Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
22. srp 2012

@fykyska bomba fotka teda 😀 😀 😀 hrozně jsem se zasmála 😀

fykyska
22. srp 2012

@maximka33
@ladydi

😀 😀 😀 😀 to mě těší holky - je třeba občas udělat vlnu pozitivní energie abychom se na chvilku odpojili od našich starostí všedního života 😝 No a moje vlhkost no coment s Kačenkou perlíme 😀

@eva518 😉 tech pár týdnů uteče jako voda věř tomu 😉 😉 Já nastupovala do práce v květnu po 2 a 1/2 měc. hromada pocitů ve mě byla zklamání, nadšení pak tisíc otázek ve stylu a kdy plánuješ další abychom věděli jak s tebou počítat no na budku ale všechno se srovnalo a srovná a bude jen dobře - ta práce trošku odvádí myšlenky do jiných směrů 😉 😉

maximka33
22. srp 2012

holky, našla jsem prima článek o ovulaci. a u mně asi přece jen bude, ten bílkovitý hlen jsem měla. akorát v tom horku se mi nic nechtělo 😖

eva518
22. srp 2012

No, v práci nikdo pravý důvod neschopenky neví. Neřekla jsem jim to a jsem moc ráda. Ví to jen jedna moje kolegyně a ta drží tajemství dobře. Jsou na mě kvůli tomu naštvaní - vadí jim, že jsem jim neřekla proč, ale oni by mě litovali jako jednu kolegyni a já budu radši, ať jsou na mě naštvaní než aby měli soucitné pohledy kdykoli mě potkají...

eva518
22. srp 2012

A já si myslím, že je to každého věc, jestli řekne, s čím leží doma nebo ne. To, že budu pryč dlouho, jsem jim řakla, aby se mohli zařídit jak je potřeba a do ostatních mých soukromých věcí je jim prd..

leeena_4
22. srp 2012

@mircisek úplně tě chápu s tou obavou se screeningu. mě trvalo strašně dlouho, než jsem z hlavy vymazala ten ohromný krk našeho prvního downíka a ty chvíle po tom. Teď sjem se sice hrozně bála, ale vnitřně jsem věděla, že je to v pořádku. Screening (ani ten ve 20tt) jsem si vůbec neužila, pořád jsem jen těkala pohledem z obrazovky na dr a zpátky. Ale bylo to v pořádku. Fakt to je téměř nemožé,aby se to opakovalo. Za to ten strach je naprosto pochopitlený. Drž se, všechno je v pořádku!!!!! 😵 😵 😵 😵

leeena_4
22. srp 2012

@eva518 zaměstnavatel ani podle zákona nemá právo na to vědět důvod PN 😉 a jsi šikovná ženská, zvládla jsi první denv práci, jupí 🙂

maximka33
22. srp 2012

ještě jeden článek o potratech, myslím, že moc pěkně napsaný:
http://www.mamaaja.cz/ActiveWeb/Article/1586/zd...

turcice
22. srp 2012

Ahooj holky...no tééda..to bylo fakt dnes děsný že se nešlo připojit..fakt normálně absták jsem měla po vás 😉 😉 😉 😉 se mi stýskalo 😔
@fykyska Veru..já se snad někdy z tebe počůrám smíchy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ta fotka je hustá...jinak koukám že testíková mánie taky začala..pak bude pokračovat Kačenka a pak já 😀 😀 😀 😀 ale to je dobře 😉 😉 Jinak my už taky hopsáme skoro každý den krom včerejška..už od6DC 😀 😀 😀 😀 😀 a ovu.testík dělám už třetí den a druhá čárka stále sílí..tak nevím jestli něco znamená nebo ne 😒 no ale jedeme v pátek na Mácháč až do neděle 10-12DC tak tam musíme řádit 😀 😀 když jsem si tak uvědomila,tak jsem minulý měsíc ten sexík tlačila až někdy od 10DC a před tím nic..já vím že je malá pravděpodobnost otěhotnět hned po ms ale co když 😉

turcice
22. srp 2012

@froka Kačí..to by bylo kdyby to nebylo s takovou frekvencí 😉 😉 😉 😉

eva518
22. srp 2012

@leeena_4 🙂 děkuju. Bylo to zvláštní. Když si navíc připomenu fakt, že jsem se vrátila zpátky do svého bytu a budeme s milým zase jen o víkendech a přes týden třeba jen dva dny, tak doufám, že jsem si to spočítala dobře a trefíme se už tento cyklus. Jen nevím, jestli jít na PN hned, co mi to dr.potvrdí nebo čekat aspoň do 8tt. Bojím se infekcí, u nás je to jak v úlu, pořád někdo na hromadě a denně davy cizích lidí..

turcice
22. srp 2012

@mircisek kočičko..nenervuj se..bude vše OK..uvidíš...všechny na tebe myslíme 😉 😉 😉 v kolik hodin tam zítra jdeš??

maximka33
22. srp 2012
eva518
22. srp 2012

@leeena_4 Ty jsi už doma, co? Copak děláš celý den? Žehlíš věcičky nebo čteš?

leeena_4
22. srp 2012

@eva518 to načasování neovlivníš a raději se neupínej na to, že se to povede hned 😉. Dej tomu čas, tělo nebude tak v napětí. Máš naplánované nějaké aktivity na vyplnění volného času? 😉. Uvidíš, až se to povede, tak se rozhodneš 😉. Když budeš víc v klidu doma, klidně si na prvních pár týdnů, nebo na první kritický trimestr vezmi PN 😉. Zkrátka dělej, jak budeš vnitřně cítit 😉 a teď se tím netrap 😉

eva518
22. srp 2012

@maximka33 Akorát mají v tom článku o potratu chybu - kjako potrat se bere do 24tt, pak už je to porod.

leeena_4
22. srp 2012

@eva518 jojo, už jsem doma a vůbec se nenudím 🙂. Když je energie uklízím věci, na které energie nebyla, věnuju se placatým hubám (naše boxerky), čtu, připravuju výbavičku (už mám všechno vyžehleno a připraveno) a dodělávám resty v domácnosti.

eva518
22. srp 2012

@leeena_4 Já vím, že je lepší neplánovat, ale vážně bych si to moc přála co nejdřív i kvůli podzimu. Nemůžu si dovolit nepozvat klienty třeba dva dny po sobě a klienti = bacily. Loni na podzim mi přišlo několik bezohledných nemocných lidí, dokonce i frajer, který šel přímo z očkování proti chřipce. A co já s tím udělám? Nic.. Toho se bojím, víš. Proto by bylo lepší, aby se to povedlo dřív a já byla třeba už v polovině října doma.

ladydi
22. srp 2012

@turcice hopsáte každ den 😀 😀 😀 to mě taky pobavilo, TEDA ŽENSKÝ, DNES JE TO TU PERLA ZA PERLOU. Musíš nechat dozrát spermouše, sex co tři dny a máš to v kapse 😉 Jablka taky nejíš dokud neuzrajou. Ale tou frekvencí doděláváš statistiku za mě teda 😀

eva518
22. srp 2012

@leeena_4 Jé, ty jsi ale šikovná. Takže už vlastně jen počkat těch 14 dní a máte doma všechno 🙂

eva518
22. srp 2012

@leeena_4 A nevypadá to pomalu na konečnou? 😉 Máte ještě čas, ale poslední 2 týdny se nikdy neví.. 😉

eva518
22. srp 2012

Jo holky, tak to já budu muset k radovánkám využít každou možnou příležitost, páč už jsem zpátky v Olomouci a můj milý jinde.. 😒

turcice
22. srp 2012

@ladydi no já jsem původně chtěla frekvenci obden,ale cut je tak proč ne..však oni ti spermoušci dozrají 😉 i tak... 😀 😀 😀

leeena_4
22. srp 2012

@eva518 já ti to taky moc přeju 🙂. hele já v začátku těhu přežila v práci s tím že 4 kolegové na mém patře (z toho jedna kolegyně v kanclu) měli virozu a já díky mega přísunům vitamínů nic nechytila. A dopředu to nenaplánuješ, uvidíš 😉.
zatím nic nevypadá na porod. Až na to, že "prcek" má skoro 5 týdnů před termínem už 3 kila 😀. Ale jak píšeš, může to být už kdykoliv 😉

ladydi
22. srp 2012

@eva518 soused nezaskočí?? 😀 jen na výpomoc, nebo kamarád

leeena_4
22. srp 2012

@turcice @ladydi nám v CARu vždycky radili sexovat kolem IUI každý den! Zvyšuje to pravděpodobnost a pokud je dobrý spermiogram, není třeby nic dozrávat. 2x jsme se podle nich řídili a 2x to vyšlo, takže bych to taky neřešila.

ladydi
22. srp 2012

@turcice no mě gyndr varoval, že nesmím manžela násilnit každej den, aby to stihlo dozrát

ladydi
22. srp 2012

@leeena_4 tak to je dobře 😀

turcice
22. srp 2012

@ladydi já si myslím že každý den by to ani nevyšlo od ms k ms 😀 😀 😀 😀 😀 ale myslím ,že když je chut tak fakt proč ne???uvidíme jak budeme hopsat dál 😀 😀 😀 😀

eva518
22. srp 2012

@leeena_4 To bude krásný kluk jak buk!! 😀 😵 😵 5 týdnů? Tady máš 36tt, tak jsem myslela, že za nějaký ten čas by to mohlo být 😉
A co jsi jedla za vitamíny? Já jím už třetí plato femibionu od potratu a snažím se jíst ovoce a zeleninu, ale i když to mám ráda, tak mě to teď moc nejede..