Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

barbarucha
26. srp 2012

@zandi78 Supr zpráva!!! Jen tak dál 😉

eva518
26. srp 2012

@maximka33 Já zatím žádnou nedala. Hledám něco použitelného 😕

martinakl
26. srp 2012

Ahoj holky. Jdu vas jen na chvili pozdravit. Byli jsme od vcera na chate u mamky, takze jsme se prochazeli a flakali.. Ted jsem v Benesove, mam tu za chvili spicha s kamaradkama a zitra kontrolu v porodnici.
Jak tak koukam na tu tabulku, tak ja uz jsem vazne na ,cooo 😅 😅

@zandi78 Moooc gratuluju a at to dal slape jak po masle!! 😉

leeena_4
26. srp 2012

@martinakl no na řadě beruško 🙂. Držím pěsti zítra na kontrolu a dej vědět 😉

martinakl
26. srp 2012

@leeena_4 Nejak mi to asi porad nedochazi, ze uz to muze kazdym dnem prijit 🙂
Uvidime, co zitra reknou.. Ale rekla bych, ze jako vzdycky - tedy ze se zatim nic moc nechysta 🙂
Urcite dam vedet...

eva518
26. srp 2012

@martinakl Držím palce na kontrole. Co víš, třeba vás mimi překvapí 😉

eva518
26. srp 2012

@aagnes Víš, já jsem taky nesvá z toho, kdyby mě tu někdo poznal. Stačí, že jsem se dozvěděla, že na fakultě jedna kráva o mě roztrubuje, že jsem těhotná a budu se vdávat a přitom ode mě to nikdy neslyšela 😠 😠
Že se ti lidi vždycky starají o to, po čem je jim houby, co?

eva518
26. srp 2012

@leeena_4 No a pak budeš na řadě ty, co? To letí neuvěřitelně 🙂 Doufám, že se mi to taky přiblíží 🙂

leeena_4
26. srp 2012

@martinakl úplně tě chápu 🙂 A možná je to lepší, než se kolik týdnů před tím stresovat 😉

turcice
26. srp 2012

@maximka33 cyklus mám 28dní..testovat budu dále..já jen že jsem z toho malinko zmatená jak to 10Dc zesílilo a pak dnes 12DC zesláblo 😒 😒 😒 sexík bude tak i tak 😀 😀 😀

leeena_4
26. srp 2012

@eva518 nojo, pak jsem na řadě já 😀. V tabulce je přede mnou tuším ještě jedna holčina, ale dneska jsem koukala, že ve skutečnosti je několik málo týdnů za mnou. Uteče to, ani nebudeš vědět jak 😉

turcice
26. srp 2012

holky nevíte když si zapisuju grafík na womenzone.cz jak se ten graf stáhne abych ho vložila na MK????

eva518
26. srp 2012

@maximka33 Tak co, už je ti líp?

eva518
26. srp 2012

@turcice Ahoj Evi, vůbec netuším.. Já zatím nic neměřím, beru tak, že to prostě budeme zkoušet kdykoli bude příležitost 🙂 a jedinou známku ovu beru hlen. Ale zkus to jen označit a zkopírovat, třeba to půjde..

eva518
26. srp 2012

@leeena_4 Jo? A kdo to je? Já myslela, že jen vy dvě s Marťou a pak Diana.

turcice
26. srp 2012

@fykyska no holka asi tedy ovulka nebyla podle toho všeho ale je to nějaké čudné..minulý měsíc jsem toto neměla ty jakoby čárky..prostě tam nebyla a hotovo a ta tučná se ukázala až 13DC..No i tak sexík bude..nás to nějak začalo extra bavit 😀 😀 😀 😀 A pokud přijde u tebe v ůterý ms tak vhůru do dalšího boje..ale třeba už nepřijde 😉 😉 😉 😉 kdo ví 😉 😉 😉

eva518
26. srp 2012

A co děláte? U nás je hnusně, večer sice máme jít na takový soukromý rockový koncert, ale jinak se mi nic nechce, když je venku zima a prší...

martinakl
26. srp 2012

@leeena_4 No tak obcas me ten stres taky prepadne (jak uz jsem tu i psala 🙂). Ale ted jsem zase nejak az moc v pohode 🙂 Jak ale rikas, je to tak lepsi. Tak snad mi to vydrzi az do konce...

eva518
26. srp 2012

@martinakl
@leeena_4
Držím palce, kočky. Já bych asi byla napnutá. Je to stejně hezký, že člověk některé věci prostě neví dopředu. Že všechno nejde spočítat, vygooglit apod. 😀

turcice
26. srp 2012

@eva518 no my taky sexujeme dle chuti 😉 😉 😉 ale jak pracuje moje tělíčko mě docela začalo zajímat 😉 😉 zkoušela jsem to značit a zkopírovat ale nešlo mi to 😒 😒 😒

turcice
26. srp 2012

Jinak holky,dnešním dnem se Terka stala ženou...poprvé to dostala..a já to nějak nepobírám ☹

leeena_4
26. srp 2012

@martinakl taky si to přeju 🙂 . Já jsem zatím úplně v klidu, manžel malinko nervní, ale jde to 🙂.

Já dneska trochu poklízím, žehlím a peru, jinak nic moc nedělám. K večeru vyrazíme s placatýma hubama na prochajdu 🙂

leeena_4
26. srp 2012

@turcice pane jo. To musí bejt divný, viď? když z dcerky kterou máš pořád za dítě se stává ženská. Jak to bere?

leeena_4
26. srp 2012

@eva518 jojo, je to hezký, že i v dnešní době jsou věci, které záleží opravdu jen na přírodě 🙂.

turcice
26. srp 2012

@leeena_4 je to divný..je to pořád dítě..ale vlastně už ne..no přišla za mnou a říká mamí..pojd se podívat..mě už to bylo trochu jasné o co jde..začala zatím jen špinit tak jsem jí dala prozatím intimku a vše jí vysvětlila

eva518
26. srp 2012

@turcice Jé, to asi zvláštní,co? A jak se na to tvářila?

leeena_4
26. srp 2012

@turcice fyzicky možná začíná být ženou, ale dítě pořád je a ještě tě bude pěkně dlouho potřebovat, nesmutni 😉.

eva518
26. srp 2012

@turcice Kolik jí vlastně je?

eva518
26. srp 2012

@turcice Jj, souhlasím s @leeena_4 - bude ještě dlouho dítě a bude vás potřebovat.

martinakl
26. srp 2012

@leeena_4 Ja byla dneska na takovych dvou delsich prochazkach a vcera taky. Ted sedim u telky, vstala jsem rpo neco dobryho a zjistila jsem, ze jaksi nemuzu chodit 😕 Desive me picha kycelni kloub. Ale fakt tak moc, ze to hrozne boli pri kazdym kroku. No snad to brzo prejde, protoze ty kamosky bych dneska rada videla, ted je chvili asi neuvidim 🙂
Auau.