• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

4. května 2017 
mircisek: ahoj o mimi jsem nepřišla, jednu princeznu doma máme po dvouletém úsilí. Těď bychom rádi druhé snad to nebude taková doba :unamused: a jak si to tady tak čtu tak mám strach z věcí z kterých jsem předtím ani neměla. Holky držím vám všem palečky :slight_smile: a brzké rostoucí pupíčky
3. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla,ale četla jsem vás poctivě každý den,jen jaksi nebylo moc co psát.Pohádala jsem
se s manželem tak,že už jsem chtěla zbalit kufry a jít od něj,ale pak se to nějak spravilo. Ovulka byla,znásilňování taky
a teď nastala doba čekání,tak uvidíme. Když to dostanu tak příjdou depky,znáte to,furt dokola :grinning:
Mějte se zatím hezky,pa.
3. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásím zpět z kontroly. Máme 2,41 mm a odpovídáme přesně termínu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak teda tfuj, tfuj, tfuj....teď už si to snad můžu dovolit, poplivat Vás tu všechny. Jsou to sice nervy, ale stojí to za to :wink:
3. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvii - ahoooj, tak doufám, že červen je náš :wink:

Peťo - chytám plivanec a díky!!!! :grinning: Drž se a moc gratuluju!!!!
3. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo, tak to je fajn! Děkujem za těhu bacily :wink: opatrujte se a zase nám sem napiš nějakou pozitivní zprávu od vás!!
3. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cusek holky Natul tak to je bombááááááááááááááááááá a co ten čáp u nas lital loni a byla jsem těhu holka od vedla maji 7dětí její mamině je asi něco kolem 50 možná už přez a volala na ni jeeeeeeeeeeeeeee mami hele letí čáp to budeme mit miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je dobré znamení kočko to mam radost...
3. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Prosím vás chtěla bych se zeptat za jak dlouho jste po revizi dostali ms? Já budu zítra od revize 6 týdnů a jakoby 43DC a po mrše jako ani stopy nikde :unamused:. Už z toho začínám být pěkně na nervy :cry:.
3. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendi je to 4-6 neděl tak to je divný ale většinou to přijde z ničeho nic ani tě prsa nebolí nemáš návali nic ani a co čípek zkontroluj si čípek ted večer
3. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe a jakej by měl bejt? :grinning: :pensive: Já totiž už jsem asi dlouhodobá snažilka a třeba teplotu už měřím pomalu 2 roky, ale s čípkem tedy zkušenosti nemám... :frowning2:
3. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a teplotu už mas jakou ted ono první porevizni bude rozházená ale čipek by měl být nahoře a měkky nebo by jsi měla do něho jako strčit prst on se trochu otevírá před ms
3. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe teplotu jsem měřila asi předevčírem jen tak zkusmo a byla pořád dole 36,2 :unamused:. A tedy ten čípek zkusím prozkoumat, ale nevím nevím jestli tedy něco poznám :grinning:.
No každopádně v pondělí jdu na kontrolu do CAR po šestinedělí, tak se zeptám a jsem tedy zvědavá co mi kdyžtak řeknou. Já měla problémy s mrchou už předtím, bez vyvolávačky nebo nějakejch hormonů jsem to vůbec nedostávala :unamused: :frowning2:.
3. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj natul to je nejaky znameni ja porad rikam ze tu budes jako 1 tehulka nejak to cejtim pocasi hlasim mame krasny dneska ovulka se mi uz blizi tak zitra zacnu testovat ale milackovi ani slovo radsi o tom nemluvim tak je to lepsi :slight_smile:
3. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem první dítě potratila asi v 7.tt, nebyla jsem ani v nemocnici, bylo to bez problémů a šlo to samo. To víš, že jsem to obrečela... ale počkali jsme dva měsíce a pak jsem hned otěhotněla znovu a už v pohodě. A dnes mám skoro půlročního krásnýho chlapečka:slight_smile: To půjde... držím palce!!! A hlavně, statisticky se říká, že 75% žen má zkušenost aspoň jednou za život s potratem. Buď o tom jen nemluví a nebo o tom třeba ani nevěděly (že dostaly pozdě MS...). A asi je to fakt. Je to celkem běžný, proto jsem se nenervovala.
3. čer 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :wink:
Vendul já to dostala skoro po 7 týdnech :confounded: a když jsem byla v Natu na kontrole po 6nedělí tak jsem to zrovna měla, zato ted ta mrcha si zas dává načas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: no jo když se má něco dít, tak je ucouraná :confounded:
4. čer 2010 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
peto gratulka ke kontrole a dík za bacily :wink:
4. čer 2010 v 00:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendu - já ji dostala přesně po 50dnech, už jsem byla objednaná na vyvolávačku a v tom si to přihasila. Naštěstí. Tak držím palce ať brzo přijde.

Jinak dnes u nás krásně, svítí sluníčko, tak snad to vydrží.

Hezký den
4. čer 2010 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................60DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................46DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................46DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 43DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................38DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................34DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................32DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................31DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................21DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................19DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................18DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................15DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................12DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................12DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................10DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................9DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................8DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................2DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a

4. čer 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásný sluníčkový den
4. čer 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :wink: :slight_smile:
Vendul já přesně :slight_smile: po 5ti týdnech :wink:
Gam tys to ještě nedostala?a těhu test sis dělala? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
4. čer 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lehe vy máte sluníčkový?tak my né,sice neprší,ale je zataženo :angry: :angry:
4. čer 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám silnou mrchu jak hrom,na wc ze mě padají uplné kusy,tak aspon jsem měla silnou sliznici,to budu další cyklus potřebovat :dizzy_face: ,ale motá se mi hlava,tak asi z toho,fuj je to nepříjemné :angry:
4. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zpět od doktora - mám začínající zánět, takže jsem nafasovala jakési dryjáky, prý aby se to nerozjelo, když je tam teď prý všechno "takové citlivé" :cry: úplně mně to srazilo zase na dno - už jsem si myslela, že se z toho všeho vyhrabem a začneme znova a te´d se to takto sere...proč nemůže jednou jít něco jak má... :frowning2:
a mrcha v nedohlednu...
4. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
breberusko netruchli to bude v pohode hlavne ze na to neco beres a nezanedbala jsi to viky dekuju za utechu to je super tak to jsme meli stejne skoro taky jsem nebyla v nemocnici nic slo to samo ja jdu ted spinkat doufam ze se probudim taky do krasnyho dne milacek ma v nedeli narozky juuupppiii :wink:
4. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breber to bude dobré,bud ráda,že ti to zastihli v začátku,a že se to nerozjelo,než dostaneš mršulu,tak budeš mít i zánět pryč a pak v klídku mužete začít,,co kdyby tě chytl zánět až po MS a v době snažení,to by bylo horší pro tebe a tak si to vybereš při jednom,doufám,že jsem tě trošku uklidnila :wink: :wink:

Ted mi psal mm zprávu,že nad nim lítal čáp,kruci to už musí být nějaké znamení néééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc, já vím, že hysterčím...ale já jen už nějak nevím, kde brát sílu... :frowning2:
4. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Breber to bude OK hlavně že se na to přišlo v začátku hledej pozitiva,
my tu mame dnes jako v létě uplně mě to nabíjííííííííííííííííí jsem rada fakt jo tohle pršení jde na depku ...
Natul ja to měla tenhle cyklus taky tak uplný kusy a sedla jsem a teklo to jako z kohoutku
4. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už taky svítí ,to e uplně jiná nálada :dizzy_face: :dizzy_face: ,poklidila jsem si venku,otřela parapety,byly zaprskané od pylu,deště,no hnus a ted si dělám obed i na zítra,mám v plánu se jít zítra opalovat ,konečně ,musím chytnout barvu trošku :dizzy_face:
4. čer 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo láká to vid ja jsem ted seděla chvilku na terase v praci a hřeje to jako blázen už se těším na zitrek budu celý den venku jupíííííííííííííííííííí
4. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky to máme v plánu,peta bude dělat ten plot,protože ted díky tomu počasí se nedělalo vubec nic,tak mu budu jen přicmrndávat,protože tahat nic nemužu ještě
4. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já vím, že máte pravdu...je mám ted den, kdy se mi pozitivně nedaří hledět :unamused: ale zas bude líp...zítra jdeme na svatbu (na Soláni), tak snad mi to spraví náladu.
4. čer 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek