Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
24. srp 2012

@froka Teda spíš byli jste letcííí 😀 novej termínus technikus letecká dovolená teď mě to došlo :D

aagnes
24. srp 2012

@ladydi
@mircisek bolestivější? u prvního porodu jsem prosila přítele ať mě zastřelí 😀

ladydi
24. srp 2012

@fykyska 😀 Ty jsi číslo, teda. On i Tvůj manžel 😀 ale jo, proč ne, já pamatuju, ještě když jsme byli sami, že jsem manžela jednou když přišel z práce, tak pomalu jsem ho znásilnila na chodbě 😀 jako ve filmu 😀 No ale teď, máme za zadkem furt malou policajtku 😀

ladydi
24. srp 2012

@aagnes no tak já to ještě na vlastní kůži nezažila ten druhej, tak nevím 😅 no ale já mlela z cesty, říkala jsem, že s tím nesouhlasím a že jdu domu a že už jako tohle nikdy 😀

ladydi
24. srp 2012

holky, tak tady jedna aktuální 😀

froka
24. srp 2012

@ladydi jéé, ta je krásná 🙂

terulin
24. srp 2012

@ladydi Ježiš to je miminko... Fakt nádhera. Můj pejsek je strašně ošklivej (ale o to milovanejší) 😅

ladydi
24. srp 2012

@froka @terulin díky, no ale už jako je to problém, už se mi přestává vejít na klín, beruška a ona tak ráda leží na klíně 😀 ale budeme to muset utnout, za chvilku z ní bude telátko a kam pak s ní, že 😀

terulin
24. srp 2012

@ladydi Ségra má labíka u našich a ten se na klín drápe i v 8 letech a skoro se 40 kily 😀

terulin
24. srp 2012

Tak já se chci taky pochlubit... Tohle je moje cvičné batolátko 😀 😀

ladydi
24. srp 2012

@terulin no to mi ani neříkej, takový tele už asi těžko unesu 😀 Co je to za rasu?? fleky jako dalmatýn každý ucho jinam 😀 jsi ho probudila chuděru a hned ho fotíš, že jo 😀

luuc_2012
24. srp 2012

Když už jsme u tech pejsků, tak tohle je nas Mufík, vypada jak velká bílá myš

terulin
24. srp 2012

@ladydi Neprobudila! Je to pražskej krysařík merle, ucho má každý jinam, protože když byl maličkej, tak mu ho zlomili, jak ho pořád někdo hladil po hlavě a od té doby ho občas nechává dolu, jedno oko má hnědý, druhý na půl modrý. Dostali jsme ho jako svatební dar. Chtěli jsme australskýho honáka v týhle barvě, ale dali nám tohle (když jsme to stvoření viděli, tak mám přišel úplně strašnej, ale teď bychom ho nedali za zlatý prase).

terulin
24. srp 2012

@luuc_2012 Jéééé, tak Mufík by nám velikostně mohl dělat kámoše. Má boží výraz 😀

fykyska
24. srp 2012

@ladydi hihi no občas mě to chytne a zjeví se mé druhé zkažené já 😀 někdy je to príma být blíženec 😀 Jinak krásná čubina 😎 @terulin jeeeeeeeeeeeeeeeeee no a ta tvoje TO JE NĚJAKÝ krysařík s jezevčíkem ne ??? takovou má jedna paní u nás na Petřinách 😀 to sem taky musím teda hodit nějakou já mam taky takovou hyenu 😀 SEZNAMTE SE HOLKY MOJE MAFINKA =D

terulin
24. srp 2012

@fykyska Kdepak tohle je čistokrevný, ale podle mě je trochu zmutovanej (manžel nesnáší když to říkám). O kráse si iluze neděláme, ale s inteligenci počítáme neuvěřitelně vysokou. Celé rodině vládne! To je taky nějaká malinká hyenka. Bude se Ti jednou dobře vozit v kočárku i s mímem 😀

ladydi
24. srp 2012

@terulin je to krásný ja kto píšeš, chuděra malej, tak hlavně že teď už se má fajn a určitě si to užívá.
@luuc_2012 taky krásnej 😀 zapadne ve sněhu a už ho nenajdeš 😀
@fykyska a copak to je za rasu?? 😀 no hele horší já, je to lidský a není to vždycky 😉

turcice
24. srp 2012

@fykyska no dnes už ho to nemine 😀 😀 😀 😀 no škoda že nemůžeš 😒 by byla sranda 😀 😀 😀 😀

fykyska
24. srp 2012

@terulin Jo ták hrozně mě připomněla tu od té paní uplně totál ale s tou jsem se bavila že je to mix 😀 Inteligence ta naše hyena je taky neskutečná - je to chytrý psík,ale abych pravdu řekla občas mi to dalo zabrat je to teriéér 😀
@ladydi Naše fenečka je prosím kříženec jack russl teriéra a yokršírka tenhle rok v prosinci jí budou tři a maciček má teďka skoro 5 kg 🙂 je taková podsaditější 😅 😎 Ale miluju jíííí

@luuc_2012 Jéé ty mas taky takovu myšišku 😵

luuc_2012
24. srp 2012

@terulin jj to jsem fotila nekdy v noci a jeho osvitil ten blesk, on ma rad pesky s kteryma muze blbnout

fykyska
24. srp 2012

@turcice No, Jela bych hned to mě veř - ale jaksi nemám jak a čím jedině autobusem 😀 😀 já si řidičák nedělala zatím protože po Praze to bych za chvilku jedla trávu a kamení ... 😖 No já budu mít dneska leteckou dovolenou jak to nazvala Kačenka :D :D budu sama domááá takže nic nic nic

terulin
24. srp 2012

@luuc_2012 Ten náš taky miluje psi všech ras a velikostí. Když byl malej, tak ho jeden velikán aportoval. Vrhá se na všechno. Ale nejvíc si vyhraje v máminym kocourem. Jsou jedna váhová kategorie...

fykyska
24. srp 2012

Holky teď tak od tématu - navštívit nějaká nová paní tuto diskuzi tak těžko pozná po posledních pár fotkách že jsme popotratovky 😀 😀 😀 no to je tak dobře, ale že se rozebírá všechno je fajn mít se možnost někde podělit o trapení a zkušenosti atd atd - DĚKUJUUU 😝 😝 😝 😝 😉 JSTE ZLATÍČKA

terulin
24. srp 2012

@fykyska Kdybysme probíral, jen to smutný, tak nám nakonec všem hrábne... totiž!!! Já jsem tak ráda, že jsem Vás našla... On mi Vás pradil šéf porodního oddělení od Apolináře, je to náš skoro soused a řikal, že mi pomůžete cejtit se líp a nekecal. Jen mě překvapilo, že zná něco jako je tohle fórum....

ladydi
24. srp 2012

@fykyska já si říkala, že v tom vidím yorkšíra 😀 ale že je nějakej divnej 😀 Jinak ono to je tady takový o všem možným, ale kolikrát tu někdo něco nakousne a pár lidí sechytí, nejde se furt jen pitvat co proč a jak. Ale snad by to nově příchozí holky neodradilo, já jsem ráda, že jsem sem zavítala, hodně mi to pomohlo

fykyska
24. srp 2012

@terulin slovo dalo slovo - ja jsem se sem registrovala také nahodou věděla jsem že je neco jako MK a pak emimino ale to mě přišlo takové zvláštní je tedy fakt že jsem váhala zda-li mám napsat možná jsem se styděla nebo jsem nevěděla jaký vztah je možné si tady s ženama vytvořit - ale když to beru zpětně je to moc dobře že jsem se zapojila neskutečně mě to pomohlo hlavně podpořilo že mé stavy a pocity jsou normální a když se něco děje můžu napsat a nebude na mě pohlíženo jako na pipinu co to moc řeší 😕 dneska třeba v práci přišla kolegyně a ptala se jak se mám a tak říkám že mě všechno pobolíva a že sem buď těhotna nebo nemcná 😀 a ona se na mě podívala asi to nemyslela zle ale řekla no ty taky ničím jiným nežiješ 😨 a tak jsem zase klesla na uroveň přemýšlení že co je špatné na tom mít rodinu a svým způsobem se na tu rodinu soustředit 🙂 nebo nedávno mi jiná kolegyně říkala proč už teď řeším seznam hostu na svatbu když se budu vdavat až příští rok a že není kam spěchat ve všem 🙄 to přesně miluju 😠 😠

terulin
24. srp 2012

@fykyska Tomu naprosto rozumim, nikdo nechápe, jak se může život smrsknout na plánování rodiny. Hlavně já se hodně vždycky soustředila na práci a abych toho hodně zvládala a tak. Takže jsem pořád něco studovala, nebo makala. Takže i lidi okolo mě jsou tomu podobný, všichni řeší hlavně kariéru. Když jsem otěhotněla, tak jsem to ani moc nikomu krom rodiny neřikala, protože jsem věděla, že nikdo nebude chápat, proč dítě teď (ikdyž věk na to máme všichni, tak z našich kamarádů skoro nikdo nemá ani partnera natož děti).A když jsme o malé přišli, tak mi najednou přišlo všechno to honění kolem lepší práce zbytečný (taky si trochu myslim, že přispělo k potratu) a tak jsem zvolnila a rozhodla se soustředit na to, abych pro děti vytvořila zázemí a podmínky. A v podstatě se děti stali mým hlavním cílem. A myslim, že jedíní kdo to chápou jsou manžel, naši a ségra. Kamarádi si klepou na hlavu a když řeknu dítě tak se spíš otřesou, než cokoliv jinýho. Takže je fajn najít si Vás, které rozumíte tomu, že člověk má v šuplíku ovulační testy a těší se až bude moci zase vyhodit kondomy a počítat dny do čůrání a těhu testy 😀 😀 😀 Prostě vás miluju, aniž bych vás někdy viděla na živo!!!

Jo a abyste věděli, jak moc jsme doma nenormální. Tak to, že přišla první mrcha jsem manželovi napsala do práce a když jsem přišla večer domu,tak mi uvařil oslavnou večeři i s dortem (kupovanym)...

ladydi
24. srp 2012

já MK, znala už dávno, ještě když jsem čekala Dianku, jenže v tém době, jsme chodili s holkama na www.miminko.com, ale tahle stránka už není ☹ tenkrát jsem tam měla hodně kamarádek, dneska už se třeba píšeme jen po FB s pár, tam semi ta diskuze líbila mnohem víc než tady, měli jsme metříky a tak, no prostě bylo to celkově přehlednější než tady. Protojsem se tady jen zaregistrovala a pak klábosila s holkama z okolí Náchodska. Dokonce jsme se pak i scházeli a tak i s mimčama, bylo to fajn, ale jak to tak u ženskejch bejvá, holky se docela rozhádali, ani moc nevím proč, ta diskuze už je mrtvá a občas jsem v kontaktu, ale taky jen s některejma. Ńa koníka jsem chodila dál a pojukávala kolem, pak jako těhu jsem se zařadila do diskuze dubnovek 2012, no ale jelikož jsem o mimčo přišla, tak jsem nevěděla co dělat a koukala jestli tu není diskuze s holkama co o mimčo přišli. Bála jsem se, jestli už to není takový soukromý spíš, jestli mě vezmou mezi sebe a ono vzali a hrozně moc mi to pomohlo překonat to nejtěžší období, protože nikdo doma ani z okolí mi nerozumněl.

fykyska
24. srp 2012

@terulin Jééé to je hezké to že jste to takhle oslavili 😉 @terulin @ladydi no souhlásím s Váma holky občas je hrozně těžký smířit se nebo možná ani ne smířit ale nějak se naučit vnímat to nechápavé okolí ...i když by správně ono mělo chápat nás.. Ale je to těžký také mám ve svých řadách spoutu lidí co na mě pohlíží jak na pacoše...Ať potom chceme nebo ne stejně nad tím co kdo říkal přemýšlíme i když víme že co je jim po nás je to náš život - ale jakmile někdo dostane tu špatnou messagee- mesič- hnedka ze začátku jako ve stylu SI HLOUPÁ TO POŘÁD ŘEŠÍŠ CO JAKO DĚLÁŠ TY BREČÍŠ ATD tak už se to s ním veze celou dobu - co tím chci říct aspoń mě je pak strašně líto když se pořád musím obhajovat že mé kroky jsou zcela normální že na tom nic není že je spouta žen které jsou stejným směrem apod.. pořád dokazovat okolí že pozitivně smyšlet nad rodinou je přece normální že je normální mít hromadu těhu testů v poličce na záchodě že je normální sem tam si koupit nějaké dětské capáčky že je normální po tom všem pozorovat každou bolístku co mě trápí že je normální být smutná z toho že jsme ztratila dvě děti že prostě jsem normální ...ale občas je to težký jak se říká pro hloupého každý hloupým 😕 😔

fykyska
24. srp 2012

@terulin Já byla třeba ze začatku když jsme o malé přišli hrozně naštvaná na muže jak zrovna on se chová jako všichni kolem - nechápee - strašně mě štval tim že to oslavil ( že bude tátá) s chlapama na treningu a že o tom věděla i jeho pošahaná ex (cenzuráá)
😠

ALe jeho vlastní rodiče o tom nevěděli - hrozně mě to mrzelo a bylo mi to líto že to nechápe ani on sám jak to pro mě bylo důležité - nakonec jsem se dozvěděla že mu to ,,zakázala " jeho sesta protože ji troubelín řekl že jsme ve druhem týdnu ! no co to je za nesmysllll a přitom jsme byli ve druhém měsíci když se to mělo řešit s "okolím".. plácla mu ať to doma neříká no a uteklo dalších pár týdnů a já skončila na sále..a z rodiny to nevěděli pakk jsem mu hodně zle řekla VIDÍŠ TAK TO SE TI ULEVILO CO UŽ NEMUSÍŠ DOMA NIC ŘÍKAT NENÍ TOTIŽ CO 🤐 🤐