsem 5 dní v nemocnici,všechno ok.jen mi našli hematom.ve 12 týdnu na utz vše v pořádku.v 16tt mi dělali tripl testy a ty dopadly podle doktora hrůzostrašně(jeho slova),tak mě hned na druhej den objednal na amnio.tam zjistili,že je mimi už týden mrtvé.takže na druhý den vyvolání porodu-potratu.chytla jsem od mladší dcery chřipku,léčila se čajem na chřipajznu,v lékárně mi nic nedoporučili.podle doktora na tom chřipka měla lví podíl,prej chřipka na těhu svině.no a podle patologie bylo mimi v pořádku,měla jsem špatnou placentu-špatně mimi vyživovala-prej ☹

martasl
8. dub 2010

teda,já než sem hodím přízpěvek,tak je tu 5 dalších.je to nějaký divný 😅

jane84
8. dub 2010

natulaa, ovulku jsme měla 10DC podle ovulačních testů, uvidím, co ten mamatest, četla jsem, že ten RapiClear spoustě holkám vycházel negativní, i když byly těhu

natulaaa
8. dub 2010

Gam tak to je super a trojčata taky dobrý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Marti já měla taky cystu a taky ten plod nebyl přes ní vidět,jen vaginálním UZ,před 14 dni mi ji brali laparoskopicky 12cm velká 😵

natulaaa
8. dub 2010

To je pravda s tím testem,prý je nejspolehlivější mamatest,a nějaké příznaky máš?

leheckova
autor
8. dub 2010

leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ..................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................4DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)..................................................................................................16DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..........9DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................30DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................14DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................23 DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)............................................................................................................28DC
martasl(34let,MA 12/2009).............................................................................................................23DC
jane84(26let,SP 8/2009).................................................................................................................42DC

jane84
8. dub 2010

pobolívá mě podbřišek jako před MS, ale to bývalo i dřív, pocit nafouklého břicha, úplně mi loupe v kříži, což nebývalo, mám pocit,že mám zvětšená prsa, bývám unavená, ale to může být také jarní únava, ale co je nejlepší, podařilo se mi dvakrát omdlít

leheckova
autor
8. dub 2010

leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,Duphaston,kontryhel) ..................................6DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)............................................................................................4DC
fram(34let, MA 2/2010 listovka)..................................................................................................16DC
kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)...............................................................4DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 kys.listová,kontryhel,železo)........................................28DC
endie(23let, MA 3/2010)................................................................................................................10DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..........9DC
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)........................................................................................30DC
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová).................................................................14DC
angelina987(27let, MA)..................................................................................................................23 DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010)............................................................................................................28DC
martasl(34let,MA 12/2009).............................................................................................................23DC
jane84(26let,SP 8/2009).................................................................................................................42DC
madormi(24let,SP2/2010)..............................................................................................................11DC

liptonek
8. dub 2010

jane - tak to jsme na to úplně stejne. teda bez toho omldíváníí 🙂

jane84
8. dub 2010

😠 a teď babo raď, to čekání je nesnesitelné

liptonek
8. dub 2010

jane - ty koukej šupajdit k doktoroj. 42 dní už je dost....

jane84
8. dub 2010

dneska ráno jsem si dělala RapiClear s citlivostí 10, v limitu negativní, teď jsem šla kolem něj (cca 4 hodiny po limitu) a je tam slabá čárka 😲

leheckova
autor
8. dub 2010

no mdloby a 42dni to je nadějné na mě ty testy taky nepusobí tak brzy jako některým se ukaže na testu už 9den po ovulaci

liptonek
8. dub 2010

já si dnes dělala taky rapiclear 10....a slabej duch je. A mám asi 13 dní po ovulaci...uvidíme....

martasl
8. dub 2010

no teda jane-tak to určitě bude //.rozhodně taky radín zajít k doktorovi,ikdyž nebude utz ještě asi nic vidět,tak aspoň na krev.pro sychr.

martasl
8. dub 2010

tak ten si teda taky koupím.kolik holky stojí??já dnes dělaltaky test a negativní.ale příznaky na těhu by byly,tak nevím....a nebo sem si je vsugerovala... ☹

jane84
8. dub 2010

stojí kolem 50Kč. Ale na ten RapiClear jsou dost protichůdné názory. problém je, že ty příznaky jsou z větší části stejné jako premenstruační syndrom, ale zase jsem četla, že máme být rády za ty příznaky, protože prý potvrdí proběhlou ovulaci.

natulaaa
8. dub 2010

Jane tak let k dr,na nic nečekej 😉
Liptonku hod testík do alba,my ti ho okuknem 😵 😵 😵 ,já už se těším na příští měsíc,doufám,že budu mít duvod testovat 😀 😀 😝

natulaaa
8. dub 2010

Jan ale to omdlívání není uplně PMS nééé 😕 😕 😉 😉

madormi
8. dub 2010

tak ted jsem přišla a všechnu to snad těhulí či co 🙂 tak abych zase brzo neodešla protože to bude diskuze těhulek 🙂 🙂

liptonek
8. dub 2010

ve skutečnosti je o fous silnější......Uvidíme, uvidíme....

natulaaa
8. dub 2010

Liptonek to už není duch,to už je čárka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,potichočku gratuluju,aby to tak zustalo a sílnilo,tak pšššššt 😵

natulaaa
8. dub 2010

A byl v limitu?

liptonek
8. dub 2010

natul - až tááák? 😀 No nezbývá nic jinýho, než se dát asi na modlení. Skoro 3 roky snažení. Nic. Pak IVF..to se sice povedlo hned napoprvé, ale vydrželo to do toho 22tt.. A teď že by to vyšlo samo a hned? Těžko uvěřitelný 😅