• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
@fykyska bomba fotka teda :grinning: :grinning: :grinning: hrozně jsem se zasmála :grinning:
22. srp 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33
@ladydi

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mě těší holky - je třeba občas udělat vlnu pozitivní energie abychom se na chvilku odpojili od našich starostí všedního života :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a moje vlhkost no coment s Kačenkou perlíme :grinning:

@eva518 :wink: tech pár týdnů uteče jako voda věř tomu :wink: :wink: Já nastupovala do práce v květnu po 2 a 1/2 měc. hromada pocitů ve mě byla zklamání, nadšení pak tisíc otázek ve stylu a kdy plánuješ další abychom věděli jak s tebou počítat no na budku ale všechno se srovnalo a srovná a bude jen dobře - ta práce trošku odvádí myšlenky do jiných směrů :wink: :wink:
22. srp 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, našla jsem prima článek o ovulaci. a u mně asi přece jen bude, ten bílkovitý hlen jsem měla. akorát v tom horku se mi nic nechtělo :confounded:
22. srp 2012 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, v práci nikdo pravý důvod neschopenky neví. Neřekla jsem jim to a jsem moc ráda. Ví to jen jedna moje kolegyně a ta drží tajemství dobře. Jsou na mě kvůli tomu naštvaní - vadí jim, že jsem jim neřekla proč, ale oni by mě litovali jako jednu kolegyni a já budu radši, ať jsou na mě naštvaní než aby měli soucitné pohledy kdykoli mě potkají...
22. srp 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já si myslím, že je to každého věc, jestli řekne, s čím leží doma nebo ne. To, že budu pryč dlouho, jsem jim řakla, aby se mohli zařídit jak je potřeba a do ostatních mých soukromých věcí je jim prd..
22. srp 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mircisek úplně tě chápu s tou obavou se screeningu. mě trvalo strašně dlouho, než jsem z hlavy vymazala ten ohromný krk našeho prvního downíka a ty chvíle po tom. Teď sjem se sice hrozně bála, ale vnitřně jsem věděla, že je to v pořádku. Screening (ani ten ve 20tt) jsem si vůbec neužila, pořád jsem jen těkala pohledem z obrazovky na dr a zpátky. Ale bylo to v pořádku. Fakt to je téměř nemožé,aby se to opakovalo. Za to ten strach je naprosto pochopitlený. Drž se, všechno je v pořádku!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. srp 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 zaměstnavatel ani podle zákona nemá právo na to vědět důvod PN :wink: a jsi šikovná ženská, zvládla jsi první denv práci, jupí :slight_smile:
22. srp 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jeden článek o potratech, myslím, že moc pěkně napsaný:
http://www.mamaaja.cz/ActiveWeb/Article/1586/zdrcujici_diagnoza_potrat.html
22. srp 2012 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky...no tééda..to bylo fakt dnes děsný že se nešlo připojit..fakt normálně absták jsem měla po vás :wink: :wink: :wink: :wink: se mi stýskalo :pensive:
@fykyska Veru..já se snad někdy z tebe počůrám smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta fotka je hustá...jinak koukám že testíková mánie taky začala..pak bude pokračovat Kačenka a pak já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to je dobře :wink: :wink: Jinak my už taky hopsáme skoro každý den krom včerejška..už od6DC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ovu.testík dělám už třetí den a druhá čárka stále sílí..tak nevím jestli něco znamená nebo ne :unamused: no ale jedeme v pátek na Mácháč až do neděle 10-12DC tak tam musíme řádit :grinning: :grinning: když jsem si tak uvědomila,tak jsem minulý měsíc ten sexík tlačila až někdy od 10DC a před tím nic..já vím že je malá pravděpodobnost otěhotnět hned po ms ale co když :wink:
22. srp 2012 v 17:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Kačí..to by bylo kdyby to nebylo s takovou frekvencí :wink: :wink: :wink: :wink:
22. srp 2012 v 17:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 :slight_smile: děkuju. Bylo to zvláštní. Když si navíc připomenu fakt, že jsem se vrátila zpátky do svého bytu a budeme s milým zase jen o víkendech a přes týden třeba jen dva dny, tak doufám, že jsem si to spočítala dobře a trefíme se už tento cyklus. Jen nevím, jestli jít na PN hned, co mi to dr.potvrdí nebo čekat aspoň do 8tt. Bojím se infekcí, u nás je to jak v úlu, pořád někdo na hromadě a denně davy cizích lidí..
22. srp 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mircisek kočičko..nenervuj se..bude vše OK..uvidíš...všechny na tebe myslíme :wink: :wink: :wink: v kolik hodin tam zítra jdeš??
22. srp 2012 v 17:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. srp 2012 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Ty jsi už doma, co? Copak děláš celý den? Žehlíš věcičky nebo čteš?
22. srp 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 to načasování neovlivníš a raději se neupínej na to, že se to povede hned :wink:. Dej tomu čas, tělo nebude tak v napětí. Máš naplánované nějaké aktivity na vyplnění volného času? :wink:. Uvidíš, až se to povede, tak se rozhodneš :wink:. Když budeš víc v klidu doma, klidně si na prvních pár týdnů, nebo na první kritický trimestr vezmi PN :wink:. Zkrátka dělej, jak budeš vnitřně cítit :wink: a teď se tím netrap :wink:
22. srp 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 Akorát mají v tom článku o potratu chybu - kjako potrat se bere do 24tt, pak už je to porod.
22. srp 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 jojo, už jsem doma a vůbec se nenudím :slight_smile:. Když je energie uklízím věci, na které energie nebyla, věnuju se placatým hubám (naše boxerky), čtu, připravuju výbavičku (už mám všechno vyžehleno a připraveno) a dodělávám resty v domácnosti.
22. srp 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 Já vím, že je lepší neplánovat, ale vážně bych si to moc přála co nejdřív i kvůli podzimu. Nemůžu si dovolit nepozvat klienty třeba dva dny po sobě a klienti = bacily. Loni na podzim mi přišlo několik bezohledných nemocných lidí, dokonce i frajer, který šel přímo z očkování proti chřipce. A co já s tím udělám? Nic.. Toho se bojím, víš. Proto by bylo lepší, aby se to povedlo dřív a já byla třeba už v polovině října doma.
22. srp 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice hopsáte každ den :grinning: :grinning: :grinning: to mě taky pobavilo, TEDA ŽENSKÝ, DNES JE TO TU PERLA ZA PERLOU. Musíš nechat dozrát spermouše, sex co tři dny a máš to v kapse :wink: Jablka taky nejíš dokud neuzrajou. Ale tou frekvencí doděláváš statistiku za mě teda :grinning:
22. srp 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leeena_4 Jé, ty jsi ale šikovná. Takže už vlastně jen počkat těch 14 dní a máte doma všechno :slight_smile:
22. srp 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 A nevypadá to pomalu na konečnou? :wink: Máte ještě čas, ale poslední 2 týdny se nikdy neví.. :wink:
22. srp 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, tak to já budu muset k radovánkám využít každou možnou příležitost, páč už jsem zpátky v Olomouci a můj milý jinde.. :unamused:
22. srp 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi no já jsem původně chtěla frekvenci obden,ale cut je tak proč ne..však oni ti spermoušci dozrají :wink: i tak... :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2012 v 18:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 já ti to taky moc přeju :slight_smile:. hele já v začátku těhu přežila v práci s tím že 4 kolegové na mém patře (z toho jedna kolegyně v kanclu) měli virozu a já díky mega přísunům vitamínů nic nechytila. A dopředu to nenaplánuješ, uvidíš :wink:.
zatím nic nevypadá na porod. Až na to, že "prcek" má skoro 5 týdnů před termínem už 3 kila :grinning:. Ale jak píšeš, může to být už kdykoliv :wink:
22. srp 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 soused nezaskočí?? :grinning: jen na výpomoc, nebo kamarád
22. srp 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice @ladydi nám v CARu vždycky radili sexovat kolem IUI každý den! Zvyšuje to pravděpodobnost a pokud je dobrý spermiogram, není třeby nic dozrávat. 2x jsme se podle nich řídili a 2x to vyšlo, takže bych to taky neřešila.
22. srp 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@turcice no mě gyndr varoval, že nesmím manžela násilnit každej den, aby to stihlo dozrát
22. srp 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 tak to je dobře :grinning:
22. srp 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladydi já si myslím že každý den by to ani nevyšlo od ms k ms :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale myslím ,že když je chut tak fakt proč ne???uvidíme jak budeme hopsat dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2012 v 18:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leeena_4 To bude krásný kluk jak buk!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: 5 týdnů? Tady máš 36tt, tak jsem myslela, že za nějaký ten čas by to mohlo být :wink:
A co jsi jedla za vitamíny? Já jím už třetí plato femibionu od potratu a snažím se jíst ovoce a zeleninu, ale i když to mám ráda, tak mě to teď moc nejede..
22. srp 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek