Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

natulaaa
4. čer 2010

breber uplně tě chápu,když má člověk depku,tak mu v té chvíli nepomuže nic a musí to přejít samo,tak se drž a zítra svatba tě rozveselí,my taky jdeme ale až na večer 😒 😉 🙂

kasperli
4. čer 2010

Ahoj všem 🙂

kasperli
4. čer 2010

Holky taky mě napadlo že se ještě nikdáá nikdy do mě nekoukal, jestli nemám třeba srůsty nebo něco...

natulaaa
4. čer 2010

Kasper jak to myslíš nekoukal,utz ti určitě dělali a myslíš laparkou? 😒

jahudka80
4. čer 2010

@herbie já mám narozky v pondělí 🙂 manža myslel že mi dá krásný dárek, ale zatím to nevyšlo tak snad příští měsíc 😀 jojo to by se mu líbilo, já těhu a on by nemusel nic shánět 😀

jahudka80
4. čer 2010

🙂 Holky dnes je nádherně 🙂 🙂 🙂 užívejte sluníčka a čerpejte energii. Až se malá vzbudí jedem s prababí na chatu natrhám si kontryhel ... a večer si zacvičím Mojžíšovou. 🙂

kasperli: na laparoskopii jsem měla jít, paní Dr.mě dala doporučení (ale dělají to prý až po tom co ví že je manžel/partner má v pořádku spermíky) je to nebolí...no a když už jsem se objednávala do nemocnice tak mi paní řekla že mají plno, a že až za měsíc, no já to obulela, že se mi nic nedaří.... a otěhotněla jsem 😀 takže jsem jí už pak ani nevolala a na žádnou laparku nešla, uff. Taky mi brala Dr.krev a měla jsem hodně prolaktinu (to mají ženy které kojí) tak jsem brala nějaké léky na sražení, ze začátku mi bylo tedy dost blbě na zvracení... motala jsem se, ale asi po 14dnech to přešlo.

Holky přeji vám všem, krásný sluníčkový den 😉

natulaaa
4. čer 2010

Jahudko já taky měla vysoký prolaktin,no doufám,že už mi klesl 😒 ,já beru Dostinex 1/2tabl 2x týdně,ale mi to nedělá nic 😒

jane84
4. čer 2010

Ahoj holky, hlásím návrat ze Žďárských vrchů, zatím jen lehce nachlazená a hooooodně nevyspalá. Prádla špinavého nespočítaně a o promáčených botách nemluvě, zahučela jsem v rašeliništi až po kolena. A z daleka jsem na tom nebyla nejhůř, někteří tam hukli i rukama když spadli.
Zdravím nově příchozí
Kopre moc blahopřeji, budu držet palečky dál 🙂

kasperli
4. čer 2010

@natulaaa noooo myslím laparoskopicky se do mě nikdo ještě nikdy nekoukal. UTZ mám požehnaně, takže by to šlo vidět i na tom?

natulaaa
4. čer 2010

Kasperli bohužel néé,právě proto se dělají diagnostické laparoskopie,kde oni zkontrolují právě ty srusty a vejcovody,pokud v nich nejsou srusty a tak,Kasper promin,že se ptám,já tady už mám binec v tech holkách,je nás tady moc,ty se snažíš už dlouho,že uvažuješ o laparce?

kasperli
4. čer 2010

natul, já jsem 14 dní po čtvrtém potratu... Už se to s náma táhne 6 let

kasperli
4. čer 2010

jenže mě napadlo ty srůsty a pod...to se dělá jen když se nemůže otěhotnět, ne? Když jsem otěhotněla tak asi tento problém nemám...

natulaaa
4. čer 2010

Kasper,tak u tebe nebude problém ve srustech,když umíš takhle otěhotnět,i když opakované revize mužou tvořit srustíky,ale to není tvuj případ 😉 ,to se neboj 😉 🙂

kasperli
4. čer 2010

natul - když mě už napadá kde co...to víš, není mi to lhostejné.... Ono jak jsi byla na té laparce, to je pro ženy, které nemohou otěhotnět, viď?

natulaaa
4. čer 2010

Kasper když tak si přečti v mém fotoblogu celý muj příběh,já poprvé otěhotněla během dvou cyklu,takže to u mě problém nebyl,já bojovala do ted s cystou víš,však si to přečti,A tys byla na genetice na toxoplazmoze a tak už?

natulaaa
4. čer 2010

Je to pod názvem NAše cesta k miminku 😉 😉

breberuska
4. čer 2010

pěkné odpoledne holky, jane vítej zpátky 😉 já poctivě po návratu z práce odpočívám, takže se začínám nudit...venku je tak krásně, akorát na kolo 😅

kasperli
4. čer 2010

Natuli už jsem si početla, ani jsem nevěděla že něco tkaového lze mít zde na koníkovi... U tebe je mi to jasné s tou laparkou kvůli cysty, to je jeden důvod zřejmě proč jít na laparku a pak mne napadá neplodnost, viď?
Je mi jasné že tohle je asi pro mě zbytečné...

kasperli
4. čer 2010

Asi nemá smysl tady spekulovat...asi bude rozumnější počkat na výsledky a uvidí se co dál... Ale víte jak to je hlava je plná otázek...a tak to lítá. Tak se omlouvám, že to vypouští zrovna tady...

kasperli
4. čer 2010

breber, tak tak odpočívej zasloužíš si to

natulaaa
4. čer 2010

Kasper já tě chápu,prostě spekuluješuž,čím by to mohlo být,to je jasné 😔

natulaaa
4. čer 2010

Jéj Jani čauky,tebe jsem nějak přehlídla,že si psala,tak promin,ale já dneska jen kuknu odepíšu a letím 😀 😀 ,tak mi to nějak uniklo,Dneska jsem si tak krásně poklidila a nádherně jsem si zvelebila terasu,prostírání na stul,svíčky,kytičky,třeba na romantický večer až skončí MS 😀 😀 😀

fram
4. čer 2010

Ahoj všechny,
petra,to vás je teda pořádnej kusanec 😀 doufám, že jsi nás všechny nakazila
vendul, já první mrchu dostala naštěstí přesně za 4 týdny, ale normální je i až po 6-ti nedělí
jane, vítej, tak hlavně, že jsi tu pakárnu přežila a neutonula v rašeliništi 😀
breber, vydrž, je lepší, že máš zánět teď , než kdyby se objevil při snažení. I ta mrcha dorazí, neboj, prostě musí !!
Já dnes měla opět závistivej den ☹ - každý kočárek mě dojímal a to nemluvím o těhulkách, jak je teplo, jsou bříška víc vidět ☹

herbie
4. čer 2010

ahoj holky peto gratuluju jen tak dal 😀

a.j.a.
4. čer 2010

Ahoj holky 🙂 u nás bylo dneska taky krásně sluníčkovo 🙂 konečně 😎

Peto.v moc gratuluji k úspěšné kontrole.

Breber, s tím zánětem mě to mrzí. Ale hlavně, že se to zachytilo ze začátku a brzy budeš zase v pořádku.

a.j.a.
4. čer 2010

Já se před chvíli vrátila za masáže lávovými kameni. Ach, to byla paráda 😵 odblokovala a prohřála mi čakru na pohlavní orgány 😅 tak běda, jestli nebudu za chvilku těhotná 😅 😵

natulaaa
4. čer 2010

Aji já jsem to viděla jen v televizi s těma kamenama ,taky bych to chtěla zkusit,jaký je to pocit 😒 😒 😒

a.j.a.
4. čer 2010

Natul, je to super pocit. Jsem byla zase po dlouhé době skvěle prohřátá a promazaná 😵 mám furt ledové nohy, tak mi ty kameny udělaly dobře. Určitě si zajdi pokud máš někde možnost. Já byla na hoďku a paní to ještě o 20min protáhla, talže fakt paráda.

natulaaa
4. čer 2010

Já vubec nevím,jestli to tu někdo dělá 😒 ,já to viděla jen v televizi 😒

a.j.a.
4. čer 2010

Tak si to zkus zadat do vyhledávače. Nebo jestli víš o místě, kde se o vás dělají masáže, tak mrkni na jejich www nebo se poptej. Anebo přijeď do OV 😉 a na bazéně budeš mega spokojená 😉