Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

fykyska
27. srp 2012

@ladydi a s chutí se snažím myslet i na všechno kolem co dělám k večeři kam pojedem na výlet co budu dělat co kde koupím zařídím vyřídím apod ale i tak ta touha ve mě ta obava a to všechno kolem je ke mě prostě pevně srostlá 😔

ladydi
27. srp 2012

@aagnes jj, to jsem taky koukala 😉 no počítaj to tam trochu jinak. Přeju Ti aby se podařilo hnedka na první pokus holka, často na Tebe vzpomenu. Drž sea neboj, bude už jen líp a na švagrovku se vyprdni. Já mám taky švagrové za všechny prachy, ale naštěstí narozdíl od Tebe daleko.

ladydi
27. srp 2012

@fykyska jdobře děláš, že myslíš i na jiné věci, nejlepší je se upnout třeba na něco jiunýho, ale jak to udělat, že. Znám to sama.

fykyska
27. srp 2012

@ladydi tak tak jak to jen udělat na 100 %

aagnes
27. srp 2012

@ladydi taky jsem kolikrát říkala, že to počítají blbě, že ženská ještě není těhu od poslední ms, ale asi tak za 14dní od ovulace. Proto asi pak nechávají 14dní přenášet, mají tak asi rezervu.
Děkuji za podporu, jen to mě drží nad vodou a když vidím jak se vám tu daří a čekáte zdravá miminka 🙂 já bych tak chtěla už lítat s kočárkem, mám tak ráda procházky ach jo ☹

froka
27. srp 2012

@fykyska jéé, to je škoda, ale ještě se může druhá čárečka ukázat 🙂 A seš si jistá, že jsi tu ovu měla toho 14-15DC? Víš, žes měla dlouho vlhko, tak jestli nebyla později 🙂

fykyska
27. srp 2012

@froka No já měla vlhko divokééé - jinak podle výpočtu měla být ovu buď 15 což asi nebylo a nebo 18 😒

froka
27. srp 2012

@maximka33
@lenickan Holky, tak třeba v Olomouci ve fakultce ten screening dělají komplet v jeden den, odběry i ultrazvuk a pak se myslím čeká, jestli zavolají, když je vše ok, tak nevolají.

froka
27. srp 2012

@fykyska no tak jestli byla 18DC, tak není divu, že se dušík ještě schovává 🙂

fykyska
27. srp 2012

@froka JOOOOO ??? 😵 ja myslela že nidace býva kolem týdne 10 dnů i když je fakt že to nebylo ani 10 dnů hele no vida .....

froka
27. srp 2012

@fykyska no tak kdyby byla ovu 18DC, tak jsi teprve 9DPO a to se teprve může zahnizďovat 🙂

fykyska
27. srp 2012

@froka 😵 😵 😵

froka
27. srp 2012

@fykyska No já si myslím, že seš jasná, děvče 🙂

fykyska
27. srp 2012

@froka uzavřela bych sázku 😀 😀 😀 já si z toho musím začít dělat srandu nebo mě klepne 😀

froka
27. srp 2012

@fykyska však jasný, věřím, že už musíš počítat i minuty než bude jasno 🙂

petulka19
27. srp 2012

Ahoj holky, vidím, že jste tady odbornice na hlen. Nevíte jaký má být hlen po oplodnění? Měla jsem ovu 12DC a dnes jsem 15DC a mám pořád ten táhlý plodný hlen. Nevíte jestli to může něco znamenat? BT mám nahoře už třetí den, tak ovu musela být určitě a ještě nikdy se mi nestalo, že bych hlen měla tak dlouho. 🙂 Neměla jste to taky tak některá? Jinak beru utrogestan, tak nevím, jestli to nemůže způsobovat on.

eva518
27. srp 2012

Ahoj holky, dočítám, ale nestačím všechno, jste zase toho napsaly - no hotové spisovatelky 😵
Já si jdu za váma spravit náladu po dnešním dni v práci. Jako je mi úplně na blití z těch hyen, se kterýma dělám. Nejsou to všichni, naštěstí, ale ty 4, co mi neustále podkopávají nohy mi úplně stačí. Jedna kráva chodí šéfa krmit, že jsem si na gyndě zařídila neschopenku jen abych dodělala doktorát 😠 😠 Ti omezenci vůbec neví, že když jsem 15.3.odevzdala disertačku a pak 17.4.šla na neschopenku, tak jsem ji rozhodně na práci na škole vůbec nepotřebovala, protože to nejhorší jsem měla prakticky za sebou a ta obhajoba byla jen formální - samozřejmě jsem se na to musela připravit, ale zabralo mi to dvě odpoledne... Je mi z toho zle. A nejhorší je, že další, která usiluje o moji smlouvu na neurčito, mě chodí pomlouvat, že se klientům málo věnuju.. Pardon za ten výlev, ale jsem z toho zase úplně vedle.... ☹

eva518
27. srp 2012

@fykyska držím moc palečky a přeju ti to, holka. Podle popisovaných příznaků bych si na tebe taky vsadila 😵

eva518
27. srp 2012

@froka Kači, já jsem dneska potkala během hodiny ve městě 6 těhu.. Chápu.

froka
27. srp 2012

@petulka19 Čípek se po ovulaci uzavře hustým bílým hlenem a pokud tento hlen zůstane (většinou zmizí a je sucho) a je hojný, tak je to bráno jako příznak těhu, ale pokud je hlen bílkový, průhledný, táhlý, tak to jsou pořád ještě plodné dny.

froka
27. srp 2012

@eva518 No to jsou teda krávy v té tvé práci. To tě úplně obdivuju, že tam ještě jsi. Já bych asi utekla nebo jim pořádně vytřela zrak. A nebylo by jednoduší jím říct pravdu, proč jsi na té PN byla? Myslím, že by jim pak sklaplo.

petulka19
27. srp 2012

@froka děkuji 🙂 Je sice táhlý, ale ne průhledný. To se mi ještě nestalo, vždy jsem měla sucho a teď furt ten hlen. Ovu jsem měla ten 12Dc určitě, bolelo mě hrozně břicho a hlenu bylo až moc. Ale plodné dny ještě asi můžu mít, když je hlen tak plodné dny jsou asi furt. Uvidím třeba zmizí a nebo budu těhu, takovou ovu jako jsem měla tento cyklus, jsem ještě nikdy neměla, tak doufám, že to klapne 😀

froka
27. srp 2012

@petulka19 nevadí, nemusí být úplně průhledný, ale vypadá to, že se aspoň tělíčko pěkně pořádně nastartovalo, tak držím pěstičky, aby si tam už prcek budoval bydlení 🙂

fykyska
27. srp 2012

@froka ještě čipek tvrdý ale hmatatelný neotevřený obalený bílým hleníkem ne hojným ale je znatelný

fykyska
27. srp 2012

@eva518 děkuju 😉 😉 😉 😉 😉
@froka
já pořád čekám že budu nafouklá a ono nic při posledním těhu sem byla jak patrací balón ale je možné že to bylo tím jak bylo jinak jinde ...

fykyska
27. srp 2012

@eva518 téédaa ted čtu to v té práci - drž se- to je svinstvo dneska jsou lidi tak zlí a závistiví ....... 😠 ☹ je to sprosté od nich ...ale víš jak se říka - pravda vždy zvítězí - a nebo moudřejší ustoupí - je to mizerný zmije jedny... A co sem pochopila tak tys neřekla kvuli čemu si byla na PN - myslíš že kdybys to řekla že by nedali pokoj chytli se za rypeto a nebo sou to takvé kráávy že to ani nestojí jím vysvětlovat 😒

maximka33
27. srp 2012

@eva518 Evi, to je fakt nepříjemné pracovní prostředí.. potvrzuješ moji teorii, že v ženském kolektivu je horší nálada, nevíš, kdo tě kdy pomluví či podrazí..

eva518
27. srp 2012

@froka Teď je to v takové fázi, že asi ne. Navíc by to o mě všude roztroubily a to já nechci. Až otěhotním, odejdu na PN a už se tam nikdy nevrátím.. 😠 Nejlepší na tom je, že dělám s psychologama, kteří by měli mít kromě rozumu taky trochu soc.cítění, že..

eva518
27. srp 2012

@maximka33 Chlapů máme jen pár, ale nakrklé jsou jen ženské. Prostě každý má v kolektivu nějakou roli. Já teďka hraju černou ovci... Nejvíc je štve, že neví proč. Každý drb se náramně hodí a já nepřihodila. To je ten problém, víš.

eva518
27. srp 2012

@fykyska Jak jsem psala, rozhlásili by to všude (včetně fakulty, kam chci časem nastoupit) a to já fakt nechci. Je to moje soukromá věc a navíc ze zákona mám právo neříct proč.