Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

ladydi
23. srp 2012

@barbarucha no já mám zase pupek hrozně nahoře a dole mi vysí pár špeků 😀 největší pupek mám v úrovni žaludku a dole nic. No ale je to tím, že mám dle pana dr. malou už hlavou dole, vím že je možnost ještě otáčení, ale přijde mi, že jí tap poloha vyhovuje. Do žaludku mě kope a boxuje mi do močáku. Na mě teda každej pozná že jsem těhu, ale mám to břicho zvláštní 😀

fykyska
23. srp 2012

😀 Jééé čau holky taky bych brala už pupek 😉 já jsem se dneska doplazila z práce doma dojedla sekanou ouuu jéééé ta je holky lepší jak od maminky 😀 @turcice napiš napiš potom jen se moc neužeň ať z tebe něco zbude 😝 😝 No a pozor akcéé jo vy včera mezi směnou my dneska u mytí nádobí 😀 😀 jen já sem snad vážně v tom jen co jsme skončili tak mě zase začala bolet má uchvatná levá pulka podbřišku - směrem k děloze 😠 😠 tak já teda nevím co to jako je no a prsa musela jsem si je držet aby mě nevisela nad dřezem a nebolela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je to normální ?? ta bolest :( se bojím

froka
23. srp 2012

@fykyska 😀 Vy jste teda sprosťáci! 😀 Vy si nedáte pokoj. Kdy tomu bude jako konec? 😀 A když už, tak pomohl ti aspoň to nádobí utřít? 😀

fykyska
23. srp 2012

@froka 😀 😀 😀 opět se ze mě stal letec - jsme na to vlítli to byl fofr vážená 😀 😀 😀 pan domácí dostal chuť a já málem utrhla vodovodní baterii 😀 a že by pomohl no rozhodně ne s utíráním nadobí 😀 😀

froka
23. srp 2012

@fykyska Vypadá to, že muž chytil slinu a ne a ne přestat. 😀

froka
23. srp 2012

Holky, na začátku týdne jsem psala @lorreine jak dopadla kontrola a doposud neodepsala. Že by už byla malá na světě? 🙂 Nevíte o ní někdo něco?

fykyska
23. srp 2012

@froka no a ráno mě sprostě odmítl to až teď chytil slinu 😀 😀 díky bohu za ní 😎 jen to bříško mě trapí už je to 3 den 😒

froka
23. srp 2012

@fykyska A jaká je to bolest? Jestli je to takové občasné píchání, tak to je po ovulaci normální.

fykyska
23. srp 2012

@froka No, prosím tebe nikdy jsme to neměla - taková bolest k čemu jen bych to přirovnala no jako když má člověk větry takové napnutí chvilkova křeč nebo něco jako když máš slabou bolest při ms tak bych to přirovnala ..... a hezky pěkně na levé straně 😠 😠

froka
23. srp 2012

@fykyska Neboj, to nic nebude, jen se napíná děložka při tom budování baráku 🙂

fykyska
23. srp 2012

@froka no ženo, kéžby dám království za to aby tam ten raubíř byla kutal kutal kutal hezky nějakej obytňák láska + četnost náletů = hotová jeskyně pro našeho skřítka 😀 😅 už aby byla sobota nebo neděle a já čůrala 😕 A jak je tobě ?

maximka33
23. srp 2012

@fykyska ty jo, s tím břichem je to divný.. myslím, že k těhotenství to ještě není. rozpínání dělohy je tak až od 6tt. ale mě taky pobolivá podbřišek nalevo, už po několikáté v tomto cyku, žádné píchání, takže to všechno nemůže být ovulace. taky se v tom nevyznám..

fykyska
23. srp 2012

@maximka33 No bůh ví kde je jádro pudla...... Snad se to rozsekne přítí týden 😠

martinakl
23. srp 2012

@fykyska Nebyla to puvodne nedele nebo pondělí? 😀

ponik25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva518
23. srp 2012

@ponik25 To nemyslíš vážně, že ne..?

eva518
23. srp 2012

@fykyska Já si to přesně nepamatuju, kdy to začalo, ale při minulém těhu jsem nejprve začala mít dost velké bolesti hlavy, které normálně nemívám, samozřejmě únava, pak mě vždycky večer a v noci strááášně bolelo na pravé straně ve slabinách - takové tahání nebo co (přitom vajíčko se chytilo na levém vejcovodu), dále zhoršená pleť (puberťák hadra) a přestalo mi chutnat kafe. A to vše kolem těhu testování.. Takže...že by??? 😉

eva518
23. srp 2012

@fykyska Jo a samozřejmě více čůrání 🙂

maximka33
23. srp 2012

@eva518 ty jo, tak já bych to asi podle čůrání nepoznala.. přes den chodím pořád často, v noci jsem nechodila ani těhotná, možná až těsněji před porodem.

lorreine
23. srp 2012

@froka Ahojky, zajtra ma caka vyvolavanie porodu. O siestej rano mam nastup do porodnice. Este som dufala, ze sa Dianka sama rozhodne, ale budu ju musiet presvedcit...

martinakl
23. srp 2012

@lorreine Juu, budu na tebe myslet!! Drzim moc pesti, at vse proběhne hladce a bez sebemenších komplikaci!! 😉

aagnes
23. srp 2012

@froka
@fykyska
@eva518
@leeena_4 no já už doufám, že se nic dalšího nevynoří 😒 Je mi ukradená, mají svůj život a já zase svůj. Moje věci ji nedám. Ale dosáhla toho co chtěli, naši se už od nich nehnou. Rodiče ví, že už to vím a ani mě nazavolali, má je pěkně omotaný kolem prstu. Bohužel člověk nemůže mít vše, má naše nebude mít mě. 😀

maximka33
23. srp 2012

@lorreine držím moc palečky, ať to jde dobře, raději přirozeně po prasknutí vody. těšíme se na vás, holky!!
@aagnes Ani, kolem nás je spousta divných, nepřejících lidí. je mi to moc líto. víš, když jsem čekala druhé dítě, tak chvíli po nás to oznámili švagrovci, kteří to věděli dřív než my. ale čekali ve stejný termín. a švagrovka ho donosila a mají už tři děti. pokaždé, když vidím jejich Adámka, tak si vzpomenu. ale mají to dost těžké, dítě neplánované, barák nedostavěný, na dovolené nejezdí, takže nic není zadarmo... nejlepší je obklopit se správnýma lidičkama..

turcice
23. srp 2012

@lorreine moc držím palečky a těšíme se na fotečky malé 😉 😉

turcice
23. srp 2012

@fykyska tééda vy jedete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jinak já jsem se dnes na Zumbě total zničila...fakt mazec 😝 😝 😝 😝 ještě ted tady sedím ve cvičebním jak jsem na vás závislá a čtu co nového..musím ješte do sprchy a můj miláček než jsem přijela měl obr žízena vypil krabici vína takže bude v postýlce asi veselo 😀 😀 😀 😀 no a než jsem zahnala děti do postele a dala jim papů tak už je zase tolik hodin 😲 😲 😲 ráno musím balit a pak ty řízky a uf pak směr Mácháč 😉 😉 😉 😉 a mám takové podezření že asi opravdu ovulka přijde dříve...mám nějak dole mokro a ten hleník..a cítím bříško... 😉

aagnes
23. srp 2012

@maximka33 je to fakt hrozný, proč když si už ženská zažije takový šok a ještě k tomu tohle? proč to tak musí být, to nestačí, že příjde o mimi?

aagnes
23. srp 2012

@lorreine taky budu moc myslet, ať máš vše brzy za sebou a držíš prďolku v náručí 🙂 😉

maximka33
23. srp 2012

@aagnes jj člověk v tom nesmí hledat spravedlnost ani smysl, nic podobného prostě není. nezbývá než síly upnout na další pokus.

aagnes
23. srp 2012

@maximka33 asi máš pravdu.
...... ale já moc hledám na netu, proč se tak u nás stalo a příjde mi, že čím víc se zajímám, tak si říkám, že jsem to zavinila asi já ☹

leeena_4
23. srp 2012

@aagnes víš, ona ani nemusí mít rodiče omotané kolem prstu. Oni třeba možná jen nevědí, co by ti na to měli říct a jestli vůbec něco, aby ti neublížili 😉. Nemusí to vždy být tak, jak se bojíme, že to je 😉