• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

9. června 2017 
Zkusím pohledat ,třeba něco najdu,myslím,že v Opavě to musí určitě být,holky jinak přeju dobrou noc,jdu si lehnout,dneska jsem si dala jen pár lžíc hrachové polévky a to jsem neměla dělat,ono po te laparce se nemá nadýmavá jídla a já neodolala a ted mám celkem křeče,snad to zaspím,tak dobrou :wink: :slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
O jeje, no jo hrachovka na večer a ještě po laparce nebyl moc dobrý nápad. Tak ať je do rána zase dobře.

Dobrou :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji já ji měla kolem 4 ale i tak,já měla asi jen 5 lžíc,jen jsem tak z hrnce uždibovala ale asi mi to stačilo ,no jo,nejradši bych se někam nakopala :grinning: ,tak dobrou :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak snad tě to moc neprožene a když to zaspíš, tak bude zase fajn :wink:

Já už pomažu taky do postele.

Dobrou :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak hlásím,že břicho už je ok. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,hrách už si nedám :grinning: :grinning: ,jinak užijte si sobotu,dneska je nádherná,ja jsem hodila do pračky povlečení a valím ven na sluníčko,dneska večer musím být jak černoška,mám to v plánu :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
liptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan )..................................................................... 24.5.//

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................61DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................47DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................47DC
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 44DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................39DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................34DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................32DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................32DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 23DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................22DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................20DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................19DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................16DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................13DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................13DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................11DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................10DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................9DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................3DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
5. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný sluničíkový den přeju všem snažilkám hodně sexu přez víkend a hlavně plodné lásky mam vynikající naladu je krásně sluníčko dělá divy holky bude líp věřte a pamatujte že rčení že zlééééééééé je k něčemu dobré a vždy ta cesta není jednoduchá ale za to si toho budeme třeba vic vážit....
5. čer 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej tak já nakukla,jestli něco nového a ono nic :confused: :confused: ,no jo,je hezky,všichni jsme venku,tak já taky letím :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci se zeptat, může proběhnout samovolný potrat bez spuštění menstruace a křečí v podbříšku? Včera jsem byla na toaletě (na malé) a něco ze mě vypadlo a slyšela jsem jen „žblunknutí“ do mísy. Nic mě nebolí a nekrvácím, mohla by děloha takto embryo vypudit? díky za odpověď. Jinak jsem v 7+4tt. :frowning2:

5. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky adelo no to nevim to je divny kazdopadne jsi zajdi k doktorovi at te radsi vysetri :slight_smile:
5. čer 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný sluníčkový den :slight_smile:
adel, to se mi zdá divný, že by embryjko takhle "vypadlo", nemáš třeba hodně hustý výtok, který se nahromadil a při zatlačení to šlo ven? Samovolný potrat bez krve - to asi néé, ale být tebou, zajela bych na pohotovost, jen pro svůj klid.
5. čer 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel no to taky nevím,ale myslím,že by byla krev,kdyby si potratila,ale jak říkají holky,běž na pohotovost ,pro klid duše .
Holky jinak já se dneska taky zlekla,ráno jsem šla na wc a taky ze mě vypadl kus něčeho,u mě nejde o těhu,to je jasné,mám MS,ale co to bylo,asi kus sliznice,ale taky to byl asi kus,taky bylo šílené žblounknutí :unamused: ,ale Adel zajdi a když tak nám dej vědet :unamused:
5. čer 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dneska bylo fakt parádně :sunglasses: byli jsme na pouti a pak poseděli na zahrádce u pivka :sweat_smile: a malá lítala kolem, fotila všechno a všechny a řádila na klouzačce :slight_smile: takže jsem byli spokojeni všichni.
5. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, tak fajn, že břicho ten hrách přežilo :wink: akorát jsi mě docela navnadila. Teď mám chuť na hrachovku :sweat_smile:
5. čer 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adel, já bych se přiklonila k holkám. Na potrat bez toho krvácení nebo bolesti mi to moc nepřijde. Ale jsem taky pro, aby sis radši zajela na pohotovost na kontrolu.
5. čer 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji tak vytakhle dneska,a my pracovně,no spíš manža,ten dělal plot a já byla jen podávačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale nádherně jsem se opálila,akorát nemám opálené prsa a vypadá to hrozně,ale musela jsem být oblečená,manžovi pomáhali totiž synovci,ale zítra musím ty prsa vyvalit ven,at se mi holky taky opálí :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, jo jo, dneska vyloženě relax den :grinning: ale tak ty ses taky neměla špatně :wink: nějaké to opálení bych taky brala. Dneska jsem se moc připálit nestihla, pže na pouti jsme se schovávali do stínu, jak to bylo všechno rozžhavené a na zahrádce jsme se váleli pod slunečníkem :grinning: tak holt zítra na hřišti, až s malou půjdeme řádit. Snad bude tak hezky jako dneska :sunglasses:

....akorát teda kozenky mi běloučké zůstanou, pže na hřišti je vyvalit nemůžu :grinning: :grinning: :sweat_smile: ale za 14dní se chystáme za tchánstvem a ti mají barák se zahradou, tak to tam zkusím dohnat pokud tomu bude slunce přát :sunglasses:
5. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu, jakpa rozject ms? :frowning2: už třetí den špinim a prd a to jí tak potřebuju :rolling_eyes: už jsem zkoušela i horkou vanu a furt nic, chjooo všechno mě sere, v práci mam domluvenou dovču a ted se mi všechno šoupe, jsem zvědavá jak to v práci vysvětlim :rolling_eyes: :frowning2:
5. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aji no co ,že budeš na hřišti,však je vyval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,to budou všichni čučet :grinning: :grinning:
Gam a červené víno s horkou koupelí a byla si ve vaně dost dlouho? :unamused: :unamused: :unamused: ,zkus ještě fakt to víno a pak tak citronovou štávu,ale to je hnusné,té moc nevypiješ :dizzy_face: ,Gam a přinejhorším nemužeš si tudovolenou posunout?Jo Gam a já si dopisuju s holkama co taky jdou na umělé tam kde já a oni normálně všechny dostaly na jeden cyklus antikoncepci,prý aby se tím pádem víc nabudily vaječníky? ale tys ji nedostala že a ani na emiminu na grafech ji jedna nedostala,tak to pak nechápu,podle čeho to rozhodujou :unamused: :unamused:
5. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gambrinusko, tak to moc neporadím :frowning2: já znám taky jen tu teplou vanu :unamused: možná to chce aspoň pár dní po sobě ?
5. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
He he, Natul, to by bylo pozdvižení :grinning: no nevím, jak moc by mě pak maminky, co tam chodí s tatínky, pochválily :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natul, není citrón spíše na oddálení MS ?
5. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nedostala, ale tam u nás jí moc nedávaj, no v pondělí si tam zavolam a uvidíme :pensive: já to nemůžu mít jednou normální :rolling_eyes: :frowning2:
5. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš Aji tak ted si mě zblbla,ale myslím,že né ne? :grinning: :grinning: Gam tak citron raději nezkoušej,to musíme přesně zjistit na co je nejdřív :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,Gam tak já to teda nechápu s tou antiko,tak kruci dyt ty centra to musí dělat stejně néé,no ale asi nedělají a pak si vyber,co je lepší :angry: :angry: ,přece oplodnovat se musí všude stejně :angry: :angry: ,je to bordel :angry: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj gam zkus cervene vinko horkou koupel a sexicek :sunglasses:
5. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se ms rozjede po sexicku kdyz uz ji citim hodne
5. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herbi to je fakt,mi to sexík taky popožene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gamb, mě stejně jako u herbie - po sexíku,víc neporadím :frowning2:
natul, třeba tu HA dávají jen v některých případech, ty ovuluješ bez problémů, tak asi není potřeba. Od antikoncepce radši dál, může totiž působit i opačně - já po jejím vynechání neovulovala několik měsíců :rolling_eyes: Ale samozřejmě nejsem odborník, asi důvod k jejímu podávání před IVF bude.
5. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Fram ono prý to právě nabudí vaječníky,že na jeden cyklus vypnou a tím pádem jsou ten další nabuzenější a dělá se to právě jen na jeden cyklus,aby právě k takovým problémum jak píšeš nedošlo,no když tak nad tím přemýšlím,tak něco na tom možná bude :wink: ,ale jasné necháme to na nich co řeknou,
Holky já se loučím,jdeme s manžou kukat na beverly hills, :grinning: :grinning: :grinning: on našel na PC uplně ty první díly,tak je z postele skouknem,v televizi nic není a tak si zavzpomínáme na staré časy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je něco o té citrónové šťávě http://diskuse.doktorka.cz/oddaleni-menstruace/
5. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek