Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lenickan
23. srp 2012

@luuc_2012 no je fakt že v prvním jsem měla na odpočinek času haba dej. Ted s Ani je to náročný, celý den okolo ní, oběd, večeře, domácnost, ven na hřiště, malovat, číst, hrát. I v noci má ted zase období že nás tak 2x vzbudí. Vstává v 6 takže se to asi nasčítá

luuc_2012
23. srp 2012

@lenickan tak to veřím že s malou je to náročné, znám to od neteřinek že když jsem je hlídala u sebe doma že je to narocné a dokazou cloveka pekne vyzdímat, ale zkousela jsem je zabavit nejakou hrou u ktere jsem mohla aspon lezet na gauci a malovaly jsem si v leze, spanek je ted hodne dulezity a odpocivat se musi.

fykyska
23. srp 2012

@aagnes 😉 😉 TY SE DRŽ HOLKO , JOOO ? 😅

ladydi
23. srp 2012

@luuc_2012 jaktože Tě nevidím nikde u nás v tabulce kačeno??

mircisek
23. srp 2012

Ahoj holky, tak jsem zpět. Miminko vypadá v pořádku, mrskalo se tam jak blázen. 😅
Já jsem celou noc nespala a tam jsme docela čekali, takže to vypadalo, že mě skolí infarkt. Normálně mám tlak tak 95/50 a tam jsem měla předpisový 130/80.
Teď se ještě budu klepat do pondělí na výsledky krve. 😖
PS: A zatím to vypadá na holčičku.

froka
23. srp 2012

@fykyska Ahojky, no ještě je brzo brzyčko, možná by tě to i vyděsilo, kdyby tam strašil ten duch už teď. Dej si den pauzu a v sobotu zase čůrej 🙂

@aagnes Nemám slov! To je kráva nebeská. Ale jak psala fykyska...na každý prase se vaří voda! A ty nesmutni, spíš jí lituj jaké má ubohé životní hodnoty. Hlavu vzhůru!

@turcice dneska bude pauza nebo zase aspoň nějaká rychlovka 😀 Ať si nezkazíš průměr 😀

leeena_4
23. srp 2012

@aagnes je to rozhodně hrozně bolestivé. A ještě se takových věcí vynoří asi víc :-/. Nezbává než zatnout zuby, brečet, kříčet a vztekat se, zkrátka pustit emoce ven. A ona ať si o tobě myslí, co chce. Ty si o ní iluze taky neděláš 😉

fykyska
23. srp 2012

@froka 😉 😉 vyrazím na lov duchů zase o vikendu 😀 hehe @turcice noooo jakže je to s tebou dneska coooo 😀

kolino
23. srp 2012

@ladydi 😀 ty tak to je dobrá hláška s tou mamčou!! Taky mi to trvalo než jsem se naučila vracet úder! To je jak v tenise nesmíš ukázat ,že už nemůžeš...Tvé obavy a vše kolem jsou na místě. Já mám taky problém s otěhotněním, no tak snad se nám po laparoskopii podaří tak jak loni jen doufám ,že to bude uspěšné až do konce!!

eva518
23. srp 2012

@aagnes Ahoj Ani. Tvoje reakce naprosto chápu.. Ale jak píše Leňa, zkus se na to vykašlat a přát jim to. Není všem dnům konec a ty budeš určitě brzo šťastná. Moc ti to přeju, holka. 🙂

fykyska
23. srp 2012

@mircisek NO VIDÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍŠ SUPER SUPER SUPER 😝 😝 😝 😅 😅 Moc gratuluju k príma zprávám 😅 😅 😅

ladydi
23. srp 2012

@mircisek vidíš, to bude v pořádku holka 😀 nebooj, do pondělka už to uteče jako voda 😉 ale jinak růžový bych ještě nekupovala 😉 víš jak to bejvá v těhle začátcích 😀 překouknou piňďu a bude vymalováno 😀 ale třeba se trefí 😉

vanilka31
23. srp 2012

@mircisek Gratuluju k super výsledkům. To máme každá takový ten infarktový stav před kontrolou, to jsou ta minulá traumata 😉 Překvapuje mě, že ti už řekla pohlaví, já to nevím doteď.

turcice
23. srp 2012

@fykyska
@froka Dnes manžu asi znova udolám.. 😀 😀 😀 😀 hlavně už má po šichtách tak bude uvolněnější 😀 😀 😀 Na tom Mácháči jsme v chatce i s dětmi tak to vidím možná jen na sobotu tam a v neděli už doma 😀 😀 😀

martinakl
23. srp 2012

@mircisek No vidíš, ja to rikala! 😀 Gratuluju a neboj, i krev bude v poradku 😉

turcice
23. srp 2012

@mircisek jéééé no vidíš......dyk jsme říkaly že to bude v pořádku..doufám že ted se pořádně vyspíš 😉 😉

leeena_4
23. srp 2012

@mircisek jupí, tak to je super, že je to v pořádku a pokud byl utz v pořádku, bude i krev 😉 😵 Gratuluju 🙂

eva518
23. srp 2012

@kolino Téda, dobře ty! Taková taktika není k zahození.. Já mám kamarádku, zrovna dneska máme sraz a ta si zase furt jen ztěžuje, jaké je to hrozné být těhotná a velká a vůbec jí nedochází, jak mě tím mučí, protože čeká druhé jen o pár týdnů dřív než jsem měla já.. Jenže já jí nechci ubližovat. Jen, pokud by mě to ničilo, tak jí asi něco povím, ale je to těžké..

leeena_4
23. srp 2012

@vanilka31 já to u prvního taky věděla už ve 13tt to pohlaví a trefili se. Když se mimčo dobře natočí, tak to zkušený doktor pozná. U tohohle jsme to věděli až někdy v 18tt

vanilka31
23. srp 2012

@leeena_4 Není to tak, že kluci jdou poznat dřív? U mě tam cca v 19. tt pindík neviděla, tak tipla holku, ale jistá si nebyla. Takže čekám ještě cokoliv.

fykyska
23. srp 2012

@turcice EVULÍ, NÁSILNÍK 😀 😀 ehm no to já sem si myslela jak si dneska ještě vrznu jen tak aby se neřeklo lalaala šup ho tam a vono néééé 😀 on ho prostě nevytáhl nechtělo se mu mě uspokojit 😀 😠 😀 😀 a šlo se do práce 😀 tak se ze mě stane letec večer no to bude nálet já mu dám 😀 😀

mircisek
23. srp 2012

@ladydi No, ačkoliv jsem si myslela, že to bude holka, tak mě to překvapilo. CO JÁ BUDU DĚLAT S HOLKOU? 😲 S manžou to málem seklo. Ne že bysme nechtěli holčičku, ale tak nějak jsme si zvykli na chlapečky.
Paní doktorka říkala, že to vychází tak z 80%. Třeba jí do přístě ten pindík vyroste. 😀 Ačkoliv jsou všichni lidi přesvědčení, že chceme třetí kvůli holčičce, tak věřte nebo ne, my jsme prostě chtěli třetí dítě - bez ohledu na pohlaví. Hlavně aby bylo živý a zdravý, ale to asi tady nemusím vysvětlovat. 😉
BTW Pindík ještě není. Povídala cosi o směru pohlavních orgánů. Podle mě je to fakt hrubej odhad. A je mi to FUUUUUUK. 😀
Nakupovat nebudu dřív než po UTZ ve 30TT. Jen pokud mi dobře vyjde krev, tak si koupím tu mexickou bolu. 😉
@vanilka31 Já jsem si dělala srandu, že můj taťka říkal, abych se zeptala, jestli už se pozná, jak se bude jmenovat. Myslela jsem to jako vtip a moje zlatá doktorka si to přeložila po svým.
@fykyska @vanilka31 @turcice @martinakl Holky moc děkuju.

eva518
23. srp 2012

@mircisek Gratuluju moc moc moc! To je paráda, a v pondělí určitě všechno dobře dopadne. Tfuj, tfuj!! 😉

mircisek
23. srp 2012

@leeena_4 Leni, díky.
@vanilka31 V 19TT by už pindík měl být sakra vidět. Aspoň u nás to bylo nepřehlídnutelný - v obou případech. 😀

fykyska
23. srp 2012

@mircisek bola je vyborná já jí nosím na krku pro štěstí mam žlutou v profilu mám obrázek - to cinkání je senzační a těším se až budu mít pupís až povolím šňurku a posunu si jí na úroveň pupíku 😅

kolino
23. srp 2012

@eva518 Tak takovou kamarádku jsem už vyřadila ze seznamu...byla stejný týden a poučovala mě dokonale.
Jen se neboj nebuď na ni hrubá jen ji pěkně popovídej o sobě jak se máš pěkně kde jste byli a jak si to užíváš tu pohodičku a uvidíš jak bude vnitřně zuřit...no jako co? ona má právo mluvit jen ja ja ja ja ne!!! Evi vůbec se toho neboj taková kamarádka zato nestoj, vždyť tebe musí ničit už jen pohled na její rostoucí bříško...takže hlavu vzhůru, zkus to uvidíš! každopádně držím palce a ne že ji budeš poslouchat a trpět a nic neřeknš aby si ji něčím neublížila...ona ti ubližuje ty přesto se chceš s ní kamarádit tak se neboj taky říct!! 🙂

ladydi
23. srp 2012

@mircisek sím Tě, no co bys s ní dělala, měla bys jí ráda a vychovala jí stejně jako kluky 😀 u nás v Machově jsou lidi, co mají samé holčičky a chtějí jen holčičky, paní teď čeká čtvrtý a chtěj zase holku 😀 to jsem zvědavá co to bude až to bude. Má se jí to narodit v říjnu, jestli se nepletu a oni to nechávaj jako překvápko.

froka
23. srp 2012

@mircisek Ahojky, moc gratuluji! A teď si pořádně odpočiň a užívej si to! 🙂

luuc_2012
23. srp 2012

@ladydi ja totiz nevim co a jak se tam píše, můžeš mi poradit?

ladydi
23. srp 2012

@luuc_2012 no jasný 😉 tak tam písni svou přezdívku, věk a pak jak a kolikrát a kdy jsi o miminko přišla, jaké bereš vitamínky a pak u Tebe, kdy jsi obje vila // 😉 SP je samovolný potrat, MA missed abord - zamlklé těhu s kiretáží, pak je GEU a a teď jsem to zapomněla, to jsou už ty případy, kdy o miminko holky přijdou později, pokud jsi tento případ, tak to písni sem a holky poradí, já v tom už mám guláš 😅