• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
Holky, poraďte prosím. Co myslíte, můžeme to teďka zkusit, když se mi včera a dneska zase objevilo malinko špinění? Včera teda trochu víc, jednorázově dopoledne, pak nic. Pobolívá mě levá strana podbřišku, jen mírně, ale cítím to a neumím si to vysvětlit.. Tak nevím, jestli je dobré se vůbec snažit.. Ach jo.

A to za pár dní začíná období ideální pro snažení... :frowning2:
25. srp 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 Ahoj, to je pech. Tak se vykašli na práci a lehni si, ať to zbytečně nepřecházíš. Na hlasivky je dobrý Larypron - je to homeopatikum, ale my jsme to s holkama, co jsme jezdily zpívat na koncerty, léta používaly jako první pomoc při nakřápnutí a bolestech v krku.
25. srp 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva518 a nemůže to být ovulace? necítíš tlak právě na vaječníku? díky za ten tip, jestli se dostanu do lékárny, tak si to koupím. a jaké ředění?
25. srp 2012 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky! tak vás jdeme pozdravit :slight_smile: Máme za sebou NT screening, který dopadl na jedničku :slight_smile: Dnes jsme 13+1 a TP se nám krásně upravil a shoduje se dle PM i dle UTZ- 1.3.2013 :slight_smile: Dočíst Vás nezvládnu, jen jsem omrkla pár stránek zpět a tabulku :slight_smile:
25. srp 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@zandi78 Ahojky, tak gratulace. Ať se miminku stále daří :slight_smile: A už sis trošku oddechla nebo je pořád strach?
25. srp 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice ahoooj, no stále sama samotinká teď jsem se vykulila z pelechu jsem ospalka :grinning: Včera to na mě nějak padlo bylo to takové odpolodne na prd :unamused: Jinak jak tak čtu tak ty řádíííš :grinning: :grinning: :grinning: Tak opatrně opatrně :wink: mě čeká stále velké uklízení - je toho tolik že bych se z toho picla - a taky se po týdnu konečeně vykoupu v teplé vodě :grinning: :grinning: :grinning: už nemáme odstávku jeee to bude špíny v tý studený sem dlouho nevydžela :grinning: Co Rézinka jak jí to jde vítězíííí :sunglasses: ??

eva518 Zašla bych k mudr pudr čoveče - raději pro jistotu ať potvrdí co to je - třeba je to ta ovulka ale když píšeš trochu víc :confounded: nebo nějaká nerovnováha - raději bych šla.. Ať máš jistotu že v plodném období můžete aby ti to neublížilo :confused:

JINAK DOBRÉ DOPOLEDNE HOLKY
25. srp 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Ahoj Evulko, no vy jste teda draci :grinning: Naše letecká dovolená teda dlouho netrvala, jeden den :slight_smile: Manža nejdřív včera, že ne, pak já, že ne, ale to už si vyloženě vzal co chtěl :slight_smile: a pak mi ještě říká, ať tak neskáču, že není žíněnka :grinning: A co ovu? Jak to vypadá s BT?
25. srp 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska Ahoj, je sobota, čuralas na papírek? :slight_smile:
25. srp 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Ahoj, jéé nečůrala :confused: :confused: Co když tam nič nebude - tak to mám po skřítkovi :frowning2:
25. srp 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Ale bude, tak čůrni! :slight_smile:
25. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Musím do sebe nejdív nalejt nějakou tekutinu - v noci sem byla asi 3x :grinning: tak nemám ani kapku :grinning:
25. srp 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska tak to nech na zítra, ať je moč trochu koncentrovaná :slight_smile:
25. srp 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka No budu muset držet čurani pul dne nebo přes noc :grinning: já chodím asi 10x denně :grinning:
25. srp 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zandi78 gratulace, to moc ráda slyším takové dobré zprávy!!
@fykyska ty jo, zítra ráno to bude lepší. pamatuju si, že na těhu testy se čůrá ráno a na ovulační odpoledne, nejlépe když se předtím moc nepije.
25. srp 2012 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fykyska nevadí, když chodíš v noci, ale při prvním ranním čůrání zapoj do akce i papírek :slight_smile:
25. srp 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maximka33 zkusím vydržet :wink: Beztak mám takové tušení na svoje tělo, že jsem těhotná jen v hlavě :grinning: :unamused: Nicmeně se mi dneska zdál husteej sen - rodila sem hrozně zmatené v jednu chvili jsem rodila já a v jednu chvíli sem byla porodní baba :confused:
25. srp 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska víš co, stejně nejlepší je testovat v den, kdy máš dostat ms... abys teď neobjevila // a v den ms to přišlo.. jako že se oplodněné vajíčko neuhnízdilo. kdy bys to měla dostat? ještě není nic ztraceno.
no a ten se byl zvláštní. představ si, že mi se NIKDY nezdálo, že normálně rodím. no a od 32tt už jsem se chystala na to, že bude císař kvůli poloze koncem pánevním. něco v těch snech je.. že se moje tělo nikdy vlastně nepřipravovalo na porod. ale doufám, že napodruhé to vyjde.
25. srp 2012 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximka33 No já na sny věřím, a k mé smůle je mám dost živé..A po operaci místo těch hezkých snů mám noční můry :rolling_eyes: tenhle porod byl taky psycho. hlavička nešla ven jak měla a tak sem tam té pání musela strkat ruce a dítě tahat ven... A najednou ta paní nebyla paní ale já... :confounded: já rodila docela často, a měla třeba i krásné děti naposled holčičku Rozárku, to nadšení v tom snu bylo ůžasné, ale když jsem se s ní chtěla pochlubit světu přislo odmítnutí - co jako dělám no tak mám díte no a co :frowning2: šílený.. vraždy znásilnění porody....Jinak mám to dostat v uterý 28.8 :slight_smile:
25. srp 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka ahojky Kačí..tak včera jsme řádily :wink: :wink: :wink: teploty včera byla 36,3 a dnes 36,6...ovu.testík stále není ůplně pozitivní bych řekla...tak to asi teprve přijde :wink: :wink: ale manža říká..že prý už jsme Amálku udělaly předevčírem když jsem mu naznačila že ještě minimálně do konce týden bude rachot... :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2012 ve 13:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Veruu..to čůrání je podezřelé :wink: :wink: :wink: :wink:
25. srp 2012 ve 13:18  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@froka Kačí to je fajn že nezahálíte i mimo ovu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: no manža tedy mlel nějak z posledního..pořád ne a ne to dokončit...pak byl ale vítěz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2012 ve 13:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Veruu..zkus čůrnout.. :wink:
25. srp 2012 ve 13:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice čuurla jsem nevydžela too nevydžela a nic :frowning2: ani duch tak buď tam bude po termínu MS nebo nebude vůbec :angry:
25. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Jinak už mám muže doma a tak skončila letecká dovolená :grinning: a fouk ho tam
25. srp 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@turcice Jinak já jsem podezřelá celá jestli já nebudu těhotná teď tak do konce zaří určite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska Vy tedy neztrácíte čas :slight_smile: já jsem si konečně zprovoznila tester ovulace Lady Q, tak doufám, že tam brzy budou kapradinky.
25. srp 2012 v 15:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dobré odpoledne holky, máme tady pjééééééékně mrtvo copak děláte kočeny :wink: Na mě to padlo, a tak jsem si dala dvacet :pensive: :pensive: uáááááá a kdybych nemusela se psem snad ještě spím
25. srp 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fykyska tak uvidíš...ještě máš časík :wink: :wink: :wink: :wink: jinak já moc taky nechápu,včera ovu test skoro stejné čárky tak říkám že se to blíží a dnes bych řekla že je druhá čárka slabší než včera..teplota byla dnes vyšší než včera a předevčírem..dnes byla 36,6 a před tím 36,3 :unamused: :unamused: :unamused:
25. srp 2012 v 19:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky..dnes jsem byly na šlapadlech na Mácháči..bylo to super...ale neskutečně se tady přežírám...takže to co jsem zhubla zase asi naberu :unamused:
25. srp 2012 v 19:02  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zandi78 Gratuluju, krása!
25. srp 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek